Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

serce mi się kraje i wyć mi się chce najpierw w niedziel śmierć mojego dziadziusia później we wtorek smierc koleżanki mamy(bardzo dobra znajoma) a dzisiaj sasiadka o której Wam pisałam ,że jest w ciązy zeszła do mnie rano pomasowałam ją po brzuszku i powiedziałam \"wiesz zazdroszcze Ci tego brzuszka bo ja też chce\"sąsiadka pojechała do gina i się okazało,że od kilku dni nosi w sobie martwe dzieciątko 😭😭😭😭😭😭😭😭 Boże gdybym ja nie powiedziała,że zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakie ja mam wyżuty sumienia.ona cały czas mnie przeklinała\"teraz na ciebie kolej\"albo\"życze Ci zebyś teraz Ty zaciązyła\" kochane jak mi źleeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy bedzie kolejna 100-tka zycze sobie i Wam zaciążenia:):):):):) lub dzidzi na rączkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu! nie miej wyrzutów sumienia!! czasem doszukujemy sie dziwnych swoich zachowan:( nie martw sie!:( mi gosc by dzisiaj auto skasował baran wyprzedził i skrecal na pełnym gazie w lewo:( mam prawy boczek lekko zrysowany! jechał tak szybko ze zanim sie skapnełam nie było go widac:( masakra jakie barany jezdza po naszych drogach!!!! dziubasku tabelka piekna:) nie marty sie:) ja wpadąłm sie przywitac na 100 stronie moze szczesliwa!!!!:) oby dziewczynki tak piszecie ze pare godzin mnie nie ma a tu 3 strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu! nie miej wyrzutów sumienia!! czasem doszukujemy sie dziwnych swoich zachowan:( nie martw sie!:( mi gosc by dzisiaj auto skasował baran wyprzedził i skrecal na pełnym gazie w lewo:( mam prawy boczek lekko zrysowany! jechał tak szybko ze zanim sie skapnełam nie było go widac:( masakra jakie barany jezdza po naszych drogach!!!! dziubasku tabelka piekna:) nie marty sie:) ja wpadąłm sie przywitac na 100 stronie moze szczesliwa!!!!:) oby dziewczynki tak piszecie ze pare godzin mnie nie ma a tu 3 strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Widzę, że się strasznie rozpisałyście, ale nadrobiłam ;) Ja też bardzo chciałabym Was zobaczyć, więc również proszę o zdjęcia i będę odsyłała swoje. Ja cały dzień w pracy i to bez dostępu do internetu, więc nie mogę być z Wami na bieżąco, ale jak widzę, wieczorem też możemy się spotkać. Mój m. już śpi, ale i tak go później obudzę, a na razie trochę się porelaksję z Wami ;) Ja juz sama nie wiem kiedy mam owulację, bo z wyliczeń mi wychodzi, że powinnam mieć w zeszłym tygodniu, natomiast śluz dopiero teraz mi się pokazuje, więc aby nie przegapić tej chwili, trzeba próbowac cały czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu! nie miej wyrzutów sumienia!! czasem doszukujemy sie dziwnych swoich zachowan:( nie martw sie!:( mi gosc by dzisiaj auto skasował baran wyprzedził i skrecal na pełnym gazie w lewo:( mam prawy boczek lekko zrysowany! jechał tak szybko ze zanim sie skapnełam nie było go widac:( masakra jakie barany jezdza po naszych drogach!!!! dziubasku tabelka piekna:) nie marty sie:) ja wpadąłm sie przywitac na 100 stronie moze szczesliwa!!!!:) oby dziewczynki tak piszecie ze pare godzin mnie nie ma a tu 3 strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Widzę, że się strasznie rozpisałyście, ale nadrobiłam ;) Ja też bardzo chciałabym Was zobaczyć, więc również proszę o zdjęcia i będę odsyłała swoje. Ja cały dzień w pracy i to bez dostępu do internetu, więc nie mogę być z Wami na bieżąco, ale jak widzę, wieczorem też możemy się spotkać. Mój m. już śpi, ale i tak go później obudzę, a na razie trochę się porelaksję z Wami ;) Ja juz sama nie wiem kiedy mam owulację, bo z wyliczeń mi wychodzi, że powinnam mieć w zeszłym tygodniu, natomiast śluz dopiero teraz mi się pokazuje, więc aby nie przegapić tej chwili, trzeba próbowac cały czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, widzę że jednak dziś już nie mam szans na pogaduchy. No nic, może jutro się załapię. Dobranoc wszystkim. Uciekam 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu-nie można traktować w takim przypadku kobiet które starają się o dziecko że kolejna @ jest traktowana jako poronienie.Owszem może tak się zdarzyc ale bardzo rzadko.nie dziwię się że dziewczyny się wystraszyły tym co napisałaś. Tak się dzieje tylko w co 6 przypadku tzw.wczesnych poronień tzn.poronien do 12 TC. Nie stresujcie sie dziewczyny-to jest teraz najmniej wskazane dla Was. Słowo do Fisi : Słonce-nie możesz wszystkiego brac od razu do siebie-tak byc musiało i to nie Twoja wina.Ta znajoma na pewno nie pomysli tak jak Ty. -Uśmiechnij sie jutro bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Fisiu jak cie kopne w dupke za te filmy co sobie wkrecasz😠 to polecisz na marsa:O ani sie waz tak myslec! to nie jest twoja wina, nie wierz w jakies glupoty bo oszalejesz!!! przeciez to wina organizmu kobiety noszacej fasolke a jie tego co kto powie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek a bo człowiek wszystko do serca sobie bieże:( Kurde no dziękuje za zdjecia.moja droga są przepiękne.Jesteś piękną kobietą a mąż no no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejzalam zdjecia ze slubu kurde no i teraz mi smutno i zal,ze nie zamowilam sobie z m. sesji bo te fotki sa sliczne i swietna pamietaka(naszczescie wzielismy tylko cywilny wiec na koscielny jest nadzieja) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek a ja byłam święcie przekonana ,że ta Twoja suknia to z kościelnego była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia a gdzie tam:P ja mam fantazje i na koscielny chciala bym jakas piekna i bombiasta suknie jak z bajki mmmm ale marzenia:P na cywilny kupilam sktomna i klasyczna ecru zeby nie przesadzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) zrobilam test wynik 225 000. kobieta w lab. kazala mi powtorzyc badanie za 2tyg ze moze byc b. wczesna ciaza. ale nie wiem czy musze az tyle czekac? jesli ejst to powinno rosnac szybko chyba... a chcialabym ewentualnie isc szybko do gina jesliby bylo cos nie tak.. myslicie ze moge zrobic test za tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny!!! Dziubasek, mi się też wydawało że to zdjęcia z kościelnego :):):) , mój ślub kościelny też jeszcze przede mną, ale kiedy to będzie jeszcze zobaczymy, może najpierw dzidzia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millenia super!!!! to byłby jakiś 4 tydzień ciązy(o ile dobrze obliczyłam) Kochana GRATULUJEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teścik mozesz powtórzyć ale napewno tylko potwierdzi Ciąze ale suuuuuuuuuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykładowe normy Tygodnie ciąży -poziom beta hcg 3 - 5-50 mIU/ml 4 - 5-430 mIU/ml 5 - 19-7340 mIU/ml 6 - 1000-56000 mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI :) MILENIA GRATULUJE :D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌼 for you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, nie chciałam nikogo urazić ani pesymistycznie nastroic.Niepotrzebnie to napisałam i bije się w pierś:-( Fisiu w żadnym wypadku nie jest to Twoja !Nie wierz w takie bzdury jak fatum czy zauroczenie.To są zabobony,!W życiu tak się czasem dzieje. Jesteśmy z Tobą.!Już się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu kazde laboratorium ma inne normy zreszta na kartce powinny byc napisane mi kiedys beta wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×