Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Pierwsze staranie zrobiłam z 8/9 dc (8/9 bo działałam po północy) następnie 9/10dc, 12/13dc, 13/14dc w/g kalendarza na 15 dc powinnam mieć owulkę ale nie zauważyłam nic szczególnego więc starania robiłam nadal 16/17dc. Starałam się wczesniej dużo przed owulką ponieważ chciałam wycelować na córkę bo mój facet marzy właśnie o dziewczynce ale ponieważ wyczytałam że czasami wcale nie jest tak łatwo zaskoczyć za pierwszym razem więc pomyślałam że synuś też będzie kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 18dc zauważyłam wreszcie dużo śluzu (kurze białko) i ból jajników owulacyjny więc nie mając pewności czy się wcześniej udało postarałam się raz jeszcze 19/20dc. W 21dc (na 3 dni po owulce) po raz pierwszy miałam wrażliwe brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 23dc przez cały dzień z przerwami nudności oraz (ja to nazywam \\\\\\\"mydlenie w brzuchu\\\\\\\" bo to nie jest ani ból ale coś mi się tam mydli dziwnie ) jak przed okresem ale podczas tego cyklu dużo za wcześnie W 25dc częste kłucia w jajnikach (naprzemienne) maiłąm wrażenie jakbym miała wzdęcia i po raz pierwszy w tym cyklu i w ogóle spłynął mi śluz przy oddawaniu moczu http://smyk.com/index.php?option=com_forum&action=thread&id=2365&Itemid=0 (dokładnie drugi opis kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 26dc (dziś) nudności, nudności, nudności..i rano po raz pierwszy odruchy wymiotne ale nie zwymiotowałam treścią pokarmową tylko śliną. Moje pytanie do Was jest - czy to jest możliwe że mi się udało?? czy te objawy mogą świadczyć o ciązy?? czy nie wystąpiły zbyt wcześnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam z kim porozmawiać na ten temat ponieważ wciąż trzymam to w tajemnicy i nie chce nikomu robić złudnych nadziei a potem zawołać \\\"fałszywy alarm\\\".... chce mieć pewność za nim się pochwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam prośbę do was, ponieważ staranka zrobilam pierwszy raz w życiu i wczesniej nigdy nie robiłam testow ciążowych ( jestem llaikiem) a do tego jestem za granica i nic nie zrozumię czytając instrukcję....proszę napiszcie mi dokladnie jak mam go zrobić od momentu otwarcia pudełka Na ten czas rozpoczęłam odliczanie....6 dni do spodziewanej miesiączki. pozdrawiam was wszystkie i życzę milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy test
jest taki sam . Po otwarciu, misisz na niego napluc, tam gdzie masz dziurke. I trzy minuty poczekac, jak wyjda 2 krechy, jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta! Dzisiaj 15 dzień cyklu, w nocy były pierwsze staranka bo po okresie dopadla mnie lekka infekcja...bylam u pani dr i powiedziala, że wszystko w porządku i widzi, że powinnam starać się od niedzieli....czyli jajeczkoanie...więc dzisiaj ciąg dalszy starań....cieszę się, że w końcu pozatym pobrala mi wymaz na cytologię... Pod koniec tygodnia mam mieć wynik, najpóźniej za dwa tygodnie... Powiedziala, że jestem jak najbardziej plodna widzi to w monitorze hhiihihih, ona zajmuje się m .in. nieplodnością.... Poza tym mam tzw. jak to nazywam nycie w dole brzucha, takie bole jak na miesiączkę... Temp. 37.1, no idzisiaj zno staranka.. Nie zaglądalam tutaj dawno, widzę, że nie ma mojej miejscowości - jestem z Warszawy , ostatni miesiączkę zaczęłam 4 listopada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering twoje objawy to jak najbardziej moze byc ciaza ale... pamietaj,ze wyobraznia plata nam figle i to moze byc twoja podswiadomosc, poczekaj na @ i zrob test: otwierasz pudelko rozrywasz opakowanie kladziesz test na plaskiej powierzchni nabierasz moczu w pipete wkraplasz 2-3 krople moczu (w zaleznosci od testu) i czekasz te 2 min czy tam 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering ja miałam podobne objawy czekałam 40 dni i dostalam miesiączkę....ale w Twojej sytuacji może być inaczej.... To naprawdę sprawa indywidualna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamietaj nie przesadź z tymi kropelkami.Niektóre chca byc pewne i wlewają w otworek a nie wkraplają.Można przesadzic a wtedy nie dostrzec drugiej kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sZresztą poczytaj sobie pod koniec miesiaca października - początek listopada moje objawy, myślalam naprawde, że jestem w ciąży... Teraz zaczynam drugi cykl moich starań tzn. właśnie mam owulację....ale życzę Ci z całego serca aby to była ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl....17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża......23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl..01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28...................................1 cykl..13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37..................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl......26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10 🌻Malwina29.......29.......Warszawa...........................04.11 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl......1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................1 Cykl......29.10 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz co mnie zmartwiło bolało mnie tak jak na infekcję przez kilka dni ale (bardziej przy wejściu do pochwy ) nie mialam upławów ..., bylam u lekarza i powiedziala mi , że nic nie widzi...uplawy zaczęły mi się od wczoraj ale to pewnie owulacja...tak jak mi pwiedziala na wizycie, że będę miala właśnie teraz... Czy któraś miala tak kiedyś? To był bardziej piekący ból....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek ale ja jestem już w tabelce nie pamiętasz mnie :( i mam 2 cykl starań, jestem tak posrodku.... Dzięki za uzupełnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek ja go dzisiaj gwałciłam w nocy....hehehe, po wszystkim otrzeźwiał i mówi wnocy a o co chodzi :)....myślalam, że padnę na łóżku.... Ale szkoda czasu trzeba działać nawet w nocy nieważne ze przez sen....owulacja trwa krótko...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszystkie zamilkły? Hmm, pewnie robicie kolację? Ja niedawno zjadłam obiadek...Męża jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek to my mamy prawie podobnie...ja mialam ostatnią miesiączkę 4 11 a Ty 30.10, tylko ja mam dluższe cykle...ale wg obliczeń lekarza owulację mam teraz.... z tego co widzę Ty też? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka hahahahhahahaha trzeba korzystac masz racje, gorzej jak mu w nocy nie stanie bo bedzie spal jak kamien:P sorka za podwojne wpisanie ale jestem slepa i pomyslalam,ze cie niechcacy wycielo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 napisalam i skasowalo mi:O gorzej jak w nocy m. nie stanie bo sni jak niedzwiedz heheh to raczej nie skorzystasz:P sorka ale jestem slepa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina, uwierz mi , że tym razem wyjechał naprawdę na krótko...słuchaj, jak ja miałam @ 29.10, to kiedy miałam owulację, bo się już pogubiłam, myślałam że 14i 15 dc są dniami płodnymi...więc chyba nici z dzidzi w tym miesiącu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×