Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hello dziewczynki! no i nie załapałam się na 100 stronę :( Fisiuńku kochana -- natychmiast przestań się zadręczać !! To bez sensu, skąd miałaś wiedzieć, nie masz rentgena w oczach, żeby prześwietlić brzuch. Proszę, nie smuć się.. Proponuję kochane, abyśmy nie mówiły tutaj o poronieniach, chorobach, powikłaniach, itd. to ma być optymistyczny topic i radosny! Specjalnie omijam takie tematy, a tu proszę ! OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jeszcze normy w innych jednostkach: Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu kochana a jak u ciebie z @ ??? ostania byla 20 pazdziernika ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka z innego topiku bedzie mamą:) a ja ciocia:) udało jej sie;):):) dziewczynki serce sie raduje!!!! u mnie nadal 37:) wiec tem piekna i mogła by taka zostac w piatek chyba pójde na bete jak sie utrzyma bo w sobote mam wesele i wole widziec ze nikomu nie zaszkodze! awesele 2 dniowe i bardzo zakrapiane !po co mam sie martwic - to tylko 25 zł:) odlicze młodym od prezentu-hahahahah millenia sprawdz normy z laboratorium swoje!! kazde ma inne! i mam nadzieje ze fasoleczka jest piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu no własnie co z @@@ ja miałam 18 paź ale owulacje miałam później wiec tydzien czekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje ostatnią @ miałam 20 .10 no ale przy tych moich cyklach długich to jeszcze się nie nakręcam nie smuce sie juz macie racje to jest szczęśliwy topik:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Pozwalam sobie naspisac ze testy beta nie sa pewne w 100 % mi wykazal ciaze a ciazy niestety nie bylo... Takze namawiam was na wizyte ginekologiczna. Przeprasam ze zaklócilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzisiaj mam dobry dzień a to dobry znak bo przed @ dostaje wścieku du*y.:D:D poczekam ze dwa tygodnie i będę się testować w piątek jade na modły.już sie doczekać nie mogę.kochane o Was też pamiętam ooooo kawy dzisiaj jeszcze nie piłam:D skleroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza*** przeprosiny przyjęte[kwiatek} a może chcesz się do nas dołaczyć????starasz się o dzidziusia???? jejku ja faktycznie mam dobry dzień:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 pewnie ,że zrób ja trzymam kciuki.ale masz fajowo z tym weselem.w przyszłym roku kroją mi się dwa weselicha. Sylwia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie staram sie tylko przypadkowo do was napislam. Co do bety to nie wierzcie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja to bym juz chciał wiedziec czy sie udalo czy nie! nie nastawiam sie jakos specjalnie!!! ale..........moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosiu sutki mnie bola :( strasznie i mam to 1 raz, jakos mam napady głodu:) i jajnik mnie bolał przez 3 dni bardzo lewy! tyle ze te objawy sa równie dobrze na @:) wiec ciezko cos do siebie brac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jakos nie robiła bym testu wczesniej ! ale ze wzgledu na wesele wole miec pewnosc!! haha moze dzisiaj pojade!!:) ok 9-11 dni po owulacji!!! zobacze! chec poprostu wiedziec~!!!!jakos nie nastawiam sie bo w sumie na narty bym jeszcze pojechała:) i sylwestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie piersiątka po bokach bolały. Oj Validosku, coś mam dobre przeczucie odnośnie Ciebie :) Co do żył wychodzących na wierzch, to w sumie u mnie nie bardzo wyszły.. hmm. Co baba to objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza*** moja droga dlaczego rozpowiadasz dziewczyna takie bzdury. DZIEWCZYNY TEST BETA MOWI PRAWDE!!! 1. Beta wskaże prawdę. To nie jest wróżenie w fusów tylko oznaczenie konkretnej ilości hormonu hCG który produkowany jest tylko w ciąży (niewielkie stężenie hcg może świadczyć o problemach z tarczycą - nadczynności konkretnie, o cyście na jajniku) 2. Jeśli beta wzrastała, to nie ma innej możliwości - ciąża NA PEWNO była. Mogła natomiast zostać poroniona we wczesnym stadium (najczęściej wraz z pierwszą nadchodzącą miesiączką lub krwawieniem, które za miesiączkę się bierze) 3. Negatywny wynik przy obecności ciąży może świadczyć o tym, że test został za wcześnie wykonany i zarodek nie był jeszcze zagnieżdżony w macicy NIEKTÓRE leki psychotropowe mogą fałszować wynik testu ciążowego ale taka informacja zawsze znajduje się na ulotce - zarówno testu, jak i przyjmowanego leku (informacja o zawartości hCG i możliwym jego wpływie na wynik testu ciążowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś mi się wdaje,że bdziemy niedługo oblewały (niektóre soczkiem marchewkowym) szczęście Valdios.Ale narazie ciiiiisza,żeby nie zapeszać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izo -- możesz podać jakieś fakty mówiące o kłamliwości testu beta HCG? Gosiaczku -- spokojnie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki :) mam nadzieje ze macie racje:) Izo- proszę Cie jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj! na tematy ! Gosia ma racje!! co do Bety i innych spraw!!:) a ja Tobie nie pasuje nasze towarzystwo to droga wolna!!! mozesz załozyc topik: test beta kłamie lub dołaczyc sie juz do istniejacych bzdur na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka robila test beta wyszla ujemna, robila test z apteki rowniez negatywny. Lekarz potwierdzil ciaze a testy w ciaz wychodzily negatywne. Ona ogladalam swoje malenstwo na usg a testy wciaz wychodzily negatywne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juezu dziewczyny ja jestem tak glupia ze szok :-) nie chodzila mi kafe i musialam dwa razy wpisywac wiadomosc i moj blad: wynik mam 225 000 :-D i stad bylo moje pytanie czy przy podejrzeniu kobiety o wczesna ciaze mozna testowac kre za tydzien :-D za gratulacje dziekuje przyjme je jako dobry omen :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×