Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Taim zadręczaniem się nic nie wskórasz, nie rozluźnisz się a ja nie pomogę, bo się nie da. Przyczyną może być przetrwałe ciałko żółte (za długa faza lutealna), torbiel, rozregulowana gosp. hormonalna (tutaj do koloru do wyboru) i wiele NIEGROŹNYCH możliwości - więc myślę, że nie ma się co denerwować,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu nie masz - zdaje się, od ponad 7 tygodni, prawda? To się kwalifikuje do szubkiej wizyty, bo to co uprawiamy tutaj, to tak zwana gdybologia - powodó spóźniania ię okresu może być na prawdę całe mrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hCG w ciąży jest produkowane przez łożysko -raczej nie zafałszujesz wyniku bety - ale patologi w budowie łożyska, czy brak łożyska (ciąża jajowodowa, szyjkowa - czyli pozamaciczna, ciąża obumarła) mogą dawać zafałszowany obraz testy (znaczy mogą nie wykryć ciąży ze względu na słabą a czasem wręcz skrajnie niską - produkcję hormonu ciążowego. Może być tak, że ciąża jest młodsza, niż ci się zdaje (ale po dwóch tygodniach od zapłodnienia - beta wyjdzie prawidłowo przy prawidłowo rozwijającej się ciąży. Kwstia tego, że nie wiesz kiedy mogło dojść do zapłodnienia. Teoretycznie mogło nie być jeszcze owulacji ale 60 dni kwalifikowałoby się wtedy do patologii cyklu. Patologia cyklu to inaczej nieprawidłowy cykl - zbyt długi lub zbyt krótki, w którym zachodzą nieprawidłowe procesy hormonalne. Ciąża obumarła lub pozamaciczna to był przykład ciąży, która jest starsza niż 2-3-tygodniowa a hCG wychodzi nieciążowe (a też nie zawsze, czasem nawet wzrasta, tylko nieprawidłowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ale sie porobiło!!!!!!!! ja wieczore bede miała meza:) mąż najlepszy na wszytsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze godzina i do domu💤 macie racje najlepiej jest wrocic do domu po ciezkim dniu w prcy i sie przytulkac nie moiwac o.......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam zapłon ktoś tu mówił o pomidorówce????? ja mam pół gara to się podziele.tylko napiszcie czy z ryżem czy z makaronem to raz dwa ugoruje:D:D:D:D:D ale spokój bez tego ćwoka Izy**:D:D:D:D:D ja to nie wiem co za satysfakcje maja te pomarańcze jak powyzywają ludzi:P dziubassek idź już do domku kochana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wiecie co...chodzą za mną śledzie.takie rolmopsiki mniam mniam albo inne byle w occie.dzwonie wczoraj do mojego m. i proszę zeby mi kupił jak bedzie wracał.no i kupił całe wiadereczko ale w zalewie zwykłej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dopiero teraz szefowstwo wyszlo i mam chwilke czasu. Kurcze, im bardziej sie staram dobrze pracowac tym wiecej robie bledow, chyba ze mi sie wydaje..moze ktos wymaga ode mnie wiecej niz moge?np czytania w myslach? coz, decyzja o zmianie tego stanu rzeczy jest juz ostatecznie podjeta, pytanie tylko czy w koncu listopada czy grudnia. Na dniach sie dowiem. po prostu moja cierpliwosc sie wyczerpala. A poza tym co, no PMS pelna geba, wszystkie mozliwe objawy zblizajacej sie @. Fisia dzieki za fotki! piszcie na adres w stopce. Ja tez sie zrewanzuje. buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------------------------------MAIL------ ---------- Gosia*-------------------------------malgorzata001@inter ia.eu Julik24...................................... .kiskapl@poczta .fm Dziubassek.................................madzienka69@wp.p< /a>< /a> l validos27................................ ...validos23@interia.p l Fisia**.......................................steela1@wp.pl< /a> Kurde no.....................................private78@interia.pl kurde no czekam na fotki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no napisz których dziewczyn fotki masz.to jak makieś których Ty nie masz to Ja Ci wyśle:D:D:D:D:D dziewczynki zajete a ja mam teraz luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------------------------------MAIL------ ---------- Gosia*-------------------------------malgorzata001@inter ia.eu Julik24...................................... .kiskapl@poczta .fm Dziubassek.................................madzienka69@wp.p< /a>< /a>< /a> l validos27................................ ...validos23@interia.p< /a> l Fisia**.......................................steela1@wp.pl< /a>< /a> Kurde no.....................................private 78@interia.pl Koug..........................................anicaop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPRAWIAM! NICK------------------------------------------MAIL------ ---------- Gosia*-------------------------------..malgorzata001@inter ia.eu Julik24...................................... .kiskapl@poczta .fm Dziubassek.................................madzienka69@wp.p< /a>< /a>< validos27................................ ...validos23@interia.p< /a>< /a> l Fisia**.......................................steela1@wp.pl< /a>< /a>< /a> Kurde no.....................................private78@go2.pl Koug.......................................... anicaop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug czyżby śledzik tez chodził za Tobą?????za mną łazi coś sama już nie wiem co.raz placek po węgiersku raz śledź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
Witam! Ale dobrzeeee niektorym...w pracy moga z kompa pisac... ;-]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu wszyscy są strasznie \"sledziowi\". Kiedyś jechalismy z mężem z trasy i zachciało mi sie śledzików po wiejsku.Stanęliśmy przy sklepie,kupilismy 1,20kg takich z cebulką i wrąbalismy wszystko po drodze.A łapiśki były takie tłuste ze zabrakło nam chusteczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala 29 Witaj Koug u mnie też rybki lubią.ja w drodze z wczasów zasmrodziłam auto wędzonymi rybkami lubie rybki.moja córa za każdym razem jak szliśmy na plaże to musiała wtrąbić wędzonego dorszyka. dziubassek widzisz nie dośc ,że masz morze pod nosem to jeszcze rybki prosto z morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia a może wycieczka na rybke do dziubasska :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko rybki! Nie cierpie rybek w zadnej postaci ewentualnie makrela wedzona jest w miarę... Alez mnie cyce napieprzaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee, pomidorówka i śledziki !!!!!! takie w occie koniecznie :P a ja na stołówce wrąbałam ogórkową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug skąd jesteś????? bo ja dziubasska mam jedyne 600km.ale jak się dzisiaj spręze to na ranne połowy się załape:D:D:D:D Gosia bidulko niech Ci je M wymasuje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka czyżbym smaka Ci robiła???? jutro robie naleśniki z dzemem dla mnie i córy i z serem dla M która chętna?????? zbieram zamówienie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
KOUG a wiesz gdzie sa Gliwice? ja urodzilam sie na slasku ;-]] teraz juz 'naleze' do mazowsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
fisia ;-] witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×