Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisiulku ---- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! proszę przestań... ja od dwóch dni prawie nie jem przez ten pawie... smaka mam teraz ogromnego dokładnie na te potrawy, któr wymieniasz !!! Naleśniczki z dżemikiem, nie no, popłaczę się zaraz !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka nie chciałam Ci robić smaka a jest coś czego nie lubisz????to będe o tym pisać:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
nalesniczki z dzemem a do tego jeszcze herbata z sokiem malinowym w sam raz na takie chlodne dni... ;-]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
MIlo mi !przez sosnowiec jade do domu pociagiem ;-]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
Jak sie robi te buzki serduszka i kwiatki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że wiem gdzie są Gliwice-równa godzinka pociągiem tak jak i Sosnowiec-byłam przedwczoraj w Jaworznie więc i w Sosnowcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu -- lepiej nie, bo pawik będzie :( Trudno, kupię śledziki, dżemik i zrobię sobie naleśników dżemowo-śledziowych ;) mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ja nie mam M ale moze juz nie dlugo ;-) najpóźniej na wiosnę... Ale lepiej niech nie dotyka moich cycusiow bo prosto ma w ryja ;-) Ala witaj serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
witaj gosiu ;-] dobrze robisz faceta na krotko trzeba!! herbatka powinnas opatentowac ten przepis!!!! ;-]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
fisia dzieki ;-]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka eee tam ze ślaska nas mało.a tak apropos to ja jestem z zagłebia a nie ze ślaska ::D:D:D:D:D:D:D:D:D niedaleko mnie mieszka Vichy.kochane miałam tą przyjemnośc spotkać się z nią osobiście.Vichy nasza jest zajeb***ta Koug dziubassek sie ucieszy jak sie dowie ,że z rana będzie miała gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala a ,że tak zapytam .......Ty również się starasz o dzidziusia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia-ja nie widze problemu zebysmy sobie spotkanko zrobiły w realu przy kawce czy soczku jak tam wolisz -Ja czesto bywam w Twoich rejonach więc spoko. P.S.(heh...faktycznie Sosnowiec,Dąbrowa Górnicza i Jastrzebie to nie śląsk a zagłębie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
Od 1,5 roku staramy sie o dziecko W grudniu mamy wizyte w NOVUM...niestety sami chyba nic nie 'zasiejemy'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
koug....slask i zaglebie to jedna rodzina ...;-]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Fisiu, dla mnie Zagłębie i Śląsk kojarzą się bardzo podobnie: na południe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug spoko weżmiemy Vichy ze sobą.my żlopniemy piwko(jeszcze mozemy) a Vichy soczek:P:P Ala kochana Ty się nie nastawiaj pesymistycznie bo ja znam bardzo kilka par gdzie in vitro było jedyną metodą (niby) a zaszły dziewczynki naturalną metoda.kochana to nie cuda...takie są realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - uszy do góry ja po 1,5 roku wzięłam sie sama do roboty-bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyki ja to myśle ,że niektórzy lekarze idą na łatwizne z tym in vitro.kochane przeciez to kasa i jeszcze raz kasa.pierwsza próba 18.000.każda kolejna 12.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
z tymi cenami troche przesadzilas bez lekow to ok 6000 z lekami nie wiem pewnie wiecej.No ale sa jeszcze przed tym i inne metody o wiele tansze jak chocby stymulacja a potem inseminacja.Zobaczymy jak to bedzie ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
Zreszta nie tak to inaczej mozna miec dziecko bez zachodzenia w ciaze ;-] tyle maluszkow czeka na adopcje ;-]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ala może faktycznie przesadziłam ale słyszałam ze taką kwote trza zabulić Ala zaciązysz normalnie kochana zobaczysz.posiedż z nami na topiku bo tu zachodzeniem idzie błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziujecie sobie? ja nie lubie ryb a moeszkam nad morzem bleeee nie ma sprawy ,przyjezdzajcie, przyjme was kochen🌻 ala witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
a skoro 'zarazacie' to ja bardzo chetnie sie przysiade ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
dziubasek.. czesc ;-]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×