Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

wczesniej bylam w innym zwiazku przez 15 lat i bylo okropnie ale bylam tak głupia ze nie potrafilam odejsc az wreszcie miarka sie przebrala!!!! Poznalam mojego obecnego i chociaz sam poczatek nie byl latwy to teraz jest wspaniale i kazdego dnia jest nam coraz lepiej ze sobą przebywamy ze soba 24h na dobe nawet razem pracujemy (sami) i nawet kiedy przyjechalismy do Polski to caly czas jestesmy razem bo nie potrafimy sie roztac i zyjemy codziennie w innym miescie bo zyjemy na dwa domy bo troche u jego rodziny troche u mojej.... juz nie bede chwalila bo nie chce przechwalić.... ale nie przejmuj sie bo moze jest ten czas ze docieracie si eteraz aby potem bylo wspaniale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gdybym ja dlugo czekala na ciąże to pewnie byloby to samo. Tez bym mogla liczyc ze mnie pocieszy po kolejnej @. Wiem bo raz dostalam i pocieszal mnie ze kiedys sie uda. I udalo w nastepnym miesiacu ;) Coz, po brzuszku mnie glaszcze, pyta sie gdzie ONA sie schowala itp. Zachowuje sie jak normalny facet, ktory bedze miec dziecko, problem tylko w jego podejsciu do zabezpieczania sie. Chyba juz zawsze bedzie tylko jedno dziecko, wiec miejmy nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyszlam za faceta ktory jest zupelnie inny niz ja ;( wczesniej moze bylam z piortusiami panami, ale oni przyjamniej mieli takie samo podejscie do zycia jak ja, i zgadzalismy sie w wiekszosci kwestii. A tutaj nie i klapa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie niedawno przyjechalam i was czytam, dosatałam miesiączkę 2.01.2007 roku, ale się spodziewalam....więc proszę uzupełnijcie mnie w tabeli :) 4 cykl 02.01.2007 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no!:( przykro mi ze masz kłopoty z mezem!!!!! ja jakos stram sie ukrywac strach ze nam nie wychodzi! i nie powiedziałam mu ze ode do gin:( nie wiem czy dobrze robie..........:( ze ukrywam to ze sie nie udaje!!!!! Kurde no wierze ze jak Twój zobaczy malenstwo to na pewno wtedy Ty bedziesz musiała chronic sie od niego:) bo bedzie chciał kolejne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no - przykro mi to czytac, wie ze jestes w ciazy i sprawia przykrosc - puszczaj to bokiem i pamiejtaj ze najwazniejsza jest kruszynka ale jak bedzies na silach to po prostu porozmawiaj z nim szczerze my tu cie doskonale rozumieny a facetom to wiesz trzeba czasami i 10 razy tlumaczyc zeby dotaro !!!!!!!!!!!! porozmawiaj z nim szczerze i powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety z tymi facetami to już tak jest. Ja naszczęście nie mogę narzekac bo w pierwszej ciązy i po porodzie mój by mnie na rękach nosił gdyby nie 34 kg więcej w ciązy hahaha.Ale ja Wam coś powiem.Dla faceta ciąza kobiet to nie byle wyzwanie.zazwyczaj wtedy faceci (nie wiem czy wszyscy) zaczynają panikować no bo jakby nie było spada na nich równiez odpowiedzialnośc za to maleństwo które przychodzi na świat. Kurde no ja myśle ze z Twoim mężem jest tak samo ale zobaczysz jak przyjdzie dziecko na świat to facet wydorośleje w ciagu sekundy.Nie smuć się kochana tylko podżuć mu do kibelka jakąś lekturke o poczeciu i 9 pięknych miesiącach :):) jakie Was czekaja( no już nie 9).chyba musisz go troszkę delikatnie uświadomić z moim m.wczoraj rozmawialiśmy o mojej spóźniającej się @.oczywiście banan na gębie ale walnął się w czoło i powiedział\" Panie Boże byle by nie trzecia baba w domu\" hehe.(oczywiście żartował.No ale niestety nie tym razem.@ pojawiła się własnie tak jak przepuszczałam. Dziubassek zmien kochana w tabelusi 4.01. i 6 cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,vanilka ma racje, moj wczesniej tez sie bardzo opieral ale nie poddawalam sie wiedzialam ze gdyby nie wyszlo to i tak dalabym, sobie rade sama, stalo sie inaczej i jestem b zadowolona ale znam wiele przypadkow ze faceci ze strachu sie tak dziwnie zachowuja a potem kiedy dziecko sie urodzi to szaleja za nim!! kiedys moj brat mi tlumaczyl na swoim przykladzie ( ma ogromny instynkt ojcowski i jest wspanialym ojcem) ze gdy byla ciaza to on tego nie czul a kiedy dziecko sie urodzilo to je kąpie i wszystko robi przy nim. Powiedzial ze czesto kobietom rodzi sie instynkt od poczecia a czasami jeszcze wczesniej a mezczyznom dopiero od wziecia malenstwa na rece... moj kochany tez juz zakomunikowal mi ze nie bedzie zajmowal sie pampersami....ja to przyjelam do wiadomosci i olalam bo wiem ze jak wezmie malenstwo na rece to wszystko sie zmieni!! nie stresuj sie teraz badz spokojna i wesola i mysl pozytywnie - jawazniejsze ze masz juz skarbeczka na ktorego my tak czekamy z utesknieniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest !!! a jak będzie fikał....to wpadniemy z odsieczą i dorobimy do jego anielskiej buzi wstrętne rogi i kosmaty ogon do D...y !!! Która sie pisze na wizytę w razie W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug oczywiście ja sie pisze na dokopanie \"aniołkowi\" w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz jak zmieni mu sie myślenie jak dotknie Ci brzuszek i maleństwo zacznie kopać.Do mojego chyba wtedy dotarło,że tam naprawde jest dziecko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jestescie kochane moje Drogie ;) usmiechnelam sie!!;)))))))))))) bylam dzis u lekarza i dostalam L4 do konca przyszlego tygodnia. Coz, niestety zlapalam jakies przeziebienie a za oknem zimnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Fisuniu,już myślałam,że będziesz pierwszą zaciążoną w nowym roku.A ja szykuję się dzisiaj na staranka...Kurde no głowa do góry,ciesz się fasolinką ile wlezie,a facet dojrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu:( cóz Nowy rok :) bedzie nasz!!!!! na pewno!! nie smuc sie:) ja spróbuje znalesc metode jak odgonic @ od nas wszystkich:) kurde no ja tez sie pisze na małe co nie co :) jak trzeba będzie:) przestawimy Go na dobra droge jak zobaczy tyle kobiet sam wymieknie:) i obieca poprawe:) ja ide z mezem ogladac filmki:) mamy rzutnik tylko nie wiem gdzie my wyswiatlimy w tym naszym M2 film:) aha dzis: Dziewczyna moich koszmarów:) tzm to tytuł nie ja:):):):) całuski! i pieknych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....27.12 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................3 cykl...05.12 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37.....Warszawa................3 cykl...20.12 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28........Warszawa..............1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............2 cykl.....02.01 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.12 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ..ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....02.07.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....08.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital.........26......Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81...26......Gdańsk................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny, :) fisiu, schering, przykro mi, ze jeszcze nie tym razem, trzymam kciuki i odganiam @ od nas wszystkich :) U mnie dziś 32 dzień cyklu. Według temperatury jutro powinnam dostać @. i jutro wieczorem planuję zrobić test. Bolą mnie piersi i wczoraj wieczorem bolało mnie podbrzusze, aż nie chcę myśleć, ale to objawy zbliżającej sie @. NIe lubie tego stanu wyczekiwania, wszystkie moje myśli koncentrują sie teraz na potencjalnej ciąży. :( MOjego męża to trochę denerwuje, choć też bardzo pragnie dziecka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniała się Was zapytać, na czym polega wspomaganie w postaci podnoszenia bioder tzn. leży sie na brzuchu, czy na plecach? i jeszcze pytanie o tego wiesiołka, jak się go zaparza i czy na prawdę działa na śluz? ja miałam ostatnio bardzo mało. jadę do rodziców na weekend, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 🌼 Dafodilek wspomaganie biodrami polega tym że po wystrzeleniu armii,faceta wyrzuca się do łazienki a Ty w tym czasie podnisisz nogi do góry i robisz świece.Czasem podkładają poduszkę pod dupcie ale ja uważam ze lepiej wyżej wznieść biodra.To tylko kilka minut. A co do wiesiołka to wspomaga śluz. Dziubassku proszę o zmianę w tabelce...Ola ma od dziś 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja dzis sie obijam dzielnie z mezem;) w poniedziałek dostane pewnie tabletki na wywołanie @:(:( oj my to mamy przechlapane:( trzymajcie za mnie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby nic złego sie nie okazało! Dafodilek:) trzymam kciuki za tescik:):):) aby dwie kreseczki!! były! ale raczej zrób go rano:) po wstaniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianko
witam Ja czasami Was podczytuje z doskoku. Mozecie sie ze mna podzilic informacja jak jest z ta temperatura.Jaka jest podczas owulacji?W tym miesiacu mam zamiar juz sprawdzac.Cykle mam 30 dniowe.Od kilku miesiacy celuje i nic:( A jak jest z tym sluzem jaki ma byc w te dni? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć sianko-chcesz do nas dołączyć w starankach to zaczernij nick. Na pierwszej stronie jest taki link internautko zarezerwuj swój nick. Mamy niemiłe doświadczenia z osobami na pomarańczowych nickach. Chętnie witamy w naszych szeregach nowe dziewczyny...ale jest takie małe ale...czarny nick. Chętnie Ci wszystko opowiemy co i jak z temperaturka i śluzem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kochane czarnej serii ciag dalszy:( Wczoraj odprawiałam swoje urodzinki dla rodzinki(ale sie zrymowało) niestety mojej Mamy nie było:(czuwała cały czas przy mojej Babci)...niestety jej ziemska droga juz zakończona - zmarła dzis w nocy:( oj cieżko ten Nowy Roczek przychodzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuniu:( przykro mi z powodu smierci babci!!!! przezyłam to w grudniu!! oj faktycznie jakis okres beznadziejny!! ja mam jakiegos wewnetrznego doła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzis dzien trolenia! odpoczywam na maksa!!! dziewczynki miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta! Dziękuję Dziubasku za uzupełnienie tabelki :) Sylwia dokładnie kiedy obchodzisz 30, bo ja 25 stycznia, nastąpi 3 dychy. jakoś się nie czuję na tyle :) wcale. Pozdrawiam Was wszystkie, buzka,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek kochane basiunia bardzo mi przykro z powodu śmierci babci Dziewczynki po tej \"pladze\" śmierci wśród naszych najblizszych wkoncu nastanie czas radosny dla nas i zacznie się sezon na fasolki zobaczycie.u mnie @ już się kończy.ja to mam fajnie z tymi krótkimi @.od tego cyklu zaczynam mierzenie tempki i robienie wykresu.jak nie wyjdzie i tym razem to biore moje zapiski i pójde do ginka niech albo mnie wspomoże czymś albo nie wiem.....zapłodni :D:D:D:D:D:D:D:D:D wlai mi dzisiaj.spadam bo to się udziela Miłej niedzielki .smacznego rosołku Kurde no napisz co się działo u Ciebie. aha nie ma się co marwić o Vichy.skontaktowałam się z nią.u niej i fasolci oki tylko bidulka taka zapracowana ze nie ma jak wejśc na neta ale macie buziolki wszystkie od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina Sylwia ma we wtorek urodziny a co szykujemy się na jakis wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane moje pobudka!!!!!! widzę,że ja pierwsza dzisiaj się melduje. coś spać nie mogłam.Dzisiaj ide kochane zapisać się na....uwaga..........................prawo jazdy.Ale mój m. się ucieszy.8 lat mnie namawiał ,żebym poszła a ja taki dygus się broniłam rękami i nogami.no ale czas na jakieś zmiany w życiu.Mam nadzieję,że może za 10 razem zdam:D:D:D:D:D kto pije ze mna kawe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×