Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Avionionku sliczna fasolka :D Jak Herubinek? Cieszy się? Poproś go niech wymyśla juz imię dla fasolki...albo dla fasolka -niech się cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie, pewnie ze sie cieszy ;) jeno nie dopuszcza ze moze to byc synus, on chce córunie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Kurde no -- mój też chce corunie :) Witam nowe kolezanki ! Wkleilam moje foto z usg do stopki 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka dzieki ;) wiesz ja slyszalam ze jak sie ma wymioty to to wrozy chlopca, a jak sie spi cale dnie (tak jak ja) to bedzie kobietka. Ja juz zreszta sama nie wiem, mi wrozki zawsze wrozyly pierw chlopaka. Zglupiec przez te przesądy mozna. Coz, czekam az bedzie wiadomo na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka mnie się wydaje że bedziesz miała synka ale może się mylę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje Kurde no i Harbatka załączyłam wasze zdjecia usg na bloogu:) witam nowe kolezanki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....27.12 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................3 cykl...05.12 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37.....Warszawa................3 cykl...20.12 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28........Warszawa..............1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............2 cykl.....02.01 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31.......Lublin..Wojtek 12lat..1 cykl......01.11 🌻Cebulka30......30...............córka 6lat....1 cykl....... 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 7lat...OCHRONA:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ..ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....02.07.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital.........26......Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81...26......Gdańsk................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....27.12 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................3 cykl...05.12 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37.....Warszawa................3 cykl...20.12 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28........Warszawa..............1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............2 cykl.....02.01 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31.......Lublin...Wojtek 12lat..1 cykl......01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Tryb....Nadia 6lat....1 cykl..... 🌻Koug...........34......Opole....Michał 11lat,Ola 7lat...OCHRONA:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ..ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....02.07.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital.........26......Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81...26......Gdańsk................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem.Sama w domu, wprawdzie oczy szczypią po 12 godz. przed kompem w pracy,ale to jedyna szansa pisania na spokojnie w domu. Zawsze dwaj moi panowie przepychają sie by skorzystać. Gratulacje dla przyszłych mamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no synuś by sie przydal ;) ale wtedy by był szybko szturm na kolejne bo parke bym chciala. Jak zas bedzie pierwsza dziewuszka, to chyba na tym sie skonczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! :) własnie zrobiłam drugi test ciązowy. Tym razem nie jakiś blady cień kreseczki, ale dwie wyraźne grube krechy :D Ale jai tak już byłam pewna. Tylko dla męża zrobiłam, żeby potwierdzić :) Dziubassku, proszę, dopisz mnie do drugiej tabeleczki :D Do dzieczyn w ciąży: herbatka, kurde no, sylwia... czy bolał was brzuch na początku? jamam takie dziiwne bóle, przychodzą i odchodzą... dziś miałam silne i się trochę boję... :( Wiam nowe :) fisia! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinionku ważne ze nie dwoje na raz :D:D:D Zawsze jednej przyjemnosci mniej...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny ! - widzisz w jakim tempie tu dziewczynki zachodzą??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - mówiłaś mówiłaś :D dla Ciebie 🌻 Dziewczyny? co z tym bólem brzucha? któraś wyjaśni moje wątpliwości? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam juz, niedawno z pracy wróciłam. Wiem, powinnam się oszczędzać,ale praca - własciwie pełne ręce roboty i zajeta głowa pomagaja zapomnieć. Koug i reszta dziewczyn - serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi po prostu organizm przechodzi teraz ogromne zmiany.Burza hormonów wewnątrz Ciebie robi swoje.Pozwól mu przez to przejść Wynajęcie mieszkania na 9 m-cy wiąże się z tymże lokator musi byc w pełni zadowolony 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!Witam nowe koleżanki!Dostałam się na specjalizację,jestem bardzo szczęśliwa!!!!!Do pełni szczęścia brakuje mi już tylko dzieciaczka...21 dc,żadnych objawów,zobaczymy co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro jadę do szpitala obejrzeć maleństwa mojej koleżanki,urodzone przedwczoraj-Jaś i Marysia.Już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczynki Do galerii przyjaciół na moim blogu wstawiam zdjęcia z prywatnych zbiorów przyjaznych mi osób,dlatego mimo ze posiadam wasze foteczki w swojej kolekcji,prosiłabym o wsześniejszą zgodę na publikację. Agi napatrz się kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo blogu to troszke pouzupelnialam nas topikowy:) ehh maz poszedl na \"bocke\" do kolegi na jakies gry:O ale obiecal,ze wynagrodzi mi nieobecnosc... Milej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol brzuszka we wczesnej ciazy - jak najbardziej dobry objaw! podobli, poboli i przestabie. W ostatcznosci dostaniesz jakies leki hormonalne. Co do zdjec to bardzo prosze o nie umieszczanie zdjec mojej buzki na jakiejkolwiek stronce. Nie cche aby mnie ktos skojarzyl. Za duzo tu pisalam osobistych rzeczy. ok spadam na kurs prawka, robie juz ponad pol roku i mam tego coraz bardzej dosc ;( zwlazcza ze teraz za kazda jazde place i to nie malo bo 80 zl ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja przyłączam się do prośby Kurde No - również tyle osobistych wynurzeń tutaj poczyniłam, że wolałabym, aby nikt poza Wami mojej gęby nie oglądał... Z moim \"szczęściem\" prędzej czy później ktoś najmniej pożądany i lubiany wyczaiłby te moje foty, poczytał wynurzenia, a tego nie chciałabym na pewno. Wczoraj coś mnie naszło i wpadłam sobie do pobliskiego lumpeksu. Warto było, wykopałam sobie trzy fajne tuniczki - dwie z nich takie na teraz, a jedna juz bardziej okazała, na konkretniejszy brzuszek. Cieszę się, bo moje dotychczasowe bluzki robią sie mocno za ciasne, a od tych swetrów i golfów powoli zaczyna mnie mdlić. A co do brzuszka, to też miałam takie dziwne odczucia, przez pierwsze dni taki ból jak na miesiaczkę, może słabszy. Potem takie napinanie, rozkurczanie... leżąc, czułam, jakby mi macica sztywniała - tak na parę sekund, a potem wszystko wracało do normy. Dziwne uczucie:) Pozdrowionka z rana dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×