Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witam w dzień matki pieniężnej czas podgonić troszkę z postami i raz dwa powitać 1000 stronkę:):)(wystarczy ,że Ania k specjalistka od tabeli wklei pare razy tab i jedna stronka z głowy bo pozmieniało sie troszku) Koug poszalej troszkę z fotoskami na NK .i daj tez znać co Emilce było,że w szpitalu wylądowała??? dziubassku aż tak zle ,ze rozwód wisi w powietrzu????? Validosku czekamu na Newsy i maleńswto Maniu głowa do góry czas strach przegonić i postarać się o rodzeństwo dla Szymcia kochane każdej z Was chciałabym napisać oddzielnie pare słów ale nocy mi braknie a musze się delektować ciszą która panuje teraz w moim mieszkaniu bo jutro rano już bedzie "wesoło" Babule moje u mnie jakoś leci.Praca dom dzieci obowiązki.młoda pierwszą klasę rozpoczęla więc obowiązków przybyło.Bartolini jest na etapie "MIŁOWANIA MATKI"przez ostatnie 12 lat mój mąż mi tyle razy miłości nie wyznał co mój syn wyznaje w ciągu dnia.Nawet jak z moim przez telefon gada to mówi "kocham mamusię".Mamusia i mamusia spadam popływać w wannie a czy ktoś wie co u cebulci naszej????????????????????????????????????????????????????? buziole krejzole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :):) Haniu tak sie starałam zeby przeskoczyc, zeby choc troche do przodu podgonic ^^ Fisiu :* no kto mial wczoraj matki bozej pienieznej ten miał ;) ja juz w piatek dostalam ^^ u mnie zawsze 9 wypłata jak w zegarku :P Co u Cebulki nie mam pojecia moze sciagniemy ja myslami na forum :p Jak tam weekend mija ? Mi dzisiaj rosól nie wyszedł ;/ masakra ;/ ale cóż zdaza sie ha ha ha :P Jutro do lekarza lecem ciekawe jak tam maluszek i czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Emilcia po 2 dniach w przedszkolu złapała jakieś wirusowe zapalenie krtani ale dziś dostanie na szczęście wypis i dalsze leczenie już w domku.Musieliśmy obiecać ze nabędziemy inhalator i będziemy ją 3x dziennie inhalować jakimś lekiem. Dziubasku...przykro mi że tak się poknociło u Ciebie...Gdybyś chciała pogadać to wiesz jak mnie znaleźć ;) Co do Cebulci to właśnie mi przyszedł do głowy pomysł jak ja tu ściągnąć... Otóż Katarzyna ma w czwartek urodzinki i jakby tak ponawypisywać jej od każdej z nas życzenia tu to by się ucieszyła a i nadgoniłybyśmy trochę ze stronką ;) Jak znam życie to wchodzi i czyta żeby być na bieżąco ale nie pisze nic :P Buziaczki dla Was dziewczynki P.S. Tylka sorki-wiedziałam ze poknocę coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Niestety ale małżeństwa nie da się uratowac no ale trzeba życ dalej... Moj mały juz jest bez pampersów, noce tez ładnie przesypia nie posikując (tfu tfu). Ogólnie maly rozrabiaka ale tak jak u Fisi, powytwarza mi naście razy,ze mnie kocha :) hehe Koug duuzo zdróweczka dla Emilki,dobrze ,ze juz wychodzi ze spzitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo tak ja przeskoczyłam na kolejna strone TU zastój !!!! Kogu hi hi hi :) kazdemu sie zdaza :):) Dziubasku no no no ale kolejnego newsa podesłałas :) To dla Banitki ogromne GRATULACJE Jeju ja przez ta moja szkołe to wogle czasu i siły nie mam ehhhh ;/ na razie daje rade ale sie zobaczy co bedzie dalej ^^ pisac babole PISAC :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! No tak Aniu musisz częściej takimi nowinkami jak Szymuś nas zaskakiwać to topic się ożywi i nawet "stara gwardia" wróci ;) Dużo zdrówka dla Emilki. 😘 To sobie panienka nie pochodziła do przedszkola :( Dziubassku przykro mi z powodu zawirowań rodzinnych. Czasem lepiej żyć "samemu" niż męczyć się we dwójkę. Jesteś dzielną babką i na pewno świetnie sobie poradzisz w życiu a miłość jak to miłość przychodzi wtedy gdy się jej najmniej spodziewamy :) trzymam kciuki No to mamy wrzesień na naszym topicu to "urodzinowy" miesiąc bo sporo tego :) okazji do imprez co niemiara! W niedzielę Mania obchodziła swoje urodzinki (18-te oczywiście jak każda z nas tutaj ;) ) wszystkiego najlepszego Maniu - zdrówka szczęścia, pomyślności, radości, miłości, pociechy z szymka no i odwagi byś mogła spełnić swe marzeia! 😘 Dzisiaj Martusia, córcia naszej Fisi urodzinki ma (a Fisia zołza nawet się nie pochwaliła co tam pichci dobrego). Martusi życzymy samych sukcesów w szkole i wspaniałych przyjaciół a oprócz tego zdrówka i spełnienia marzeń! 😘 Postaram się jutro zajrzeć czy Cebulka coś postawi na tę swoją 18-tkę ;) Banitka ma cudną kruszynkę! Kochana gratuluję raz jeszcze i dużo zdrówka dla maleństwa. Fisia, no w tabelce to wiele się pozmieniało a zwłaszcza wiek hehe to niewiarygodne że już tyle czasu tu jesteśmy, czasem z przerwami ale wciąż wracamy :) Muszę tą tabelkę odkurzyć i zobaczę co da się zrobić by podgonić do 1000 strony. A tak poza tym to nie powiem, ten twój mąż to się stara by w tabelce się działo :P A co u Validoska ? Jak się czujesz na finishu kochana? Titiuś to wy już po przeprowadzce? Jak aklimatyzacja? nie miaszaja ci się języki? Kurcze, a tak miałam nadzieję, że się jeszcze spotkamy, tak na pożegnanie... Trzymaj się tam cieplutko i ucałuj Laurusię. Tylkaa a ty jak się czujesz? Jakieś wieści z brzuszka? Kiedy podglądanie maluszka? nie przemęczaj się zbytnio 🌻 Dziewczynki pozdrawiam was wszystkie bez wyjątku i zmykam spać bo ostatnio śpiąca jestem wieczorami okropnie i jak nigdy, zasypiam w momencie! całuję was mocno i gorąco pozdrawiam 😘4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Waś wszystkich :)! Ale macie fajne tematy :).... Och kochana ciąża to taki super czas kiedy maleństwo się rozwija w brzuszku, takie wszystko nowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat raz jeszcze Cebulinko z okazji kolejnej rocznicy osiemnastki 🌻 Może tak teraz Ty pomyślisz o synuniu...? :D Dziewczynki się na bank ucieszą :) P.S. Emilcia w domu może od poniedziałku pójdzie zaś się narażać (zarażać) do przedszkola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat niechaj zyje nam! Kochana Cebulko zycze ci wszystkiego co najlepsze, najpiekniejsze i najwazniejsze. Zdrowia, szczescia, milosci, radosci, pociechy z cudownych dzieci oraz spelnienia marzen! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za słowa otuchy! Cebulko Wszystkiego Najlepszego, Duzo zdrówka i pociechy z rodzinki :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem Gwiazdunie kochane sorki,że dopiero dzisiaj wchodze ,ale normalnie brak czasu u mnie Wszystkim solenizantkom STOOOOOOO lat:):):) Cebulindo pindo jedna dawaj znaka czy żyjesz Nowonarodzonym dyżo zdrówka a rodzicom Graulejszyn dziękować za życzenia dla Martysławy.Jutro impra z tej okazji ale nic specjalnego serwować nie będę bo .........mi się nie chce hihihihi dziubasku kochany faktycznie nam zleciało na topiku.kurcze troszkę się tu dziewczyn przewinęło a ile dzieciatek topikowych mamy fiu fiu KOchana 4 lata juz tu jesteśmy Koug duuuuuużo zdrówka dla Emilci i mam pytanie czy "mój" mąz nie mógłby troszkę brzydszych dzieci płodzić????????????????/ heeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????? buziolki dla dzieciaków i małżowiny Ania k. ale Ci te dziołchy Twoje rosną.tak kukam niekiedy na zdjęcia na NK i normalnie szoook Validosku daj znać czy już Cię rozpakowali softis zdaj relacje jak tam po wyjeżdzie.chyba ,że po tym seksie dłuuugo nie będziesz mogła usiąsć do kompa :):):):) Tituś babo wkońcu sie pojawiłaś.będę Ci codziennie kawe robić rano tylko obiecaj,że będziesz wchodzić częściej na kafe Tyllka buziolki dla Dominisia Teraz ja pałeczkę przejełam i mam nadzieję,ze niebawem kolejna strona za nami będzie. jak się czujesz mamuśka????? Kwiatnadziei wskakuj do nas na topik a zanim sie spostrzeżesz Twoje bejbe do szkoły pójdzie:):):) Avinon ostatnio przeleciałam Twoją galerię na NK i mam wrażenie ,że Twojego chłopa zklonowali.Bez obrazy ale Martynka wypisz wymaluj tatuś:):):) Hania dużo całusków dla młodej a dla Ciebie dużo cierpliwości w pracy:):) Mniu zdaj relacje jak z szukaniem pracy .pozdrawiam Cię gorąco sie kuwa rozpisałam jak mało kiedy hahahaha Ja mam dziewczyny problem z młodego kupą.Tzn pieluchy mamy juz dawno za sobą ale z robieniem kupy na nocnik jest problem.Nie chce i tyle Zrobi kubsztala do majtek nawet nie wiem kiedy ,później idzie do wc kupe z majtek wywala do kibelka i dopiero mnie woła" mamo zlobiłem kuuuuuupę do musli" kurcze a gacie całe uwalane hihi.po za tym problemów nie ma.je i gada wszystko ahhaaaaaaa jeszcze jeden problem jaki mam to taki,że mój syn bije dzieci i wierzci mi ,że te starsze bije bardziej niz równieśników czy młodsze.Normalnie SZATAN.na szczęscie młodej odpuścił ale był taki czas ,że poklepywana była:):):) noooooooooooooooooo dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa spadam spać/odezwe się niebawem :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika Wszystkiego Naj Naj Naj lepszego, Duuuuuzo zdroweczka, pociechy z dzieciaczków, wsparcia w mezu i wielu sukcesów w zyciu :)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku miałam być pierwsza ale się nie udało więc: Aniu kochana STO LATEK Ci życzę.Duuuużo zdrówka pieniążków,zadowolenia z męża i dumy z dziewczynek BUŻKIIIIII wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo dziewczynki 😘 Fisiu kochana a ja dzis tobie skladam zyczenia najszczersze, prosto z serducha, zyj nam sto lat, w zdrowiu, szczesciu, radosci, milosci, niech dzieci twoje cudne beda zawsze twoja duma i radoscia a maz wsparciem. Zycze ci jeszcze kochana by spelnily sie twoje marzenia, nawet te najskrytsze no i bysmy zawsze mogly spotkac sie tu na naszym topicu, w szerokim gronie zyczliwych sobie osob! STO LAT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten niezbyt słoneczny poniedziałek :) Wszystkim solenizantka chciałam złożyc spoznione lecz szczere życzenia urodzinowe :) Mam nadzieje ze wspaniale i w milej atmosferze świetowałyście :) Maniu, Cebulko, Kogu dla Emilci, AniKa, Fisiu 🌼🌼🌼🌼🌼 Mam nadzieje ze żadnej z was nie pominełam... Jeśli jakos przez przypadem to przepraszam u nas dobrze :) Mały zakatarszony ;/ juz od tyg buuu. Ja razem z nim przeziebiona a tu jeszcze szkoła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy dzis podwojna impreze! Tylkaa wszystkiego najlepszego, duuuzo milosci, zdrowka, szczescia, przede wszystkim sczesliwego rozwiazania, pociechy z dzieci i wszystkiego o czym marzysz! STO LAT!!!!!! Ja chetnie czekolady na goraco bez dodatkow :) u nas chlodno i ponuro wiec odrobina goracej slodyczy jak najbardziej wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu :*:* dziekuje kochana :*:* U mnie ta sama pogoda co u Ciebie;/ szaro pomuro , siąpi itp wiec tak pomyslalam ze czekolada bedzie idealna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...i mi sie popierdasiło wczoraj mówie do mojego...słuchaj dzis ma Fisia chyba urodziny jeszcze zdążysz ślij zyczenia od nas w końcu to Twoja zona druga nie? :D i dałam ciała bo to Ani były urodziny a dzis Fisi...Kurde widzicie ja juz stary śrup jestem i problemiki z pamięcią zaczynają się coraz częściej uwidaczniać...:( Aniu kochanie sto lat,dużo zdrówka miłości swoich najblizszych cierpliwosci dla dzieciaczków-bo przeciez Ty nie tylko Twoje masz pod swoim ramieniem dużo słońca bo to rarytas na wyspach no i żeby ściana zawsze była łaskawa :D Dzisiejszym jubilatkom Fisi pińdzi i Tylce już na Nk napisałam życzonka więc powtórzę tylko wszystkiego najlepszego dziewczynki🌻 P.S. Fisiu co do dzieci Twojego męża to tez jestem zdziwiona czemu ciągle takie tatusiowe,ale postanowiłam matrycy nie zmieniać bo i tak już więcej nie dam rady......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogu hi hi hi zadaza sie najlepszym cos pokrochmalic wiec wiesz :) pomyłka rzecz ludzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh kochane ja zbieram sie do szkoły ;/; przez ta pogote tak mi sie strasznie nie chce ze pojecia nie macie ;/ Miłego dnia wam Życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie co z ta pogoda ;/ ile mozna ;/ gdzie ta nasza polska złota jesien ?? widzial ja ktos ?? A ja dzisiaj musze polatac troche po miesci z malym i normalnie az sie wyjsc nie chce ;/ i na 14 z bablem do lekarza. cos mi pokasłuje ;/ wole na wszelki wypadek isc i zbadac go ... Jak tam u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ TYlka spóźnione ale SZczere.Żyj nam BABO sto lat Dziękuje gwiazdeczki za życzenia Koug a wyobraź sobie,że "mój" Twój mąż był pierwszą osobą od której dostałam życzenia i wyobraź sobie ,że w terminie:):) Otóż popołudniem 18 września wyłaczyłam głos w telefonie i smsa od Jacka odczytałam właśnie 19 września o 4.30 rano jak wstawałam do pracy:):) Są Jakieś wieści od Vali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×