Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witajcie:) a ja pozdrawiam Was z urlopu w Niemczech. Już 1,5 tyg za nami jeszcze tyko 4 dni i do domu:( Jesteśmy tutaj u rodzinki męża i jest wspaniale, dużo zwiedzania i przecen w sklep[ach:) Hania duża, biega już bardzo sprawnie i ma 8 ząbków, to już ponad 14 miesiąc! Malwinko cieszę się, że mimo przeciwności losu racjonalnie i pozytywnie podchodzisz do tematu. Będzie dobrze i trzymam ciągle kciuki za powiekszenie rodzinki:) Tyylka ogromne gratulacje!!!! i teraz oszczędzaj się aby dzidziuś rósł zdrowo:) Fajnie, że ptracujesz! a gdzie dokładnie? w jakiejś firmie? cały czy pól etatu? Ciesze się że dziewczyny się odezwały! Pozdrawiam Wszystkie serdecznie:) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocna pora :-) wpadlam sprawdzic czy swiatlo zgaszone ;-) Milych snow dziewczynki i owocnych staranek dla wszystkich staraczek :-) Kiss 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po pracy dzisiaj widzę, że cisza, wszyscy pracują... Ja właśnie po pracy, zaraz obiadek, serniczek mojego męża i wizyta u lekarza na monitoringu, dzisiaj 16 d.c. mam nadzieję, że pęcherzyki się powiększyły..... TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzisiaj pęcherzyk bardzo ładny idealnie na ten dzień cyklu ponad 20 mm, endometrium bardzo ładne, za zadanie mamy współżycie :) od dzisiaj przez 4-5 dni :) endometrium bardzo ładne, sama widziałam pęcherzyk ;) Więc trzymajcie KCIUKI moje drogie, wspomagam na razie cynkiem, siebie i męża w tym cyklu, magnezem, olejem z wiesiołka, kwasem foliowym, olej z wątroby rekina, wit. b complex, ale to już wszystko bierzemy jakiś 3 cykl....A te ziółka Validosku musze kupić w jakimś zielarskim, nie za bardzo mam po drodze i muszę zlokalizować jakoś jakiś sklep. Ale mam nadzieję, że jutro, bądź pojutrze będę je miała...... Mam się pojawić 30 d.c. więc w 26 d.c. PROSZĘ, TRZYMAJCIE KCIUKI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Haniu jak cudownie ze sie odzewalas :):* za graculacje nie dziekuje ;p Pracuje w firmie bukmacherskiej i prZyjmuje zakłady sportowe ^^ praca bardzo lekka bo tylko 9 godz dziennie przed kompyterem wklepuje liczby;p cały etat ale do konca lipca mam umowe probna. Jedyne co wiem to ze z ta umowa jest cos nie tak. 28 mam do lekarza i nie moge sie doczekac ;p a w pracy zeby moc isc na l4 musze czekac do 3 ms-ca bo bede dopiero wtedy bede dopiero miała ochronke. Fajnie ze Twoja Hania sie tak slicznie rozwija :) Hania to juz naprawde duuza dziewczynka ^^ My na razie mamy 7 zebów i 1 nie moze sie przebic 2 dolna dwojka. Malwinko !!!! W koncu dobre wieści ^^ Ciesze sie strasznie ::):):):) Wiec ja bede bardzo cieplutko o Tobie myslec zeby sie udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, ja również mocno trzymam kciuki za Twoje starania! Myślę, że w lipcu się do Ciebie przyłączę - co chwilę dowiaduję się o kolejnych ciążach wśród moich bliższych i dalszych znajomych, i tak jakoś mi tęskno... A moja mała wczoraj miała urodzinki!!! Trzy latka minęły, zanim się obejrzałam!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ^^ to wszystkiego Najlepszego dla Twojej córci 🌼 Cos tu za cicho babeczki ;p Ja dzisiaj wolne ^^ hi hi hi . Ale cos od poniedzialku mam od rana do wieczora mdlosci. To staje sie nie do zniesienia. Jak juz jest dobrze to nie za długo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ciężki dzień, wróciłam późno bo korki :( W pracy gorąca atmosfera, niestety muszę siedzieć w pracy w weekend, ale.....i tak podobno ma być zimno...:( więc nie czego nie stracę. A dzień dodatkowy będę miała do odbioru:) Ja mam ochotę spać spać spać, ostatnio jestem zmęczona...niewyspana, ale tak jest w ytgodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obiadku a wy????? Dzisiaj rosołek, byłam w kościele, za jakąś godzinkę wybieramy się na rowery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i zanowusz dziewczyny pokazały sie na chwile ! ehhh ! WRACAC TU i to migiem . Ja dzisiaj wolne mam wiec sie lenie ^^ a wczoraj nie miałam weny napisac ;p Nioo i Domnikowi wczoraj sie przbila dolna druga dwójka i ma 8 zebolkow^^ ale bym cos zjadła... tak mnie zaczeło ssac w zoładku ze massakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka dokładnie pokazały się na chwilkę i już ich nie ma :( Ja zaglądam tutaj codziennie na chwilkę ale mało nas tutaj czasami :( A mnie gardło zaczęło boleć dzisiaj w pracy byłam ale szybko dzień minął...jakoś... Pisać tutaj i już!!!!!!!!!!!!!!!Tyllka trzeba coś zrobić ale co????? żeby dziewczyny regularnie pisały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka poproszę kawę albo mleczko do kawy bo nie mam takiego w domu :( I kawa niesmaczna jest.... Od wczoraj gardło mnie boli masakra, mam nadzieję, że synka nie zarażę. Jeszcze oby 4 dni wytrzymał w żłobku bo później wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas juz 3 doba bez smoczka jak na razie idzie nie zle choc maly sie co jakis czas dopytuje o niego..W nocy sie raz budzi i placze ale za chwile zaspypia. Ciekawe ile to jeszcze potrwa... W ogole moje dziecko czasami dostaje histerii a ja sie denerwuje razem z nim. Wczoraj to w ogole dostał ataku( chciał mnie gryźć i bic i rzucił moim kubkiem, który sie rozbił) ehhh przy dzieciach trzeba miec nerwy ze stali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziubassku trzeba trzeba, nasz miał ok. 2 lat jak przestał dostawać i potrzebować smoczka, a było to tak, że pewnego wieczora powiedzieliśmy mu że go robaki zjadły i pokazaliśmy go obciętego do połowy, a że był bardzo obrzydliwy w stosunku do robaczków (tak mówiliśmy na brudny smoczek) i ciągle chciał go myć, więc jak zobaczył, że go zjadły powiedział, że nie chce....Noce przestały być naszym utrapieniem, bo kiedy dostawał na noc smoczka to przynajmniej 2-3 razy budził się nam w nocy, w poszukiwaniu go naokoło siebie a temu towarzyszył płacz. A tu kiedy dowiedział się o tej strasznej historii nawet nie drgnął w nocy :). Chociaż po dwóch dniach rano wstał i spytał, czy nie ma jeszcze drugiego smoczka. A później już spoko do tej pory, mówi, że małe dzieci mają smoczki :) i tyle. Ale butelka z soczkiem bądź w nocy musi być butelka jeszcze....Mleka na noc nie pije od roku, tylko zupki mleczne na kolację bądź w żłobku. Przestał lubić mleko z butelki, po prostu nie potrzebuje tak nam się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinki a prosze bardzo kawusie z mleczkiem lub nawet samo mleczko moge uzyczyc. U mnie w domu ostatnio zapas mleka zawsze jest ;p Dziubasku fajnie ze Maluch nie uzywa smoczka. U mnie to róznie ze smoczkiem.... Wciagu dnia raz nie potrzebuje a na drugi potrzebuje. na noc do zasypiania, a jak juz w nocy wyposci t o raczejdo rana nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Validosku jak się stosuje te ziółka? W jakich dniach cyklu, czy można przez cały cykl, proszę o szybka odpowiedź BARDZO!!!! :) DZIĘKI Z GÓRY, U MNIE 21 d.c. i nie wiem czy mogę stosować w tych dniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś stosowałam szampon niemieckiej firmy NERIL HAAR-REAKTIV. kUPIŁA GO SOBIE ALE BOJĘ SIĘ GO URZYWAĆ, STRASZNE HISTORIW PISZĄ O NIM....TZN. O WYPADANIU :( WŁOSÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loooodyyy ........ Mmmmmmm....... ale bym zjadla ^^ Ja niestety o tym szamponie nie slyszałam wiec nie za duzo moge powiedziec ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!!! No Dziubassku widze ze Kubus zrobil wielki krok! Gratulacje!!! I wytrwalosci zycze :-) Weroniczka oddala smoczek dzidziusiowi tuz po swoich drugich urodzinach wiec kiedy Basia byla w podobnym wieku a do tego na swiat przyszedl kuzyn dziewczynek wspomnialam Basi ze moze odda smoczek Szymonkowi. Uslyszalam takie stanowcze NIE ze wiecej nie spytalam w obawie o bezpieczenstwo malego ;-) no ale kiedy juz pojechalismy do Polski w lutym tego roku i Basia zobaczyla Szymonka i ze ma smoczek to nawet idac spac nie wspomniala o smoczku dla siebie, powiedziala tylko "Szymonek ma smoczek bo jest malutki" i tak juz zostalo. Przez pierwsze dni byla twarda w swym postanowieniu i nie plakala, nie prosila o smoczek ale budzila sie np o 5 rano i juz nie mogla zasnac. Teraz dzieci ktore maja smoczek to dla Basi "dzidziusie" chocby byly starsze od niej :-) Malwina twoj pomysl tez jest super! O robaczkach jeszcze nie slyszalam :-) fajnie wykorzystaliscie obrzydzenie waszego synka do robaczkow ;-) Trzymam kciuki za staranka! Tylka jak sie czujesz? Dajesz rade w pracy? Ja nie moge uwierzyc ze za tydzien juz bede sie pakowac do Polski na wakacje!!! Czas tak szybko leci... Niedawno byl wrzesien i moja Weronika zaczynala szkole a tu juz koniec roku... Pozdrawiam wszystkie was dziewczyny 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, popołudniową porą, już po obiadku, gardło mnie boli trochę mniej ale jakoś tak się czuję chorobowo :((((( Mąż z synkiem na dworze sobie siedzą, bawią się.... Jutro praca, ale już niedługo na 3/4 lipca idę na urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! Ja poprostu powiedzialam,ze smoczek nam sie schowal i juz a teraz jak sie o niego pyta to mowie,ze dziadek wyrzucil i nie ma :P Przynajmniej raz w nocy sie budzi i placze chwile po czym dalej zasypia. Powiem wam ,ze ostatnio mam z Kubą problemy bo stał sie nie dobry. Wyje o byle co ,czasem nawet piszczy az uszy odpadaja, probuje mnie przy tym uderzyć albo ugryźć nie wiem czy to jest ten tzw. bunt dwulatka czy on po prostu jest nerwowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku to samo mam ze swoim własnie kończy 2,5 roku ale ciągle, szczerzy zęby, gryzie, daje kuksańce taki nerwusek, nie martw się chyba to normalne...Ja też myślałam aby do jakiegoś psychologa iść ale jakoś już mija...więc staje się bardziej normalne i można z nim na ten temat już pogadać i wie, że źle robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ^^ Jeju te dwa dni dosłownie jak zombie chodze... ciagle bym spała.. nic mi sie nie chce... Dziubasku prace mam lekka wiec nie nazekam ^^ tylko plecki od siedzenia bola. Po za tym ma problemy zoładkowe ciagle mnie brzuch boli, raz nie moge jesc a zaraz odwrotnie moge az nadto. i mdlosci non wstop. I ciagle marzne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylllka ale to chyba dobrze,ze sa jakies objawy bo z etgo co wyczytalam to poprzednie ciaze byly bezobjawowe... ja mialam mdlosci i wymioty cala ciaze i jakos wytrwalam :) hehe wiec sie nie martw nie amsz jeszcze tak najgorzej :) Malwinka ehh co za los :P moj maly jutro konczy 2 lata i 4 m-ce i jakos nie przechodzi :P najgorsze jest jednak jak dostaje histerii i nie wiadomo z jakiego powodu i co probuje go przytulic i uspokoić to on jeszcze gorzej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×