Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość malwina 34
Aha i mierzę temp. mam 36,4 w 14 d.c. to chyba jeszcze do owulacji nie doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malwina:) odnoście temperatury - to zalezy jaką miałaś temp. od początku cyklu wtedy wyraźnie widać załamanie w któryjm doszło do owulacji. Ja byłam u lekarza na szczęście nic poważnego mi nie jest i po kilku dniach kaszel powinien przejść. Mam dalej leczyć sie domowymi sposobami. Oby pomogło. Lekarz chciał mi dac L4 ale podziękowałam, bo muszę chodzić do pracy. No i wg niego to bardzo nieodpowiedzialne z mojejn strony bo powinnam opocząć i się wykurować gdy mowa o ewentualnej ciaży no ale cóz mój wybór. Jak myślisz? Zrobic jutro test? strasznie mnie korci to będzie 28 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Cześć Haniu, ja bym zrobiła w 30 d.c., jeżeli przeczuwasz coś to zrób jutro rano:) Dobrze, że nie jest tak źle z Twoim zdrowiem, ale pilnuj się, bo każde osłabienie organizmu to nic dobrego, kuruj się, woda z cytryną, kanapeczki z czosnkiem chyba można (mi to pomaga bardzo), moczenie nóg w gorącej wodzie, ale nie wiem czy teraz można, bo woda gorąca wzmaga krążenie. Jestem bardzo ciekawa czy Ci się uda i TRZYMAM KCIUKI daj znać koniecznie. W sumie nie wiem jakbym postąpiła jak sama bym była przed @ i wyczuwałabym oznaki ciąży. W ciąży 5 lat temu zrobiłam test w 32 d.c. mając cykle 30-31 dniowe wtedy. Ale przeczuwałam już od 4 dni przed @. Zrobiłam 2 razy i mi wystarczało, uwierzyłam:) i byłam. Jeśli chodzi o skok temperatury to nie wiem o co chodzi, chodzi o to że wzrośnie podczas owulacji? Zwykle mam 36,6, nie wiem kiedy wzrasta... Boli mnie podbrzusze dzisiaj tak jak na @tak delikatnie,kłucia czułam ale takie delikatne ale znaczące, ale kłucia tak do południa (po południu ból tak jak na zbliżającą @, ale bardziej delikatny i mniej wyczuwalny). Napisz co postanowisz:) TRZYMAM KCIUKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Właśnie zmierzyłam temp. i aktualnie mam 36,4 na 36,7 może to wieczór a może zbliża się owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobię jutro rano.:)bo już nie mogę wytrzymać. O temperaturze mogę dużo powiedzieć bo mierzę ja codziennie od 5 lat:) Tylko teraz robi to za mnie Lady Comp i nawet się na tym nie skupiam. Temperaturę mierzy się tylko rano zaraz po przebudzeniu i przed wstaniem z łóżka. To podstawa!!! U mnie przed uwulacją mam np 36,46 w dniu owulacji znaczny spadek po czym 36, 68 i delikatnie wzrasta aż do jednego dnia przed okresem. Jak zaczyna znów spadać to wiem, że lada moment przyjdzie okres. Jutro dam znać co u mnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Czekam na wieści, u mnie dzisiaj 15 d.c., zauważyłam u siebie taki gęsty biały rozciągliwy śluz i było tego nawet sporo jak na mnie :) Brzuch mi się zrobił jakiś pełny na dole i takie delikatne kłucia czuję. CZEKAM NA WIEŚCI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
CZEKAM NA WIEŚCI!!! U mnie dzisiaj 15 d.c. i jakiś rozciągliwy biały śluz zauważyłam u siebie i nawet więcej niż zwykle:) Brzuch jest taki jakby napuchnięty wydęty i delikatnie kłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Powtórzyłam bo wydawało mi się, że skasowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) postanowiłam napisac bo widzę że coś tu się dzieje :) dziewczyny trzymam kciuki za Was, szybkiego zaciążenia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Cześć Maniu, co u Ciebie??? Haniu i jak robiłaś test????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Maniu a może Ty do nas dołączysz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko--- bardzo, bardzo chciałabym do Was dołączyć i czekac na dwie kreseczki, ale boje się powikłań które spotkały mnie w poprzedniej ciązy :( Zrobiłam co prawda troche badań, wszystko ok wyszło, jeszcze kilka przede mna. Może gdymym trafiła na fajnego gina, któremu bym zaufała to może bym podjeła decyzje by się starac.. ale na razie póki co to na wizytach słysze "jak pani bedzie wciązy i pojawi sie nadcisnienie to wtedy sie martwić bedziemy"-- także to nie brzmi zbyt powaznie jak dla mnie, bo ja bym wolała od razu wiedziec na co się nastawiać i na co ew bede mogła liczyć. Najgorsze, ze nie pracuje w przychodni przyszpitalnej lekarka która się w ciazy mną opiekowała, zreszta pozmienili się tam lekarze. Malwinko z tego co pamietam to Ty jesteś z Warszawy, gdzie rodziłaś i prowadziłaś ciąże i gdzie teraz chodzisz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Mam bardzo dobrego lekarza, daj mi e-maila napiszę Ci, nie chcę tutaj pisać... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Gdzie ta Hania, jestem ciekawa miała dać znać kiedy zrobi test a miała testować dzisiaj rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) miałamm wczoraj problemy z serwerem. Robiłam test ale jeszcze się nie cieszę bo to bardzo nietypowa sytuacja. Test muszę powtórzyć za dwa dni, żeby mieć pewność. Ale czuję, że to ciaża. Bo zrobiłam wczoraj test i nic...schowałam go a po pracy jeszcze raz na niego spojrzałam i jest tam cień drugiej kreski:) ale na razie spokojnie:) Temperature mam wysoką więc jest dobrze. Za dwa-trzy dni Lady też powinien juz wskazać. Mania miło, że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Haniu jest nadzieja, ojej, że Ty tak wyliczyłaś sobie....SUPER U mnie 16d.c. czyli chyba po owulacji...biorąc pod uwagę usg w 11d.c. i że pęhcerzyki miały po 17mm (i że w ciągu doby pęcherzyk rośnie 2mm) to dzisiaj miałby 27mm ;( czyli musiał już pęknąć. Staranka były co 2 dni tzn. 11d.c. 13d.c. 15d.c. i tyle na razie:) i zastanawiam się c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
czy jak dzisiaj się postaramy jeszcze czy będzie za często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Cykle mam 28-29 dniowe....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
HANIU ALE JAK BĘDZIESZ WIEDZIAŁA NA PEWNO (CHOCIAŻ TO JUŻ JEST OCZYWISTE)NAPISZ TUTAJ SZYBCIUTKO, CZEKAM:) OJEJ MOŻE MI SIĘ UDA W TYM CYKLU :) PRZEKAŻESZ MI FLUIDKI CIĄŻOWE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, malwinko-- mój mail mania_1984@poczta.fm napisz mi wszystko, gdzie chodzisz, gdzie prowadziłas ciaże etc :) haniu-- tez zastanawiałam się co sie z Tobą działo trzymam kciuki mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Wysłałam Ci Maniu e-maila z namiarami na tą doktor, sprawdź i daj znać czy doszedł :) Haniu odezwij się jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem strasznie zabiegana bo mąż w delegacji i wszystko namojej głowie nic sobie nie odpocznę bo córka cały czas chce się ze mną bawić:) jestem bardzo zmęczona i senna. Nie wiem czy to wina tego przeziębienia (został mi jeszcze uporczywy kaszel) czy ciąży?? W brzuchu czco jakiś czas czuj.ę jakieś ukłucie albo jak na okres... ale temperatura ciągle ok 36,9 więc okres raczej nie przyjdzie. Jeśli test bedzie pozytywny to za tydzień w piątek pójdę do gina. dzisiaj 30dc. Zawsze wtedy dostawałam okres.... A jak Ty Malwinka się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Haniu u mnie 17 d.c. od wczoraj brzuch mnie boli jak na @ a dzisiaj jest on silniejszy niż wczoraj. Porównywalnie jakbym zaraz miała dostać @, będąc w dniu @ pewnie biegałabym do wc i by była. Poza tym dzisiaj czułam takie delikatne szpilki w jajniku i w dole brzucha, takie ledwo wyczuwalne ale były. Poza tym jestem przeziębiona, więc temp. jest nieadekwatna do dni w cyklu. Daj znać, co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Jeszcze 10-11 dni i będzie wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Nie zaglądałam tu wieki ale coś mnie dzisiaj pokusiło :) Malwina i Hanna trzymam mocno kciuki za owocne starania :) Śniło mi się dzisiaj w nocy ,że urodziłam drugie dziecko być może dlatego tu zaglądam. Teraz mam motywacje żeby wpaść tu od czasu do czasu i zobaczyć jak wam idzie :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Cześć Dziubassku zapraszamy na założony przez Ciebie topik:) Odwiedzaj nas częściej i może się przyłączysz do kolejnych staranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
U mnie dzisiaj 18 d.c. , staranek wczoraj nie było :( Zasnęłam wcześnie Ale były za to 11d.c. 13d.c. i 15 d.c. W moich 28-29 d.c. jakby co to bym się załapała:) na owulację. Haniu odezwij się, robiłaś po raz drugi test???? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Nie topik ale forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 34
Aha dzisiaj od czasu do czasu swędzą mnie piersi, ale czy to objaw czy tak jest po prostu po owulacji, kto to wie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×