Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

koug--- ja to badanie hbs, miałam w szpitalu robione jak miałam tez skurcze i wszelkie posiewy tez, co do tego antygenu to nie wiem czy mam miec jesszcze raz badany, ale na pewno bede miała posiew z szyjki juz za tydzien mi pobiora jeszcze przed odstawieniem leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie znów sie wkurwilam, nie ma to jak miec pecha. pamietacie jak opowiadałam Wam ze popsuło nam sie auto przed sprzedarza- naprawa ok 1500zł :( a dzis nie dawno dzwoni do mnie mąz ze w nowy samochód który 2 tyg temu kupilismy wjechał nam skuter w dupe... no zajebiscie, na szczescie mamy AC i tylko zderzak sie wgniótł, ale jak stres to stres koles skuterem jechał sobie w korku miedzy autami ia tak jechał ze wjechał brr.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy myślicie na temat tego paciorkowca,którego mi potwierdził posiew z pochwy w lutym.Co prawda brałam augmentin (robione globulki) ale oczywiście nie sprawdzałam czy mam dalej tę bakterię.Paciorkowca miałam też 10 lat temu przed urodzeniem Daniela i lekarka nawet nie kazała robić ponownie badań tylko dała ampicylinę dopochwowo w 5 czy 6 miesiącu ciąży. Nie wiem czy na obecnej lekarce wymóc receptę czy po prostu iść do internistki z wynikiem posiewu (na szczęście mam gdzieś stare receptury od ginekolog jak się robi te gałki) i może niech mi wymyśli receptę.Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz śpicie... ja tez zaraz sie kłade i bede próbowała zasnąć, choc ciezko u mnie z tym słuchajcie dzis wieczorem jak poszłam pod prysznic i dłuzsza chwile postałam, miałam jakies dziwne uczucie w pochwie tj takie jakby ukłucia, jakby cos mi tarło o kosc łonowa, sama nie wiem jak to opisac... aha i wiecie co mysle ze nie potrzebnie zaczełam analizowac ruchy synka, teraz non stop sie nad nimi zastanawiam i jak sa przerwy miedzy nimi to czekam na nie i rozmyslam i staram sie porównac czy wczesniej tez tak było itp, chyba oszaleje słodkich snów Kochane i do juterka!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Maniu ja takie uczucie tarcia tez miałam ale wytłuamczyłam sobie ze to główka małego :) co do ruców to nie jestes jedyna w ich analizowaniu! człowiek sie martwi i to jest normalne!!!!!!!! pobudka sniadanko by któras zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Maniu ja mam też podobne nawet już miałam kilka razy, takie jakby zakłucia w pochwie, ale wydawać by się mogło, że niedaleko ujścia...hmm nie wiem też się zastanawiałam nad tym.... Miałam to już z lewej strony a ostatnio nawet z prawej......Nie wiem ale myślę, że to nic groźnego, jak będę u lekarza za 2 tygodnie to się podpytam.... Ale my kobiety w ciąży nasłuchujemy swoich ciał, już tyle pytań zadawałam podczas wizyt i wszystko zostało wyjaśnione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poranne ptaszki, ja dzis kiepsko spałam, brzuch mnie bolał cala noc i zaserwowałam sobie cały repertuar leków, ale i tak sie wymeczyłam. no i przespałam przez to jedna dawke fenoterolu tj miałam wziąć go o 2-giej a wziełam o 5 rano ja zaraz bede sniadanko zjadać, nie mam na nic apetytu, wiec jem ciasto drozdzowe i kakao, poczestowac moge :) a co do tych dziwnych tarć w tych okolicach to czytałam gdzies, ze moze byc takie uczucie jak główka dziecka zaczyna wstawiac sie w miednice lub przynajmniej sie do niej przybliza, u mnie to bardzo prawdopodobne bo dzidzia jest głowa do dołu ni i jak stoje to wiadomo działa tez siła grawitacji wysla Wam dzis moje zdjatko, to kazda bedzie miała moj nowy adres, tylko to bedzie zdjecie z 20tc jak byłam swiadkową. musze koniecznie meza zmolestowac by mi aktualne zrobił. mam co prawda u niego na kompie klka z wiekszym nieco brzuchem z wakacji ale go zabrał do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeszcze mi sie cos przypomniało.... co do naszych watpliwości dotyczących nadmiernej wilgoci w pewnych miejscach, to słyszałam sie ze sa jakieś wkładki/testy za pomoca których mozna to sprawdzic, czy któras z Was stosowała cos takiego, bo czasem tak mysle ze gdybym mogła to sprawdzic to byłabym spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o pogodę nie pytam:-) u nas szaro buro i do bani:-P dziś ja mam sałatkę jarzynową i z ananasem jakby któraś miała zachciewajki:-P Validosku super fotki i brzusio bardzo ładny:-) ja idę wziąść prysznic i spadam bo mam kilka spraw do załatwienia m.i.n zaświadczenie od lekarza do zusu. Fisia i Mania czekam na wasze sesje rozbierane;-) Maniu ja tez miałam ostatnio takie dziwne uczucie napierania w pochwie, taki ciężar jakby mi ktoś odważniki tam przyczepił;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Maniu ja też mam rózne kłucia i cierpniecia ale czuje,że mały nadal głową w górze Cebulko oj rozbierać to ja się nie będę bo wstyd :D:D:D:D ale miałam gdzies zdjęcie z brzucholem.Jak nie znajde to Koug je może ma to sie podzieli.kliknij do mnie na gg to Ci podam drugiego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poszła foteczka kochane :) ja czekam do 9-tej, biore lekarstwa i ide spać, za oknem szaro buro, lezec musze wiec co tu robić wpadne pozniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu dzięki wielkie za fotke.Moje też już poszły do Ciebie Cebulko zaraz i Tobie wysle Ty chłolernico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robię sernik dzisiaj ;) Oglądam \"Dzień dobry tvn\" i \"Pytanie na śniadanie\" - będą mówić zaraz o mocy snów ;) Zjadłam z rana śniadanko, herbatkę zieloną a teraz z pokrzywy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwwwwwink
Małżeństwo, nowy dom... piękna łazienka z wieloma lustrami. On poszedł zaprosić na parapetówkę, a ona naga zaczęła tańczyć w łazience patrząc na swoje piękne ciało. Zrobiła szpagat i się przyssała! Mąż wraca, patrzy, łapie pod pachy, próbuje podnieść.... nic! Dzwoni po majstra. Ten patrzy i mówi: - Panie, trzeba kuć! - Co Pan, kurwa? Gres z Włoch za 4 tys. euro! - Jest inna metoda, ale może się nie spodobać... - Panie, wszystko ale nie gres... Master ślini palce, łapie ją za sutki i zaczyna delikatnie kręcić... - Co Pan, kurwa odpierdalasz? - pyta mąż - Panie...podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się z gumoleum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza od rana, a ja już byłam na spacerku, zaraz obiadzik....;) Jakaś smętna pogoda ale ogólnie jest ciepło na dworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rzeczywiście spokojnie tu, ja znów pospałam sobie, aż ciezko było mi sie obudzic, a polozylam sie ok 13-tej. i wstalam strasznie glodna bo kurcze sniadanie to z mezem jadlam o 8 rano, a potem tylko batonik i owocki :) mężlek powiedział ze jakas paczka przyszla mam nadzieje ze ja odbierze i ze to beda wlascie rzeczy dla synka :) znow bede miala co ogladac i przebierac :) zajecia na caly wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się teraz zachciało spać, Maniu ja nie mogę spać w dzień, zmuszam się ale nie mogę..... Co ja bym dała aby pospać sobie....;( Nic mi nie dolega, mogę chodzić wycieńczona ale mam tak podwyższoną adrenalinę (tak mi się wydaje) że jakoś nie mogę się zmusić..... Ciśnienie u mnie bardzo dobre, wszystkie badania ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 wielkie GRATULACJE. Karolinka jest śliczna. Niech wam rośnie zdrowo i daje mnóstwo szczęścia ❤️ Już zmieniam tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane........................................22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia..........................................13.10 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....04.10 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34......34.....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................2 cykl....22.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............30.....śląskie........Marta 4lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........24....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......27.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............28....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....27.02.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 4 lata....ciąża.............. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Fisia**...................Bartuś 🌻Mania23................Szymon 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Ania.K_81..............Adrianek/Basia 🌻Banitka27..............Bruno/Filip 🌻Cebulka30..............Norma ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur.20.06.08 w. 3690 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 54cm 🌻Agital..........26..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 w. 3700 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur.23.08.08 w. 3245 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 w.3400...... 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur.22.10.08 w.3300 50cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu moje gratulacje🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 -pewnie Kacperek się cieszy tak jak jego rodzice z małej niuni :) -oby się zdrowiutko chowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca Kasika wielkie GRATULACJE🌼🌼🌼 Koug napatrzec się nie mogę na Waszą Emilcie.widziałam nowe zdjątko na NK i mała jest normalnie do schrupania wróciłam z badania.kuj kuj mi robili.Jutro popołudniu wyniki.teraz spokojnie moge iśc wszamać śniadanko jakieś no i połoze sie na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu gratulacje:):):):):):):) dziewczyny syn mi spac nie daje :) najpierw tłucze sie wieczorem :) zasnac nie moge a potem o 3 w nocy on ma juz ADHD:) Fisiu ja pewnie tez sie przespie:):):) pobudka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja własnie sniadanko zjadam, mniam :) wiecie co wczoraj wieczorem swędział mnie brzuch, to normalne ze tak moze byc, ale w nocy jak wstawałam do łazienki i na leki swedziały mnie tez piersi, plecy i po dłoniach tez sie drapałam. teraz tez dłonie mnie swedza...co to moze byc???, moze jakies uczulenie od czegoś?? wiem ze jest cos takiego jak cholestaza i wtedy tez jest swedzenie ale to pojawiłoby sie z dnia na dzien??? jeszcze tego by mi brakowało :O miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł baby:-) Kasika GRATULACJE!!!🌼 śliczna Niunia. Buziaki i pozdrowienia dla Was🌼 Fisia ty następna w kolejce moja droga:-) zdjęcia dostałam dzięki, wyglądasz kwitnąco, na bużce prawie wogóle sie nie zmieniłaś. tobie też wysłałam i chyba doszło:-) wyślij mi swój nr gg na maila bo tamten nr gg używałam tylko w pracy a teraz mam inny. Maniu dzieki też za twoje fotkę, tez ślicznie wyglądasz. Koug a zapomniałam spytać jak daliście Emilce na drugie? a mój kręciołek robi od rana takie fikołki , chyba tańczy przy pępowinie:-) :-) coś bym przekąsiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Gratulacje,śliczna córcia. Koug Dzięki za zdjęcia,Emilka pięknie wyglądała na chrzcie. Mania Faktycznie malutka i drobniutka jesteś,a lekarz każe Ci rodzić naturalnie czy cesarką? Możesz sprawdzić czy to uczulenie biorąc sobie zwyczajne wapno tak 1 tabletkę przez 3 dni,jak przestanie trochę swędzieć to może to uczulenie. A ja dzisiaj ide na USG na 13.45,już się boję.Mam nadzieję,że z dzieckiem wszystko w porządku,bo od dwóch dni napina mi się brzuch i robi twardy (chyba skurcze),najgorzej jak chodzę,jak siedzę i leżę czuję się normalnie i brzuch miękki.Wzięłam wczoraj dwie No-spy a dziś się spytam lekarza czy to faktycznie skurcze i co z nimi robić.No i ciekawe czy dziś poznam płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur--- trzymam kciuki za usg, koniecznie odezwij się po badaniu :) a co do tych twardnień, to ja tak mam właśnie i na to dostałam fenoterol, powiedz o tym koniecznie lekarzowi tj. kiedy i ile razy dziennie Ci sie to zdarza, czy jest to bolesne itp, bo takie twardnienia to sa własnie skurcze. nie martw sie jednak na zapas bo pewno ich ilosc na dobe jest dopuszczalna, bo macica ćwiczy przed porodem, ale koniecznie porozmawiaj o nich z lekarzem. a co do mojego porodu, to ja bardzo chcialabym naturalnie, ale nie wiadomo na razie jak bedzie, bo to zalezy przede wszystkim od wielkosci dziecka. w najbliższy wtorek mam wizyte i musze sie wypytac o rozne kwestie zwiazane z porodem no i takze ewentualna cesarka, bo jak mam miec od połowy listopada odstawione leki to nie wiadomo kiedy mnie złapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu Ja na razie nie będę się za bardzo martwić tymi skurczami,gdyż jedna z lekarek mi powiedziała,że ponieważ miałam problemy z I porodem (przez całą ciążę I żadnych skurczy,skurczy przepowiadających.bóli brzucha a w trakcie porodu brak postępu porodu,rozwarcie na 1,5cm,zresztą niestety zrobione przez lekarzy,bo samo się nic nie działo.Robili mi masaże szyjki,brrr okropnie bolesne oraz dawali oksytocynę na wywołanie rozwarcia) to żebym była spokojna,że i w tej ciąży nic mi się nie otworzy samo.Ja jej wierzę.Byłam 16.10 i 23.10 na badaniu i zero rozwarcia a już wtedy mnie brzuch pobolewał.Więc może taka moja uroda w tej ciąży,oczywiście dziś spytam się lekarza,ale te dwie lekarki jak im mówiłam,że mnie pobolewa dół brzucha kazały tylko odpoczywać i w razie czego brać No-Spę. Maniu A czy jak się szyjka otwiera to jakoś czuć,np.czy można to samemu wyczuć palcami badając sobie szyjkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×