Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Robur nie wiem w szpitalu mi robili krew ale wynikow nie podali wiec nie wiem:O mozliwe ,ze mam anemie albo poprostu to niskie cisnienie mnie dobija bo mam czesto np. 90 na 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak masz 90/50 to masz prawo się tak czuć,jak nieżywa,ciągle ospała.A o wyniki możesz się po prostu w szpitalu spytać,mają je w karcie.Prawidłowy wynik hemoglobiny to powyżej 12 a hematokrytu 36 (o ile pamiętam),albo spytaj się po prostu lekarza i powiedz,że się tak beznadziejnie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni widza jakie codziennie mam cisnienie i nic nie mowia , maja wszystko w dupie😠 chyba bede musiala isc do internisty albo gina zeby sie dowiedziec czy tak ma byc ... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczynki:) maz zabrał mi neta i nie zagladałam :( ale juz nadroiłam:) a wiec najpierw kopniak od Maksia dla Titka:) jak Ci dam sie dołowac:) zmarszczki:) hmm ja mam celluitis nawet na stopach:) siwe włosy i wielki płaski tyłek:) nie przebijesz mnie:) wiec zadnych dołków:) a o dzidziusia prosze mi sie starac bo Ci pomoge:) hahah ciekae jak? ja to juz cos wymysle:) i zdanych tabsów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DziuBASKU SUPER ZE WRÓCIŁAS:) DBAJ O SIEBIE I MAlenstwo:) co do cisnienia to mam podobne:) ale nie mam zadnych kreciołków:) ja ma sposób na wyleczenie Ciebie musisz czesciej zagladac:) a dziewczynki pomoga z dołami:) Maniu co do tabsóq to ja sobie tez obiecałam ze nigdy wiecej!!!!!a sprawy z autakami to przerabiałam dosc czesto!!!!!! ile sie mojego na naprawiałam:( i ile kasy poszło!!! masakra:( Fisiu co dobrego podasz na sniadanko:)????? kolorowych snów słoneczka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam się przywitać :) dziubasku--- powinnas poprosić by pokazali Ci wyniki badań, i by powiedzieli czy wszystko jest ok, no i obowiązkowo powiedz jak sie czujesz teraz validku--- z tym autem to nie byłoby tak żle, gdyby nie to ze zanim je sprzealismy kupilismy nowe i liczylismy na szybka szprzedaż tego, słuchajcie, dzis ja mam dołka :(, nie wiem chyba dlatego ze meczy mnie to siedzenie w domu.... samemu :O ze nie ma dosłownie gęby do kogo otworzyć. i wiecie jak to jest w takich sytuacjach człowiek ma za duzo czasu na myslenie i analizowanie róznych rzeczy. nie wiem moze uznacie że przesadzam, ze nie mam juz co wymyslać, ale przykro jest mi z pewnego powodu... aha od razu zaznacze iż rozumiem że kazdy ma swoje życie, pracę itp i nikt nie bedzie ze mna na około siedział, ale nie o to mi chodzi. dobra a teraz do rzeczy.... smutno mi po prostu ze rzadko mnie ktoś odwiedza, nie wiem moze przesadzam ,ale jak mogłam normalnie funkcjnować to wszyscy dzwonili chcieli sie non stop umawiać i czasem musielismy wybierac z kim sie spotakamy alboo kto kiedy ma u nas byc. a odkad jestem w domu przykuta do łózka to rzadko kiedy dostane jakiegos sms\'a :( i przykre jest tez to ze wiadomo ja leze w łozku, mąz całe dnie w pracy to wiadomo ze nie ma komu czegos konkretnego przygotowac by ugoscić znajomych, i zazwyczaj postawimy na stole po prostu jakies ciasto, kawe i tyle i powiem Wam ze jak dotad tylko moja przyjaciółka cos przyniosła ze soba... tak to nie wiem kazdy liczy ze ugoscimy go obiadem z dwóch dan w tej sytuacji. moze powiecie ze sie czepiam, ale ja zawsze jak do kogos szlismy cos brałam ze soba, chocby głupie ciasto, i po prostu przykro mi ze ktos w sytuacji gdy jestem przykuta do łózka nic nie przyniesie (to nawet nie jest najgorsze bo nie musi) tylko patrzy ze my nic nie podalismy tylko same ciasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ladies:-) Tituś co ty z tymi zmarszczkami wygadujesz, laska z Ciebie z piękną bunią a wymyślasz tutaj jakieś nieziemskie historie. Nie patrz w lustro wogóle albo kup takie co retuszuje co nie co;-) tak jak Validos mówi my to mamy cellulit juz nawet między palcami:-) :-) a tak z serii pielegnacji ciała właśnie zrobiłam sobie peeling mango z nagietkiem firmy Kanu. Rewelacja!!! bosko pachnie a do tego natłuszcza tak cudnie skóre że nie musisz smarować póżniej balsamem. Będziesz się ślizgać między nogami męża, że ho ho:-):-):-) Fisia piżdzioszko psioszko :-) odpoczywasz jak lekarz zalecił czy ciekasz nie wiadomo gdzie? Koug buziaki dla Emilki z okazji 2-miesięcznych urodzinek❤️ ucałuj Ją w malutki nosek od cioci. Aniu miło mi było poznać twoją rodzinkę, pozdrów ich od nas:-) jak juz wprowadzasz zmiany w tabelce to poproszę o wpis imienia mojej córki : Norma Maniu Ty to widzę już gotowa prawie w 100% na przyjście maluszka, osobiscie podobał mi się rożek z króliczkiem:-) Dziubasku ja tez miewam takie ciśnienie i to dośc często, wtedy chodzę jak naćpana i wypijam małą kawke, albo po prostu kładę się do łożka. dbaj o siebie i maleństwo. Wiola ty nasz chorowitku, bidulko kuruj się i porób wszelkie badanka co by wykluczyć wszystkie choróbska.🌼 Robur ja też biorę sorbifer tak profilaktycznie raz dziennie pomimo żelaza w zestawie wit. u mnie troche nostalgi przez ostatnie dni weszło, ale już lepiej. wczoraj miałam ślubowanie mojej Nadii w szkole prawie się poryczałam jak ona występowała w pierwszym rzędzie. Dzisiaj mam imieniny teściowej, kupiłam jej fioletowe korale, hmmm myslę że jej się spodobają:-) uciekam sprzatać z Nadią pokoik, zawołajcie mnie na kawkę jakby co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! dziewczyny dzisiaj mam studniówkę!!!!:-) stawiam PIcollo!!! Maniu nie smutaj się, widzisz tacy są znajomi jak mają z nas pożytek to przychodzą, teraz przynajmniej wiesz kto z nich jest prawdziwym przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko--- smutne ale prawdziwe :( także widzicie dziewczyny, nawet jesli chodzi o ta wyprawke, ja nie mam co liczyc na to ze ktos mi cos przyniesie, a nawet jesli to wcale nie wiem czy mi sie to przyda, dlatego wole sama sobie wszystko kupic. aha co do wyprawki to tez tylko jedna osoba (własnie ta przyjaciółka o której pisałam wyzej) zapytała czy cos potrzebujemy konkretnego. a tak to nikt tematu nie porusza,i tu nie chodzi o to ze ja chce aby ktos mi cos dawał dla dziecka ale miło by po prostu bylo by sie zainteresował, choc to akurat to czas pokaze, jak to bedzie. tak samo nie mam co liczyc na swoja rodzine (poza rodzicami i tesciową- bo wiem ze oni na pewno wspomogą). tez nikt do mnie nie zadzwoni, raz dostałam sms\'a od jednej ciotki, no i od drugiej jak byłam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu jak ja cie doskonale rozumiem:( siedzialam 2 m-ce w domu i wymiotowalam, by;lam wycienczona kolezanki sie odwrocily ode mnie,nikt nie odwiedzal a ja nie mialam sily by wychodzic gdziekolwiek, tylko tak lezalam i wegetowalam calymi dniami czekalam az maz wroci z pracy a kiedy juz wracal siedzial na kompie i sie nie interesowal skonczyly sie wymioty zaczela sie nerwica a ja poczulam sie jak najwiekszy samotnik na swiecie po tyg lexzenia w szpitalu powoli przestawali mnie odwiedzac ja wiem,ze to uciazliwe jezdzic do szpitala co jakis czas i ze mna tam siedziec :( dlatego nikogo nie namawiam ale w glebi duszy taka pustka i samotnosc:( w dodatku nikt mnie nie rozumie, nie wie co czuje i przezywam maz mimo,ze wyszlam na przepustke na weekend ze szpitala musi chodzic do roboty i jeszcze wymyslil sobie pilke nozna wieczorem a ja zostaje calkiem sama normalnie nie wiem co ze soba robic:( to by bylo chyba ta tyle moich żali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znowu strajk? Ja dzisiaj idę odebrać wózek i fotelik samochodowy od koleżanki.Mam jej oddać 100zł,myslę,że to niedużo zważywszy,że używała ich około pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie co tak strajkujecie?? dziubasku--- wiesz nie ma co sie dziwic ze w takiej sytuacji nasiliła Ci się depresja, mnie tez już dopadają depresyjne nastroje :( a dzis jeszzcze taka pogoda ładna, chetnie na spacer bym poszła, no ale dla synka to moge leżec i leżec i dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bardzo wazne pytanie!! Jestem w ciąży w 3 tygodniu. zrobilam 3 testy i wyszly poztywnie. mam mdlosci od 2 tygodni no i okres powinnam miec w czwartek. wszystko bylo cudownie do dzisiaj, ale niestety dostalam okres i teraz boje sie bo nie chce poronic. czy ktoras z was tez tak miala?? prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 najlepiej zgłoś się jak najszybciej do gina i wtedy wszystko się wyjaśni. Trzymaj się Dziubassku myslami jesteśmy z Tobą. Wracaj do formy i do nas :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123--- dokładnie, tylko lekarz moze ocenic sytuacje, także wybierz sie czym prędzej dziubasku--- trzymaj sie cieplutko, my jestesmy z Toba 🌻 dziewczynki ja dzis sie martwie, moj synus jakis taki spokojny, ruchy czuje ale mam wrazenie ze jakos tak słabiej i rzadziej, albo nie wiem juz schizuję i sobie wymyślam, walnijcie mnie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje🌻 Maniu dzidzia ma coraz mniej miejsca i nie ma sie jak poruszac w brzuszku, nie martw sie:) ja swoja tez juz czuje i to coraz czesciej, czasmi puka do mnie od srodka:) milego wieczorku i nocki do kiedys tam papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem Piźdźioszki:D:D:D:D dziubassku a Ty znasz już płeć maleńkasa swojego?????? Mania nic się nie martw bo mój bąbel niekiedy cały dzień śpi a w nocy daje mi popalić.skubany mały się przyzwyczaił i mnie codziennie budzi o 6.40.niestety nie wziął pod uwage ze dzisiaj się przesówało czas więc miałam pobudke wcześniej. Ania😘 jak tam Twój Jogoczłeczek? abcd zgłos się do ginka jak dziewczynki radzą ja dzisiaj kobiałki czuję się bardzo ociążale.nic mi się nie chce.z miłą chęcią przespałabym cały ten dzień klikne do Was jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu nie znam jeszcze mysle,ze w przyszlym tyg pujdziemy na usg 4d i sie dowiemy:) ja stawiam na dziewczynke mąż na chłopca... jak sie tylko dowiem dam wam znac czy na kafe czy sms-kiem:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd oczywiście nie powinni Ci odmówić badania.jeżeli masz taką możliwośc to idź do szpitala i przedstaw im sprawe dziubasku daj koniecznie znać jak bedziesz po USG.czekamy na newsy ide spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd To chyba jesteś w 5 tygodniu (bo liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki).W szpitalu muszą Cię przyjąć,powiedz,że jesteś w ciąży.Ja miałam identyczną sytuację jak Ty.W jednym szpitalu chcieli mnie od razu położyć na oddział,w drugim zbadali i zrobili USG,dali receptę na lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubass Trzymaj się i daj znać po USG.Ja na swoje USG połówkowe idę w środę,trochę się boję czy wszystko na pewno w porządku,bo od kiku dni pobolewa mnie dół brzucha,dziecko czuję itd.ale jakoś tak się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! dziubassku mając niedociśnienie masz prawo tak sie czuć ogólne osłabienie zawroty itp. wiem to z doświadczenia że to nie miłe .. a może w zwiazku z tym ciśnieniem ta depresja tak długo Cie trzyma dbaj o siebie i dzidzę i szybko do nas wracaj trzymam kciuki maniuś są takie ciężkie dni i wtedy załamka ,ale kochana głowa do góry jutro będzie nowy dzień i miejmy nadzieje że leprzy a co do przyjaciół to jesteśmy my i zawsze możemy pogadać ...jak m,ówi przysłowie PRAWDZIWYCH PRZYJACIół POZNAJE SIE W BIEDZIE i to niestety prawda maniuś🌼 roburek🌼tituś🌼cebulko🌼 kochane jesteście wiecie jak to miło że ktoś pamięta o mnie mimo iż znamy sie tylko wirtualnie pocieszam się kiedy życzycie mi zdrówka i trzymacie za mnie kciuki to znaczy dla mnie bardzo wiele DZIęKUJE!!! cebulko robią mi wszystkie badania może wy się znacie mam takie wyniki: MORFOLOGIA: leukocyty-11,6x10^3/ 4-10 erytrocyty5,82x10^/ 3,80-4,50 hemoglobina15,2 g/dl 12,0-16,0 hemotokryt 47,3% 37,0-47,0 MCV81,3 fl 80,0-100,0 MCH28,1 pg 27,0-31 MCHC 32,1 G/DL 32,0-36,0 PłYTKI KRWI 263 X10^3/L 130-400 ROZMAZ KRWI pałeczki 2%granulocyty obojętnochłonne 62% 30-70 granulaty kwasochłonne2% 1-4 limfocyty 30% 20-50 monocyty 4mm1h 3-12 TARCZYCA: TSH3 O582mIU/I BADANIA MOCZU DOBRE kału też tylko od czwartku znów serducho cos nie tak mam 81 uderzeń na minute (za dużo ) jutro znów kątrol już mi psycha siada nawet nie mam siły sie śmiać ,,,ale musze bo nie będe dołować wszystkich a tera coś bardzo miłego we wtorek mam ślubowanie mojej niuni wiersz nauczony piosenki też teraz tylko by mama nie pękła i nie wyła tak że nie dziwie sie Tobie cebulko to wzruszająca chwila wkońcu są pełno prawnymi uczniami ale żem się rozpisała przepraszam że tak zanudzam wielkie 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku--- daj nam koniecznie znać, kogo tam pod serduszkiem nosisz :) robur--- normalna sprawa ze denerwujesz sie przed usg, tez zawsze miałam stresa, na pewno pedzie ok kochana. a co do tych pobolewań, to chyba jakoś niedługo masz wizyte to powiedz ze masz tak cały czas. wiolu--- niestety nie pomoge w interpretacji wyników, daj nam znac jak wypadła wizyta i nie martw sie kochana, bo to jeszcze gorzej i na pracy serduszka stres tez będzie sie odbijać. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 do juterka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola Lekarzem nie jestem,ale dość często robię wyniki i część z nich rozumiem.Masz trochę za dużo białych krwinek (leukocytów),może oznaczać jakiś lekki stan zapalny lub infekcję,czasem może być ich poziom podwyższony w ciąży,może byłaś przeziębiona lub coś takiego.Hemoglobinę,hematokryt i czerwone krwinki masz w granicach górnych norm więc na pewno nie masz anemii.Natomiast nie wiem co to znaczy jak się przekroczy górną granicę,ja mam zazwyczaj poniżej dolnych norm lub lekko powyżej dolnej normy.Płytki krwi masz idealne,więc w porządku krzepliwość krwi.W interpretacji reszty wynikow Ci nie pomogę,bo się nie znam,ale te wartości pozostałe chyba nie są takie ważne,gdyż u mnie zawsze lekarze zwracali uwagę tylko na te wartości,które omówiłam.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!! :) ładnie to tak spać w poniedziałek :) ja właśnie jem śniadanko, kanapeczki z białym serkiem, pomidorkiem i chlebkiem razowym... mniam :) miałam kiepska noc, ale to nie za sprawa zgagi tym razem, tylko martwie sie ta naprawa samochodu :( dzis okaze sie ile bedzie kosztowło ale mąż mówi ze ok 2 tysi takze nie wesoło :(, tym bardziej ze w tym miesiacu wydalismy juz tysiac zł na to auto bo chcielismy podszykowac je do sprzedarzy i pewne rzeczy trzeba było zrobic, i teraz znow kasa... :( ehhh no dobrze a teraz przyjemniejszy temat, WYPRAWKA CD :) dziewczyny jakiej firmy kosmetyki polecacie dla maluszka??? i czy lepiej sprawdza sie oliwka czy jakis delikatny krem pielęgnacyjny. ja mysle o zakupie kosmetyków bambino, widziałam w szpitalu ze wiele matek je miało, poza tym sa niedrogie no i meldowac mi sie tu raz dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeeń dooobry śpioszki psioszki Mania my takie poranne ptaszki ja dzisiaj też miałam niespokojną noc,Jakoś nie wygodnie mi było.Mały mnie uciskał i kopał. co do kosmetyków to ja się skuszę na Nivea.Johnson jest uczulający więc napewno go nie kupie a nivea mam sprawdzony.Do pupci kremik będzie napewno Linomag bo też sprawdzony i bardzo dobry.proszek do prania mam tez sprawdzony(dzidziusia) co tam jeszcze było???? spadam laseczki bo ide z koleżanką do fryzjerka.odezwe się jak wróce bajbaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Będziesz musiała wypróbować niestety na dziecku.Ja używałam mydła Bambino do mycia,do mycia włosów Johnson and Johnson,do kremowania buzi krem Bambino,puder i oliwka nie pamiętam ale też chyba Bambino,bo nie uczulają,proszek Lovela,a do pchwin i tyłka wypróbowałam tyle,że szok,bo mały miał odparzenia.Najlepszy na odparzenia okazał się takie niebieski krem firmy Bubchen - starczał na długo i goił pięknie podrażnienia,jeszcze mogę Ci polecić Sudocrem,Penathen i Bepanthen - wypróbuj na tyłek,bo też w miarę pomagały a przede wszystkim nie uczulały,no i fisia ma rację Linomag też jest dobry tylko trochę nie lubię jego zapachu,ale jak mały był większy to tym mu smarowałam tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł i ja się melduję:-) Wiolu trzymaj się kochana i nie stresuj bo serducho to ważna rzecz w naszym ciałku:-) a co do wyników to masz raczej w normie, o to niskie tsh zapytaj lekarza. Maniu ja na początku używałam bambino bo są najmniej uczulające, co do kremu deo dupki to albo sudocrem albo linomag. a do kąpieli coś może z balneum ale tez nie od razu. Fisia a co tam wymyśliłaś z fryzjerem, jakaś metamorfoza? Dziubasku daj nam znać jak po usg. ide na drugie śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×