Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Emilciu spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe ❤️ smych pogodnych dni, badź pociechą dla swoich rodziców :)) A ja dziewczyny wbijam, stwierdziłam że skoro się nie udaje to robię łazienkę u siebie na górze, zatem teraz moje mysli krąża wokól urzdzania, projektowania i tu prośba Cebulko ja poprosze od Ciebie linki sklepów, w których zamawiałaś sprzęt, umywalki, kabiny i takie tam, nie mam pomysłu jakie kafle...:) Ogólnie wszystko w porządku, pisze mało bo nie wiem co mam pisac, ale czytam Was codziennie :) Pozdrawiam wszystkie buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taka szczęśliwa dzisiaj, że mogłabym góry przenosić!!! Byłam dzisiaj u gina i po raz pierwszy widziałam swojego dzidziusia. Bardzo mocno biło mu serduszko, machał do mnie rączkami i nóżkami. Moje szczęście jest wielkości 19 mm. Lekarz mówił, że jest wszystko ok. Tak się cieszę :) :) :) Pozdrawiam Was bardzo gorąco! Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowie pojechali:) WRESZCIE- a ja osadziłąm ze wolała bym oddac w rece obcym ludziom niz im!! oj myslałam ze odpoczne sobie a tu nic z tego teraz odpoczne jak pojechali:) ja od jutra robie sobie diete mam zamiar pozbyc sie 5 kg:) Emilko sto lat kofana:) zdrówka - bo miłosci masz bardzo duzo:) fISIU POWODZENIA W ZAKŁADANIU WKŁADKI:) ja byłam wcz\oraj u lekarza i zaproponował mi NovaRing jakas nowość:) krążki:) takie dziwne:) hahahaha narazie bede braz plastry do listopada a potem zobacze:) Hanna22 moze urodzisz w dniu moich urodzin:) 27:) kwiecien:) Demi:) Twój zaczoł chodzic a mój raczkowac:) a zebów tez ma 6:) Dori:) gratuluje 19 mm szczescia a ja jutro widze sie z AniaK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku wlasnie pisalam o nuvaring:) lece w przyzlym tyg na cytologie a potem po recepte na te krazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug śliczna ta Twoja Emilka:) dziewczyny małe sprostowanie 0,47 cm szczęścia:) czuję się fatalnie!!!!!!!!!!! od tyg nic nie robie tylko leże w łóżku... dzisiaj już chyba apogeum mdłości!!!!! ciągle mi niedobrze!!!!!!! jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna22 a ktory to juz tydzien ? Ja jakos daje rade od czasu do czasu mdlosci i tulenie muszli ale jest ok :)czego i tobie zycze :) Uciekam lulu i wam tez milej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug Emilka jest piękna. Mała dama! Super :) :) :) Hanna22 Na szczęście mnie wymioty nie męczą, nieraz tylko przez chwilę mnie mdli. Czytałam w necie że dobre są migdały na mdłości, więc spróbuj, może pomogą. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna22 niestety nie ma 100% metody na mdlosci mnie akurat pomagala woda gazowana ale u innych poze powodowac wymioty... takze musisz znalesc sama swoj zloty srodek moze herbatka imbirowa? jesc czesto a malo? jakies sucharki,biszkopciki? świerze powietrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania ja piłam pepsi i paru dziewczynom też polecałam wiem że i Validoskowi pomogło i komus jeszcze...nie pamiętam już-spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Juz po usg a oto moja duza dzidzia :) [URL=http://img510.imageshack.us/i/scannen0006kopie.jpg/]http://img510.imageshack.us/img510/2622/scannen0006kopie.th.jpg Usg genetyczne robi sie tutaj na wlasna reke juz mam termin na 04.09 :) mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :) Juz jest 11tc i 4 dzien jeszcze tylko 3 dni i wchodzimy w 2 trymestr :) Zycze wam milego dnia :) moj maz w szpitalu bedzie miec zabieg na polipy ,czekam az sie obudzi po narkozie i musze isc po niego ,a potem bede robic golabki w sosie pomidorowym i grzybowym :) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila juz ci odblokowali
nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Troszke Was zaniedbałam, czytam regularnie tylko jakos tak mi smutno, że mało piszemy. Liczę jednak na to, że jesien idzie i zasiadziemy do komputerów. U mnie juz 29 tydzień. Czuje sie cieżka, ale szczesliwa. Jestem nieco spokojniejsza no i mysle coraz częściej o szykowaniu wyprawki. jeszcze dwa miesiace i mam nadzieję, ze maluszek będzie ze mną. Ciesze sie, że u Was wszystko dobrze. Maluszki rosną jak na drożdzach. Jesli chodzi o mdłosci to ja zajadałam je kromką chleba. całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za rady. Ogólnie to czuję się źle boli mnie żołądek i ciągle mnie mdli. Ale odkryłam, że jak zjem konkretny ciepły posiłek to na 2-3 godziny mam spokój. Teraz zajadam się pierogami ruskimi, po które mój mąż specjalnie pobiegl do kawiarni:) Jeśli chodzi o pieczywo to teraz po prostu nie mogę na nie patrzeć, szczególnie bułki, które teraz mi...śmierdzą:( Słodyczy też teraz nienawidzę ale lubię wszystko co kwaśne: kiwi, ogórasy kiszone i wode niegazowaną z cytryną...podobno kwasne rzeczy oznaczają chłopca:) no dobra ale nie będę tutaj przedstawiała mojego jadłospisu:) a właśnie: do kiedy trwają takie mdłości?? jak długo Was trzymały? do ktorego tyg? Kamilka sliczna dzidzia:):) Malwinka, Motylek- miło, że się odezwałyście:) Pozdro dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłoszenia parafialne. 2009-08-29 o godz 7.30 przybyła nam jeszcze jedna maleńka dziewczynka 55cm 3160g i 10pkt.Jadziunia miała CC ale czuje się dobrze ,maleńka też Aniu zmieniaj tabelkę! P.S. Schering niestety się nie udało..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna22 mnie meczyly niestety do konca ciazy :( ale zwykle mijaja po 3-4 m-cu Koug 29.08 jest jutro:P mój ty jasnowidzu :* hehe Ojej biedna Schering :(:(:(tak mi przykro, życzylam jej jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc 27.08.2009 cos mi sie przestawiło z rokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna księżniczka;) Jadziuniu gratuluje:) schering:( słonko tak mi smutno:( a ja pozmałam Anie K:) i jej dwie śliczne córeczki;) Maksio raczej gustował w starszej:) choć widziałam ze cieżki miał wybór:) bo obie piekne :) a Ania:) hmmm szkoda ze tak daleko mieszka:( Hanna:) mi cola pomogła;) ale ja miałam małe mdłosci;) aa i mieta pomagała:) powodzenia:) motylek:) 29 tydzien :) ale zleciało:) a wyprawke juz najwyzsza pora szykowac:) dziekuje naszemu nadwornemu dentscie za rady:) :) KOug;) za całokształt:) buziol:) mały mój ma jakies przebarwienia na zabkach wiec wizyta nas czeka:) u dentysty:) mam nadzieje ze to nie próchnica! mam wielka kope prasowania:( a weny ani troche:( moze któras lubi prasowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering Jestem z Tobą! Trzymaj się! I nadal wierz, że po burzy zawsze przecież musi kiedyś wyjść słońce! :( :( :( Jadziunia Gratulacje dla małej i mamy. Dla malutkiej dużo zdrówka a dla mamusi dużo sił!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka Schering tak mi przykro:(:(:(:(:( jADZIUNIA gRATULACYJKI❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄 u nas bez zmian buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering bardzo mi przykro :(przytulam cie kochana ,jeszcze dla ciebie zaswieci sloneczko i tez bedziesz mama :) Trzymaj sie kochana . Na 11 wrzesnia mam usg ,mialo byc na wczesniej ale powiedzieli ze moze byc za wczesnie i trzeba czekac 2 tg .Mam tylko nadzieje ze bedzie wszystko ok:) Jestem strasznie spiaca ,mdlosci juz odeszly jedne co mam to bardzo obolale piersi w staniku zle bez tez zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziuniu kochana GRATULACJE!!! szczere uściski i buziaki dla Ciebie i Twojej małej księżniczki. Pewnie jest najpiękniejsza na świecie.:) Schering pamietaj, że po nocy przychodzi dzień a po burzy słońce. Dzisiaj nie jest łatwo, ale jak nie odpuścisz to musi sie w końcu udać!!! Wierzę w to głęboko. Buziaki dla reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo o usg genetyczne :) Dziewczyny mialyscie tez takie badania ,co powinnam jeszcze porobic ,jakie dodatkowe potrzebne a jakie nie potrzebne ? doswiadczone mamy :)prosze o porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziunia gratuluje córeczki, powiekszyła grono forumowych dzieciaczków, ale fajnie 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ Shering, jestem z Tobą, byłam pewna, że się uda :( A ja jestem pozytywnie nastawiona, stwierdziłam, że wyremontuję sobie łazienkę i mam zupełnie inne nastawienie, przestałam tak intensywnie myslec o dziecku, bardziej na luzie podchodze do wszystkiego, czuje się spokojna :) Kamilko piekne zdjęcie USG, śliczną masz kruszynke, Motylku i Tobie tak nie dużo zostało do końca, w sam raz czas na wyprawkę Validos ja tez lubię prasować, chetnie wyręczę. Buziaki dla wszystkich dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Nie pisałam długo bo po prostu przechodzilam jakies ciękie dni i nie chcialam i wam psuc humoru. Ja własnie zaczełam 28tydzien heh jestem szczęśliwa. Ma ktos ochote na imieninowy piernik ?? Moze nie jest ciepły ale zawsze . . . Ja i tak mam podły chumor:( Nie dośc ze dzisiaj nie miałam czasu nawet pożadnie odpoczac, czuje sie zmęczona i na dodatek jak nikt wazny. Ale co taqm to nie wazne.\ Hanna u mnie wszystko w pożadku turlam sie po mału do przodu. Maluch nawet spokojny :P wiec nie moge nazekac :P wiesz na mdłości to rózne sa sposoby mi pomagały cukierki, a czasem mleko . . .. wiec sama widzisz Kogu masz śliczna Księżniczke :) spoznione lecz szczere dla niej życzonka i buziole 👄🌼 Kamila gratuluje juz tak duzego dzidziusia niech rośnie tak dalej:)🌼 i powiem Ci ze az mi sie łezka zakręciła jak popatrzyłam na to foto bo pamietam jak jeszcze niedawno moj szkrab byl taki mały :P Jadziuniu GRATULACJE🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Scherling tak mi przykro baardzo:( Ale nie poddawaj sie wiara czyni cuda jesteśmy z Toba 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×