Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witam w ten słoneczny dzień ale nie wiem kogo???? Hallo jest tu kto? U mnie chyba ok. Zarodka jeszcze nie widać ale w poniedzialek będę miała kolejne badanie. Póki co pęcherzyk żółciowy ma 3 mm a ja mam brać 3 razy dziennie Duphaston i Diphergan na noc. No i L4 na nalbliższy tydzień:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannus🌼 to to ciesze się ze wszystko ok;)) uważan na siebie i dzidziusia:( Odpoczywaj:)) A ja siedze w pracy:( i już chce do domu:( buuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem i już szybko coś smaruje.... Hanna22 Nie napisałaś nic w którym tygodniu ciąży jesteś, ale się nie martw. Ja jak byłam u gina z leciutkim plamieniem, to na USG wyszło że był to 5 tydzień i 2 dni i też nie było jeszcze zarodka widać. Gin stwierdził, że to jest normalne i wszystko jest ok. Teraz jestem wg USG w ósmym tygodniu i za tydzień idę do gina posłuchać jak bije serduszko maluszka. Bo tego że jest jestem pewna.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori:)🌼 W sumie to się nie martwię, czuję taki dziwny spokój, że tyjm razem na pewno się uda. Wg @ to początek 7 tyg ale ja zawsze miałam długie cykle więc będzie to wyglądało nieco inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje wspaniałe :) Ja dzisiaj miałam wizytę i usg 4D :] Widziałam mojego Maluszka, waży już 414g, wiek płodu obliczony z biometrii to 21wi2d Wszystko co tylko ma jest prawidłowe :] łożysko na ścianie tylnej, ilość płynu owodniowego prawidłowa. polożenie podłużne główkowe, brać nospę bo mam wyczuwalne skurcze i dużo leżeć, więc z moich planów co do powrotu do pracy chyba nic nie będzie, boję się że mogę za wcześnie urodzić, co prawda lekarz nic takiego nie powiedział ale to chyba wynika samo z siebie poza tym bardzo ruchliwe jest ale to bardzo, nóżki ma po lewej stronie mojego brzucha i strasznie kopie aż powyżej pępka Męża na usg zabrałam :] i najfajniesze :) SYN :) Mąż szczęśliwy jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyyshia ciesze sie ze z SYNUSIEM i Toba wszytsko dobrze:) oj znam ta dume taty ze bedzie miał syna:) Hanna22:) dobrze ze sie nie martwisz bo nie ma o co:) malenstwo zdrowe;) i pieknie rosnie:) Kamilko220579 nie smutaj sie kochana:) malenstwo pływa sobie i bedzie jeszcze tak pływc jakies 8 miesiecy:) potem kopniaki pod zeberka i w pecherzyk:) a potem kupki, wstawanie w nocy a przy tym i wielka radość:) i miłość taka poprostu bezinteresowna:) tego z całego serca Ci rzycze a ja mam od jutra nalot tesciowej:)wiec co moge robic:) sprzatam bo moja wibitnie pedantczna:) i zagladnie wszedzie:) mały bierze sie cos do raczkownaia ale chyba ma tyłek za ciezki i lekko leniwy:) Titus skąd wiedziałam juz w kwietniu ze bedzie Maksio:) ostatnio wróciłam do starych postów i napisałas ze wycałujesz go na "MAKSIORA" hahha ale sie usiałam;) ide małego połozyc bo wstaje o 6 a potem zaraz spiacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah :D :D :D i sie usmialam Validosku! no widzisz moze swoja literowka podsunelam niepodswiadomie imie dla Twojego synalka! :) no jak Maksiora to tylko calowac na Maksiora! Ja natomiat pamietam jak dzis ten post o relacji z wizyty i pecherzyku, bylam taka sceptyczna, a ja wierzylam bardzo i sie nie mylilam! Uwaga Laura konczy dzis 2mce! wiekszosc czasu jeszcze przesypia i jest taka kochana :) Matysha gratuluje syneczka!!! no i nam tu na topiku jajeczek przybywa! no i powiem ze jest juz calkiem duzy! :) Cebus Halo!!!!!!!! kiedy pierunie sie odezwiesz co? jak tam projekt wybrany? bo ja czekum i czekum na Twego posta i wiesci! A Fisiol gdzie????? Specjalna pozytywna energia dla ciezarowek! dziewczyny jeszcze nie duzo Wam zostalo, i wszystko co zle przejdzie i humorki i plamienia, bedzie klar! Dla reszty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VALIDKU mialo byc... ty bylas taka sceptyczna ja to wiedzialam ze sie uda! sorka pisze jedna reka bo w drugiej mam skrzeczaca Laure, bo usiedziec nie moze tylko mam nosic i pokazywac jej to i owo co jest dookola ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też się Wam pochwalę... Tak jak Hanna22 też wiem że tym razem się uda. Mam taki dziwny spokój w sobie. I nawet kiedy wydawało mi się że plamię nasuwały mi się myśli, że to niemożliwe, bo przecież będzie i ma być dobrze. Może to jakaś schiza, ale nawet jak nieraz pobolewa mnie brzuszek to i tak się tym za bardzo nie martwię. Co innego było przy drugiej ciąży, od początku czułam, że jest coś nie tak i niestety nie myliłam się. Teraz jednak wiem i głęboko czuję że dzidziuś rośnie i tym razem dane nam będzie się spotkać po tej stronie brzuszka!!! Gratulacje dla Laurusi z okazji urodzinek!!! :) Niech rośnie zdrowo i chowa się dobrze, a dla mamusi dużo sił!!! Bardzo się cieszę, że jest ten topik. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila zycze ci aby wszystko bylo ok i ciesze sie,ze juz nie masz tego zlego przeczucia jak wczesniej! moja kumpela jutro bedzie miala łyzeczkowanie w szpitalu bo ciaza obumarla a okazaly sie blizniaki tyle,ze jeden 7mm juz dano przestal sie rozwijac a drugi 22mm nie wykazywal zadnych czynnosci zyciowych jest zalamana ale ja nie wiem jak ja pocieszyc bo sie przeciez nie da... a tak w ogole to wlasnie mam ekipe montujaca okna w calym domu i kurde mam dosc ciekawe ile to jeszcze potrwa:O moj mliody ostatnio jest nie do zniesienia a to chyba z powodu napuchnietych dolnych dwójek dqolne jedynki juz wyszly obie no albo ja jestem taka nerwowa:O w ogole maz mnie wkurza i czuje ,ze to sie wszystko jakos jzu dawno zepsolo miedzy nami pocieszam sie tylko synkiem... Titus wsio naj dla Laurusi z okazji 2 m-cznicy:) Validku doopka ciezka bo mama upasła Maksika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matysha gratuluje :D widzisz mąż sie cieszy a Ty chciałaś zatrzymać płeć bąbla w tajemnicy ehhhh Dori wiem ze sie powtórze po raz kolejny ale ten topik własnie taki jest jak to sie mówi jak doopa od srania zeby tu wejść i uwierzyć że teraz właśnie i właśnie Tobie sie uda.To samo dotyczy każdej z nas która tu jest bez wyjatków o czym sie sama przekonałam :o Titusiu buziaki dla Twojej maleńkiej laleczki Laureczki. Moja koza zaczyna już.....sie puszczać :P Parę dni temu zrobiła pierwsze 3 kroczki-oczywiście w bucikach bo na bosaka jeszcze się troche niepewnie czuje.Kto nie widział oto link : http://images47.fotosik.pl/184/65d78e9b2be364b6.jpg a tak poza tym to w niedziele biba-pierwsze urodzinki :D Buziole 4 All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł babole:-) Dziewczyny zaciążone, trzymać tak dalej, wierzyć że wszystko będzie dobrze bo tak będzie:-) dbać o siebie i Dzidzie! Tituś kochana ty moja ja już mam dość tej budowy!!!!!;-) jestem na etapie wybierania kafalek, kibelki i podmywacze czyli bideciki już zamówione przez neta bo taniej. Jeju jak w sklepach na nas zdzierają, cały sprzęt agd zamawiam przez neta, nakładają sobie takie marże że ho ho.ale co najwazniejsze jutro będę miała prąd!!!!!! wyśle ci w weekendzik mailika, buziunie dla Laurysi niech nam zdrowo rośnie Misia Pysia❤️ Koug mam nadzieję, że torcik kurierem podeślesz:-) Validos Maksik niebawem sam się tak rozpędzi, że go nie dogonisz:-) Fisia babo where are you? zamordowałaś sąsiadke czy co? tfu tfu tfu moja Normusia jest bardzo grzeczna, nie mogę narzekać na moją Psioche. Śmieje sie cały czas, gzrecznie nawet przez chwilke zabawi się w kojcu sama. Tylko coś w nocy strasznie się wierci i przebudza, od kilku dni kurcze chodze niewyspana. A my za 2 dni kończymy 7 miesięcy, jeju muszę się cofnąć o jakiś roczek i poczytać forum:-) buziunie lejdis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matysha gratuluję synusia:) świetna wiadomość!!! O...fajnie, że się dziewczyny w końcu odezwałyscie:) Cebulka, Koug, Validos, Titowa🌼:) Dzisiaj zaliczyłam pierwsze porządne mdłości....masakra...myslałam, że zemdleję...hormony pracują:) Odebrałam wyniki krwi no i niestety moja niedoczynność bardzo sie powiększyła w ciągu tych kilku tygodni, TSH- 8, kiedy norma jest do 4:( w sobotę mam wizytę u endokrynolog mam nadzieję, że dobrze mną posteruje i urodzę zdrowe dziecko a przede wszystkim tym razem donoszę ciążę:) tyle się naczytałam o wadach rozwojowych płodu, że bardzo się martwię ale...wiara nie pozwala mi wątpić i wierzę, że sie wszystko uda!!!!! Pozdrawiam Was Laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori kochana i tak trzymac! uda sie uda! ja juz to wiem! a jak ja wiem to, to ja wiem - normalnie jak voo doo people! Bedzie dobrze! Haneczko sluchaj to samo dotyczy sie Ciebie! uporzadkuj sprawy z tarczyca, dobrze ze endokrynolog juz ustalony, i nie czytaj tych czarnosci w necie! bo sie zeschizujesz, ja tez nie byle madra ostanio jak naczytalam sie o bioderkach i ich rozstawie to juz faldki dziecku przy przewijaniu licze! :P Koug no to sie Emilka puscila na calego! :D :D :D :D jaka Ona cudna! zdjecie takie popitaśne! az mi sie na serduchu milusio zrobilo, mala niunia i jej pierwsze kroki, normalnie rozczulam sie po tym porodzie jak snie wiem! co ta Lauryska z mama zrobila???? :P :P :P :D Cebusia czekam zatem na maila. Kiedys patrzylam za cala ta armatura na allegro i trzeba przyznac ze roznica cenowa jest miedzy artykulami znaczna, bidet wazna rzecz! taka moderna hehehe ja tu u siebie nie mam, ale kiedys na swoim tez go zainstaluje. Teraz by sie przydal jak trala la dla mojej Lauryski! bo sraluni mi tak ze bokami pieluchy wylazi musztarda! heheheh Super mam dzis humor, pomarzylam znowu o marzeniach :P :P :D :D Laura od Cioc topikowych wycalowana na 2 miesiecznice :) Dzis po raz pierwszy z ranca dziecko sie do mnie usmiechnelo!!! Kolezanki z porodowki mala urodzona dzien po Laurze to taka smieszka, no coz ale urodzona o czasie, nawet po terminie...a moje to w tyle, ale jeszcze przyjdzie czas na usmiechy i rechoty :) staram sie nie zwariowac jako mama wczesniaczkowej :) choc przyznam ze wyszukuje i oczekuje tego nowego kazdego dnia... Caluslki dla pozostalych dziewoj! aaaa a ktora sie poraz pierwszy zhafcikowala? Hania tak??? no to gratulacje! :D :D Matysha 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubalku to smutne co piszesz o kolezance :( ja przechodzilam to samo z moja znajoma 2mce temu ta sama scena tylko tam byl 11tydz :( Okna juz wymienione? ne denejwuj sie please.... zlosc pieknosci szkodzi, a u Ciebie ma co zabrac! :P Cebus zapomnialam wspomniec ze jakas porabana jestem! heheh normalnie zyje ta Twoja budowa! heheh juz jestem ciekawa plytek? i zdjecia wnetrz juz na realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej okna wymienione,caly majdan posprzatany dzis byla masakra maly mnie wykonczyl do tego stopnia,ze ryczec ,mi sie chcialo ze zmeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka:) świetnie wygladasz!! brzusio ładnie rośnie:) no to czekamy na zdj z usg:) Tituś!! masakrapodobno to mają być poranne mdłości a ja je czuje przez cały dzień....wogóle nie jestem teraz zdatna do życia. Jutro wyjezdzamy na cały weekend do teściów i boję się, żeby nic nie wyszło jeszcze na jaw!! Naszym rodzinom chcemy dopiero powiedzieć za ok miesiąc jak będzie więcej pewnego czy jest ok... Życzę Wam miłej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila zawsze możesz poprosić żeby zatrzymał obraz i trzasnąć fotkę komórką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczynki nawet nie staram sie nadrobic zaległości bo bym chyba cały dzień czytała co tam u Was. Myslę że wszystko ok, a ciężarnych po ostatnich wpisach przybywa. Gratulacje. Niestety jak sie jest w domu na chorobowym, to nie ma czasu zajrzec do neta. Jeszcze dzidzius w brzuszku, ale we wtorek ide do szpitala i w przyszłym tygodniu będziemy już w czwórkę! Teraz jestem z Jasiem bo przedszkole zamkniete, więc zajmuje mamie każdą minutkę dnia. Pewnie spotkanie w Opolu już sie odbyło? Buziaczki i dam znac co i jak. pozdrawiam Was wszystkie, a teraz musze kończyc bo idziemy się kompać do basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak @ dostalam!! Chol***:-/ ehhh!! a co tam u was dzieczynki? Hannus👄 Koug👄 Titus👄 dla Laurusi też 🌼 ehh zmykam zaraz nynu! Brzuszek boli:( oj boli! dobrejnocy:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babiniec donoszę,że żyje i sąsiadki JESZCZE nie zmordowałam.Brakuje mi czasu na siedzenie przy kompie bo mojemu paźdżioszkowi wychodzą górne jedynki i jest tak matudny ,że nawet na klopiku spokojnie posiedzieć nie mogę Jadziunia super ,że odezwałaś się bo martwiłyśmy się tu o Ciebie.trzymam kciukasy i czekamy na newsy a co do spotkania w Oplolu to było zajebiozaście Karolinka w następnym miesiącu będziemy skutecznie odprawiać czary i przepędzać @ dziubassek no to masz okienka nówki.Ale masz fajowo.teraz myć je to sama radość Titunia życzę Ci więcej takich uśmiechów Laurusi.napewno bedzie tak pogodna jak mamunia więc to gwarantowane Hanna dużo zdrówka kochana i oby te nudności szybko minęły Cebulko żyje żyje a co do kafelek do łazienek to mnie się marzy łazieneczka w kolorze zaje**stego pomarańczu.widziałam kiedyś taką w katalogu i normalnie siuuuuper Koug jak to moja synowa się puszcza?????????????????????????????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wielkie buziaki dla perełek w tym mojego męza i wnuka:D:D:D:D Dori wszystko będzie GIT,Ja to wiem a najważniejsze ,że pozytywnie myślisz i tak ma byc Matysha gratulejszyn raz jeszcze zdrowej dzidki:D:D:D:D:D Kochane przepraszam ,że nie napiszę do każdej z Was ale mój synek tak niespokojnie śpi,że siedzą nad nim. pochwale Wam się jeszcze,że jestem po nieudanej próbie założenia wkładki antykoncepcyjnej.Kochane nie będę w szczegółach pisać tego jak to wyglądało ale napiszę ,że nie należało to do przyjemnych rzeczy.za miesiąc mam się zgłosć do szpitala i tam się bedą nademną pastwić.a wszystko za sprawą mojego dużego tyłozgięcia macicy i małego ujścia czy cosik tam.Nie znam się na tym więc nie opiszę Wam konkretnie ale już się boje dobrej nocki kochane kisuje Was dziewczynki nie zdąże napi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Fisia!! nie pierdziel ze wypadla wkladka??? Ja tez mam ostre tylozgiecie a sie nad tym rodzajem antykoncepcji zastanawialam... hmmm jak na razie jestem na tabsach pierwsze opakowanko, niby odpowiednik tego co bralam przed ciaza, ten sam sklad, ale mam plamienia, i mysle ze przydalby sie endokrynolog i zbadal hormoniaste, poczekam do konca cyklu, wezme jeszcze raz te same tabsy i jak nie przejdzie dzialam :) Dla reszty dziewczatek ciezaroweczek i tych starajacych oraz zabieganych mamusiek wieeeeeeeelkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Emilki Kougowej!!! Kochane Słoneczko - rośnij zdrowo, dużo się uśmiechaj,bądź zawsze tak śliczna i ciekawa świata jak teraz, spełniaj swe marzenia i bądź zawsze otoczona miłością najbliższych ❤️ Przesyłamy wielki 😘 urodzinowy dla Ciebie Ania.K z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witeczka Koug spóźnione ale szczere życzenia urodzinkowe dla mojej kochanej synówki Emilko sto lat 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 🌼❤️😘 Tituś wkładki się poprostu nie dało umieścic w miejscu gdzie powinna się znaleśc.mam się wstawić w szpitalu u mojej pani ginki .poprostu potrzebne będą dodatkowe ręce innego lekarza.Powiem Co ,że trochę się dygam bo przy jednej parze rąk bolało jak diabli a co dopiero jak drugi lekarz będzie pomagał kochane spadam bo moj syn własnie wyrwał klapke od dvd pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna ja tez mialam TSH w ciazy 8 ale lekarz dopasowal dawke leku i powolutku sie wyrownywalo 100000000 lat dla Emilci🌻 Fisia oj ja tez mam sajgon z młodym,strasznie jęczy przy tym ząbkowaniu:O nawet zaczal sie budzic w nocy masakra jesli chodzi o zabezpieczenie to tabletki anty u mnie odpadaja i tak juz zazywam leki na swoje dolegliwosci a jeszcze dodatkowo mam sobie obciazac watrobe:O wiec ide po krążek Nuvaring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór:) Emilko wszystkiego najlepszego:) Dziubassku też się już trochę uspokoiłam, dostałam Letrox 100 i ma być ok:) Dzisiaj byłam u gin. moja kruszynka ma się dobrze, widziałam bijące serce!!! Ma już 47 mm, wg usg to 6 tydzień i 1 dzień:) termin porodu wyznaczony na 19 kwietnia 2010:) Jesteśmy szczęśliwi:) Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie:) buziaki Tyllka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny u nas ok, mały szaleje, chodi i biega, już prawie wogóle nie raczkuje, a od kilku dni chodzi do tyłu i świetnie mu to wychodzi i jest to teraz najlepsza zabawa na świecie - najpierw idzie do przodu i jak jest pewien że ma miejsce za sobą to tupta malusieńkimi kroczkami do tyłu i śmieje sie jak szalony. Ostatnio uwielbia śpiewać, chodzi sobie i tylko lalala lalala a w dodatku spiewa takim grubym głosem i tak długo śpiewa aż się zmęczy. Bardzo dużo rozumie, po zmiaie pieluszki sam idzie zużytą wyrzucić do kosza, posłucha gdy mówimy że czegos nie wolno robić i ostatnio "sam " robi pranie - jak tylko zobaczy że pralka jest otwarta zaraz biegnie do kosza z ubraniami i wrzuca wszystko do pralki(dlatego teraz kosz stoi tak żeby sie do niego nie dostał a na gurze zostawiam mu jego 2-3 koszulki i wtedy nimi się bawi) A tak pozatym jesteśmy po ostatnim szczepieniu, nastepne dopiero między 3-5 rokiem zycia. Mały zniósł szczepienia świetnie, żadnego płaczu ani gorączki nie było. Teraz czekamy na badania słuchu, powinny być za jakieś 2 miesiące. Ząbki dokuczaja ale nie chcą się przebić i jak narazie mamy ich 6 - górne jedynki i dwójki i dolne jedynki. Jak tylko jest ładna pogoda to chodzimy na plaże i dzieciaki pluskaja się w morzu(niestety takich ciepłych dni mamy niewiele), jak pogoda jest trochę gorsza to obchodzimy wszystkie place zabaw w okolocy. Ostatnio bylismy poogladć zwierzątka(przyjechała objazdowa mini farma)były kozy, świnki owce, kucyk kury kaczki i króliki. dzieci wszystkiego mogły dotknąć, Julek miał frajdę jak pani dała mu szczotke i mógł wyczesać świnkę i kucyka, dużych zwierząt sie nie bał a bał się dotknąć małego kurczaczka. Zamierzam z Julkiem jeździć na rowerze, przyczepkę i kask już mamy i pierwszą mini przejażdżkę teżmamy za sobą(kilkanaście metrów na drodze przed domem)Julek zachwycony więc teraz wyszukuję ścieżki rowerowe w okolicy i będziemy smigać Pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku ale gapa ze mnie Emilko kochana dużo zdrówka i uśmiechu na buzi, samych słodkich i radosnych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×