Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Milka maz by mnie zabil, a wiesz co by to bylo jakbym im drzwi zamknela :o tragedia w rodzinie. Nigdzie nie wyszlam, bo tesciu wpadl wiec zostal na obiedzie, a tesciowa zostawil w domu bo kazal jej pranie robic. Tyle co posprzatalam, posprzeczalam sie z mezem o to picie bo zapowiada sie c.d. , dzis ma na nocke, jutro ma dniowke i nocke znowu i chce sobie wypic w pracy w nocy(pracujemy w barze i tam mozemy tez pic po 24 w nocy) a ja sie nie zgadzam. wiec uslyszalam: Ty sie nagadasz. :o nie komentuje wiecej, nie mam juz sily, robie wszystko, sprzatam a nikt sie nie zapyta czy mi ciezko czy pomoc, pod nos podswiawie , kazdy zje i ma gdzies, ja zostaje ze sterta garow i sprzatania w domu ...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ::O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła kochanie nie denerwuj się bo urodzisz. a ja nadal was o to ktg przyszła co ile masz robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie troche lepiej pogadałam z kuzynka na gadu i się z deka uspokoiłam.U mnie pogoda nadal cudo mam nadzieje że tak juz zostanie..własnie z malym wcinamy obiadek fryteczki ,kurczaczek i suruweczka z marchwi i jabka wiem że te frytki nie za zdrowe ale raz kiedyś mozna sobie pozwolić. Nie moge doczekac się jutra bo po wózeczek jedziemy i kupie sobie odrazu laktator z avantu w zestawie z butelkami... Dzisiaj zamówiłam sobie u znajomego bo jedzie do polski żeby kupil mi fride dla dzidzi do noska dziewczyny polecam jest super i ładnie oczyszcz nosek o 100 razy lepsza od gruszki kosztuje ok 25 zł... mamuska daj znac co tam ciekawego kupilas... Katrin ja od jakiś 4 dni mam dość silne bóle podbrzusza tak jak w czasie okresu i częściej zaczoł mi się napinać brzuchol.Powiedziałam o tym położnej ale powiedzała żę nie mam się co martwić bo to normalne chyba że powtarzało by się bardzo często albo były te bóle mocniejsze to mam do niej zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C.. ..IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...33...Eli as karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...31......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....30.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......31. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek...13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....28....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....30..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... . .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....29...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....28..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania malgonia podrzuciłam cię kochana wyżej żeby bylo pokoleji datami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Dzięki Martusia trochę mnie uspokoiłaś:)Ja właśnie najadłam się na obiadek i teraz leżę i odpoczywam,jutro zaczynamy zakupowac rzeczy dla dzidzi,W KOŃCU!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczełam się martwic bo wszystkie ciuszki mam dla dziewczynki tak mi powiedzeli na usg i tak kupowałam..a jak się okaże że będzie chłopiec jak myślicie chyba się baba nie pomyliła już nie moge doczekac się 21 żeby jeszcze raz mi potwierdzili.Chyba szlak by mnie trafił jak bym musiala wszystko kupowac od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Co do ciuszków to ja się jeszcze wstrzymuję bo lekarz mi powiedział że na 85% dziewczynka bo nic nie widac ale wiadomo jak to jest nagle dziewczynka okaże sie chłopcem dlatego poczekam do połowy maja bo wtedy wybieram się na usg i może się upewnię, a tobie Martusia radze kupowac ciuszki na razie w neutralnych kolorach,chyba że lekarka powiedziała ci na 100% że będzie dziewczynka to nie masz sie co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi w zasadzie powiedzała że na 99% bo siędzidzia ładnie ułożyła a co do ciuszków to już wszystkie mam dla dziewczynki ale jestem dość dobrej mysli że to Julia.no ale zawszem jest ta nie pewność dopuki nie zobacze na własne oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
No to na pewno będzie dziewczynka skoro tak ci powiedziała bo u mnie maluch się tak ułożył że nie było widac co tam ma;)dlatego się wstrzymuję.Wiadomo upewnimy się w 100% przy porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo w lidlu byly lenory w przecenie, a do Polski Tato chcial kupic hurtowo wiec sie oplacalo :) przy okazji zaopatrzylam sie w jakies slodycze milki przerozne pychaaaa i kinderki dla dzieci. Martusia ja tez jem frytki i nic sie nie dzieje, jak swiezy olej to nie zaszkodza :)..bo mam na wszystko ochote co zakazane ;D teraz sa takie ciuszki, ze dla dziewczynek i dla chlopcow pasuja, najwyzej tylko rozowych nie kupujcie, ale mysle, ze lekarze sie nie pomylili i bedziecie mialy corcie :) wlasnie zjadlam pare kromek chleba orzechowego mniam z serkiem, popilam cola :o i do tego pare slodyczy i bananek i cos szukam jeszcze psia kosc... Tato poszedl do moich tesciow , zaraz kuzynka przyjdzie zdac relacje z pogodzenia sie z chlopakiem :D i z wakacji na ktorych nie byli oficjalnie para, ale wczesniej oplacili wiec leciec musieli :D czeski film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Przepraszam ze sie nie odzywalam, ale jakos tak sie zeszlo. Widze ze na tapecie ciuszki, ja tez kupuje wszystko pod dziewczynke i nie zgodze sie z mamska, ze teraz sa takie ze na wszystkich pasuja. Wrecz wlasnie nawet jak kolor jest uniwersalny, zawsze doszyja jakas kokardke, abo jakis samochodzik wyhaftuja. Ze swieczka szukac ciuszkow uniwersalnych. Przynajmniej w USA. U mnie na razie dobrze, badam sobie ten cukier i trzyma sie w normie bez lekow i insuliny. Mam nadzieje ze juz tak zostanie....Tylko o milkach i frytkach musze zapomniec :P Ale dla coreczki wszystko. Pozdrawiam was serdecznie, buziaczki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka bo juz mialam cie nawolywac, tak dlugo sie nie odzywalas:) Myslalam, ze ten cukier tak cie zdolowal. Martusia powiedz mi skarbie gdzie ta fride mozna kupic w polsce, w aptece? Przyjaciolka moglaby mi przywiezc. Mamusia jak ktos nie ma kultury osobistej, to o czym my tu rozmawiamy. Narazie nie denerwuj sie, jak juz maly sie urodzi postaw granice koniec i kropka. Dziecko musi miec spokoj. Kupilam spodnie lniane juz 40 rozmiar, alez ja mam wielki ten brzuch, ciekawe czy dziecko tez taki kloc bedzie:) Wozeczek kupuje klasyczny, z wielka gondola. Stwierdzilam ze dziecko musi miec wygode, a ze bedziemy codziennie na spacerki smigac wiec amortyzacja tez musi byc ok. Postaram sie link wkleic to zobaczycie. Ale poprawilam sobie humorek dzisiejszym wypadem do miasta:) O jak mi dobrze, a na gyrosa tez sie skusilam, chociaz tak do konca nie wiedzialam czy oby biednego psa Burka wlasnie nie pozeram. No coz upieczony byl dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka tak prawie w każdej aptece w polsce kupisz i naprawde jest super... U nas podobnie jak u sufitki nie ma ciuszków uniwersalnych chyba że wszystko białe a jak nawet jest zielone to dodatki i widac odrazu że to dla dziewczynki.Tak widze dziewczynki że wy się coś dużo obiadacie ja nie koniecznie jakoś mnie do jedzenia nie ciągnie.Jak byłam na wizycie u polożnej to mnie zważyła i przy pierwszej wizycie ważyłam 75 kg a teraz tylko o 2 więcej czyli 77kg.tylko ja wage licze sobie od tego schudniecia w pózniejszym terminie.ale ona mi powiedziała że bardzo dobrze bo mialam wysoki ten ibm czy coś w podobie więc jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zmykam odezwie się dopiero w poniedzalek bo troche roboty mam potem wam napisze więc kochane miłego weekendu buziaki dla was i waszych maluszków pa😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wozek super :) podoba mi sie, ale tylko z czarnymi kolami. Surfitka-- ja mam wszystkie ciuchy ktore pasuja i na dziewczynke i na chlopczyka, glownie z kubusiem puchatkiem, nie widze problemu, w C&A lub Zara kupowalam w H&M tez. Kurcze czekam az tato wroci.. spac mi sie chce a on klucza nie ma od domu, mowil, ze bedzie za ok godzine.. ble.. Martusia-.-- to b.malo przytylas, ja juz 64 kg waze.. wiec 10kg na plusie, rozstepow jeszcze nie mam, boje sie tylko, ze nie zzuce po porodzie bez drastycznej diety..blee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Witam dziewczynki ;) U nas od rana sloneczko pieknie swieci,troszke wiaterek wieje. Moj malenki czkawki dostal i sobie delikatnie podskakuje. Buziaczki Dziewczynki ja zmykam do pracy,musze chalpke troszke ogarnac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusciutko .. ja poszlam spac ok 3, wstalam przed 9, na dworze zimno, pada blee.... ide chleb kupic do piekarni i moze sie przejde,, ale leb mnie boli, mialam dzis isc do pracy na koktajla ale nie chce mi sie, chyba sie dzis sprobuje wyspac, buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a ja po wczorajszym mówie wam zrobiłam zakupy jak wracałam z ktg i za dużo się nadzwigałam no i myślałam że mi wczoraj pipka peknie sory za wyrażenie ale dosłownie czułam jak mi sie coś w srodku robi.leżałam całe popołudnie i wiecz,ór i zasnełam jak dzidzia wczesnie. a dzisiaj jade kupić wanienke kocyk przewijak do hurtowni.czekam na meza bo pojechał z mała i tesciem na działke i dotrzeć do domu nie moga ale hurtownia czynna do 15 więc luz.zaraz bede dzwonić. sufitko witaj po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM ja ten wozek biore granatowo-bialy na czarnych pompowanych kolach. W sklepach tej firmy tutaj nie ma tylko przez internet mozna zamowic, ale bedac wczoraj w miescie zaczepilam babke, ktora wlasnie sobie z takim brykala, a w srodku lerzala 6 tygodniowa dzidzia. Komfort niesamowity, gondola wielka, ladnie wykonczony. moze moja przez zime w niej pojezdzi, no i cena w miare przystepna. Lece dalej dzialac, cos ugotuje- Gosia narobila mi smaka na mizerie wiec kotlety i ziemniaczki zrobie, a potem bede sortowac ubranka rozmiarowo. W szafie zostawie tylko 56 do 68, a reszty nie piore na razie, tylko schowam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Wpadam tylko sie zameldowac, niedawno wstalysmy, zjadlysmy sniadanko i bierzemy sie do porzadkow :) Wozeczek fajny, ale ma skrecane kolka ? A mamuska, masz racje, kubus i miszka miki kazdemu pasuja :) Tylko zeby te kubusie byly dostepne w sklepach..bo tu jak jest kubus to od razu wykonczenie ubranka swiadczy dla kogo to ma byc :P A uniwersalne rzeczy sa calkiem gladkie, albo w jakies zwierzatka ..w sumie bardzo proste. Juz mam kilka takich bodziakow, i czekam na kolejne usg, zeby potwierdzili plec. Ale tych rzeczy jest malo w sklepach. Trzymajcie sie i do poklikania pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba--jestes takajak ja, robisz a potem stekasz, ze wszystko boli :D milka-- dobry wybor surfitka--ja tam nie wiem, nie przygladalam sie wykonczeniom, byc moze kupilam cos dla dziewczynki hehe :D dzis dzien do dupy, zimno, pada w dodatku burza sie zaczela i tak walnelo az podskoczylam :o przez ta pogode chodze i jem ciagle :o az mnie to juz wkurzac zaczyna bo ile mozna zmiescic batonikow :o az sie bole kalorii liczyc.. moze jakos dietke bezslodyczowa trzeba zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki kupilam wozek poslalam wam foty na interie :-) 3 kolowy nie wiem co mnie napadlo szukalam normalny 4 kolowy no ale jak go zobaczylam to wiedzialam ze jest moj :-P firmy hartan super sie nim jezdzi taki leciutki jest mam nadzieje ze nie bede zalowac uff mam juz to z glowy bo ostatnio ciagle tylko siedzialam w necie i szukalam jakiegos a tak to nuda spedze dzisiaj dzien na nic nierobieniu przed tv :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM mozezdradzisz tajemnice jak jesc takie ilosci batonikow i nie utyc? Nic nie widac po tobie. Ja narazie pozwalam sobie na ciasteczka owsiane. Dziewczyny ja tez tak do konca pewnosci nie mam czy tam w srodku akurat synus nie siedzi, a ja do niego Zosia mowie. W srode do lekarza jade takze zobaczymy jeszcze raz co i . jak . Surfitka ten wozek nie ma skretnych kol, to taka bardzo wygodna dla dziecka klasyka. Ale dobrze sie prowadzi i jest super wywazony. Zmykam ciuszki sortowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b.ladny wozek Gosia :) ladny kolor, nir bedzie sie brudzil Milka--- kto powiedzial, ze ja nie tyje.. :o dupsko jak tramwaj :D, a teraz robie biszkopt z bita smietana i truskawkami na jutro.. moja tesciowa 1 raz zaprosila nas na obiad .. cud.., wiec postanowilam zrobic ciasto, ale nie wiem czy nie odmowi jeszcze bo wczoraj popila a dzis wymiotuje caly dzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Dziewczyny jest ktoras jeszcze przed kompem? Pelnie dzisiaj dyzur nocny, bo spac nie moge. Ciuszkow nie posortowalam, za to obejzelismy sobie film z mezem, teraz on poszedl spac, a ja siedze. Sortowacbede w tygodniu, siedze sama calymi dniami takze bede miala przyjemne zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobuuudka wbijajcie do mnie na kawusie i cos slodkiego :-P Milka widzialam twoj wozek super wyglada :-) te z ciemnymi kolami mi sie bardziej podobaja te z jasnymi chyba by mi po oczach walily no ale ogolnie fajny model elegancki :-) a zamowilas juz? bo chyba 7 tyg sie czeka na zamowienie ja przytargalam z piwnicy do domu komode do przewijania( komoda na kolach a ja przywiozlam winda zeby nie bylo ze dzwigam :-P), narazie przewijak schowany jedynie w komodzie zrobilam pozadek i poukladalam ciuszki no ale z praniem jeszcze czekam moze pod koniec miesiaca chetnie bym juz lozeczko roztawila ale wydaje mi sie ze jeszcze za wczesnie we wtorek ide na kontrol mam nadzieje ze wszystko ok i ze nie powie mi lekarz ze juz cos sie zaczyna dziac :-P a slyszalyscie o tych 5raczkach urodzinych w pl? w 27 tyg, szok takie malenstwa no i w takiej ilosci :-O zaraz wykopie syna po swieze bulki do piekarni i moze jakies ciacho :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×