Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość karka81
no hej dziewczynki. ja wlasnie zjdalam jogurt z platkami i popilam kawusią. Pogoda dzis u nas nie za ciekawa, pochmurnie i senno. Dzisiaj kończę 32 tydz. od tyg piore po trochu ciuszki, troche zakupilam troche mialam, ale tak jak ty milka tylko rozm 56-68. W sumie z rozm 56 mam niewiele, doswiadczenie mnie nauczylo, ze zwykle dzieci rodza sie wieksze (przynajmniej moje:D gabi 60 cm, wika 58), wiec wogole nie weszly w ten rozmiar. kupuje wiec od rozm 62. wczoraj kupilam tez kosmetyki dla malenstwa, pampersy, butelki, smoczki itp. powoli ubywa mi rzeczy z listy i kasy z portfela:) a tu jeszcze wozek zostal i pare innych drozszych przedmiotow:( czuje sie lepiej ale ledwie sie ruszam, brzuch mam ogromny i juz 9 kg na plusie!!!!!!!masakra!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C.. ..IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...33...Eli as karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...32......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....30.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......31. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek...13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....28....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....30..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... . .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....29...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....28..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia---ja sie wpraszam na cos slodkiego, juz u siebie wszystko pozarlam :o , ciagle glodna jestem..no coz.. , jak batonikow sie pozbylam to zoastala mi jeszcze nutella.. , dzis na 15 do tesciow...na obiad zaprosili..normalnie uwierzyc nie moge jeszcze,ale pewnie zaserwuja cielecine lub wolowine..czyli to czego ja nie jadam, zrobilam ciacho wiec z glodu nie umre :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadaj mamuska na slodkie mam tego od cholery :-P a zre te slodycze jak opetana w zyciu tyle nie pozarlam co przez ta ciaza az sie boje wejsc na wage normalnie tak mnie na slodkie ssie ze szok codzien wciagam pare prince polo + jakies cukierki michalki czy inne :-O a u tesciow na obiedzie to wiesz...uwazaj...nie daj sie namowic na grzybki czy cos podejzanego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze wczoraj zadnej nie bylo, pewnie imprezowalyscie, no coz ja poszlam spac przed 3 nad ranem, a wstalam po 9, bo z mezem na pogotowie musialam, bidak roodzii:) ;) Cos mu strzyknelo w krzyzach i rano wstac nie mogl, uswiadomilam mu ze porod boli podobnie, tylko 5 razy mocniej, no moze cos zrozumie jak to jest. Wiecie co mu zrobili? Lekarz wbil mu 3 igly w reke/akupunktura/ i przeszlo po paru sekundach, dostal jeszcze zastrzyk. Potem pojechalismy do innego szpitala sale porodowe ogladac, bylam pod wrazeniem, atmosfera domowa, poprostu super, a po porodzie przechodzi sie na oddzial matki i dziecka, tez super, myslalam ze jestem w sanatorium a nie w szpitalu. A teraz ide odespac nocke, bo tez za duzo wrazen jak na jeden dzien;) Gosia ja ten wozek zamowie jutro, bo fotelik chce do tego, wiec do porodu mam nadzieje dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Milka--biedna Ty, a maz i tak pewnie nie ma pojecia jak to boli tak samo jak ja ;) dopoki nie dojdzie co do czego! Odespij noc, biedna :( ja dzis nie narzekam , poszlam spac ok 24, wstalam o 4:30 i zasnelam po 6, wstalam po 9, wiec sie w miare wyspalam gosia-- kurcze to mamy ta sama faze :), jak widac zyje bo pisze ;) nie dalam sie namowic na sosik grzybowy :D, za to atmosfera robila sie nieciekawa wiec poszlismy, moj tesciu powyzywal tesciowa od debili, powiedzialam wiec, ze nie wiem jak ona moze sobie na to pozwalac a on do mnie: ty jestes kurwa nie lepsza od swojej tesciowej a powzolic to mozesz sobie tylko w majtkach :O walnal jeszcze pare chamskich tekstow.. cisnienie mi skoczylo i nie chcialam wiecej sie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM no szkoda ze z tym obiadkiem nie wyszlo, musisz przyjac za fakt ze tesciu niezle rabniety jest. Posegregowalam ciuszki, ale mam tego, o chocho i jeszcze troszke:) popiore w tym tygodniu i poprasuje,to takie sliczniutkie wszystko, i malusienkie- super. Nie wiem czy tez tak macie, ale ja caly czas glodna jestem:(, a jem regolarnie 3 posilki, jakis deserek, owoce, a pomimo tego np teraz dopieero co wciagnelam banana, a juz mysle co jutro na sniadanie zjem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciagle glodna obudzilam sie dzisiaj taaak glodna ze myslalam ze mi sie zoladek do kregoslupa przyssal, zjadlam kanapke i teraz mi niedobrze :-O dziwne to jedzenie u mnie ostatnio :-( w 1 trymestrze mialam smaki rozniaste potem przeszlo w 2 bylo ok wszystko smakowalo i fajnie sie przyjmowalo hihi a teraz zas jakos dziwnie mi chyba przez to ze dzieciak spoooro od nas juz ciagnie i uciska na zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja obudziłam się też głodna,wieczorem jadłam i tak kładąc się byłam głodna.właśnie wciągnęłam 2 skibki z żółtym serem i ogórkiem małosolnym. ja mam dzisiaj wizyte u ginia i bedzie podglądanko dowiem sie ile mały kubuś waży.jestem ciekawa co u niego. a tak naprawde to pomyślałam sobie dzisiaj co u małej_mi,co z hanią czy faktycznie mała.zaczynam się denerwować o nie.niech jak najszybciej wracaja do nas.a co u was? u mnie w dodatku pogoda do d... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia80
Cześć Dziewczynki, ja też ciągle głodna. Musiałam szybko wstawać bo aż mnie żąłądek bolał. PM jak Ty to robisz że masz tyle energii? i radzisz sobie ze wszystkim sama. Ja nadal jestem niespokojna, no i niedzielę zepsułam, bo histerii dostałam. Wystarczy tylko jak mi ktoś powie coś niemiłego o porodzie a ja już fiksuje. Biorę się za różne rzeczy żeby myśleć o czymś innym ale coś nie wychodzi. Ja też jeszcze nic nie wyprałam, ale wczoraj proszek kupiłam, więc pranie już blisko. Siostra zrobiła mi niespodziankę i pokazała pudło ubranek które sytematycznie kupowała dla Maluszka mojego, są bardzo ładne i kochane. Trochę mi się nastrój poprawił, ale mi wstyd, że tak się zachowuje i stresuje bo wiem że to na dziecko źle wpływa, a nie mogę tego powstrzymać. Zjadłam śniadanie, ale jeszcze kawka teraz i może kruche ciasteczka, które zostały z wczoraj, a później meliska. Goba a z Tobą już lepiej po tym ostatnim dźwigniu zakupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby lepiej.nic mnie nie boli.dałam sobie niezle-stare a głupie. a o porodzie też myśle nie boje się samego rodzenia jak tego czy rozpoznam.ale mam jeszcze 2 miesiące więc mi przejdzie.poprzedni poród miałam wywoływany więc miałam wszystko w nosie. ja ciuszki mam poprane została tylko jeszcze jedna tura.gorzej z pokojem bo musimy powynosić niektóre rzeczy zeby zrobiło sie miejsce. w sobote kupiłam wanienke,przewijak,pieluchy flanelowe,czepeczke i rekawiczki antydrapki i wkłaki laktacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostał mi kocyk,i całe kosmetyki i butelka i laczki dla mnie ,wózek i chyba nic wiecej.małgonia a ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!kochane melduje sie!Rano wstałam i zaprowadziłam Krystiana do przedszkola,potem zakupy,śniadanko 2 kawałki chleba z sałatą ogóreczkiem świeżym,szyneczką i herbatka.Wypiję 1,5 wody na obiadek robie jarzynową zupkę,bardzo lubię.No a na kolacje jogurt i jabłko.Tak sobie zajadam......nie jest żle....Kupiłam wózek na allegro ,chcieliśmy nowy ale naprawde szkoda kasy taki jak nam sie podoba to kosztuje 1000-1200zł chcieliśmy CONNECO własnie tyle u nas kosztują!Ale kupiliśmy podobny,lekki,malutki,zgrabniutki i nie drogi ,nic nie zniszczony naprawde warto było!!!!Jak któraś chce zobaczyc jaki to niech wejdzie na allegro i wpisze numer aukcji a wózek sie pokaże337750446. z tego co Was poczytałam to boicie sie porodu ,no ja tez sie boje ale na razie o tym staram sie nie myśleć.Z Krystianem byłam w szpitalu 1mc przed porodem i miałam wywoływane skurcze (octy) i potem cesarka bo mały był ułożony pos ladkowo.No to boje sie ,ze nie bede wiedziała czy to już?No ale chyba rozpoznam. Zaraz odkurze,umyję naczynka i idę w droge a póżniej tą zupke bede robić.Moja koleżanka ma sklep z uzywaną odzieżą i właśnie do niej ide ,może coś wynajde dla Krystiana na 5 lat bo spodni mam mało a wyrasta strasznie a nowe jeansy to 50-60 zł a tak to za 2zł kupie jak coś wyszperam!!!!A Wy odwiedzacie takie sklepy,czy tylko ja taka biedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diewczynki :)! Widze,ze Wam glod doskwiera.. dkads to znam, dzis myslalam, ze o 4 rano bede sniadac :o tak mnie ssalo, teraz meliska, w brzuchu burczy, musze cos zszamac, noc byla zarwala , snieg pada i daje to o sobie znak w kosciach. sama jestem ciekawa co z mala mi ... odezwij sie!! Milka--gratuluje segregacji, ja sie nie moge zebrac i popracv ubranek a juz mam poszykowane , tylko wrzucic. Ja jem chyba 15 regularnych posilkow :o goba--------napisz po wizycie:), ja tez musialam wywalic 2 fotele i duza komode z sypialni. Malgonia----- jaki proszek kupilas?? a energii mi juz zaczyna brakowac, musze sie czyms doladowac :) , nie panikuj porodem, bedzie wszystko dobrze. Masz kochana siostre :D Beja--------- Ty sie tym najadasz??? mi by to na sniadanie wszystko nie starczylo :o. A mysle, ze na pewno bedziesz wiedziala kiedy nadchodzi ten moment :). Rzuc linka z wozkiem plisss.. Co do sklepow z uzywana odzieza to moja ciocia pracowala w jednym w Niemczech, czasem wyszperala dla nas super ciuchy porzadnych firm, niektore nawet z metka. Jesli nie sa zniszczone to dla czego nie, ja mam jedna fobie..antyki sa dla mnie nawiedzone przez duchy i ciuchy uzywane na pewno byly po umarlakach .. takie moje dziwactwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiozlam syna do szkoly bo pogoda do bani mlody mial ferie i dzisiaj po 2 tyg przerwy szedl do szkoly z mina meczennika fochy strzelal od rana jessu jak dobrze ze juz w szkole aby mam spokoj w domu :-) ja tez kupilam wozek uzywany :-) przy pierwszym dziecku mialam nowy ale nie jakis super drogi ledwo poltorej roku w nim pojezdzilam a sypal sie strasznie, kola odlatywaly hamulce nie trzymaly ah szkoda gadac kupe nerwow sracilam przy tamtym wozie a teraz postanowilam ze chce miec pozadny solidny wozek a ze takie sa koszmarnie drogie kupilam uzywany no i zobaczymy jak sie spisze, ponoc wozek typu niezniszczalnego :-P dzisiaj wskoczylam tez do lidla po drodze i kupilam dla malego pampersy156 sztuk-karton ( okazyjna cena) i spiworek do spania taki maly 74-80 cm no i male skarpetki :-)polecam bo fajne i tanie :-) a na obiad robie to http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,77702078.html kotlety z jaj, nie mam pojecia czy dobre ale pamietam taki smak z dziecinstwa i sprobuje a do tego nie wiem co kartofle moze i salata :-P kobietki powiedzcie macie juz lozeczka w domu naszykowane? bo ja wlanie nie wiem...mam w piwnicy i tak se mysle przytargac do domu juz czy moze za wczesniej :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze schowane.wyciągne dopieo w maju.co do sklepów używaych tochodze jak jst cos fajnego to kupuje.o 10 wychodze do lekarza dam znać co i jak jak mały kubuś urósł.sama jestem ciekawa bo brzuch mam mały wiec ciekawe co mi powie.a co do w,ózka to sama niewiem jaki kupie,chciałabym nowy ale nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Dzisiaj mam ogromnego lenia,normalnie masakra,nie wyspałam się,jak zwykle mąż wyszedł o 6 i ja już nie mogę spac,do tego coś ciężko mi się oddycha chyba mam ucisk na płuca bo normalnie czuje się jakbym miała astmę:(Na obiadek chcę zrobic fasolówkę ale nie wiem jak tu się zebrac,mam czas. W sobotę troche nakupiłam rzeczy dla maluszka:kocyk,śpiworek,ręczniczek z kapturkiem,skarpeteczki,pieluszki tetrowe,pajacyka i czapeczkę,ale jeszcze mi trochę brakuje a właściwie to jeszcze duuuuużo przede mną:) Co do łóżeczka to u mnie już stoi ale bez pościeli jeszcze,tylko materac,muszę kupic ładną pościel i karuzelkę chcę. Ja też dziewczyny jestem ciągle głodna więc to chyba normalka,na razie zjadłam płatki z mlekiem ale muszę pojechac do sklepu po świeże pieczywko i na pewno coś jeszcze wszamię:) Mam pytanko czy kosmetyki Johnsona są dobre?Bo tutaj tylko takie widziałam i nie wiem czy kupic,co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Rozpisałam się na całą stronę i wszystko mi sie skasowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia80
Na pierwszej wizycie gin. powiedział, że termin mam na 13.06. tak wychodzi licząc od pierwszego dnia ostat. miesiączki, ale po kolejnych wizytach patrząc na wagę i wielkość Kubusia to termin sie do przodu przybliżał i ostatnio na 04.06. więc zobaczymy, Goba napisz co jak na wizycie było. Ja już większą segregację zrobiłam i pokój ustawiony, ale jeszcze drugi pokój jest zawalony tym co wyniosłam z naszego. PM do prania ciuszków kupiłam proszek JELP, koleżanka mówiła, że dobry i ładnie pachnie i jej Amelce nic po nim nie wyszło. Katrin jeśli chodzi o kosmetyki to Johnson ma oliwkę, która uczula niemowleta więc lepiej wybrać inną, o pozostałch kosm. Johnsona nic nie słyszałam, ja jeszcze nie kupiłam kosm. Łóżeczko mamy zarezerwowane wraz z wyposażeniem ale na razie jest w sklepie, brakuje wanienki, przewijaka, kosm., jeszcze trochę ubranek i pieluch. Myślę, że do końca tygodnia już kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Widze ze miniony weekend minął wielu z nas na zakupach...My tez w sobote szalelismy - zamówilismy łóżeczko, materac i kupilsmy 90% wyprawki :-) ubranek tylko kupowac nie musialam bo mam od siostry praktycznie wszystko... Jeszcze tylko komoda nam została i drobiazgi dla mnie... Teraz te wszystkie rzeczy leżą na wersalce i przypominają mi, że to już niedługo - jeszcze 59 dni do terminu !! Ale staram sie nie stresować, na pewno bedzie dobrze - poradzimy sobie jak wiele kobiet na swiecie od tysiecy lat :-) mam pytanko - czy któras z doswiadczonych już mam używała podgrzewacza ?? Warto kupic ?? Jesli tak, to jaki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie pomalutku.weekend miałam zalatany w sobote rano zawiezlismy syna na urodzinki do koleżenki z klasy,a potem pojechalismy kupic wózek i odrazu kupiłam laktator z avantu wwkomplecie z butelkami i wkładkami laktacyjnymi.Żeby do końca nie zdziczeć w sobote popoludniu pojechaliśmy do nowo poznanych znajomych to trochę się odstresowałam.W niedziele mielismy znowu innych znajomych na obiadku to się troche nastałam przy kuchni że potem mi kręgosłup nawalał że chej...musze zacząć się spotykać z ludzmi bo naprawde zdziczeje więc weekend minoł bardzo miło. Ja co do jedzenia to zabardzo nie mam apetytu po sobotnim ważeniu 0,5 kg na minusie ale się nie przejmuje bo przed ciążą miałam dużą nadwage więc położna mówi że mam się nie martwić... PM ty masz faktycznie przejścia z tymi teściami a twój mąż jakoś reaguje jak teściu ci tak ubliża bo mój to by chyba nie patrzył kto to powiedział odrazu po pysku by lał nawet jak ojciec by to był... katrina ja osobiście jestem przeciwna tym kosmetyką ponieważ dużo dzieci jest uczulona na nie.Mók Kubus właśnie był jak go w szpitalu wysmarowali po kąpieli to mały dostał straszne uczulenie cały był w czerwonych drobnych chrosteczkach wyglądało to strasznie.Dużo moich znajomych mówi to samo.Ale wież każde dziecko jest inne i twoja dzidzia nie musi wcale mieć z tym problem.Jeżeli chcesz używać tych kosmetyków wyprubuj najpierw oliwke po kąpieli jak nic się nie bedzie dzialo to napewno wszystko wpożądku. Małego mam dwa tygodnie w domu więc wesoło będzie a on mi już od rana marudzi żę chce do szkoły nie wiem jak długo wytrzymam hi hi hi Mała mi no własnie ciekawe co tam u niej???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic spróbuje jeszcze raz, choć to nie to samo. Miałam ciężki weekend, nie przespane noce z powodu strasznych kopniaków mojej małej. Czy to jest normalne, żeby aż tak kopała? Bo ja juz mam czarne myśli, że może coś jej jest, coś ja boli. Wiem, wiem, że jak sie mało rusza, to też jet powód do narzekań, no ale troche sie martwię. Ja sie porodu nie boję, bo ten fakt jeszcze do mnie nie dotarł :) Boje sie tego co będzie po, czyli opieki i wychowania, odpowiedzialności, czy sobie poradzę ze wszystkim.... PM podziwiam Cie za cierpliwość i wytrwałośc, ja nie mam takich nerwów - chyba bym ich zamordowała. Milka, narobiłaś mi smaka tymi ciasteczkami, jadłam kiedys takie i bardzo mi smakowały. Beja, ja mam sporo ciuszków z lumpeksów - firmowych, nie zniszczone i kupione za małe pieniądze. A co do Johnsona, to czytając opinie mam na forum, to potwierdzam to co napisała Małgonia, wiele dzieci jest na nie uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C.. ..IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...33...Eli as karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...32......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....30.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......31. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek...13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....28....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....30..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... . .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....29...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania Melania ja akurat nie musiałam bo miałam tyle pokarmu że nie musiałam mleka podgrzewać.Wszystko zależy od tego czy będziesz karmić piersią czy sztucznym mlekiem.Jeżeli piersią to mysle że ci niepotrzebny chyba że nie miała bys pokarmu i musiała byś dokarmiać sztucznym mlekiem no to się przydaje w nocy najbardziej albo jak gdzieś byście jechali to fajne są takie co możesz pod zapalniczke w aucie podłączyć.Więc mysle że na poczatku to się wstrzymaj bo szkoda pieniążków.a kupisz jak się okaże że potrzebujesz.A co do firm to sie nie orjętuje bo ja tego nie kupowałam może inna się wypowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Martusia, tak tez slyszalam ze na początek nie ma co - moze później jak sie na butelke przejdzie - bo póki co planuje karmic piersią oczywiscie :-) a jak juz o kosmetykach rozmawiacie - to jakie polecacie ?? pamietam ze pisalyscie o bambino że dobre - co wogóle trzeba na początek kupić ?? Bo ja kupiłam szare mydło i oliwke po kąpieli własnie bambino no i jeszcze krem przeciw odparzeniom chce kupic -macie jakiś sprawdzony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch dzis na formu!Fiu Fiu!Fajnie jak jest tak gwarno:) Ten weekend chyba powinnyśmy nazwać weekendem zakupów bo ja tez troszke poszalałam w tym temacie. Kupiłam dwa komplety pościeli, prześcieradełka, ceratki, rożek, termometr pokojowy i wiele innych drobizagów. Wybrałam wózek-juz ostatecznie i teraz daję sobie tylko kilka dni na ostateczny wybór koloru-bo jakoś nie moge się zdecydować!W sobotę przyszedł też zamówiony przeze mnie przewijak i już stoi złożonyw mieszkanku:)A dziś jadę po laktator butelki i smoczki.Jestem tak podekscytowana tymi zakupami i przygotowaniami że nie mogę usiedzieć na miejscu-tak mnie nosi!:P Nie kupowałam jeszcze kosmetyków i pieluszek. Jakie Wy będziecie kupowały?Macie jakieś sugestie i rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Nie wiem jak wy ale ja ostatnio jestem ciągle zmęczona, najchętniej bym ciągle leżała i nic nie robiła-a do tego wszystkiego jak za długo siedzę lub coś robię to boli mnie brzuch w okolicach żołądka i coraz częściej twardnieje mi brzuch, ale na szczęście bezboleśnie. Wczoraj świętowaliśmy moje urodziny, ale powiem wam że najchętniej powiedziałabym wszystkim żeby nie przychodzili bo bardzo mnie męczy takie siedzenie a tu jeszcze trzeba było jakieś ciasta upiec.No ale nie wypada. A odnośnie wczorajszego dnia-dostałąm takie urządzenie z słuchawkami do słuchania serduszka maleństwa, ale jakoś nie potrafię zlokalizować miejsca żeby posłuchać.Może mały się tak dziwnie ułożył. Nie wiem. My narazie nie skręcamy łóżeczka bo za miesiąc się przeprowadzamy więc to nie miałoby sensu, tak samo z praniem ubranek-popiorę na nowym domu. W domu mam wesoło bo mała ma 2 tygodnie wolnego w przedszkolu więc od rana szaleje. PM to wręcz nie możliwe żeby dorośli ludzie zachowywali się tak jak twoi teściowie. Im chyba potrzebna jest jakaś terapia albo coś, a swoją drogą jesteś chyba wyjątkowo spokojną i bezkonfliktową osobą że tak spokojnie do tego podchodzisz, ja ym raczej nie wytrzymała. Widzę że boicie się że nie będziecie wiedziały kiedy się poród zacznie, naprawdę tego nie da sie pomylić z niczym innym, jednak mam małą radę postarajcie się nie jechać od razu do szpitala -chyba lepiej przeczekać trochę w domu. Ja pierwsze bóle poczułam ok 6 rano a do szpitala pojechałam ok 12 mała urodziła się o 18. Teraz wiem że pojechałam za wcześnie mogłam sobie śmiało posiedzieć jeszcze w domu. Odnośnie dnia porodu opowiem wam coś jeszcze- dzień wcześniej wieczorem gdy leżałam już w łóżku poczułam jak mała zapukała 3 razy w brzuch tak jakby ktoś pukał do drzwi-śmiejemy się że dała znak że wychodzi. Aha i jeszcze coś jak poczułam pierwsze skurcze obudziłam męża i mówię mu że zaczęło się on zerwał się na równe nogi, więc mu mówię że nie ma co się śpieszyć i jescze do szpitala nie jedziemy-a on na to dobrze kochanie i położył się spowrotem spać. Pozdrawiam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - dużo zdrówka i pomyslnego rozwiązania Ci zycze z okazji urodzin... Fajnie opisałas ta hisotrie o porodzie poprzednim :-) Tylko czy uda mi sie zachować taki spokój jak się zacznie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×