Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

wrrr pisalam do was wczesniej ale mi wszystko zezarlo :-( moge sie podzielic koktajlem z truskawkami mam sporo ktora chetna? ja dzisiaj mam power z samego rana, zupa sie gotuje ( pomidorowa) mieszkanie wysprzatane i na zakupach troche polatalam a teraz siedze i sie reanimuje kawa...kurcze jak tu goraco szok :-O dajecie taki podklad miedzy przescieradlo a materac ( dla dzieciaka) zeby nie przemoklo w razie czegos? nie wiem jak sie to fachowo nazywa ogladalam to w sklepie i chyba kupie sukam tez cos na sciane zeby jakos kacik malenstwa byl przytulniejszy...tyle ze sama nie wiem co...czy jakies obrazki czy moze takie naklejki scienne? fotki na interii widzialam :-) ale fajne te widoczki w irlandii :-) no i witam wszystkie nowe czerwcowki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka tak juz jest z nerwam nasze dzieciaczki bardzo odczuwaja naszą każda zmiane nastroju.a nerwy najbardziej więc co nam zostaje jak najmniej nerwów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezire, dziś miałam właśnie napisać co się z tobą dzieje, bo widzę, że jesteś z Warszawy. W którym szpitalu leżysz, bo ja zamierzam rodzić na Karowej, tylko nie wiem czy mi się to uda, oczywiście z braku wolnych miejsc. A co wogóle Ci dolega, że leżysz w szpitalu? Nawet terminy porodów mamy zbliżone. Witam nowe mamusie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia mi tez ostatnio wszystko gdzies wcielo myslałam że mnie szlak trafi:(:(:( To ja koktajl poprosze bo truskawki uwielbiam... Ja bede kupowała 2 takie fajne plakaty i włoże w antyrame i wychodzi o dużo taniej niz obraz, a wyglada identycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Cieszę się że zdjęcia wam się podobały,tak naprawdę to ja siebie też podziwiam że dałam radę tyle chodzic...ale dobrze mi to zrobiło:)Dzisiaj wstałam o 3:30 bo musiałam odwiezc znajomych na lotnisko i już polecieli,mam już czas żeby do was zajrzec. Właśnie kupiliśmy z mężem komodę,nareszcie będę mogła poprac ciuszki.Powiedzcie mi czy wy pierzecie też osłonki na łóżeczka?Jak tak to na ile stopni? Co do brzuszka to mnie już tak ciągnie ku dołowi że szok,coraz ciężej jest chodzic, a w nocy jest najgorzej tak jak u większości z was z tego co czytam,jeszcze troszkę i będzie po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika u mnie tez dziewczynka bedzie no i cos czuje że też wczesniej sie urodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę koktajl z truskaweczek,mniam pycha:) A tak w ogóle to też witam nowe czerwcóweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin tez sie własnie nad tym zastanawiam bo lada dzień przyjdzie mi posciel zamówiona z polski i niewiem czy prać te boki i zastanawiam się czy baldachim tez wyprac sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika moja siostra urodziła córeczkę tydzień po terminie, więc to chyba się nie sprawdza. Ale ja ostatnio też mam jakieś obawy, że zacznę szybciej rodzić i nie zdążę dojechać do tego szpitala który wybrałam. Gosiu ja chcę koktajlu :P:P normalnie aż ślinotoku dostałam. Też myślałam o podkładzie po prześcieradło, tak się właśnie zastanawiam, bo szkoda materacyka, a z drugiej strony może skoro te materace mają jakieś właściwości, to lepiej tylko prześcieradło. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide kawke sobie zrobic jak któraś chętna to mówic bo nie wiem ile wody wstawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka100
We Wrocławiu straszna duchota aż mi jakos słabo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia mama mi mówiła że nie trzeba prac bo i tak dziecko tego nie dotyka,sama nie wiem,w sumie boję się że może się zniekształcic przez pranie.Może któraś prała już to i ma jakieś rady? Ja pod prześcieradło będe kładła jeszcze taką specjalną ceratkę żeby w razie czego nie przemokło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce koktajlu,mam dzis wilczy apetyt.Normalnie jem wszystko co mi w rece wpadnie ehh.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale sie namachalam wlasnie podlogi wszystkie umylam a mam co myc bo jakies 83m2 :-O koktajl juz rozeslalam :-) ja to chyba pod przescieradlo tez kupie, w sumie to nawet nie chodzi tyle ze dzieciak przesika pampersa bo to raczej ciezko :-P ale jak np sie ulewa czesto na poczatku, do tego te ulane mleko ma zapach blee :-O, ogladalam te podklady w sklepie nawet spoko to wyglada i dosc duze sa prawie na caly materac :-) ja tez myslalam o plakatach i w ramy dac ale nie znalazlam fajne juz nie wiem gdzie szukac, widzialam za to fajne naklejki na sciane ale boje sie ze w pokoju bedzie za pstrokato, sama nie wiem...tu link do naklejek http://cgi.ebay.de/Disney-Tigger-Ruh-Iaah-Wanddeko-Poster-Tapete-NEU_W0QQitemZ250244064759QQihZ015QQcategoryZ153842QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!dziś juz lepiej spałam i juz po tym koszmarnym zatruciu.Więcej nic gazowanego nie wypiję tyle sie nacierpiałam -szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Goba -fajny fryz ja tez musze cos z moimi kudłami zrobić ale jestem leń. Oliwka100 witam wsród czerwcóweczek! Przyszła ale masz fajnie juz za tydzień bedziesz tuliła swoja kruszynke ja jeszcze 5tyg.do terminu!!!!!!!! Izka-buziaki dlaBartusia. Zaraz bede szła po Krystiana do przedszkola i na zakupy a potem pewnie do piaskownicy i bede wieczorem pewnie po 19. Dzis spakowałam torbe do szpitala,tyle tego jak bym na wczasy jechała..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba mogę ściągać pościel z ochraniacza z tego co mi się wydaje, więc jeśli tak to go wypiorę w pralce, a jak nie to go chyba tylko namoczę w wodzie z proszkiem dla Kaji, bo przecież jak będzie troszkę większa to może się przekręcić i liznąć materiał. Baldachimu nie będę prać. Wydaje mi się, że to nie ma sensu, dopiero jak się zakurzy, to wiadomo jak reszta pościeli pójdzie do prania. Beja super że już się lepiej czujesz. Oliwka wpisz się do tabelki. Chyba jesteś z Wrocławia tak? W którym szpitalu chcesz rodzić? Ja jeżdżę do lekarza do MediConcept przy ul. Krzyckiej i tam polecili mi szpital na Kamieńskiego. 13 maja jadę tam ustalić termin na cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie olałyście moje pytanie na temat tego innego forum. Rozumiem, że powinnyśmy się solidaryzować na tym, ale jak któraś tam zaglądała, to dajcie linka. Właśnie dostałam zdjęcia od koleżanki z majowego grillka, więc zaraz coś wyślę na interię. Normalnie nie mogę na siebie patrzeć, bez makijażu, do fryzjera przed porodem też muszę iść, ehhh szkoda gadać. Ale popatrzcie jakiego mam brzucholka tylko :P na gębę nie zwracajcie uwagi hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka100
tak jestem z Wrocławia :) Też chcę rodzić na Kamińskiego Jako jedyny ma najlepszy sprzęt dla noworodków .Ja chodzę do corfamedu.el-mir-ka a dlaczego będziesz miała cesarkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka istnieją obawy, że może rozejść mi się spojenie łonowe, bo już od 5 miecha mnie bardzo boli. Więc dostałam skierowanie na cesarkę od ortopedy. No a po drugie to Kajusia leży poprzecznie i prawdopodobnie się nie obróci. Dobra dziewczynki lecę, odezwę się może wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanko jak prałyście ciuszki dla swoich maluszków?Ja mam mleczko lovela i zastanawiam się czy wrzucic na ręczne pranko do pralki,jak myślicie?Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wstawiłam na pranie ręczne i jedną nakrętkę wlałam mleczka lovela i już,mam nadzieję że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka100
katrin0408 Ja wyprałam wszystkie rzeczy mojej córci a własciwie to zrobiła to moja mama Wszystko wrzuciłysmy do pralki ale nie wirowałysmy na najwiekszych obrotach Potem dałysmy do suszarki i wyszły idealne mięciutkie, pachnące i zupełnie nie widać ,że były prane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki podesle wam na interie ta ksiazke jezyk niemowlat, w wersji elektronicznej ;) Co do prania to ja pralam w pralce tyle ze w proszku dla niemowlat bez plynu do plukania. Ten bumper dookola lozeczka bede prac..ale mam zamiar tylko go wrzucic do wanny, i tak pomoczyc i odswierzyc w wodzie z proszkiem dla niemowlat. W koncu to nie jest brudne, ale nigdy nie wiadomo kto to dotykal w sklepie. A dziecko jak najbardziej moze tego dotknac. W koncu po to sie to zaklada by sie dziecko niepotuklo o szczebelki. Dziewczyny strasznie mnie bola pachwiny i dol brzucha nadal. :o I zaczely mi nogi puchnac, Jest dosc cieplo, a ja sie nie mieszcze w prawie zadne buty. Wiecie co moze zmniejszyc obrzek nog ? Gin sprawdzal ostatnio i powiedzial, ze nie jest tak zle jak na ten tydzien ciazy, ale..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania kojec tak jak tam w linku...159$ plus podatek ( czyli chyba cos okolo 175$ ). Mierzejka, moje cukry wysylam do poradni co tydzien i twierdza, ze jest super. Z reszta ostatnio u gina mi powiedzieli, ze gdyby nie test glukozy nic nie wskazywaloby na cukrzyce, bo mam zachowane wszystkie parametry prawidlowo. Chodzilo im o lozysko, rozmiar malej, ilosc wod plodowych. A diety nie mam restrykcyjnej. Jem normalnie owoce, lody. Unikam tylko tego po czym wiem, ze mi znacznie wzrasta glukoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pomoc:) Ja też zaczynam miec problem z butami bo stały się nagle za ciasne i nie wiem już co robic,najlepiej to chciałabym już urodzic a tu jeszcze 6 tygodni zostało no może 4-oby:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin, ja tez bym chciala juz..zazdroszcze mamusce...gdyby mi ktos poweidzial, ze bedzie tak jak u niej 2 tyg przed terminem bylabym przeszczesliwa. Modle sie aby na kolejnej wizycie 21 maja okazalo sie ze mam juz rozwarcie :) To bedzie 37 tc..a w 38 moge rodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sie dowiedziałam ze moja sasiadka urodziła dzis o 8 rano w zgierzu czwarta dziewczynke i dosc duza bo wazyła 3800grja juz chce moja juleczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wypralam wszysto lacznie z baldachimem i tym czyms wkolo lozeczla co jest, wszystko wrzucilam do pralki i dodalam taki plyn do prania dla dzieciakow i tyle mam nadzieje ze bedzie ok mi chyba zczynaja nogi puchnac tak pod wieczor widze ze jakies takie inne ale nie mocno jak narazie, co na to moze pomoc to nie mam pojecia :-O wlasnie wyszlam z wanny i ide sie robic na bostwo bo o 18 mam spotkanie w klinice, taki wieczorek dla przyszlych rodzicow , z oprowadzeniem po sali porodowej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, pogratuluj sasiadce :) gosia, no wypieknij sie, wypieknij ;) A co do nog to zauwazylam ze zalezy od zmeczenia i pogody. dzis jest strasznie duszno i deszczowo to kostki jak balerony, lewa bardziej "tlusta" ... ajk jest fajna pogoda, chlodno totaka sciagnieta jakby bardziej jestem. Chyba trzeba przeczekac jeszcze te kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×