Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dziewczyny powiedzcie o co chodzi z ta interia jak na nia wejsc czy jak...jestemzielona a chce was zobaczyc;) Z gory Wam dziekuje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 17 maja mam ostatnie usg więc mam nadzieję że dowiem się czegoś więcej na temat mojej dzidzi,przede wszystkim upewnię się może w końcu co do płci i w ogóle dowiem się ile waży i może coś na temat porodu.Też zazdroszczę PM że już za tydzień będzie miała swojego synusia przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie puscilam wam ta ksiazke na interie. Ogladnelam zdjecia. Katrin cudowne :D Elmirka, uroczo wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny za 2 tyg będę miała USG połóżnicze Nie wiecie czy na nim będzi widac buzkę i cos jeszcze czy tylko poszczególne części ciałka Pytam bo każdy mówi co innego Ja będę wtedy w 34 tyg Może któraś miała juz takie USG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka co to znaczy poloznicze usg ? Ja mam teraz co tydzien usg ( nie wiem jakie) i widac normalnie bobasa. Oczywiscie juz nie ma szans zobaczyc calego na ekranie tylko jego poszczegolne narzady..buzke tez :) chociaz u mojej ostatnio w 35 tc nie bylo iwdac juz buzki ( tylko nosek i brode) bo juz jest tak mocno na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka ja nie mam pojęcia,mieszkam w Irlandii i tutaj w ogóle ciężko o usg także ci nie pomogę:(Ja sama idę prywatnie do polskiego gina żeby sie czegokolwiek dowiedziec,porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najczęściej usg w 3d Wtedy sprawdzają wagę ,długość dzidziusia Czy dobrze sie rozwijaja jego narządy np nerki płuca czy nie ma jakis chorób wrodzonych itp Jest to takie dokładniejsze badanie i trwa około 15 /20 min Zazwyczaj sa dwa takie badania w 20/22 tyg i około 34/35 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja takie mialam w 3D to robili wszystko i widac wtedy bylo buzke malej :) Mozna w stopce podgladnac. Bylo to chyba w 33 tc. I dokladnie tak jak piszesz wazyli i sprawdzali narzady itp. Bede tez miala takie w 37 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka zdjęcie jest słodkie :) Mam nadzieję ,że moje dziecię też bedzie chciało tak pozować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie udalo tylko raz, potem dwa razy jeszcze probowali a mala juz nie chciala "wspolpracowac" ;) Dobrze, ze chociaz taka pamiatke mamy :) U ciebie pewnie tez ladnie wyjdzie - takie bobaski sa przeslodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na szkołę rodzenia Zobaczymy co dzisiaj mądrego się dowiem :) Odwiedzę Was późnym wieczorkiem pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka niunia faktycznie słodka:)A teraz uciekam,kirysek się nie odezwała także może ktoś inny prześle jej pózniej hasła na interię.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i ich brzusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin juz podaje elawi2@wp.pl. Ico potem?? Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czerwcóweczki, czas się zameldować, podczytuję od dawna, ale jakoś bałam się zapeszyć i nie pisałam... Mam 32 lata, to moje pierwsze dziecko i na 100% synek. Jak el-mir-ka i Oliwka100 jestem z Wrocławia, i chyba czeka mnie cesarka (wskazania ortopedyczne). Termin mam na 21.06, ale pewnie umówię się wcześniej. Ja też chodzę do mediconceptu i namawiają mnie na Kamińskiego, ciekawe.... pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przybywa nam nowych mamus :) Szkoda ze tak pozno :( Ja zjadlam obiadek, schabowego z pieczarkami i fasolka szpragowa..mniam, mniam. :) A teraz biore sie do pracy w koncu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka już Ty mnie tu nie czaruj, że wyglądam uroczo. Smok jestem i pasztet hehehehe. Ale może jeszcze przed porodem po fryzjerze specjalnie dla Was trzasnę se makijaż i mąż mi fotki zrobi to wreszcie będę się mogła ludziom pokazać. :P:P:P Nowe mamuśki już witałam, witam teraz jeszcze Karoline :) Mnie również czeka cc ze względów ortopedycznych. Miło spotkać kogoś ze znajomej kliniki :P do którego lekarza chodzisz, że polecił Ci na Kamieńskiego, bo ja do dr Jarosza. No i również mam nadzieję, na wcześniejsze cięcie niż termin. Wpisz się do naszej tabelki. Dziewczyny mi te pomiary wszystkie robi lekarz przy zwykłym usg. Teraz nawet dowiadywałam się na temat tego badani przepływu krwi u dziecka, dzięki któremu Izy Bartuś przyszedł na świat. Bo słyszałam, że to jakiś specjalny sprzęt trzeba. No i okazało się, że to też na normalnym usg to sprawdzają, tylko chyba normalnym w tej klinice, ale widocznie nie wszyscy mają takie usg. Bo wiadomo, że różni lekarze różnie inwestują w sprzęty.No i Oliwka kurcze, współczuję Ci, że nie masz zawsze usg robionego. My z mężem mamy zawsze wielką frajdę, jak co wizytę oglądamy naszą Niunię bo ja oczywiście upieram się, że muszę koniecznie na nią popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny RATUNKUUUU Zaczelam sie pakowac do szpitala, niewiem co zabrac boje sie ze cos ominelam.Pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek, a masz jakas liste? Ja tez w koncu musze sie zaczac pakowac, dosatalam liste ze szpitala i wedlug niej powkladam rzeczy do torby. emilka, a ktora z nas nie jest teraz paczuszkiem ??? ;) Ja juz nie chodze a tocze sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ale mi ja wcielo z komputera dziwne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze trochę...
ale wy jesteście udane:) ja to kurcze jeszcze nie wzięłam się za pranie i prasowanie ciuszków..zabieram się do tego jak nie wiem co:) nawet pokoiku dla dzidzi nie przygotowałam-jakaś nie dorobiona jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche a kiedy masz termin? Bo u nas juz sie pewnie zacznie u niekotrych za 2 tyg...wiec nie ma co sie dziwic, ze zajmujemy sie pakowaniem i szykowaniem na przyjscie dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze trochę...
za 3 tygodnie mam termin:) ale jakos nie moge się do tego zabrac wiecznie po drodze jakieś problemy ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze trochę...
Zamiast się kurcze cieszyć ostatkami ciąży to mnie wszystko kurcze dołuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to chyba powinnas juz zaczac przygotowania :) I ciesz sie tymi przygotowaniami, przeciez to cudownie ze wkrotce bedziemy mamami :) Kirysek, no problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×