Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

a co do seksu:))to tez zaczelam po 6tygodniach.biore tabletki antykoncepcyjne,nie chce ich lykac ale nie mam chyba wyjscia bo zawsze mialam nieregularny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,mimo ze moj gin to byl pewny ze nie dociagne do terminu wczesniej wyznaczonego przez niego czyli 25 maja i ze urodze w pierwszym tyodniu maja-podobno lozysko bylo starsze o 2 tyg i mala wagowo tez byla duza,ale koniec koncow skonczylo sie 3 czerwca na porodzie wywolywanym,mala przyszla na swiat po 3 godzinach od pierwszych boli,mierzyla 52 cm i wazyla 3990g;jak na pierwszy porod uwazam ze szybko poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super camomilla a to twoje pierwsze dzieciatko i jak ma na imie.. Surfitka no własnie nie wiem czy te plastry można stosować przy karmieniu piersia wszystkiego się dowiem chociaz nie wiem jak sobie poradze z tym moim angielskim katastrofa:(:(:( chociaz po pierwszym dziecku stosowalismy tylko prezerwatywy i jakos nic się nie przytrafilo w ciągu 7 lat a o małą staralismy się przez 10 miesięcy.Chociaz znając mojego pecha to moze lepiej się teraz zabezpieczac tym bardziej ze nie chce juz 3 dziecka dwójka mi wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, no wlasnie natura lubi byc przewrotna i slyszalam, ze zaraz po ciazy latwo znowu \"zaskoczyc\" :) A jakos gumki to wogole do mnie nie przemawiaja i kojarza sie z czasem gdy mialam nascie lat :D Camomilla, no szybciutko ci poszlo..ja tez porod wywolywany, ale od pierwszych regularnych boli 18h :( Ale grunt ze wszystko dobrze sie skonczylo i dzidzie sa na swiecie zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć byłam z małym u lekarza:na oczko dostał kropelki-bo mu ropieje a na chrostki-SKAZA BIAŁKOWA-musze odstawić wszelki nabiał nawet ciut niemoge-wiec chyba umre z głodu bo ja cały czas na żółtym serze:-(.już wykupiłam bebilon pepti i zobaczymy jak długo pociągne-w razie mam mleko w puszce to dokarmie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07-- ------3690----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------?? mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07.. ......3500.....? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-------------------------------- goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06- ----3640------? My jeszcze jesteśmy przed wizytą u lekarza więc uzupełnie tabelkę jak będziemy po. Dziewczyny czy któreś z waszych pociech ma zaparcia ja stosuje herbatkę z kopru ale chyba mało pomaga i mała się męczy. Ja jestem na butelce od 1,5 tygodnia po wspaniałym ;) porodzie dostałam zapalenia piersi i miałam zabronione karmienia a teraz dla urozmaicenia mam zapalenie okostnej. Czekam aż wszystkie nieszczęscia przestaną sie mnie czepiać i wróce do normalności. Planuje wejść na interie i pooglądać wasze pociechy a także wysłać zdięcie swojej malutkiej ale jakoś nie moge się zebrac. pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici z mioch zakupow 😭 .Kamila znowu marudzi, ze az odechcialo mi sie ja ciagac po sklepie. MArtusia jak czytalam o zachowaniu twojego syna to od razu mnialam przed oczami sytuacje z moja Kamilka. Camomilla . witam wsrod nas 🖐️ co do sexu to po pierwszej ciazy kompletnie nie mialam ochoty na baraszkowanie z chlopem, a teraz nie moge sie doczekac :P wtedy. miala \'\' usprawiedliwienie \'\' od gina na 10 tyg, bo szwy mi poscily , i wszystko dluzej goilo sie Goba ty bidulko, a jakigo rodzaju byly te krosteczki, tzn gdzie sie pojawialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07-- ------3690----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------?? mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07.. ......3500.....? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- goba-------kubuś---------21.06----3600----59------09.07- ----4100------? mały waży 4100,a miary nie podam bo mi go niemierza w poradni,ładnie przybrał co?od wypiu minęło 16 dni a mały na plusie 670gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula ma na czole i na główce troch-takie małe czerwone wyglądały z poczatku jak potówki ale niestety dzisiaj 3 dzień a potówki mu znikały po jednym,a teraz od zsmarowania kremem robią się końcówki białe ,zobaczymy jak to bedzie po kąpieli a smaruj dobrym kremem lipobasefajny tłusty bo zrobiłam mu sudokremem to jak ufowyglądał i lekarka zakazała.a tem lipo jest tłysty i szybko goi a kupiłam go do ciałka bo mu schodziła skórka wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07-- ------3690----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------?? mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07.. ......3500.....? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- goba-------kubuś---------21.06----3600----59------25.06- ----3640------? agula.....Gabrysia.......21.06....3460....51......27.06......3465.....52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba , pytam bo moja z tego co piszesz ma od 2 dni takie same, przemywam je woda przegotowana lub rumiankiem , ale nie schodza!!! Mam nadzieje , ze w miom przypadku to jednak potowki!!! A , i wyprzedzilas mnie , wkleilam juz nie altualna tabelke :P nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----5.07-- ------3690----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------?? mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07.. ......3500.....? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- goba-------kubuś---------21.06----3600----59------09.07- ----4100------? agula GAbrysia.......21.06......3460....51......27.06.....3465.....52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mi nie kazali używać rumianku(alergolog i pulmonolog od mojej mamy z oddziału)bo bardzo uczula a ja zanim mi powiedzieli kuppiłam do oczka ale nic z tego i przemywałam zwykłą esensjąz e zwykłej herbaty.a te chrostki to tylko kremem robie.no i myje woda podczas kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe co do tych spraw to ja nie wytrzymalam 6 tyg :-P po pierwszym porodzie 5 tyg ( porod naturalny) a teraz po cesarce wytrzymalam 4 tyg :-P...i zapewniam bylo calkiem milo :-) kurcze musze dobre zabezpieczenie u gina wziac bo jakos na kolejne dziecko nie mam ochoty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----9.07-- ------3700----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----24.06-- ----3850------?? mierzejka...Ania.........05.06....2770.....51.....3.07.. ......3500.....? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- goba-------kubuś---------21.06----3600----59------09.07- ----4100------? agula GAbrysia.......21.06......3460....51......27.06.....3465.... .52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja banana, U nas pewnie jak u wszystkich: spanie, przebieranie, jedzenie, plus jeszcze pare zajec rekreacyjnych. Sexu u mnie nie ma, jak u wiekszosci, ale i ochota jakas nieszczegolna, mam nadzieje, ze jakos sie unormuje to libido. Gosia niedobra kobito, dawaj ta czekolade;p Agula podeslij zdjecie w nowej fryzurze, taka ze mnie ciekawska baba chcialabym cie zobaczyc:) Martynka twoja mala jak cukiereczek- przeslodka:) Camomila, witaj 🖐️ Alkatraz kuruj sie, i wracaj do nas. Abii, ja rozumiem, ze nawalnica nowych obowiazkow, ale odezwij sie chociaz od czasu, do czasu:) Goba ale mnie nastraszylas z ta skaza, wlasnie pbejrzalam mala, i tez ma takie drobniutkie krosteczki, na policzku, i troche na dekolcie. Jutro do lekarza jedziemy, to pokaze. Mam nadzieje, ze Kubusiowi szybko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez ma krostezki ale pomaga jej krem z Weledy do twarzy. A kazali przemywac tylko przegotowana woda. Czasem przemyje jej podczas kapieli woda z Oilatum. Ta emulsja jest rewelacyjna, mala miala sucha skorke, kilka dni kapieli i ma ekstra nawilzona :) Gosia, no ladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, no wlasnie czytam..mam nadzieje, ze Kuba wyrosnie z tej skazy. Trzymajcie sie dzielnie !!! Ja bez nabialu od razu bym przstala karmic bo nic by mi nie zostalo do jedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka a ty w końcu byłaś na naszej klasie obejrzeć zdjecia kubusia? marta jestem zła na ciebie bo nic nie mówiłaś ze byłaś na okładce miesiecznika VOUGE.JAK TO ZROBIŁAŚ-ZAŁATW MI;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba widzialam Kubusia na interii, ale na NK tez wejde Sliczny chlopiec, a jaki dlugi byl jak sie urodzil, ho, ho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia przesadzasz-a tak apropo to jak się tam znalazłaś? kuba jak wczoraj usnął przed 19 to obudził sie o wpół do 2 i potem o 6-i nie spał a teraz wsadziłam go do łóżeczka i rolety zasłonięte i zobaczymy-niby udaje ze spi ale jak bedzie to zobaczymy. dziewczyny jak patrez na te dzieciaczki to wszystkie sa takie słodkie-a niektóre dziewczynki mają takie bujne fryzyry ze szok-pozazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba moj tez w lozeczku lezy i cos tam sciemnia mruczy pzeciaga sie ale o spaniu chyba moge zapomniec :-O najedzony przewiniety i sie patrzy na zabawki hehe w nocy dal mi niezle czadu ...jadl o 1.00 a potem od 3.00-5.30 nie spal jadl po troche nie plakal ale tak jakos ochoty do spanie to wcale nie mial :-O...jak udalo mu sie w koncu usnac na na krotko poltorej godz i zas pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Goba, mnie tez nastraszylas tą wysypką bo mój mały też ma, i to już chyba od dwóch tygodni... nie wyglada to najgorzej, zaczerwienia sie tylko jak maly leży na boczku... przestalam mu podkladac pieluchy tetrowe, bo pomyslalam ze moze mu podrażniają skóre... no i przemywam wodą z krochmalem, bo czytałam że to dobre na potówki... zaszkodzić mu raczej nie powinno, a może akurat pomoże... dziewczyny, macie jakis sposob na katar ?? mikołaj ma już chyba drugi tydzien, dzis w nocy znowu sie budzil, ciezko mu bylo oddychac... zakraplam solą fizjologiczną i odciagam fridą ale on ma najwiecej gleboko i tego za cholere nie chce wyciągnąc... a może to alergia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!Dzisiaj mam jakąś depresję,mama była u mnie 3 tygodnie a dzisiaj rano wyjechała i normalnie mam masakrę,chodzę i płaczę,martwię się że sobie teraz nie poradze z małą,czuję się fatalnie.Czy wy też tak płaczecie teraz jak na zawołanie? Melania moja też ma taki katar,też z nim walczę i walczę,nawet byłam u lekarza dostałam jakies krople ale nie pomagają na stałe tylko na chwilę,aż mi szkoda małej bo się tak męczy że szok. Powiedzcie mi jak odzwyczajac dziecko od ssania piersi?Ja chyba niedługo przestane karmic piersią bo mała stale się domaga a moje sutki tego już nie wytrzymują:(Nie wiedziałam że karmienie piersią jest takie ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAtrina, nie zalamuj sie kobieto... na pewno dasz sobie swietnie rade bez mamy, pamietaj ze z kazdym dniem bedzie coraz to lepiej... ja tez placze momentami, wczoraj np mialam taki dzien do bani... tesciowa mnie wkurza bo mi ciągle gledzi ze maly sie nie najada i ze jakbym mu butelke dala to od razu bylby spokojniejszy... jakbym tego nie wiedziala... fajnie mam, bo wszystko praktycznie za mnie robi z prac domowych ale czasem zastanawiam sie czy cena jaką za tą pomoc płace ( ciągle doradzanie i gledzenie ) nie jest zbyt wysoka...no normalnie momentami mam ochote na nią nawrzeszczec ze mam jej dosc :-( elektryczna, a ty jak z tesciówką sobie radzisz ?? faktycznie pokarmu jakbym miala mniej, bo mlody co godzine sie domagal... dostalam od siory taką herbatke na zwiekszenie laktacji no i powiem wam ze dzis widze rezultaty... na spacerze wytrzymal 2 godziny, gdzie ostatnio max 1 godz... teraz pojadl tez i spi, zobaczymy jak dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dawno mnie tu nie bylo, widze, ze jakas tabelka nowa sie pojawila. Niestety zaleglosci nie jestem w stanie nadrobic ale coz moze jakos sie zorientuje w temacie... dzieciatka macie sliczne :) buziaczki od emilki dla wszystkich Waszych bejbusiow i kazdego z osobna 👄 👄 👄 moja emilka juz ulewa bardzo rzadko ale jeszcze sie zdarza. Dostalam te leki na zageszczenie pokarmu ale ich nie podalam, stwierdzilam, ze poczekam jeszcze no i sie oplacilo :) mamy natomiast inny problem - mala przepuklinka pepkowa. Czy wiecie moze jak na to zapatruja sie lekarze w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×