Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

agula dzieki za komplementy na temat moich synalkow ,same chlopy u mnie ja jedna kobitka,a tak chcialam miec panienke w domku hm....paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja jestem ja mojego tez jakos specjalnie nie nosze nie ma keidy ja sama cale dnie w domu, a dziadki ciotki itp wszyscy zostali 1000 km od nas w polsce moj w spacerowce jedzie na spacerku nie na siedzaco oczywiscie ale tez nie calkiem plasko i moze przez to mu sie podoba bo cos widzi a z witamin daje mu tylko tabletka witd z fluorem rozpusczona w mleku jedna dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny dawno tu nie zagladalam, i jestem zagubiona teraz :( mój maluch ma teraz 4 miesiace i wazy 7300 pulpecik od 2 tygodni podaje mu oprocz mleczka rowniez kaszke bananowa po 4 miesiacu herbatke jabłko-melisa oraz soczek jabłkowy a jutro pierwsza próba podania zupki jarzynowej gerberka po 4 miesiacy co o tym sadzicie??? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się mały śpi dałam mu kaszke do mleka i zobaczymy o której pobudka a tak ogólnie ok tylko mnie strasznie jajnik boli uuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja mam taki wozek z graco , ze nie ma funkcji pollezacej , od razu wskakuje na taka pod katem 45 stopni i dla malej jest za wysoka, zaslizguje sie z niej :( Gosiek35 , no a u mnie maz to babski krol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... moj przechwalony czy co buntuje sie spac nie chce po ki co chlop zabawia ale powoli ma dosc >:-P przez ta wycieczka maly sie wyspal na zapas i teraz sie domaga zabawy bo jak nie to wojna i beczy wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezire , jezeli sa to potrawy dobrane do wieku dziecka to jest OK :) Chyba wiekszosc dziewczyn ktore karmia bulelko wprowadzila juz jabluszko , a tu gdzie ja mieszkam banan jest jednym z pierwszych produktow po 4 -tym miesiacu :) Ja mam zamiar jechac na samym cycku do 5 miesiecy , na razie malej to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia29,moj tez chyba przechwalony,spac zawsze idzie miedzy 19 a 20,ale zawsze zasypial sam, a teraz od paru dni siadam z nim u niego na kanapie ,lezy mi na kolanach i po 2-3minutkach spi,ale dlaczego nie chce sam zasnac??????????No dzisiaj znow mu sie udalo samemu.Od momentu jak siedzi w wozku i widzi wszystko to w lozeczku juz nie chce lezec cwaniak jeden,no czasami.hm nic nie da sie zrobic pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Eryś teraz zalicza przed-nocną drzemke taką 30 min.jak wstanie to kąpiel cyc i lulu,zazwyczaj usypia sam w łóżeczku,ale czasami musze go pokołysać na rączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze dzieciaczki juz o 19-20 spia,a moj-chodzi o 22-22.30 to moja wina bo ja go tak nauczylam,my jestesmy takie nocne marki,zato lubimy rano dlugo pospac:)do 10 albo i pozniej ;) Teraz sie obudzil,paluszki sobie liczy i sie do braciszka slodko usmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj zasypia wczesnie ale tez spi do 9-10,tylko ze ja i tak nie moge do 10 pospac,musze wstac bo szkola ,a Jasia do przedszkola musze zaprowadzic.Takie sa uroki zycia na urlopach wychowawczych,ale nie narzekam hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioleczek wykapany,najedzony i slicznie usypia w lozeczku,a drugi diabelek -wariuje ;) gosiek ja narazie korzystam z porannego leniuchowania,bo jeszcze troszke i Oskarka bede prowadzala do przedszkola :( A teraz moja kolei,myju-myju a pozniej tv.;) Dobranoc,do jutra :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia podaje malej BEBE HA2 z Nestle, polecila mi lekarka, kupilam, i mala sie zajada. Porownywalam sklad, i to ma najwiecej zelaza. Zalewalam letnia, przegotowana woda, a wczoraj kupilismy wode niegazowana mineralna, ktora jest rowniez dla niemowlat przeznaczona, takze tej juz nie gotuje, jedynie zalewam mieszanke, i do podgrzewacza. Z kaszek hypoalergicznych tylko Sinlac tutaj widzialam, i te bede podawac.Mozna jeszcze platki ryzowe do mleczka dodac, i to na noc podac. Ewcia ja bede bardzo ostroznie wprowadzac nowosci, nie chce, zeby moja mala byla alergiczka, bo u polowy z tych dzieci skaza przeradza sie w alergie. Gosia ciesze sie, ze wycieczka byla udana;) agula no nie daj sie chandrze, a jak Kamilka? Daje popalic? Alez ona ma sliczne wloski, taka mala blondyneczka. Gabi tez gestwine ma na glowce. Mojej Maii chyba wytra sie wloski, juz ma takie placki z przeswitami. Mierzejki dzisiaj nie bylo? Moze Anulka daje jej popalic, a wyglada na takiego spokojnego szkrabika. Surfitka melduj sie!!!! Goba ale jaka kaszke dalas? Kuba tez ma skaze? gosiek to ja chyba mam najlepiej, mala spi juz o 21, i wstaje o 11!!! Oczywiscie sa przerwy na jedzenie, zmiane pieluchy itd, ale generalnie to do 11 Pewnie wszystkie juz spicie?? Slodkich snow, ja jeszcze posiedze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja!!Milka ja nie narzekam.Tak jak pisalam moj zasypia 19-20 i spi do 9-10 rano,ale bez przerw.Juz od miesiaca nie budzi mi sie w nocy,nie karmie go i nie przebieram w nocy.Na szczescie nigdy sie jeszcze nie przemoczyl.Ja nie musze do niego wstawac w nocy i o to mi chodzilo.Kilka lat temu wstawalam do dzieci bo ryczaly,a ten jest inny,kochaniutko sobie spi. papulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wstanie przed 10rano i zje to o okolo 11 znow idzie w kimono.I ja mam narzekac???????????????Bog by mnie chyba pokaral hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi tylko o to ,ze zawsze zasypial sam ,a od kilku dni lulam go chwilke na kolanach i zasypia,dzisiaj zasnal znow sam na szczescie,boje sie ze mu sie odmieni,oj byloby nie dobrze dla mamusi hehehe.Ale o od 19 to on juz jest padniety ze ledwo zipie,ja troche go przetrzymuje tak do 19.30,bo wydaje mi sie ze moze lepiej bedzie spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek no super, ze maly tak ladnie spi. U mnie podobnie to wyglada, chociaz mala budzi sie w nocy na jedzonko- zje i spi dalej bez marudzenia. Pieluche zmieniam dopiero kolo 8 rano. Jestesmy bardzo szczesliwi, ze mamy taka grzeczna muszelke:) Wlasnie wypila mleczko, i spi dalej anioleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Gabi idzie spac 19,30 -20.00 , w nocy pobudka 2-3 razy na jedzonko i o 6 koniec spania :) . Kamilka wczoraj w nocy wstala tylko raz , zrobila siku i poszla dalej spac- wiec super . Definitywnie odstawiam ja od pampersow, robi ladnie siku na nocnik jak ja sadzam, ale sama nie zawola. No i ostatnio miala doscy mojego ciaglego gadania : Kamilka choc zrobimy siku, bo porzyniosla mi papmersa i kazala sobie zalozyc, ze bedzie tu robic siku , bo nie chce jej sie ciagle chodzic do lazienki. Z jej blad wloskami tez mamy problem , bo za cholere nie da sie uczesac :( , chodzi z miotla na glowie po domu.A jak gdzies wychodzimy i tlumacze jej , ze z takimi wlaosami nie wyjdzie , to kaze wlozycz sobie czapke i dac jej spokuj. Boze, co to bedzie za pare lat , jak juz w wieku 2 lat tak kabinuje! No i po weekendzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze rozpisałam się i mi wszystko zginęlo Agula, dzięki z komplement w imieniu Ani 🌼 Agula a jak podajesz te witaminki to może rozrabiaj je z wodą, będą troszkę lepsze, ja tak robie z żelazem, jeżeli chodzi o brudzenie pieluszek to ja podkładam pod bródkę ręczniki papierowe, bo też mi nie chciały się dopierać po tym. Milka miło, ze o mnie pamiętasz:) Wczoraj dzień ok, przyjechali teście i nawet udało mi się pójść do kościoła, bo mała akurat zasnęła. tak na ogól to w dzień Ania jest w miarę grzeczna choć też trzeba być ciągle przy niej bo inaczej się szybko denerwuje, ale w wieczory ostatnio ma mega marudne, pomagają tylko rączki i trwa to ok 2 godzin. Jestem padnięta po takim wieczorze a nocka dzisiaj też nie za ciekawa, bo mała budziła się często, czasami co pół godziny, nawet już nie liczyłam ile razy, zawsze zjadła i usypiała a dziś obudziła się o 4 i nie spała do 5, później pobudka o 7.30 i teraz już śppi, ale pewnie nie za długo już się obudzi. Mam dla Was sposób na schudnięcie. U mnie przyniósł rezultaty(choć wolałabym go nie stosować)....niewyspanie. W sumie to już jem wszystko i wcale nie za mało a waga ciągle w dół. Koleżanki z pracy powiedziały, że jeszcze trochę i niedługo zniknę, a mąż się śmieję, że będę mogła chować się za drutem:) Ważę już o 10 kg mniej jak przed ciążą. W sumie to jestem zadowolona z tego, ze schudłam, bo zawsze chciałam tyle ważyć, ale wolałabym być taka jak byłam, bo niewiem jak tak długo jeszcze pociągnę jestem tak przemęczona. Tłumaczę to sobie tylko tym, że niedługo powinno być już lepiej no i najważniejsze, że mamy niunie kochaną. Pamiętam, że jak staraliśmy się o dziecko to mówiłam-\"może być niegrzeczne aby tylko było\" no i wygląda na to, że Anulek to usłyszała:)Chociaż jak słucham mojej znajomej jak opowiada jaki był jej synek to Ania według niego to istny Aniołeczek, więc chyba nie jest aż tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas nocka ok.poszedł spać okolo 20 i na jedzenie o 5 potem o 7 dałam mu herbatke i lezy gada itd mleko dostał przed chwilą to yeraz powinien na 2 godzinki iśc spać bo spokój w domu wiki już w szkole ja pije kawke,zmywarka chodzi,tapczany zrobnione jeszcze wstawie rosół może pralke i ogarne chałupe. milka mój ma nibe skaze pije nutramigen a kaszka dałam ryzową bananową bo mleczno ryżowa to nie bo na mleku z białakiem jest. agula podeślij zdjęcia gabi w wózku-musze sprawdzić czy taki sam jak mój-mój juz w nim siedzi na 1 pozycji-tzn,półleżąco-tak jak martuni jula. jajnik juz lepiej ale jeszcze pobolewa a wieczorem była masakra musiałam 2 ibupromy zjeść-a na @ jeszcze czas.. ooo kuba juz spi hihi ciekawe jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wczoraj moja mała miała chrzciny w kościółku była wyjątkowo grzeczna, nawet jak ksiądz polewał jej główke wodą to nie płakała. W kościele rozgladała się i uśmiechała. Ale na zdięciach nie chciała sie uśmiechnąc jest na wszystkich bardzo poważna, ale jak tylko wyszliśmy od fotografa zaczęła się śmieć. Wredne to moje maleństwo i nie będzie się uśmiechać na zawołanie. Mój mąż ma dziś wolne i postanowiliśmy jechać nad morze odpocząc troszke bo jesteśmy zmęczeni wczorajszym dniem. W sumie była tylko najbliższa rodzina 8 osób ale i tak to wystarczyło żeby się zmęczyć. Co do jedzonka moja narazie dostaje tylko jabłuszko, za niecałe 2 tyg. konczy 4 miesiące i wtedy dostanie coś innego do szamania. Ma jeszcze całe życie przed sobą żeby sobie pojeść.Wole jej wprowadzać w terminie posiłki żeby nie było problemów. Musi się pomalutku przyzwyczajać do jedzonka. Hania już coraz częściej zasypia mia sama w łóżeczku chociaż czasem ma focha i nie chce do łóżeczka. Mam pytanie będziecie same gotować swoim pociechom posiłki czy będzieci kupować gotowe.? Ja wolała bym sama gotować ale zabardzo n ie wiem jak sie do tego zabrać może któraś podała by mi przepis na zupke dla maluszka. Z góry bardzo dziekuje pozdrawiam i zycze miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,u nas nocka przespana ,spalismy do 9 i przez to nie zaprowadzilam Jasia do przedszkola,Wagary!!!!!!!!!!!!Moj chyba sobie przypomnial ze w lozeczku polezec jest tez fajnie.Krotko po 9 zjadl i do tamtej pory lezy sobie w lozeczku i gada,ale pewnie zaraz zasnie. Milka nie wiem czy moj sam tak sobie ustawil ze nie budzi sie w nocy,czy mu w tym troche pomoglam,bo dla mnie to wielkie osiagniecie heheheh.A mianowicie raz jak sie obudzil o stalej porze na jedzonko,tak o 3 nad ranem ,to zamiast jedzonka dalam mu smoczka i tak zrobilam jeszcze chyba kolejne dwie nocki .Od tamtej pory spi ladnie i odzwyczail sie od nocnego jedzenia.To meczace dla nas to wstawanie ciagle i karmienie,a przynajmniej zoladeczek odpocznie maluszka troszke.On nie budzi sie juz tak ponad miesiac,jak klade go spac to mam prawie pewnosc,ze sie nie obudzi.Ja tez juz sie do dobrego przyzwyczailam.Moje starsze chlopaki budzila sie do dwoch lat,to byl koszmar ,dlatego teraz chcialam nauczyc inaczej.Nie wiem moze ten sposob poskutkowal!!!! Dzisiaj piekna pogoda ,slonce HUraaa,pozniej idziemy na spacerek. Pa odezwe sie bo mnie maly wola juz mu sie znudzila samotnosc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×