Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

kurcze ale tu cicho :( ewelona Eryś nóżkami przebiera do przodu tzn. już chodzi jak go trzymam za raczki. kasia jak prusaki ??? wszystkiego naj,naj najlepszego dla kochanej Ninusi na 9 msc.❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja wlasnie po basenie musli z mlekiem wcinam jak ktoś chetny to zapraszam...ale widze że dzisiaj faktycznie pustki ciepło się zrobiło to was wywialo na łąki he he he agula dzięki a o włosy nie martw sie odrosną :):):) Jotka moja mała tez już od dawna śpi na brzuszku nie martw się nasze maluchy już są na tyle silne że sobie poradzą.Na brzuszku spanie jest podobno bardzo zdrowe... Ewcia żeby Erysiowi te ząbki szybko i bezbolesnie wyskoczyły🌼 ewelona moja niunia dopiero od niedawna zaczeła przebierać nóżkami i za długo tego nie robi.To znaczy przejdzie pół pokoju i już jej się nie chce chyba że widzi tate na końcu :):):) Dla Ninki naszego kochanego słoneczka🌼🌼😍😍🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie bylo mnie jakis tydzien, pojechałam do rodziców, a tu takie zaległości mi sie narobiły :) Juz ciut nadrobiłam w czytaniu :) Surfitko, wszystkiego naj dla Ninusi z okazji 9-miesiecy :) i dla wszystkich małych solenizantów, co skonczyły okragla miesiecznice wczesniej :) jotka, moj Mateuszek tez sie przekreca w nocy na brzusio. Nie zawsze, ale dosc czesto. Generalnie uwielbia spac na boku, a z tej pozycji na brzuch przekrecic sie to raz dwa. Tez sie boje o niego, ale zawsze jak widze, ze sie przekreca to glowke od razu na bok ma wiec chyba nie ma sie czym martwic :) ewelona, a to przebieranie nozkami to w jakim sensie? Jak sie go podniesie pod paszki? Czy jak sie dziecko chwyci pod paszki i stopkami dotyka podloza? Bo Mati wlasnie wtedy sprezynuje, ale raczej tak, ze obiema stópkami rowno. I tez stoi sztywno na nozkach. A pownien przebierac nozkami w tej pozycji? Ewcia, gratulacje dla Erysia :) Super, juz chodzi, silny chłopczyk :) I szybkiego zabkowania :) A u nas... w nauce raczkowania nic nowego niestety... No moze tylko tyle, ze Mati bardzo ładnie i wysoko sie podnosi na czworakach, ładnie juz siada z tej pozycji (siedzi jeszcze podpierajac sie raczkami lub jedna raczka), potrafi juz sie przemiescic do przodu, ale to raczej nie raczkowanie tylko jego wlasna technika :) troszke na małysza, troszkę czołgania i dosiegnie zabawki, ktora ma zamiar sie pobawic :) Obserwujac go widze, ze on nozkami to jeszcze wie, ze ma przebierac, a z raczkami to jeszcze nie wie co zrobic... I tak sie zastanawiam, jak mu to pokazac? Moze macie jakies propozycje? No i mamy ząbek, lewą górną jedyneczkę, prawa tez już się wybija, lada dzień bedzie na wierzchu. W zeszłym tygodniu zaczęłam podawać małemu mniej rozdrobnione jedzenie. Na poczatku miał odruch wymiotny, a teraz bardzo ładnie je. Nawet słoiczki z bobovity, w których moim zdaniem sa juz spore kawałki, ładnie je. No i z dobrych wiesci zrobilismy Matiemu trzecie z kolei badanie moczu i wyniki ma w normie, wiec bardzo sie ciesze, ze juz jest ok :) A od dzisiaj musze podawac Mateuszowi po 3 krople wit D3, bo od jakis dwóch tygodni zauwazyłam, ze czasami poci mu sie główka. Dzwoniłam do pediatry i kazała zwiekszyc dawke. Czy Wasze dzieci czasami zapominaja jak sie np robi papa? Moj Mati umie, ale czasami jak mowie papa to nie pokazuje, a czasami pokazuje. Tak samo kosi kosi, czasami pokaze, a czasami nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za pamiec :) Pomaranczowa mamo, Ninka moze nie tyle zapomina co ma lepsze i gorsze dni ;) I swoje humorki. I czasem jej sie nie chce nic pokazywac i ma mnie gdzies, a czasem sama pokazuje bez pytania. Z tym ze kosi to jej chyba nigdy nie naucze. Papa nie ma problemu, baziu puc, jaka duza jestem pokazuje, a kosi za nic. jak spiewamy to tylko sie smieje i skacze. Ja sie postanowilam mniej przejmowac rozwojem fizycznym. Pomalu wszystko w swoim czasie przyjdzie samo. Moja ladnie siedzi bez podporu, siada sama, staje w lozeczku, ( czasem mam wrazenie, ze zapomina o przekrecaniu sie z pleckow na brzuszek), ale wiem, z ona jest na maksa leniwa i wyogdna i to skutek tego wlasnie. I wszystko robi precyzyjnie. Gdybyscie widzialy jak ona pomalutku siada, sprawdza raczkami jak daleko ma do podloza..ja boki zrywam. I tez jak Mati siegnie praktycznie po kazda zabawke, ale nie raczkuje. I za nic jej nie zmusze do tego. Dzis wymyslila ze bedzie wstawac sama w wannie :o I tlumacze ze slisko, ze nie wolno..na nic. Kapiel byla krotsza z tego powodu. Gratuluje nowych zebolkow i umiejetnosci dla wszystkich naszych szkrabkow :) Goba, autko sliczne. Dzieciatka przecudowne :) Agula to sie pochwal fryzurka ;) Ja juz tu do fryzjera nie ide, bo poki co jeszcze sie zadnemu tutaj mnie nie udalo obstrzyc ladnie. A na Manhattan mnie nie stac ;) Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane !u nas nadal chiroby cd.byłam w przychodni i do piatku kiniusia ma zastrzyki zinacef 2 razy dziennie baba przychodzi jej dac do domu!w piatek rano ostatni i kontrola a krysti w pon.do przedszkola bo ma kaszel i antybiotyk bierze wiec 2 chorowitków mam! moja sama nie wstaje z łózeczka na nózki tylko na kolana i dalej nie,nie raczkuje,duzo w okół własnej osi,ale do przodu 2 kroki na raczkach i dalej zawraca,a jak sama za rece na nogi ja wezme to idzie raz dwa trzy troche to dziwne ale czesto tego nie robie wole zeby sama zsiebie a nie zeby ja zmuszać! czekam na babke od zastrzyku juz od 7 i nie przyszła tak pozno jeszcze nie była!uciekam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,dla solenizantow wszastkiego naj naj naj Gratki za nowe umiejetnosci. Moja myszka,pelza nadal do tylu,nie raczkuje,ale pozycje do raczkow przybiera i nic poza tym.Siedzi sam ladnie sztywno,zabawki chwyta,robi podpory boczne tak jak go uczyla kiedys pani rehabilitantka,a jak ma poleciec do tylu to trzyma rownowage,czasami mu sie zdarzy jak szaleje.Kiedy juz umial sam usiasc z plecow podpieral sie na lokciacha,a teraz zapomnial?????????!!!!!!!!!!!!! hmmmSam nie wstaje w lozeczku,bo w ogole w nim nie przebywa,tylko spi,ale jak go postawie(czasami)to stoi,troszke sie chwieje,ale jest juz coraz lepiejprobuje byc sztywny,albp po czasie pada na pupe. Ewelona ja ja mojego postawie to tez nie przebiera nozkami,mysle ,ze chodzi tobie o nauke chodzenia,jak mu probowalam przestawic nozki to ma takie sztywne ze nie wiem.Wczoraj raz przestawil nozke w bok hehehhee,ale to dobry poczatek. Juz bardzo dlugo nie bylam z nim na rehabilitacji,przez te przeziebienia,musze zrobic termin,zauwazylam ze jak kuba stoi,to prawa nozke czasami zle uklada,czasami na palcach a czasami jakby na bok ja bierze.Musze zapytac o to,mysle ze to nic groznego,na poczatku tak dzieci robie czasami. Moj nie spi na brzuchu tylko na boczku albo pleckach. stawiam kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki jestem załamana Juleczka dostała z kas takiego mokrego kaszelku o 14stej idziemy do pediatry. Mamusie dziewczynek czy wasze niunie na cucuszkach terz maja takie gulki w tym miejscu co sa suteczki bo ja dzis wymacałam to Julci ale ona ma tak na oby dwoch to moze to jakies gruczołki odpiszcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za opinie lzej mi sie zrobiło bo juz myslalam ze moj znow opoznia cos ale widze ze jest ok. ciesze sie. dla ninki zyczenia najlepszego... spoznione ale szczere ja jorurty daje z nestle malinowe i jagodowe, wcina az mu sie uszy trzasa... wczoraj dalam mu pare łyzek kisiel fisiel co za ubaw mialam bo tak sie krzywil jak by kwasne było a wcale nie ale buzie i tal szeroko otwieral....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sorki, ze nie pisałam, ale byliśmy na weekend u rodziców a wczoraj Ania bawiła się w Krikolandzie na urodzinach swojego rocznego kolegi, ale miała radochę aż piszczała z radości:) Gosiek, co do stawiania stópek to jeszcze dziecko ma czas nauczyć się stawiać je prawidłowo, nam ortopeda powiedział przy badaniu bioderek, że jak Ania zacznie chodzić już tak na dobre(ok pół roku) to można przyjechać do kontroli, czy wszystko jest ok, bo wcześniej to dzieci różnie układają stópki. Goba samochód bardzo mi się podoba ja też chciałam taki ale mój mąż uparł się na passata a poza tym trafiła się okazja no i samo jakoś się tak potoczyło My dziś jedziemy na rehabilitacje, nie chce mi się bo jazda po stolicy jest nieciekawa i do tego ta wstrętna pogoda:) Surfitka masz rację, że przestałaś się przejmować rozwojem Ninki, bo przecież z nią wszystko ok, mnie też rozwój Ani by nie martwił gdyby nie to, że nie stoi na nóżkach, ale rehabilitantka wogóle do tego wagi nie przykłada i twierdzi, że wszystko po kolei, najpierw raczkowanie, no niewiem, tylko jak wszędzie czytam to dziecko w 10 miesiącu powinno już stać!!! Beja życzę zdrówka sla twoich pociech Kasia biedna Julcia, oby to nie było nic poważnego Ewcia, Agula, Martusia, Kasia, Jotka, Pomarańczowa mamo, Ewelona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. u nas ok,Bartus juz kleczy przy szczebelkach:)))i przy innych mebelkach.echh ja sie przeprowadzam w sobote do naszego mieszkanka ktore bylo remontowane,mieszkalam u moich rodzicow a maz dojezdzal do nas.3 lata tak bylo a teraz na swoim,bede mieszkala 40km od moich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzajka ja tez mialam podobny problem tylko ze moj mial wtedy 7miesiecy i wogole niemial sztywnych nog, jak go bralam na stojaca to on nogi podkurczal i tyle i bylam u 2 lekarzy i kazdy z nich powiedzial mi ze narazie jest ok ale jezeli do 9miesiaca dalej tak bedzie to musimy isc do neurologa na konsultacje, ale na szczescie niemam juz tego problemu, stoi na sztywnych nozkach juz... jezeli twoja ania ma tak samo to idz do neurologa zbada ja, powie ci co masz dalej robic moze jakies cwiczenia... a moze powie ze jest ok bo ania tak sie sie rozwija wolniej... tak ja sadze.... takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzajko niewiem czy cie dobrze zrozumialam... jezeli zle to przepraszam za moja głupia opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski... pare dni mnie nie bylo - urlop, potem nadrabianie zaleglosci w pracy... dzis znalazlam chwile dla was... ale na czytanie czasu brak... u nas choroba jakos rozeszła sie bez antybiotyków, ale Mikolaj nadal pokaszluje i ma zatkany nosek... no i apetyt calkiem stracil - wczesniej to jadl tak ze nie nadążalam z karmieniem, a teraz zje 6-10 łyzeczek i dosć :-( tylko cycka by bez przerwy ssał... pocieszam sie ze to przez tą chorobę no i 8 zęba, który mu w miedzy czasie wyszedł... dzis rano troche lepiej zjadł, zobaczymy jak bedzie z zupką... wszystkim solenizantom i solenizantkom zdróweczka zyczę !!!! no i chorowitkom tak samo... moze jutro cos wiecej poczytam i popisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka,nie wiem moze zle zrozumialam co miala na mysli ewelona,ale moje zdanie jest inne,Uwazam ,ze ania rozwija sie prawidlowo.Jeszcze nie skonczyla 10miesiecy,wiec taka jak wyczytala mierzejka,ktora sie martwi ma jeszcze czas na nauke stanie,mysle ze to przyjdzie z dnia na dzien.Oczywiscie nie zaszkodzi sie poradzic specjalisty,ale mysle ze skoro ania jest pod opieka specjalisty a ta mowi ze ania rozwija sie prawidlowo to tak jest.Ania przeciez sam siada i robi wszystko co w tym wieku dziecko powinno robic,a raczkowanie ??????Z tym jest roznie ,niektore dzieci nie raczkuja przeciez. Moj tez jeszcze nie raczkuje,potrafi tylko pozycje na raczkach przyjac,wdzisia znalazlam go pod lawa i kanapa jak sobie lezal i cos kombinowal,chwila moment a juz byl w innym miejscu heheheh teraz wlasnie wturlal sie pod grzejnik i ciagnie za zaslonke,lece na pomoc bo to niebezpieczne hehehehehhe Nooooooooo teraz to juz trzeba pilnowac,a tak sie nie moglam raczkowania doczekac,wtedy sie zacznie heheheh Mierzejka ,moj tez sam nie wstaje jeszcze,jak go postawie przy czyms to stoi niemotka,ale nie chce go zmuszac i obciazac kregoslupa,wszystko w swoim czasie papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas piekna, wiosenna pogoda, az szkoda czasu siedziec w domu !!! Ze spaniem bylo juz duzo lepiej, ale dzis powtorka z rozrywki, ale mamy 5-go zabka :D i czerwona dupine od biegunki ! Przy kazdym zabku mala ma biegunke :( Gabi szaleje, ladnie juz wraca ze stania na podloge, tzn, siada sobie spowrotem na tylek :) . A co do raczkowanie, hmmm, to nie wiem czy to mozna nazwac raczkowaniem. Jak jest w pozycji na czworaka, to zrobi 3-4 kroczki na czterech a potem bach na brzuch i dalej sie czolga. Jak stoi , to sprezynuje , ale musi grac muzyka lub trzeba jej zaspiewac a tak to sie nie wysila :P . Stawia kroczki w bok przy regale i do przodu - jak ja trzymam . No i przepada za siostra, w sobote tesciowa zabrala Kamile do siebie, to Gabrysia nie dla mi zyc ! Ciagle marudzila , lazila za mna , jadnym slowem nudzilla sie. A jak tylko zobaczyla Kamilke, to juz mama nie potrzebna i usmiech na twarzy . Gosiek, moja Kamilka tak stawia do boku prawa nozke :( , nosi buty z wysoka cholewka, mialo pomoc, ale ja nie widze poprawy, pewnie dla tego ,ze w domu nie chodzi w butach bo jej goraco a przez zime to bardzo malo bywala na dworze. Na jutro mam wizyte do lekarza po skierowanie do ortopedy. Melania , gratuluje kolejnego zabka ,wow 8 !!! 🌻 dla Ninki, troszke spoznione, ale bardzo szczere :) Surfitka, az wstyd wysylac takie zdjecie :( . Z tylu mam ostrzyzone okropnie i nie wiem czy teraz wiazac w kucyka i czekac az odrosna , czy sciac je na krotko ???????? Jak bedzie mi lepiej ?????? Dziewczyny, czy dawalyscie juz krupnik na kaszy jeczmiennej ???? Tak sie zastanawiam od kiedy mozna , nie pamietam kiedy dawalam kamilce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba - mojej Oli też najpierw wyszły dwójki, potem jedynki:) Autko superowe:) Agula - nie żartuj nawet, że honda CRV za mało pakowna, bo ja właśnie taką kupiłam z nadzieją, że to będzie rodzinny samochód! Martusia, Ewelona - gratki dla dzieciaczków za wyczyny nocniczkowe. Chyba tez musze się zmobilizować i zacząć sadzać Olę. Agula - wrzuć fotki na interię to komisyjnie ocenimy Twoją fryzurkę;) Pomarańczowa mamo - Mateuszek sam się wszystkiego nauczy, zobaczysz:) Sama mówisz, że już kombinuje, żeby dostać to, czego chce:) A jeśli chodzi o pokazywanie papa, kosi itp., to chyba nie jest tak, że zapominają, jak to się robi, tylko po prostu nie mają w danej chwili nastroju na takie zabawy:) Surfitko - do kąpieli polecam matę antypoślizgową, bo jak już Ninka załapała, że można wstać, to nie bedzie chciała siedzieć:) Wiem z autopsji:) Ola zasuwa dookoła wanny, a tatuś za nią z myjką:D A ona świetnie się bawi usiłując złapać strumień wody:D Gosiek - a może warto by było, żeby Kubuś spędzał trochę czasu w łóżeczku? Wiem, że dla Oli to była duża frajda podnosić się za szczebelki a jak już wstała, to po prostu szczyt szczęścia:) Kasia - Ola nie ma grudek, zapytaj pediatry przy okazji wizyty co to może być. Pewnie nic poważnego, ale będziesz spokojniejsza:) Moje dziecko nabrało wstrętu do kaszek:) Rano jeszcze jakoś daje się przekonać, że dobre, ale wieczorkiem to bez szans. Najlepszy jest chlebuś z masłem i szyneczką:) Wielka kroma i dziecko jest usatysfakcjonowane:) A wczoraj moja mama smażyła kapustę do krokietów i oczywiście Ola się ciągła do tego, więc mówię mamie, żeby dała jej spróbować, bo gdzieś wyczytałam, że od 9 miesiąca może jeść kapuchę. No i efekt był taki, że jak ją chciałam odciągnąć od patelni to był płacz:D Kurcze, ja jakoś nie mam przekonania do jogurtów, po tym jak obejrzałam \"Uwagę\" o tym, jak to się robi:( Myślicie, że danonkom można zaufać? Mamuśki z Polski, jakie jogurty Wy podajecie? Dobra, wracam do roboty, bo dziś mam strasznego lenia. Przed chwilą wyrwałam się do McDonalds po kawę i ciasteczko:D Ma się zachcianki, co?:) Zeszło mi 40 minut, a jak przyjechałam i popijałam tą kawusię, to postanowiłam Was troszkę poczytać:) I tak mi popołudnie schodzi na nicnierobieniu:) Pozdrawiam Was cieplutko i życze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - krupnik od 9 miesiąca:) Jestem świeżo po lekturze książki o żywieniu dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha , dzieki za odpowiec :) Ale przy biegunce , to chyba sie wstrzymac , co ? Ja bardzo chcialam honde , ta nowa jest super i bardzo pakowna, tyle ze moj P nie lubi jeepowatych i chcial minivena :( , po cichutku marze, ze kiedys mi kupi to honde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Dużo zdróweczka dla chorowitków 🌻 Melania wow 8 ząbek - super ! gratki 🌻 agula zazdroszczę wam tej pogody u nas szaro,buro i ponuro,cały czas leje brrrrrrr :( gratulacje dla Gabi za 5 ząbeczka 🌻 oby bidulce bezboleśnie ząbeczki wyszły !!! a dupcia ładna różowiutka była,bez biegunki 👄👄 mierzejko wydaje mi się że Anulk prawidłowo się rozwija,jesteś pod stałą kontrolą a więc gdyby było coś nie tak to zaraz lekarz by ci o tym powiedział,a dzieciaczki bardzo różnie się rozwijają i to wcale nie znaczy że jest coś nie tak. kasia,ewelona,beja Aisha ja daję Erysiowi tylko deserki Gerbera z dodatkiem jogurtu,parę razy podałam mu danonka.Nie mam pojęcia czy u nas w polsce są jakieś jogurty przeznaczone dla takich małych bobasków. Eryczkowi jako pierwszye ząbeki wyszły dolne jedyneczki,teraz wyszła górna 2 i druga 2 wychodzi a jedyneczek górnych brak,to tak samo jak u Oli :) U nas ok. Tylko mnie gdzieś dziś łeb boli :( fotki wstawiłam na interie z dzisiejszego śniadanka :) na jednym z nich Eryś pokazuje jaki jest już duży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moj kuzyn wlasnie tydzien temu kupil nowiutka CRV :) Fajna. Ae moj twierdzi, ze za mala :P Forester tez jest za maly. Ale nie wiem jaki bylby dobry dla niego..bo on najchetniej zmienialby samochody co 3 miesiace. Agula, jak mnie wyciachala to zdecydowalam sie zapuscic. Bo jednak przy krotkich jest mi niewygodnie. Ale znowu strasznie wypadalay po ciazy. Aisha, ja mam mate antyposlizgowa od samego poczatku. ale chodzi mi o krawedz wanny, ktorej mala sie chwyta i usiluje podnosic. A co do samochodow to bylas w US i wiesz ze tu wszystko wieksze jest, wiec Honda \"wydaje \" sie mala ;) Gosiek, Nina tez nie bawi sie w lozeczku, ba nawet ostatnio w nim nie spi. Ja ja wkladam tylko po to by sie podnosila. A jak sie cieszy jak jej sie uda :D nigdzie indziej poki co nie stanie jeszcze, probuje przy lozku, krzesle..ale nozki za kolkowate. Na pocieszenie powiem, ze widze mala poprawe co do tego jak bylo 2 tygodnie temu, tak jaby sie pewniejsza robila na tych nogach. Szczegolnie jak stoi kolo mnie i trzyma moich ubran..to wtedy przebiera nogami ;) mamusia w razie czego zlapie przeciez :P Wiec pewnie i twoj Kubus wkrotce zalapie ;) Mierzejka, ja mysle, ze z Ania jest Oki. Fajnie ze juz siada sama :) A ja odwolalam wizyte u ortopedy bo stwierdzilam, ze to nie ma sensu. Nina tylko bedzie beczec, bo oni klada ja na takiej szelszczacej folii, a ta dze sie w nieboglosy od tego. I nie da sie zbadac ..i znow wybule kupe kasy na wizyte a nic nawet jej nie zbada. Zwlaszcza, ze ostatnim razem mowil ze jest zdrowa, bylysmy na kontroli u zwyklego pediatry i mowila , ze wszystko dobrze. I ja sama tez nie widze by sie skrecala czy krzywila . Moze zle robie, ale tak jakos nie mam ochoty isc do tego lekarza. Wczoraj na 9 miesiecy kupilam jej krowke - maskotke co muczy..i sie rozplakala od tego muczenia :o W niedziele kupilismy jej takie rybki do wanny co nabieraja wode i tak sikaja.tez sie rozbeczala bo jak sika to ta guma troche piszczy. Jak wyciagam worek na smieci i szelesci to krzyczy. Mowilam lekarce o tym to byla zdziwona, ze mala jest pzeczulona na niektore dzwieki. Muzyke tylko uwielbia bo wtedy tak jak Gabi tez sprazynuje i tanczy :D Pozdrawiam wszystkich :) aisha, kawa w ciazy??? Ojojojo...;) Mnie tez czasem bralo na pepsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka,ja mysle ze olej te wizyte jesli nince nic nie dolega,bez sensu stresowac niepotrzebnie dziecko,a i niczego konkrtenego po nieudanym badaniu sie nie dowiesz. Chyba sprobuje kube wsadzac w ciagu dnia na chwilke do lozeczka,ale on sie tam nie zabawi zbyt dlugo,no coz trzeba sprobowac.Moj tez uwielbia muzyke,tanczy ,kolysze sie ,smieje muzykalny facio.:) No u nas poszlo hurtem,oprocz dolnych jedynek,ktore juz mielismy,wyszly nam jednej nocy(bo w nocy zauwazylam jak marudzil i mial 39temp), dwie gorne 2 i jedyneczka,druga jedyneczka juz tuz tuz,wiec mamy juz 5 a prawie 6 zabkow.Ida nam kolejne juz dolne dwojki wiec niebawm bedzie 8 ufffffffffffff ,niech to sie juz skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gratuluje zebolkow. Fajnie ze wasze dzieciaczki juz maja tyle. my amy poki co dwa na pewno. A co do reszty to nie wiemy, bo dawno nie sprawdzalam. Gryzc gryzie wszystko na okraglo, w nocy kiepsko spi, kupek po 2-3 na dzien..wiec moze i tez cos sie wykluwa. Agula kiedys dostalam Destin i trzymalam nie uzywalam. I jakos ostatnio nie moge kupic Aveeno i zaryzykowalam o posmarowalam...Nina pierwszy raz w zyciu ma zaczerwieniona pupe i krosteczki sie pojawily. Chyba nie jest to za dobra masc. Wiec teraz jak widze Aveeno w sklepie od razu kupuje nawet dwie tubki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - kawa w ciąży nie przeszkadza, byle nie 5 dziennie;) I myślę, że dobrze zrobiłaś odwołując wizytę. Po co narażać Ninkę na niepotrzebne stresy? I tak potencjalne wady ujawnią sie dopiero przy chodzeniu. A moja Ola nauczyła się udawać kozę:D Uwielbia jak jej naśladuję zwierzątka i koza najfajniejsza:) I dziś rano bawiłyśmy się w łóżku w jak robią zwierzątka, pokazuję beeeee jak koza, a ona patrzy na mnie, patrzy i nagle wydaje z siebie coś między bee a kaszlem i cała szczęśliwa:D Bo piesek nie robi hau hau tylko kaszle:) Dobra, spadam do domku, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sutfitka ja wczoraj kupilam Aveeno , posmarowalam jej na noc i dupcia troche lepsza, ale nadal czerwona. Gabi tez robi bardzo czest kuki, nawet 6-7 razy :( Co do destin to Kamila miala na to uczulenie , az wyladoawlismy za nia na pogotowiu :( , potem poszperalam troche na necie i cytalam , ze duzo dzieci na alergie na to. U Gabryski nie wystepuje alergia, ale poprawy tez nie widze po zastosowaniu tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia , a co Eryczek tak na sucho cwiczy ? ;) najlepiej nauka jedzenia poszlaby na jakims soczystym kotlecie :D Gabrysia rozkoszuje sie ostatnio \"platkami \" sniadaniowymi w ksztalcia koleczek . Wczoraj bawily sie w pieska, Gabi byla psiakiem , a Kamilka rzucala jej na podloge koleczka, a mala latala po calej podlodze i zjadala je :P A gdzie to Milka !!!!!!!!!!!! Milka, robie racuchy z twojego przepisu, wlasnie rosna :D Zapraszam wszystkie - choc nie wiem jeszcze czy mi wyjda hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze z waszych opin ze zle zrozumialam mierzajke....mi chodziło o to ze niewiem czy pamietacie ale maciek jak skonczyl 7miesiecy to jak go brałam pod paszki to wogole nieprostowal nozek tylko podkurczal a o staniu to nie było mowy nawet...i ja mierzajke tak zrozumialam ale pomylilam sie... zapomnijcie o mojej głupiej opini a ciebie mierzajko przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)Przez ostatni tydzien nie mielismy internetu wiec nie mialam jak sie odezwac.Z czasem tez krucho,bo na zajecia chodze prawie wszystkie:PPostaram sie nadrobic zaleglosci:) W zeszlym tygodniu bylam w koncu u lekarza no i......heheh powinnam w jakies zaklady obstawiac:P:P bo bedzie dziewczynka:D:D:D tak jak chcialam:) mala wazy 600g no i tak poza tym wszysto jest w porzadku.Ja tylko mam zgage od rana do wieczora:o i bola mnie kosci tam u dolu-chyba sie powoli zaczynam sypac:Pbo z Claudia tak nie bylo..no ale jak mowia kazda ciaza jest inna. Kupilismy malej nocnik,ale narazie sie nie spodobal,nie chciala na nim wogole siedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×