Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

witajcie :) ja też mam mnóstwo pracy, nie wiem gdzie ręce włożyć. W weekend mam studia i znów do Wrocławia muszę jechać sama :( tym razem będę nocowała u koleżanki, więc powinno być milutko :D na pocztę przesłałam trochę zdjęć, zapraszam do oglądania ;) miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my po wizycie, nie zaszczepilam malej, kazali poczekac jeszcze z tydzien po tych antybiotykach mala wazy 9500 g , w ciagu 2 miesiecy przybrala mi 300 g ( na domowej wadze wazyla mi wiecej :P ) , ale co sie dziwic, ostatnio jest bardzo ruchliwa , to i tluszczyk nie ma kiedy sie odkladac :) a przy okazji badan okazalo sie ze Kamilka ma goraczke :( nie wiem odczego to, bo nic jej nie dolega, czasem tylo zakaszle :O U nas rzeczywiscie, Gabi mam mnostwo bodzcow do rozwoju , Kamilka co raz wymysla jej jakies zabawy :) tak tez bylo z chodzenim przy kanapie, Kamila przesuwala sie z zabawkami, a mala dawaj za nia ;) ale chyba odpusi sibie raczkowanie :( , bo juz od 2 miesiecy probuje i nic, woli pelzac w tamtym roku w stanach tez byla afera w lekarstwami dla dzieci na przeziebienie, czy goraczke, wycofali duzo syropkow ze sklepowych polek grarulacje dla maszych bobasow za nowe umiejetnosci !!!!!!! oraz duzo zdrowia dla chorowitkow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43----03.03--7 500----74 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 61 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.03- --8500-- -80 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 20.02---9500-- 73 Aisha11-------Ola--------03.06---3000------52----04.12-- --7800----68 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------09.02-- -8360----69 el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2900-----57---- 15.02-- -7740--- -74 Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 12.01---8820---80 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -20.01--- 11010-- 74 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----03.03 - -9120-- 78 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 ewelona....MACIUS.....18.06....3150....55...19.01....... 8900..? Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 08.01-- --8600---74 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----13.01--- ---9200---74 Agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----11.03.....9500...75 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----30.01-----8900--74 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--9520----?? pom mama -Mateusz----29.06---3950-----53-----28.12----9500---72 mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wpadam tylko powiedzieć, że wysłałam parę fotek na interię. Surfitko - dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Aisza. Gabi swietna dziewczynka. Z reszta Agula obie sa superowe :) A ja dostalam @...po 2 miesiacach od ostatniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to prawie ok z @, a co z jajnikami, proponowali ci laparoskopie, czy tylko leki? Prawda, ze Ninka z babcia inaczej moze sie zachowywac. Wiadomo \"Panskie oko konia tuczy\" mama to mama, bardziej sie angazuje, i napewno wiecej energii wklada w wychowanie dzieciatka. Zazdroszcze dziewczynom, ktore maja juz starsze dzieci, ale roznica wieku jest niewielka- stymuluja sie nawzajem, i super sie rozwijaja dzieciaki. Popijam sobie grzane piwko, i chyba pojde w bety, niewiadomo jakie plany ma Maya na dzisiejsza noc, tak wiec nie chce siedziec za dlugo. Zauwazylam, ze 2 gorne jedynki, sa tuz, tuz przed przebiciem, wiec to pewnie stad to ciagle budzenie, i placz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, to Gabi niewiele na wadze przybrala, ostatnio wazylam sie z moja, i wyszlo, ze wazy ponad 10 kg!!! Apetyt tez jej dopisuje- zarloczna jest wypija 3 flaszki po 200 na dobe, do tego porcja obiadku, i deser[owoce lub jogurt}. Dzis dla odmiany zajadla 2 porcje obiadu, i deser- toz to szok!!! Nie wspomne o chrupkach kukurydzianych, ktore uwielbia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, kiedys proponowali jak sie staralm o dziecko. Ale wyjechalam i udalo sie zajsc bez laparo. A teraz juz nie, leki maja mi pomoc. Po co operacja, jak na razie nie chce zachodzic w ciaze. Po pol roku moje jajniki i tak bylyby w pecherzach, wiec bez sensu. Ja zmykam. Milego wieczorku zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka laparo wlasnie tylko wtedy jak sie chce w ciaze zajsc, tez mialam podejzenie tej choroby , ale badania hormonow wszystko wyjasnily- u mnie byl problem z prolaktyna.Ale sie wtedy podle czulam, ale niewazne. Grunt, ze mamy teraz dobre leki, no i wspaniale dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula 78 dziekuje za zyczenia dla Juleczki na 9miesiecy Boze jak ten czas zasuwa nieublagalnie niedawno rodziłysmy a tu tuz tuz roczek sie zbliza ,my jutro jedziemy do arelgologa wypytam sie wszystkiego co i jak,za tydzien mam trzecia dawke prewenaru i tak sie strasznie boje tych szczepien ale moze nie bedzie tak zle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruit star
hej dziewczynki, ja mam takie pytanko ...czy 19 tc jest widoczny i jak bardzo? mozliwe zeby nic zauwazalnego do tego czasu sie nie dzialo? pozdrawiam i trzmajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruti , w piewszej ciazy w 19 tyg milam malutki brzuch , prawie nie widocznym a przy drugiej to wybulilo mi brzuch juz w 12 tyg. Aisha Olenka ma blekitne oczka jak pogodne niebo :) Sliczna z niej panienka !!! Julcia cudne minki strzela , MArtusiu boskie masz dzieciaki :) A Rubi to niezly przystojniak :D Hanio , czy on ma irokeza na zdjeciu ??? :) Ja tez chyba dostane @ w tym tygodniu, bo m jajniki mi daja o sobie znac dzisiaj :O , druga od porodu.. Milka, moja tez uwielbia odkurzacz :) Tyle, ze ja nie moge odkurzac , bo mala lata za odkurzaczem i pcha rece pod szczotke Wspolczuje wam z tymi pajakami, ja nie nawidze robali , blleeeee nie chcialam mieszkania na parterze, bo balam sie ze beda mi wlazic do mieszkania ;) Gabrysia zaczela jesc zupki , hura !!!!!!! Ostatnio zyla tylko mlekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! wyszlismy ze szpitala we wtorek ale...........na przepustke!juz mnie wkurzają że szok powiedzieli ze minimalne zapalenie płuc a było oskrzeli ale ze prawie na płuca poszło troche!ale temp.nie ma i kaszel prawie ustąpił!ale musze 2 razy dziennie byc na zastrzyku i inhalacji-a drze sie ze hej!no i o 7 i 18ale mam bardzo blisko przejde pzrez ulice i juz jestem ale jezdzimy samochodem aby zbytnio ni eobciązac małej!no i jutro czyli w piatek 13 rano dostanie ostatni zastrzyk i lekarz zbada i powie co i jak czy powrót czy do domu!a jeszczemam dawac taka tabletke rozkruszyc i ona mi ją wymiotuje co 2 rzut bo ma 2 rzy dziennie dostawać ma!ja juz nie mam siły!!!!!!!!! a jeszcze zeby było mało-Krystianowi wysły stałe dwie dolne jedynki a stare sie nie ruszają i ma 4zeby jedynki!2 zprzodu i z tyłu!jutro ide do dentystki zeby je wyrwała!ładnie mu tłumacze nie chce zeby sie zrazil do dentystki!mój mąż miał tak samo w jego wieku! a tak po zatym to trzymajcie kciuki zebysmy były w domku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Beja dużo zdróweczka dla Kingusi,oby jak najszybciej wyzdrowiał bidulka 🌻 biedny Krystianek z tymi ząbkami 🌻 U nas oki,tylko pogoda paskudna :( Dziewczynki gdzie wy się podziewacie ??? gosiek,goba,elmirka i wszystkie inne maldować się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ewcia melduje się:) Beja trzymam kciuki, żeby dziś Kinia była już w domku Milka super że z Maii taki żarłoczek, moja to najlepiej by nic nie jadła poza mleczkiem, a dziś w dodatku zauważyłam u niej na ramieniu drobne krosteczki, kurcze mam nadzieję, ze to nie po żółtku, bo to dawałam jej przedwczoraj a wczoraj dałam gruszkę wiec to może po niej, ach wkurza mnie to wszystko bo nie dość że nie chce jeść to nic nowego nie mogę jej podać bo od razu wysypka niewiem ja już nie mam siły jeżeli chodzi o to karmienie małej, ach niewiecie jak ja wam zazdroszczę tego że wasze dzieciaczki już tyle jedzą Martusia to przekichane z tym podawaniem tego leku, może spróbuj skierować strzykawkę bardziej w strone policzka i łyżeczką to samo, ja tak podawałam Ani Debridat jak była mała, to była najkuteczniejsza metoda, też mi się często potrafiła zachłystywać Iza gratki dla Bartusia za raczkowanie:) 🌻 dla Julci na miesięcznicę Surfitka tak już jest, ze dzieciaczki czują się najlepiej w towarzystwie mamusi Agula to prawda, że Gabi ma super nauczycielkę w osobie Kamilki, Ania jak jest w towarzystwie małych dzieci to też jest bardziej aktywna, nawet wczoraj byłam u znajomej, która ma 3,5 rocznego chłopczyka i Ania ciągle się do niego śmiała, zaglądała gdzie jej sie schował, piszczała do niego, aż nas uszy bolałały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej ja się melduje i stawiam dla odmiany koktajl z truskawek,bananai kiwi pychaaaa No u nas nocka dzisiaj super jak położyłam małą o 20 to pobudka o 7 rano więc jednak ta pełnia ma wpływ...Kurcze troche się denerwuje bo mała nadal spory ma ten kaszel i katar a ja musze iść Kube odebrać ze szkoły to jakieś 30 minut w jedną strone.Wczoraj mąż się zwolnił i go odebrał ale dzisiaj nie ma mowy szef juz go nie puści.Na dworze jest ciepło bo około 11 stopni ale wieje.. Widzałam zdjęcia Oleńka ma oczka przecudne kochana mała księżniczka🌻 Rubenek to przystojniak z super fryzurą🌻 Beja trzymam kciuki i buziaczki dla niuni 😘 Agula super że Gabrysia zaczeła ci ładnie jeśc moja mimo choroby to apetyt ma rano flacha potem kaszka,obiad z dwóch dań,deser,kaszka na kolacje albo jajo i flacha 240ml.Kurcze tyle je a wcale po niej nie widać widocznie ma dobra przemiane po tetusiu:):):) Ewcia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, gdzie jesteś, to niepodobne do Ciebie, byś nas tak zaniedbywała, aż sie martwię troszkę. Odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj też nocka ok, nie tak wspaniale jak u Martusi, ale może być, pobudka ok 2.30 na mleczko i spanko do 7.20,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mirzejka dzieki no juz dzisiaj rano prubowałam ale mała tylko zobaczy lek i juz się zanosi.ale nie stety musi pić jakos damy rade jeszcze pewnie ze 3 dni i się skończy.. no wlasnie ciekawe co tam u dziewczyn ja jestem ciekawa co tam u malinki słychać jak dziewczynki się miewają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ja poroszę koktajl, uwielbiam takie deserki, mniam. Ale narobiłaś mi smaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na interi Rubenek ma świetną fryzurkę, Hanio a czemu ma na rączkach rękawiczki to po spacerku? Ola to śliczna i duża dziewczynka, a ta sukienka, boska i pasuje do koloru oczu i bardzo cieeekawska Eryś to niezły rozrabiacha, kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirzejka juz posyłam ja już szklanke obaliłam hi hi hi musze małej kaszke dać i połozyć ja lulu bo marudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ale ten twój Eryczek uroczy moja jeszcze jakos nie kwapi się do wstawania widząc po waszych maluszkach to moja jest mały nygusek hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obiadek Eryczka już wstawiony gotuje się,będzie dziś jarzynówka. martusia ja też poprosze koktajl ;) Oleńka jest prześliczna i tej błękitne oczęta,wow !!!!! Rubenek super chłoptaś i ten fryz :) ekstra !!! mierzejka,martusia może Anulke właśnie tak po tej gruszce wysypał? dużo zdróweczka dla Juleńki 🌻 martusia Eryś już dawno sam stoi,teraz chodzi jak ma się czego podtrzymać,w kuchni chyta się mebli otwiera szuflady i broi ;) smyk mój mały :) och dziewczynki mam doła,nic mi się nie chce :O zła jestem na wszystko :( ja chcę wiosne bo już dość mam dej ponurej pogody,wszystko mnie dobija,a najbardziej moi znajomi :O yhm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia cierpliwości,zobaczysz za chwilkę Juleńka zacznie sama pomykać,nawet jej nie dogonisz - tego "nyguska" kochanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!!No u nas nocka też dużo lepsza niż wczorajsza ale i tak kilka razy musialam wstawac i poprzytulac troszeczke ale to wina zębów na pewno bo tak jak pisałam wcześniej idą jej trzy na raz także mogę sobie tylko wyobrazic co to za ból:( Martusia ja ci zazdroszczę pomysłów jeśli chodzi o gotowanie dla niuni,może rzuc kilka przepisów bo ja czasami nie mam pojęcia co gotowac:) Dzieciaczki cudne,widziałam na interii:) Dużo zdrówka dla chorowitków,my jutro idziemy na kontrolę,kaszelek jeszcze jest ale już coraz mniejszy:) Słyszałyście co stało się w Niemczech,normalnie zmroziło mi krew w żyłach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia witaj w klubie mających doła z powodu wstrętnej pogody. Ja już mam dość tych pochmurnych dni, każdy taki sam.Nie chce się prz4ez to nic robić no i jakoś brak optymizmu. Wczoraj złapałąm z Anią troszkę słońca a jak wróciłyśmy do domu to zaczęlo strasznie padać. Jak narazie Ania uwielbia jeździć w spacerówce, bardzo lubi przyglądać się na jeżdżące samochody:) Martusia moja też niestety nie próbuje jeszcze wstawać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina to dobrze, ze nocka spokojniejsza Ewcia a dlaczego jeśli mogę zapytać oczywiście wkurzają Cię znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja mam tak jak ty moja Vanesska też wszędzie wstaje i broi jak nie wiem,upodobała sobie ostatnio gry na konsole mojego męża i co ja układam to ona myk myk na raczkach i znowu rozwala i uwielbia tłuc w tv i włazic na drukarke:)Dziewczyny których dzieci nie raczkują jeszcze na pewno się doczekacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×