Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej mamuski, a co tu takie tematy łóżkowe ?? :) i to z samego rana ?? znowu jestem na moment tylko zeby dac znac ze żyję i pamiętam... u nas wszystko dobrze, Mikołaj coraz czesciej pokazuje swoje JA - wypręża się w złości, jak coś idzie nie po jego myśli, ostatnio nawet w nocy jak się obudzi to takie złości pokazuje... czy któraś z was zauważyła podobne zachowania u swojego dzieciaczka ?? pogoda się zchrzaniła - zimno i chmury... a ja wczoraj kupiłam małemu sandałki :( kawkę poprosze, z mleczkiem - jak któras robi, bo u mnie w pracy mleka zabrakło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki co to za sprawy na topie hihi sypialnia,łóżko ogier i takie tam :-D surfitka ja wiem ze najmądrzejszych nie należe ale jak mogłabys mi powiedziec po co twojemu mężowi egzamin na obywatelstwo skoro wracacie do polski?i po co to wogóle? elmirka współczuje ci kradzieży -w sklepie czy jak?nie poczułaś? u nas pogoda do d... się zrobiła mały marudzi tak ze szok a ja w niedziele ide na komunie do chrzesniaka i kupiłam mu wieże sony mam nadzieje ze bedzie zadowolony. ewcia pochwal sie zakupami-ja tez sie musze wybrac ostatnio to tylko kupiłam małemu koszule na komunie wiki ma garsonke zieloną a my tak w marynareczkach z mężem. drogie to wszystko sie zrobiło na lato ze szok a dzieciece to juz nie wspomne. znalazłam w końcu kwatere i bedziemy miec apartamenty jeden rodzinny dla mnie i kumpeli z rodziną-(2 pokoje 3i4 osobowe łazienka i korytarzyk i całe wyposazenie w pokojach) a siora królewski na 4 osoby bo ona wybredna jest hihi a domki nad morzem strasznie drogie wiec odpuścilismy. pozdrawaim acha i moze jeszcze wlece ale nie wiewiem na pewmno bo mam wizzyte u alergologa dzisiaj z moją 2 wiec trzeba się za robote:-D:-)papa kochane moje ca łuski dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! melduje sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u nas troche zmian.....Kinia wszystkiego sie łapie żeby tylko wstać,wszedzie by właziła,grzebała,otwierała anajlepiej to lubi w kuchni w garach grzebać i pzry lodówce magnesiki przyklejać!od kilku dni ma paskudny zielony katar!!!!!!!!!! ale i tak nie marudzi zbytnio i mleka mało bardzo pije!!! i jak stoi np.przy kanapie sama to sie porusza idzie dalej ale trzyma sie krawedzi kanapy -mala spryciulka!!!!!!!!!!! ELMIRKO -wspołczuję kradzieży-wstrzymaj sie z wyrobieniem dokumentów mozę złodziej wrzuci do skrzynki na listy dowód i inne dokumes=nty ja kiedys tak miałam i po tygodniu miałam w skrzynce Agula-u mnie z dieta ok-wyrzymałam 6dni z załozonych 10!!!!!!!!!!!!!i zrzuciłam 4kg!!!!!!!!!!ale po tym zjadłam dwa placki -nalesniki i myślałam,ze umre!dwa dni na kiblu,tep.39!!!!!!!!!!!!!nie wiem co mnie podkusilo małzon we mnie wmusił wtedy robił obiad i praktycznie kazał mi zjesc!a ja zawsze po głodówce wychodziłam na sokach i warzywach a tu bach................maszmbabo placek!!!!!!!!!!! Myslała.ze odjede góra i dołem leiało ze mnie 2 dni a dziecialki mi tak dawały popalic .ze..............myslałamze wyjde z siebie i stane obok!!!!!!!!!!!!mam a swoje ale przez te 2 dni to 2,5kg poszło!!!!!!!!!! jeszze 5-6kg i ok bedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz jem dwap osiłki dziennie i hektolitry wody pije!!!!!!!!!!!!!!! A teraz tez mam nerwa jak cholera bo moja mama i tata kupili dzieciakom pietrowe łozko dł.200cm szerokie 90cm-była likwidaja meblowego i za 450zł kupili a materac za 150 jeden a drugi my kupilismy!!!!!!!!!!ale ja nie chciałam a moj chciał!i teraz ma ciasnote w mały ze szok! łozko Kini,segment,na jednej scianie a na drugiej to łozko i waski kawałek do przejscia.........ech amielismy kanape dwu osobowa do spania dla Krystiana ale sprzedalismyz eby to łozko wstawić!Ale za to krysti ma radoche ze szok! jak Kinia wyrośnie złozka to luzniej sie zrobi-mam nadzieje! AAAAAAAAAAAAAA ja kochane kobitki dziś zabaluje mamy spotkanko klasowe na miescie w pubie z liceum o 18!mój małzon bedzie z dzieciaczkami siedział !odsapne sobie troszkę!!!!!!!!!! i bede czesciej sie odzywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Melania prosze kawusie z mleczkiem :) Eryczek jak się złości też się napina i krzyczy,chyba tak dzieciaczki mają,ja zauważyłam że wszystkie dzieciątka znajomych tak robią. kasiu to chyba wszyscy faceci to ogiery w łożku ;) ach to mąż jest o 5 lat młodszy - nie widać u was różnicy wieku :) mój kochany jest dużo starszy odemnie i ja wiem że wiek nie stanowi problemu :) goba ja wczoraj byłam na zakupach ale samą spożywke kupowałam. napewno chrześniak się ucieszy z prezentu :) super że znalazłaś kwatere,teraz tylko oby pogoda wam dopisała i będzie git :) Beja ojej bidulko :( a to się załatwiłaś :( super że Kingusia sobie tak świetnie radzi gratki 🌻 a jak tam ten malutki chłopczyk co się zaksztusił ??? życzę udanego wyskoku klasowego,napewno będzie supcio :D U nas oki,tylko pogoda paskudna :( Eryczek już zapierdziala jak burza na 2 nóżkach :) kurcze musze uwarzać na niego bo podchodzi do stołu kuchennego i ściąga z niego wszystko co dosięgnie,wczoraj w ostatniej chwili złapałam talerz,bo by wylądował na ziemi :O och mój szkudnik kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilkę , bo Ania nie daje mi posiedzieć. Mam katar, bleeeeeeee i mam nadzieję, ze Anulka się nie zarazi Wieczorkiem obiecuję więcej napisać co u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, pogoda sie popsula to od razu jaki ruch na kafe ;) Moja zrobila dzis pobudke o 5.20 😭 Melania, z Gabi tez zrobila sie mala zlosnica, jak sie jej cos nie podoba to prezy sie i wygina do tylu, robi taki mostek potem kladzie sie na podlodze na brzuchu i udaje obrazona :P dranska tez jest - ciagnie Kamilke za wlosy i sprawdza ile wlosow zostalo jej w raczce :O , jak nie daje rady Kamilce to ja gryzie :O Kiedys myslalam ze starsza to lobuz, a teraz widze, ze Gabrysia bedzie wiekszy ... Beja , ladnie zjechalas z waga w dol :D szkoda tylko , ze te ostanie 2,5 kg takim kosztem :( Mi tez powooooolutku spada waga , jeszcze 2 kg i bedzie OK , minus taki, ze dzis zalozylam znowu biustonosz z miseczka A :( Gabrysia cwiczy nadal 2 kroki do przodu , dalej na razie nie pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wróciłam. na urlopie było super, zdjęcia pewnie w przyszłym tyg wrzucę, na razie wysłałam trochę zdjęć rodzinnych sprzed wyjazdu jeszcze :) lecę szukać mieszkania pod bałaganem ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) mierzejko dużo zdróweczka życzę 👄 agula zobaczysz jak Gabi zacznie za raz biegać :) u nas tak było Eryś na początku 2,3 kroczki i tak co raz więcej,a teraz zasuwa jak perszing :) hanio super że urlop wam się udał :) zdjęci śliczne,cudnie Rubenek wygląda w okularkach - wy również :) braciki ekstra,ten po prawej na zdjęciu bardzo podobny do ciebie :) yhm dziś nudze się w domu jak mops :( przez tą pogode mam doła - chodz nie mam powodów :( nienawidze deszczu :( i dotego głowa mnie boli :( dziś dzwoniła teściowa zapraszała nas w niedziele na imieniny,yhm tak mi się jechać nie chce - znów będzie Julia to Julia tamto :( zawsze mam nerwy po wizycje u nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja tez sie dzis nudze , Kamilka nadal u babci wroci dopiero wieczorem z mezem, wczoraj wysprzatalam mieszkanie , dzis zaliczylam nawet drzemke z Gabrysia :) Tak sie zastanawiam, co ja robilam gdy Kamilka byla mala, ze nigdy nie mialam czasu ;) Teraz przy dwojce dzieci jestem lepiej zorganizowana i mam duzo wiecej czasu dla siebie. Tylko Gabrysia nudzi sie sama, pewnie chcialaby pobawic sie z Kamilka, mi tez zreszta zaczyna juz jej brakowac .... za cicho cos w domu :P Goba , jak tam po wizycie u alergologa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj masz ty sie z ta tesciowa :( ja pewnie nie wytrzymalabym i zaczela specjanie mowic : a moj Erys to... a moj Oskarek tamto .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula to ponudzmy się razem :) mój Oskarek też u babci (u mojej mamy ) i właśnie tak cicho jakoś nieswojo w domu,Eryś chyba też tęskni za braciszkiem :( agula masz racje zawsze mogę powiedzieć teściówce że chłopaki to czy to,ale nie o to mi chodzi - chodzi mi o sam fakt że ona bardziej jest za wnuczkami i tego już nie zmienie :( ale mogłaby troszke poudawać,dziewczyny - wnuczusie ma codziennie a Oskarka i Erysia raz na 2,3 tygodnie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, masz racje , nie o to chodzi ..... :) Siedzimy sobie z Gabrysio na balkonie w cieniu, bo slonce dzis daje popalic Kurcze, Gabi ugryzla mnie w palec , bo nie chcialam jej dac obcinaczki do paznokci :O :O , robi sie niemozliwa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no kurcze ładna mi rośnie łobuziara synowa :) agula zazdroszcze wam tej pogody :) u nas zimno,pochmurno i deszczowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No korzystamy z pogody , bo popoludniu na padac deszcz... siedze i mysle jakie tu ciasto zrobic na niedziele, bo w stanach Dzien Matki :) Macie jakies sprawdzone i ulubione, przymierzam sie do lodowca- nie trzeba go piec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, mam fajny przepis na "Stefankę" - to ciasto błyskawiczne i nie trzeba piec, na dół i na górę wykłąda się herbatniki a między to wchodzi masa czekoladowa, jest pyszne, jeśli masz ochotę to daj znać, przepiszę przepis ;) ewcia, dzięki :) Tak, tak, ten braciszek po prawej rzeczywiście jest bardzo do mnie podobny. Ciekawe, bo dopiero teraz się "upodobnił", wcześniej był zupełnie inny :) a ja z kolei byłam bardzo podobna do brata "środkowego". Teraz z podobieństwa nie zostało nic :D dziewczyny, jak się nudzicie to skoczcie no tu do mnie na chwilę, ja mam roboty w pierniki, nauka, sprzątanie, pranie, prasowanie... Dla każdego coś miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio... daj przepis na Stefanke, za to poprasuje ci ;) Zdjecia swietne, wspaliala masz rodzinke ! Widze , ze plec meska u was dominuje :) Iza ... Bartus wyglada na zdjeciach jak prawdziwy dzentelmen w tym garniturku fiu, fiu :) Elmirka.. twoja slicznotka podobna chyba do tatusia , co ??? Gosiek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ty gdzie sie podziewasz ?????????? Przywoluje cie do porzadku !!!!!!! :P U nas juz pada , idzie burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie bo gościa miałam przyszła koleżanka,ale już jestem :) u nas chyba oberwanie chmury :( bardzo leje :O deszczyk też jest potrzebny byle by nie za dużo. hanio prosimy bardzo o ten przepis :) agula ja ci nie pomoge :( ja najchętniej piekę gotowce tzn.te w proszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej 9 a tu nikogo niema zaprasza, na kawke z mleczkiem i cukrem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) goba dzięki za kawusie - pychotka :) jak po wizycie u alelgologa ?? u nas nocka ok. :) Eryś jeszcze smacznie chrapie :) kurcze dziś chyba też nici ze spacerku :( bardzo brzydka pogoda do kitu :( dziewczynki meldować się gosiek,surfitka,elmirka,kasia i inne co się z wami dzieje ?? 👄 buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas dzisiaj lepiej niz wczoraj wiecej słoca ale nadal wieje u alergologa ok narazie nie podajemy nic i zobaczymy jak zacznie sie cos dziac to wtedy mam wstawic zyrtec i wcziewy a jak nic to dopier w połowie września nocki u nas różne dzisiaj np około 1:30 mleczko ale to dlatego ze zjadł o 17:30 ostatnie a jak mu podaje ok 20 przed spaniem to potrafi czasami całą noc znowu przespac aczkolwiek nie zawsze czasem na herbatke sie obudzi ale nie chwale dnia przed zachodem słońca bo znowu zacznie mi sie budzić:-D;-)hihi a reszta gdzie dzisiaj co? mój kuba nie spi od wpół7 kłade go juz 4 raz a on sobie podawedki ze smoczkiem urzadza mały urwisek(w dosłonym tego słowa znaczeniu bi juz zaczyne pokazywac czasami swoja JA a do tego taki kochanuy ze ja zawsze sie z niego smieje)ale co chce na swoim postawic to chce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc proszę bardzo - przepis na Stefankę: 5 paczek herbatników (podwójne) 1l mleka 1 kostka margaryny 1 szklanka cukru 1 szklanka kaszy mannej (najlepiej zwykłej, nie tej błyskawicznej) 1 łyżka kakao polewa czekoladowa (niekoniecznie) Połowę herbatników wyłożyć na dno głębokiej, prostokątnej blaszki. Mleko zagotować z kakao, cukrem i margaryną. Następnie powoli wsypywać kaszę manną, cały czas mieszając. Kiedy masa zgęstnieje - wylać na blaczkę i poukładać resztę herbatników. Na wystudzone ciasto wylać polewę czekoladową. Można też posypać wiórkami kokosowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wielkich pogawedkach usnął na siedząco:-D:-D;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanio a te ciastka herbatniki to mogą byc te BEBE takie la dzieci duże bądź małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no goba to dobrze że wszystko ok :) Wiktoria córka szwagierki teraz gdy skończyła 2 latka to dostała uczulenie,ma taką wysypke i kaszel,lekarz stwierdził że to alergiczne.Musi podawać jej zyrtec i te wziewy :( ona tego wcale nie chce wdychać. a mój Eryś jeszcze śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wiki juz sie przyzwyczaiła do wziewów a kuba ma radoche jak widzi tube jest taki zadowolony ze ja niemam problemu ale wiem ze są dzieci które sie boja słyszałam ze zanim da sie dziecku wziew przez tube trzeba najpierw tą tube da do tzw zabawy zeby sie oswoiło z tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba może i tak bo dla małego dziecka to takie obce jest,może się źle kojarzyć.ona ma co 6 h robić jej te wziewy,a Wiki nie chce i płacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha miałam zapytac czy wase zgrzytają ząbkami????bo mój jak odkrył ze ma na dole i na górze to ciągle a jak juz nie wyrabiam normalnie czasami nienawidze tego a on na mnie patrzy i jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedz mi ona mi tube czy nebulizator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×