Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

agula buziaczki dla małej panny stojącej od narzeczonego - Eryka ;) Aisha Eryś dziś w nocy tak nie spokojnie spał już wiem czemu,bawiąc się z nim odkryłam trzeciego ząbolka jest do górna 2 :) Mój mąż przy Oskarku też w nocy wstawał i mleczko robił a ja sobie smacznie spałam i teraz powtórka z rozrywki przy Eryczku. Takiego męża jak mój to ze świecą szukać,naprawde ! jestem z nim bardzo szczęśliwa,chodz jeszcze całe życie przed nami i nigdy nie wiadoma co jeszcze może się wydarzyć,oby nie zapeszyć. Buziaczki dla wszystkich,miłej sobotki życzę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki dla Eryczka , za kolejnego zabka :) Buziaczki dla narzeczonej przekazane ;) Gosiek, a co maz kupuje w PL, spozywke ?? Z moim P ogolnie OK, ale czasem mnie wkurza na maxa , mam ochote wyslac go na ksiezyc.... No i mam strasznego lenia dzis. Pije kawke na rozruszanie, ale malo to daje . Tesiowa zaraz przyjedzie po Kamilke, zabiera ja na tance a ja powinnam sie wziasc za porzadki .. a ty taki len i bol glowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula,no moj pan pojechal z jasiem na odpoczynek do tesciow moich na weekend heheheh,kupil spozywke,mowil mi co kupil i w szoku jestem,zakupy sie udaly a bagaznik pelny!!!!!!!!!!!Tutaj za tyle co on kupil w pl to bysmy wydali 5 razy wiecej.Jak biore 50€ na zakupy to ide do sklepu kupie chleb,picie warzywka owoce ,cos na chlebek delikatnie i 5 dych nie ma.Drpzyzna jak cholera,chociaz w polsce tez podrozalo ale jak €uro dobrze stoi to my sie cieszymy hehehe nam sie oplaca wtedy.No maz musi dostac pochwale za udane zakupki,moj tez jest ok,nie narzekam ,tylko jak mowilam jak zasnie to nic nie slyszy ,a ja musze hehehehe,co za gluchelec,ale ostatnio jak go obudzilam to wstal w nocy po cos,ale trzeba walic z lokcia by oczy otworzyl.W sumie to moze zmeczony chlopina,bo rano wstaje idzie do pracy,wraca to juz jest 17,troche dnia zostaje i spanie,a w weekendy pracuje na nocki,tak wiec co tu wymagac,nie narzekam ,tylko smiac mi sie chce i sie dziwie,ze tak twardo spi ze nic nie slyszy,jakby go okradali to wyniesli by wszystko razem z nim w lozku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez drozyzna :O , tak samo $50 wystarcza na drobne zakupy, a jak jeszcze wybiore sie do polskiego sklepu to kasa idzie jak woda Ja na mojego narzekam, ale jak sobie pomysle to chyba troche przesadzam.... ,w sumie popoludniu to on zajmuje sie dziewczynkami, jak trzeba to wykapie , nakarmi , uspi , zrobi zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no agula mamy za dobrze , narzekamy.Kochana,toc to skarb z twojego pana,moj tez mi bardzo pomaga,robi zakupy,kolacyjki gotuje,usluzy i jest na kazde zawolanie a i pracowac za dwoje musi.Nie ma co narzekac,tylko docenic musimy kochana. A co tu tak pusto,ja robie wlasnie pizze!!!!!!!!!Bog mnie opuscil o tej godzinie jesc,ale chyba z nudow,bo nawet glodna bardzo nie jestem. papapapapapapapapapapapappa buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Gosiek, a takie drobne klotnie , to chyba sa wpisane w malzensto ;) , niektorzy maja prawdziwe problemy... Ja wczoraj popuscilam sobie z dieta :P Na noc rybka smaozna, ciasteczka czekoladow i drink :D I chyba po tym drinku caly dzien mnie leb boli, czlowiek sie odzwyczail hihihi A zamiast wziasc sie za sprzatanie, to pojechalam na zakupy z Gabi ( Kamile tesciowa wziela do siebie ) i glowa nic a nic mnie nie bolala, a jak weszlam do domu , to znowu boli :P , jednym slowem mam lenia teraz mala usnela , a ja zamiast cos zrobic pozytecznego , to siedze przy kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze,pierwsza????????????Kawka dziewuszki!!!!!!!!!! U nas nocka dzisiaj dala nam sie we znaki,zeby sie odezawaly.W sumie kuba zawsze przechodzil to lekko,bez wiekszego marudzenia i tempki,a dzisiaj obudzi sie o 24 i do 3 nie mogl zasnac,marudzil i byl bardzo rozpalony ,tempka 39!!!!Dalam czopka i przeszlo,a przyczyna sa dwie dwojki gorne,nie jestem pewna czy to 2 czy jedynki,bo nie dal sobie dokladnie sprawdzic,ale na 100 proc sa przebite dziaselka i zabki na wierzchu.teraz na razie tempki nie ma. Poza tym ok,maly lezy na dywanie ,ale czuje ,ze chyba bedzie marudny dzisiaj,ale coz musi tak byc czasami,moj zebolek kochany. Moje chlopaki juz wracaja z polski tak wiec popoludniu beda juz:) Milej niedzielki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla poprawy nastroju dziewczyny.... Do Wszystkich Fajnych Babek ;) Ona: Ciao Janek On: No nareszcie, już tak długo czekam! Ona: Może chcesz żebym poszła? On: NIE! Co ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla mnie straszna! Ona: Kochasz mnie? On: Oczywiście. O każdej porze dnia i nocy! Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś? On: NIE! Nigdy! Dlaczego pytasz? Ona: Chcesz mnie pocałować? On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji! Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył? On: Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem! Ona: Czy mogę ci zaufać? On: Tak. Ona: Kochanie.... Siedem lat po ślubie: czytajcie od dołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Zapraszam na niedzielną odświętną kawusie ;) agula,gosiek - pewnie że macie w domu prawdziwe skarby ! ale czasem kobitka musi troche ponarzekać na swoją połówke to odrazu lepiej się czuje ;) yhm mój mąż nie potrafi gotować :( wogóle w kuchni jest do niczego :( My po wczorajszej imprezce oki. ja chyba ze 2 kg na plusie ;) No oczywiście normalka że Julcia,Wikusia to i to :( Ale moji chłopcy wczoraj byli chwaleni przez teściówke :) Dziewczynki życzę wam wesołej milusiej niedzielki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam w piękną słoneczną niedzielke u nas nocka dobrze tylko mała jeszcze troche ma ten kaszelek.Dzisiaj ostatni raz podaje jej antybiotyk i zobaczymy pujde z nią na kontrole w tygodniu.Zmykam robić obiadek dzisiaj mam rosołek,ziemniaczki,gularz wołowy i marcheweczka gotowana... Miłej niedzielki kochane pa pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona hehehhe dobre!!!!!!!!!!!!! Ewcia,no tesciowka poprawila sie nareszcie,Twoje chlopaki sa i tak the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sliczne dzieciaczki Martusia,obiadek mniam mniam, a ja dzisiaj nie gotuje,czekam na dostawe z polski heheh:P Maz wiezie flaczki i bigosik wyrobu tesciowej,no i inne smakolyki:P martusia,super ,ze Julcia juz prawie zdrowa,slodkajest na tych zdjeciach,ma zabojczy nosek :P Ewcia,narzekanie to to do nas kobiet nalezy,trzeba czasami ponarzekac,nawet jak sie ma dobrych mezow:P A ja cos musze w chacie zrobic,pranie czeka,wstyd w niedziele,ale wczoraj tez pralam:(,u mnie to codziennie na porzadku dziennym pranie,wiadomo 4 chlopy(moje brudaski):P Codziennie sie kapia i codziennie ciuchy laduja w praniu,juz nie wyrabiam,ochrzaniam ,a oni swoje,no ale coz,nie miala baba klopotu kupila seeeeeeee prosie hehehehe Jak ja bym chciala miec corke ,przynajmniej pomoglaby troche na starosc hehehehehe Dziewczynki,milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!jak Wam pisałam bylismy w szpitalu z powodu wysypki-po syropie rubital!tak mowia lekarze dostala na to 2 kroplówki ze sterydami i juz zeszło!ten syrop brała bo miała kaszel ale lekarka gadała ze wszystko ok i tylko syrop dawac!w szpitalu zrobili jeszcze rentgena klatki piersiowej i ze sa zmiany w oskrzelah i juz na pluca szlo!po 3 dniach nas wypisali na przepustke i przeez 3dni na zastrzyki chodziłam na 7i 18i inhalacje-w szpitalu tłok a ona nie miala goraczki i kataru i mieszkam 2 minutki od szpitala wiec dlatego do domu!było ok!w piatek na kontrole na oddziali dostralam wypis do domu z lrczeniem antybiotykiem doustnym ZINNAT-2 razy dzuennie no i moja primadonna wymoituje tym góqwnem!!!!!!!!!!!!!!!!!załamka poprostu!juz od wxzoraj wieczora jej nie daje kSZE\\L MA ODRYWAJACY SIE TROCHE alejutro do przychodni ide i jak co to niech zastrzyki jej zapisze bo jak wszystko zwraca! a wczoraj na domiar tego mnie cose wzieło ze rzygalam i na sraczu siedziałam i miałam dosyć i jeszcze moj w pracy myslałam,ze wyjde z siebie! mam nadzieje,ze bedzie ok! teraz sobie was troche nadrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki zaległości niestety nie nadrobie bo za dużo a ja niemiałam czasu siedziec i czytac kupiliśmy w końcu autko jutro odbieramy wiec się ciesze jak niewiem pośle wam dzisiaj zdjęcia na meila bo mam. kubie chyba zamiast wychodzic górne jedynki to wychodzą 2 wiec niewiem co jestgrane ma tak spuchniete i zrobił się marudny ze szok-czasem niewiem co mam wymyślać zeby było ok. pozdrawiam was kochane i dzieciaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek to dziś same pyszności wcinasz jak mężuś przyjedzie :) beja dużo zdróweczka Tobie i Kingusi życzę 🌻 goba autko super !!!!!! śliczne oby jak najszybciej Kubusiowi wyszły zębolki 🌻 na interie wysłałam fotki z wczorajszej imprezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia🖐️ rzeczywiscie puchy!!!!!!!!! Ewcia dzieki za kawke,wpadne potem.U nas ok,kuba przespal nocke pieknie i teraz robi sobie drzemke.U nas wychodzimkilka zebow naraz,jest troszke wieczorem marudny tz. przy zasypianiu a w dzien pieknie to znosi. do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane witam w piękny słoneczny dzień.U nas nocka super tylko troche się martwie bo wczoraj dałam małej ostatni raz antybiotyk a dzisiaj nadal ma katar i pokasłuje kurcze może to od tego kataru.Zaraz ją musze umówić na wizyte kontrolną.Jestem dumna z mojej myszki bo co sadzam ją na nocnik to zawsze zrobi mi siusiu i kupke.Sadzam ją zawsze po spaniu po jedzeniu i po spacerku.Widze że nie raz niechce jej się i jak ją sadzam to się zmusza żeby chociaż troche zrobić mój kochany aniołek...... ewcia 🖐️poprosze o kawusie a ja do kawusi dokładam racuszki bo od wczoraj mi się zostały:-P:-P:-P Zdjęcia super dzieciaczki sliczniutkie a z ciebie laska jak nie wiem ja kurcze niewiem kiedy wróce do swojej wagi z przed przyjazdu do angli czyli 2,5 roku do tyłu.Po ciąży super wszystko mi zeszło nawet waże troche mniej ale nadal to 13 kg za dużo:O:O:O Gosiek tylko ci pozazdrościc tych przysmaków z polski.. Ten nosek Julcia po tatusiu odziedziczyła jak on był mały to miał identyczny no i do teraz mu został pyrak hi hi hi goba autko the best:classic_cool: Beja szybkiego powrotu do zdrowia dla was dziewczyny a dla Kingusi wielkie buziaki😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj jakie tu pustki.... Martusia, ale zdolna twoja corcia :D , brawo dla niej Trzymam kciuki, abu chorobsko przeszlo i obylo sie juz bez antybiotykow 🌻 Goba autko swietne, bardzo pakowne przyda sie przy dwojce dzieci my mamy Nissana Questa , wielka krowa , ale nie musze sie martwic o zapakowanie wozka, rowerka itd :) , mi marzy sie Honda CRV , ale moj P stwierdzil , ze za malo pakowny :P Biedne nasze Kubusie, oby szybko wyszly im zabki 😘 Ewcia, widac super imprezka byla i tesciowa jakby milsza... :) Wy jak zwykle wygladacie na szczesliwych , chlopcy cudowni , a mama promienieje przy tacie . Ja jestem starsznie wkurzona, fryzjerka obciela mi beznadziejnie wlosy 😠 , wygladam jak dziewczynka, grzywka w pol czola 😭 musze isc gdziec do poprawy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Mam pytanie. Moj synio gdzies od miesiaca spi w nocy na brzuszku, sam sie tak przekreca, nawet jak go przekrecam na bok czy na plecki to on i tak w koncu przekreci sie na brzuszek. Ma juz prawie 9 miesiecy. Zastanawiam sie czy to jest niebezpieczne? W necie nie znalazlam informacji od kiedy dzieci moga spac juz na brzuszku i nic im wtedy nie grozi. Poradzcie prosze. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) martusia super że Juleńka podłapała do czego służy nocniczek - gratki dla księżniczki. dzięki dziewczynki za miłe słowa pod adresem moim i chłopców. a teściówce powiedziałam pare słów i pewnie dla tego się poprawiła. agula przyjdz do mnie na poprawke :P ja jestem fryzjerką :) napewno bardzo ładnie ci w nowej fryzurce - ładnemu we wszystkim ładnie :) co do samochodów to my też mamy kombi - od zawsze,bardzo wygodny rodzinny samochód ;) Erysiowi wychodzi górna 2 troszkę przez to jest nie spokojny,biedny mój. Oby te ząbole wszystkim dzieciaczką bezboleśnie powychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jotka mój Eryś już bardzo,bardzo długo sypia na brzuszku,jak mu jest nie wygodnie to sobie zmienia pozycje,sądze że to nie jest niebezpieczne. Kochane a gdzie wy się podziewacie ?????? surfitka,Melania,milka,elmirka,mierzejka,katrina,aisha,pom.mama,ewelona i reszta babeczek meldować się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka, moja tez od dawna spi na brzuszku , a co lekarz powiedzial na to zrosniete ciemiaczko u synka, wszystko OK ? Ewcia, dzieki za slowa otuchy, ale naprawde wygladam beznadziejnie, jak juz moj P wybuchl smiechem na moj widok po powrocie od fryzjera, to musi byc bardzo zle, bo jak kiedys pisalam, on nie zwraca uwagi na takie rzeczy 😭 😘 dla Eryczka, zeby zabki tak nie bolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. Agula, miulo, ze pamietasz. Bylismy u neurologa i powiedziala lekarka, ze to, ze sie nie wyczuwa nie znaczy, ze juz sie calkiem zroslo :) Wszystko jest ok na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... naprawde tutaj puchy sa.... niepisalam pre dni ale was czytałam na biezaco... u nas jest ok, zdrowi jestesmy tylko za wiosna nam sie teskni!!!!!!! u nas zimno i deszcz pada non stop.... moj maciek tez nocnik zaakceptowal, sadzam go rano i popoludniu i za kazdym razem kupa i siku jest a jaka jestem przy tym szczesliwa to szok.... moj zuch kochany!!!!! siedzi sam podpiera sie fajnie na raczkach, sam tez umie siasc, stac tez juz stoi na sztywnych nogach sam przy łozku ale wogole nieprzebiera nozkami tzn jak go wezme pod paszki to wogole tylko jest hopsia hopsia na topie...czy ktoras z was tez tak moze ma??????????????????? z jedzenia to je duzo jak my jemy obiad a on widzi ze cos w buzi mamy to tak sie drze bo tez chce i musze mu zawsze cos dac.... zeby on tez jadl...taki zarłok jest ze szok... a niewidac tego po nim a le niedziwie sie bo robi mi kupy 2-3razy dziennie (po tatusiu ma ta przemiane materi) robi papapa. aty aty, buuu, a kuku, i wogole super gosc z niego jest... co do mleka to na noc musze go karmic łyzeczka bo butla wogole niechce ale w nocy jak wstaje o5 rano to pije z butli i rano ok8-9 tez łyzeczka trzeba karmic... cwaniaczek z niego po co ,ma z butli ciagnac jak łyzeczka pokarmic mozna. ale sie rozpisałam... napiszcie mi o tym przebieraniu nozkami...prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!! Ewalona, Nina tez nie przebiera nozkami. Siada sama z pozycji do raczkow, wstaje sama, skacze mi na kolanach albo rekach..ale zeby sprezynowac to nie. Nie raczkuje do przodu, tylko do tylu. Z siedzenia przybiera pozycje do raczkow i z powrotem do siadu. Ostatnio udalo jej sie postawic kilka pierwszych kroczkow jak ja za raczki trzymalam. Ale ogolnie te nogi ma jak kolki. Agula, jakie jogurty - jakiej firmy dajesz gabi? Bo ja dalam pitny z gerbera, ale oni maja bananowy i Ninie nie bardzo podchodzi. Pozdrawiam wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylam ja , lece z dzieciakami na dwor, bo piekna pogoda papa, odedzwe sie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×