Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca nowa

Niech ktoś nam odpowie bez głupich komentarzy dot.ciąży

Polecane posty

Gość pytajaca nowa

Mam 28-30 dniowe cykle. Dziś jest 23 dzień cyklu. Zrobiłam rano test strumieniowy taki niebieski z bobasem bobo-test. Wykazał brak ciąży. A ja czuję się tak jakbym była. Temperatura mierzona rano wynosi 37 stopni (każdego dnia i nie maleje). Czy jest szansa że jestem w ciąży i tak czuły test jej nie wykazał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test ciążowy nie daje 100%ej pewnosci - idz do lekarza i sie przebadaj bo na kafe nie otrzymasz odpowiedzi, ktorej bedziesz pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samia
oczywiscie ze jest.ja robilam test kilka dni przed i nie wykazal ciazy a bylam w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórz test jutro
i do ginekologa marsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mógł nie wykaza
ja myśle że test mógł jeszcze nie wykryć ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, ze może to za szybko na test apteczny. Zaczekaj z tydzień albo zrób bhcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wczesnie zrobiłas test. poczekaj do terminu spodziewanej @. jesli jestes w ciazy to i tak na tym etapie nie ma zadnych objawów, jedynie takie które mozna sobie \"wkręcić\"(sama to nie raz przerabiałam ;) ) temperatura moze być wysoka, spada ona zazwyczaj 2 dni przed @. szansa na ciążę oczywiście jest, ale trochę cierpliwości- powtórz test za 5 dni. zyczę 2 tłustych kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca nowa
Dzięki za odpowiedzi. Tak bardzo z mężem pragniemy dziecka. To drugi miesiąc starań. Mimo to bardzo boli jak widzi się jedną kreskę na teście. Ale ja nie tracę nadzieji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×