Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfsdfsdfsdf

ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze dziecko?

Polecane posty

Gość gufno
O atkomłodociane sikse juz nie mnogly wytrzymac,az takwas pizdy swedzialy.Oh palnowane czy nie jeden czort,coo was mezus utrzumuje buahahha czy opiekaspolecznahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie lubie gdy
dlaczego uważasz ,że za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufno
O matko młodociane sikse juz nie mogly wytrzymac,az tak was pi**y swedzialy.Oh planowane czy nie jeden czort,coo teraz was mezus utrzymuje buahahha czy opieka spoleczna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 29 lat
to do mnie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam..
sweet zdefiniuj pojęcie "planować", to podyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie lubie gdy
tak :) do ciebie e to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlasa
Jak czytam ,ze 18,19 letnia kobietka pisze,ze jej ciaza była zplanowana to az mi sie nie chce wierzyc...Urodziłam jedno dziecko w wieku 24 lat i wiecej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam..
gufno hahaha ja to mojego mężusia mogłabym utrzymywać hahaha bo studia lo skończyłam w terminie i z wyróżnieniem hahahah i studia też hahaha i prawnikiem jestem hahahah i własną firmę mam ahahaha i aplikację będę robić hahaha a opieka społeczna to i te co po 40-ce rodzą nieraz utrzymuje hahah i to im się święcnie należy, bo po to ich rodziny płaca podatki żeby w rzie potrzeby pieniądze na pomoc ich bliskim się znalazły! a co kogo swędzi, to jego sprawa. mnie nic, a jak Ciebie coś to może się umyj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 29 lat
tak uważam, bo nie wiem tak naprawdę kiedy uda mi sie zajść w ciążę i czy w ogóle poza tym chciałabym mieć dwoje dzieci więc jak tu teraz rozwiązać kwestie zwiazane z pracą? nei wyobrażam sobie oddać takich zupełnie malutkich dzieci do żłobka, a jednak czas leci... najlepiej zdecydować się bezpośrednio po studiach, tak uważam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam..
ja nie jestem 18,19 letnią kobietką tylko w wieku lat 18 urodziłąm dziecko. teraz mam troszeczkę więcej i też już dziecka nie chcę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlasa
do ja miałam :-) prawnikiem jestes a nie umiesz pisac :-) cha cha sie pisze a nie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 i chce miecdzieckoza rok,bądz 2.Mój facet chcialby juz,ale poki co nie mozemy miec. :) A większosc młodocianych mateczek,ktore mają dzieci to dzieci z WPADY,nie oszukujmy się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlasa
no to jak w wieku 17 lat mozna zaplanowac ciaze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufno
ja miałam,a ja jestem bizneswomen,mieszkamy w willi i jestem bogata,wiesz takieg bajeczki to sobie mzoesz wciskacz swojemu bachorowi a nie mia dziecinko haahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufno
ja miałam,a ja jestem bizneswomen,mieszkamy w willi i jestem bogata,wiesz takie bajeczki to sobie mozesz wciskac swojemu bachorowi a nie mi dziecinko haahaha A miec dzieciaka w mlodym wieku,w dodatku z wpadki to nie powod do dumy buehehe bo to o czyms swiadczy bueehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale która 17-letnia
napisała, że PLANOWAŁA?:O gdzie wy to widzicie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 planowane
38 nieplanowane, ale mile zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlasa
ja miałam napisała ,z eur.dziecko w wieku 18 lat i było planowane ,wiec zaszła w ciaze majac 17 lat I była to niby ciaza planowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam..
no zastanów się co w głowie ma 17-latka i jak postrzega świat do dojdziesz do wniosku, że w jej wypadku takie planowanie przychodzi z łatwością :-) niestety.... i wyjaśniam - jestem prawnikiem a nie polonistą i z pisowni hahah czy cha cha cha egzaminów nie zdawałam, a moje hahaha to odpowiedź na "buahahha czy opiekaspolecznahahaha" forumowicza o nicku gufno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlasa
Prawnik powinien umiec j.pol.:-) wiec nie pisz mi bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufno
lidlasa pewnie ją tak swedziala,ze wpadla zchloptasiem ale teraz uwaza ze to dziecko planowane.Komu ona oczy mydli,statystyki mowia swoje,ze wiekszosc mlodych matek maja dzieciaki z WPADY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale która 17-letnia
ano racja, zwracam honor;) tylko, że dodała "o ile cos w tym wieku można planować" i jak na mój gust bardzo słusznie, bo moim zdaniem tak jej sie wtedy tylko wydawało, że PLANUJE, bo rzeczywiście w tym wieku to niewiele możan świadomie planować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe liście
ja mam 25 prawie z jednej str nie chce po 30 a z drugiej nie mogę się zdecydować teraz ,mozna by i uśrednić za 2,3 lata....ale jakoś coś czuje w środku ,ale odwagi brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam..
gufno a czy ja się moją ciążą chwalę? czy odpowiadam tylko na pytanie? nie widzisz różnicy? i śmieszy mnie to, że w te "bajki" nie wierzysz, takie to nieprawdopodobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufno
KOLOROWE LISCIE,dokladnie w tym wieku to ona miala siano w glowie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlersa
Prawdę powiedziawszy większość ciąz jest nieplanowana.Czy to nastolatki czy starsze czy nawet dojrzałe kobiety w wiekszosci zachodza w nieplanowana ciaze ale potem to sie mowi,ze sie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 29 lat
mnie też cały czas odwagi było brak i wciąż czułam się niegotowa:O nawet teraz, gdy już świadomie CHCĘ to nie czuję, że jestem gotowa... jednak moja intuicja podpowiada mi, że nigdy nie będę gotowa tak na 100%, a życie ucieka... chcę świadomie coś z tym zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 215
zaszłam w ciążę po ślubie, ale dzidziuś nie był planowany dzisiaj nie żałuję, bo nie wiem czy do trzydziestki bym się zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam..
no ale która 17-letnia brawo! widzę, że na tym forum tylko nieliczni moga pochwalić się umiejętnością prawidłowej interpretacji tekstu pisanego :-) cieszę się, że mnie zrozumiałaś/eś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 29 lat
i wcale nie pogniewałabym się gdybym teraz WPADŁA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×