Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfsdfsdfsdf

ile miałyscie lat jak urodziłyscie pierwsze dziecko?

Polecane posty

Gość dwdzieścia jeden i pół
miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufno
215,wiesz mieć dziecko po ślubie,to różnica niż mieć dziecko będąc panną z dzieckiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe liście
ja mam 29lat---> ja mam takie wrażenie, że stale się tak czuje ze swojej pozycji patrząć na twój wiek uważam , że czas najwyższy kaiedyś mysłałam , że 25 to już też czas najwyższy nie wiem czy też tak masz ale co rok wydaje mi się , że np 25 to wcale nie tak dużo ty pewnie myśliśz , że mając 25 to jeszcz mam czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufno
ja mam 29 lat,to życze Ci rychłej Wpadki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufno
Uważam,że wiek 25 i wzywż jest odpowiednim wiekiem na rodzenie dzieci. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam..
gufno no siano siano, jak większość 17-latek. Problem w tym, że ja o tym "sianie" napisałam, tylko nazwałam je inaczej. A Ty się czepiasz, jakbym z dumą obwieściła, że moja niebywała inteligencja i dojżałość emocjonalna pozwoliły mi z powodzeniemzaplanować wczesne macieżyństwo. Nie czepiaj się czegoś, co nie ma miejsca. owszem, prawnik powinien znać to i owo. fajnie, jak umie też naprawić cieknący kran :-) jak każdy. jednakże i bez tych umiejętności jakoś można sobie radzić, czego jestem świadectwem :-P Dziennikarz tym bardziej powinien znać ortografię, prawda?? a wszyscy znamy takiego, który jest z nią ostro na bakier :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe liście
może mi o tyle trudniej , że mam jeszcze 2 lata studiów zaocznych ale od 5lat pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 29 lat
gufno--------> dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam..
dojRZAłość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 29 lat
kolorowe liście--------> to bierz się do roboty jak będziesz na ostatnim roku studiów albo tuż po:) naprawdę, nie marnuj czasu jak ja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale która 17-letnia
ja miałam..--------> masz stwierdzoną dysortografię? i nie pytam złośliwie:) po prostu widzę, że robisz mnóstwo błędów ortograficznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam..
mam stwierdzoną :-) i walczę z tym od dawna, co mi z resztą dobrze idzie, bo kiedyś było tragicznie, a teraz kiedy skupiam się na tekscie to prawie ich nie robię. świadoma jednak jestem, że kiedy piszę szybko i bez zastanowienia, kiedy nie zwracam na to większej uwagi robię ich sporo. co z resztą czytając siebie sama dostrzegam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe liście
:) tak by było idealnie ale kusi mnie czasem już denerwuje mnie stwierdzeni mojej koleżanki która ma 29 lat (jej mąż 31)i wsłaśnie urodziła, jest męzatką 6 lat i poczucza mnie i mojego męza (gdy ktoś nas pyta kiedy my chcemy mieć (mój mąż ma 29)) odpowiada za nas"oni mają jeszcze czas" ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirwsze -
30lat , drugie 32, oboje jak najbardziej oczekiwani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe liście
PETUNIA--> JAKIE MASZ SPOJRZENIA NA MACIERZŃSTWO W WIEKU 24 A 27 MASZ DOŚWIADCZENIE RÓŻNI SIĘ PODEJSCIE ,MYŚLENIE ETC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiercia
acha nie planowała tylko nie myślała o konsekwencjach. gdyby planowali to by potem nie musiała na siłę faceta do ołtarza ciągnąć ( jej znajomy ksiądz go musiał nakłaniać .jaja jak berety!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dalszy ciąg historii _achy_ znasz koleżanko ? bo widzę ,że w moim łóżku spałaś .... na moim ślubie byłaś.... może w mojej szafie siedzisz ? chciałąbyś przeżyć taką miłość od faceta ....i dziecka ...jaką ja przezywam codziennie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×