Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to u was było

Po jakim czasie nastąpił u was ten pierwszy raz razem????

Polecane posty

Gość jak to u was było

No włas nie kiedy i jak do tego doszło ;)......I czy warto czekac z tym? jakie jest wasze zdanie ? wpisujcie sie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu zamierzchle czasy, ale pamietam ze to bylo (licze, chwila) chyba po 8 miesiacach. Fakt, bylismy gowniarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licząc
od pierwszego spotkania-randki.....po miesiącu:D wyjechaliśmy razem w góry..............;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe...
A u mnie od razu:) Spotkanie to moze drugie bylo, bo wczesniej sie raz widzielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadna kobieta odczeka
okolo pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-P
ja po rowniutkich 3 miesiacach od chodzenia,a pznalam go nie duzo wczesniej.... jestesmy juz 6 lat :-) zastanawiam sie czemu sie pytasz o to- czy sama jestes dziewica czy poprostu interesuje cie ten temat,bo jesli to pierwsze to zastanow sie nad tym, bo to wspomnienie ma sie do konca zycia... zreszta najlepsza do tego teza to=rob wszystko,byle bys nazajutrz potrafila sobie w twarz spojrzec i powiedziec nie zaluje.... pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe...
A ja chyba nieporzadna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalismy się
1,5 miesiaca, byliśmy ze sobą od 1,5 tygodnia, byłam dziewicą, jesteśmy razem 3 lata i jest pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tym konkretnym przypadku po tygodniu.... i wcale nie załuję(dodam,ze mi się to wczesniej nie zdazało po takim czasie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....pierwszy raz
z chlopakiem, z ktorym bylam rok mialam wtedy 1 lat, w sumie bylismy razem dwa lata, pozniej spotykalam sie z kilkoma chlopakami, z doma bylam po ok 3 miesiace ale nie bylo sexu ani nic takiego ( ja nie chialam) z chlopakiem z ktorym jestem teraz pierwszy wspolny raz byl po ok 3,5 miesiacach, jestsmy razem ponad 2 lata i juz chyba na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....pierwszy raz
mialam wtedy 18 lat mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to u was było
no my sie znamy od 5 miesiecy i a moj pierwszy raz mam juz dawno za soba ..mamy po 21 lat.....w sumie to zabardzo gdzie nie mamy tego robic bo tak to juz by do tego doszło ..a były juz takie momenty ze gdyby tylko było miejsce to by sie potoczyło..bo było gorąco...widze ze mu sie z tym nie spieszyło bo chvciał mnie lepiej poznac ..ale ostatnio widze jak na mnie patrzy i nie moze wytrzymac...zresztą ja juz coraz bardziej tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to u was było
narazie to sa tylko pieszczotki oralne hihi ...ale wiem ,ze jak tylko bedzie stosowna okazja to odlecimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
o kurcze różnie z tym bywało , zależało od faceta, okoliczności , raz po tygodniowej znajomości a bywało że i poł roku , więc nie wiem czy byłam porządną kobieta czy puszczalską, ale nigdy niczego nie żałowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomplikowana jestem
hehe, to was pobije:D jak go poznalam , mialam 16 lat. No i nic nie bylo...potem sie rozstalismy, poznaalm innego, z tym tez nic:P Potem z tym pierwszym znowu sie zeszlismy, i przez rok tez nic, potem sie znowu rozstalismy, a po pol roku znowu sie zeszlismy....i wtedy to juz latwo poszlo:D Mialam 21 lat, czyli od momentu poznania 5 lat minelo:P Ale zawsze wiedzialam, ze to z nim to zrobie pierwszy raz. Mam nadzieje, ze ostatni:D a teraz mam 25 i dalej razem, juz jako malzenstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-5tyg z moim pierwszym, z drugim najpierw sie bzykalismy a potem zostalismy para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deefi
Dziewcyzny sa jednak latwie w dzisiejszych czasach i jeszcze zamiast nazywac rzeczy po imieniu, uwazaja sie za nowoczesne i wyzwolone. Naprawde trzeba isc z facetem do lozka po miesiacu? Moze po miesiacu koncza wam sie tematy do rozmow, wiec aby sie ie nudzic uprawiacie seks??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosna judyta
U MNIE przed pierwszym spotkaniem sex w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
U mnie ten pierwszy raz nastapil po dwoch miesiacach znajomosci. W sumie juz na pierwszej randce doszlo do dosc zaawansowanych pieszczot ale sie powstrzymalismy tym bardziej ze bylam dziewica i sie balam. Dzis jestesmy malzenstwem ze stazem 2 i pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....pierwszy raz
do deefi nie uogolniaj, ja nie uwazam sie za latwa dziewczyne i to co napisales tego nie zmieni, ale po co generalizowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia90
po 5 mies, byl to moj pierwszy raz i nie zaluje tego. jestesmy ze soba juz 10 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tygodniu
....było,jest i będzie pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitowie
czekalismy 2 lata a mielismy wtedy po 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×