Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaczaczaczacza

TWOJ STYL - CO SADZICIE O TEJ GAZECIE ???

Polecane posty

Gość czaczaczaczacza

czytacie, lubicie, a moze uwazacie ze to dno ? :) co Was w tej gazecie ciekawi, co drazni :P ja osobiscie nie znosze tej gazety... nie dosc, ze droga to tak naprawde nic w niej nie ma.. same reklamy, reportarze na miare "pani domu" ... jest zawsze kilka wywiadow ktore owszem sa ciekawe ale poza nimi nic tam nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytam. Bo nie ma tam nic do czytania:D..poza tym to pisemko lansuje określony wzorzec kobiety. Nie rozwija, nic nie wnosi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi ktos podsunie pod nos to przeczytam, czemu nie, lubie czytac wszystko i w tej gazecie tez sa ciekawe artykuly, wywiady. Ale zeby kupowac co miesiac, latac do kiosku i wydawac na gazete gdzie 50% to reklamy - zdecydowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbbbbb
a ja lubie:) i wlasnie latam co miesiac do kiosku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
heh mam identyczne zdanie :) moja znajoma kupuje regularnie co miesiac i strasznie sie tym szczyci... ja od czasu do czasu kupie swiat kobiety i zarzuca mi ze badziewie czytam, nie to co ona... bo ona kupuje gazety z wyzszej polki... :D a przeciez ta gazeta tylke kosztuje bo papier ladny, probki kosmetykow i dodoatek jakis prawie zawsze... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
a o lubisz w tej gazecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam 10 lat temu
regularnie - ale wtedy to była jedyna na rynku gazeta z "wielkiego świata"! :p Teraz nie biorę nawet do ręki - dojrzałam i interesuje mnie zupełnie coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tyle...
de gustibus non disputandum est... i nie rozumiem co wam tak przeszkadza cena tej gazety? nie każdy w tym kraju żyje za 1000zł miesięcznie i dla niektórych te 10zł to śmieszna kwota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
ale to nie chodzi o cena ale o glupoty za 10 zl... a ona sie szczyci ze takie drogie gazety kupuje rozumiesz?poza tym w tej gazecie nic nie ma, niczym sie nie rozni od np. claudi... wiec czym sie tu szczycic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
irytuje mnie to, ze odbiera mnie jako osobe tzw. "ze wsi" poniewaz nie gustuje w tego rodzaju gazetach... a ja sie pytam, co tam jest takiego wspanialego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy zrozumiec
że Twój Styl jst adresowany do innego typu kobiet, a Caludia do innego, co wcale nie znaczy, że któras z nich jest lepsza, a któras gorsza... a a propos Twojej znajomej to ciekawa jestm czy kupuje żeby sie pochwalić czy rzeczywiście żyje na takim poziomie jaki lansuje ta gazeta i stac ją na buty po 2tyś zł i kremy po 1tyś... może ona ma jakies kompleksy i próbuje się dowartościowac poprzez gazete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam swoj styl ktory z ta
gazeta nie ma nic wspolnego ;) troche to zaklamane: kazda kobieta ma swoj styl a gazeta z takim tytulem mysli ze bedzie promowac jakas masowke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie i czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
do wystarczy zrozumiec, biedna nie jest ale buty kupi za max 300 zł ;) ale co to znaczy lubie? co w niej lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Twój Styl\" nie jest gazetą. Kiedyś czytałam chętnie, ale teraz odstręczają mnie ilości reklam i kronik towarzyskich, które to kroniki mnie nic a nic nie obchodzą! Szkoda pieniędzy. A wywiady - skądinąd przeważnie ciekawe i z ciekawymi ludźmi - można poczytać w innych pismach lub internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
sa ciekawe reportaze i artykuly, felietony.... po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiam malutko
i twoj styl jest jednym z niewielu "luksusow" na jakie sobie pozwalam. lubie ta gazete. trafia w moj gust. ladnie wydana, ciekawa. interesujace artykuly, felietony. nawet reklamy lubie:) kiedys czytalam claudie... dzis claudia mnie zdecydowanie nudzi. zawsze mam wrazenie ze tylko przeslizguje sie po tematach. podobnie jak glamour czy cosmopolitan. nie mam takiego wrazenia czytajac twoj styl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieram Twoj styl
od 1-szego numeru. Pisma leżą w letnim domku i co roku można w lecie poczytać dawne egzemplarze. Było to bardzo dobre pismo ale wtedy gdy red.naczelnym była p.Krystyna Kaszuba. Oczywiście wygryżli ja wspólpracownicy i tak pismo zaczęło obniżać loty. Pod redakcją Pieńkowskiej jest to już taka lepsza Claudia. Kupuję, czytam i oddaję bo są tam tylko 2-3 ciekawe artykuly, reszta to chłam i reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..moze kazdego numeru nie mam ale lubie czytac artykuly w nim zamieszczone Olge Lipińska Agate Passent Leszka Talko Krystyne Kofte i takie na czasie o nowinkach\'\' skalpelowych \'\' iluminacjach czy fajnego syna wychowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczęłam czytac jak miałam
15lat kiedy moje koleżanki podniecały sie Bravo albo Filipinką, teraz mam 25 i regularnie kupuję, lubie felietony, artykuły, mode i wiadomości o nowościach kosmetycznych. kilka lat temu przez 3lata miałam mozliwośc czytania za darmo całej kolorowej prasy począwszy od tej za 99gr, a skończywszy na tej za 20zł, a i tak moim ulubionym miesięcznikiem kobiecym pozostaje Twój Styl. Czytając takie pozycje jak Claudia czy Świat Kobiety miałam zawsze wrażenie, że sa adresowane do matek polek i kur domowych, a ja do takich się nie zaliczam... kiedy chcę się odstresowac to wole poczytac o ciekawych ludziach, a nie o tym jak lepic pierogi albo jak usunąć brud z deski klozetowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczęłam czytac jak miałam
15lat kiedy moje koleżanki podniecały sie Bravo albo Filipinką, teraz mam 25 i regularnie kupuję, lubie felietony, artykuły, mode i wiadomości o nowościach kosmetycznych. kilka lat temu przez 3lata miałam mozliwośc czytania za darmo całej kolorowej prasy począwszy od tej za 99gr, a skończywszy na tej za 20zł, a i tak moim ulubionym miesięcznikiem kobiecym pozostaje Twój Styl. Czytając takie pozycje jak Claudia czy Świat Kobiety miałam zawsze wrażenie, że sa adresowane do matek polek i kur domowych, a ja do takich się nie zaliczam... kiedy chcę się odstresowac to wole poczytac o ciekawych ludziach, a nie o tym jak lepic pierogi albo jak usunąć brud z deski klozetowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
o ciekawych ludzich... ?? mm przeciez tam jest tylko 1/5 o ciekawych ludziach, reszta to chlam i reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rzeczach które tam
są umieszczane równie dobrze moge poczytać w necie albo w innych czasopismach. Wkurza mnie wiekszość reklam i "moda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
moim zdaniem ludzie ktorzy to czytaja chca sie na sile wywyzszyc... kiedys owszem ta gazeta byla czyms ale teraz nic specjalnego... i wkurza mnie ten tok myslenia - swiat kobiety = czyszczenie klozetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiam malutko
"moim zdaniem ludzie ktorzy to czytaja chca sie na sile wywyzszyc... " krzywdzaca opinia. czytam twoj styl bo lubie to czasopismo. nie chce sie wywyzszac, czy szczycic tym ze czytam akurat to a nie cos innego. twoj styl mi pasuje. claudia czy swiat kobiety nie. nie uwazam ze sa przeznaczone dla kur domowych. co wiecej czytam twoj styl i mimo to nadal chcialabym wiedziec jak usunac brud z deski klozetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj Styl kosztuje bez dodatkow ok. 7zl, dodatki nie sa czesto. Nie widze w tym zadnego luksusu. Inni wydaja 2x tyle na fajki codziennie. Kupuje, bo lubie. Lubie czytac Agate Passent, lubie wywiady, podoba mi sie sposob promowania ksiazek/plyt/... Fakt, pol gazety to reklamy. Ale co z tego, skoro czasopismo ma ok. 200 stron. Z czegos musi sie utrzymywac... Mi to nie przeszkadza. Gazet typu Claudia, SwiatKobiety, ZycieNaGoraco czy PaniDomu po prostu nie trawie. Nie lubie czytac o wspomnianym juz szorowaniu brudu z klozetu, o odnalezionych po 20 latach siostrach czy o chorobach, ew. na temat czy 50-cio latce jeszcze wypada. Czasem dostaje takie pisma od babci i niestety nie znajduje w nich nic dla siebie, moze ew. pomysly na przerobienie tanim kosztem wystroju wnetrza ew. na dekoracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się nie ma klasy to sie
nigdy nie zrozumie czym różni się Twój Styl , Elle czy Vogue od Claudii... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
nie mam klasy...? kobieto, oceniasz mnie po jednej wypowiedzi... i Ty masz klase... blagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie nie stac na te 7zł
miesięcznie to nie kupuj, ale co ci do tego czy ktos lubi czy nie? PS w Claudii to niby nie ma reklam... są tylko dla kur domowych reklamy proszku do prania mydła itp a w Twoim Stylu sa ekskluzywne towary i moda z najwyższej półki, bo kobiety czytające tą gazetę na to stać... ale wam żal dupe ściska, że nie macie kasy to wolicie dowartościowac się najeżdzając na czytelniczki tego miesięcznika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×