Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokibojaca

Ustanie ruchów w 24 tyg ciazy. Pomozcie, prosze...

Polecane posty

Gość kokibojaca

koncze wlasnie 24 tc i od wczorajszego wieczora nie czuje corki. Zawsze czulam ja rano a tu nic. Nie wiem czy takie ustania ruchow moga sie jeszcze zdazyc, czy powinnam leciec do szpitala? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kończe 24 tydzień i od wczoraj słabo czuje dzidzie ale narazie czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sproboj polozuc sie nabok,ponaciskaj delikatnie na brzusio albo napij sie duzo zimnej wody ja tak ..budizlam,,synka pomagalao jelsi to to biegiem do lekazra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokibojaca
ktorys konkretnie bok, czy wszystko jedno? jestem po duzym sniadaniu i nic nie czuje, dlatego mnie to tak martwi. do terj pory sie nie zdazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma nadwagi
ruchy dziecka to bardzo istotna sprawa,poczekaj jeszcze,gdyby jednak nie pojawiły się,skonsultuj z ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma nadwagi
i koniecznie napisz czy wszystko ok:)może to spioszek ?pzdr cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybiara
Ja bym zaraz pobiegła do lekarza.Moja kuzynka przestała czuc ruchy i sobie to zbagatelizowała i okazało się ze gdyby poszła odrazu do lekarza to może by uratowali dziecko a tak dziecko umarło. Ja nie mówie że tak jest w każdym przypadku ale lepiej dmuchać na zimno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma nadwagi
skopiuj linka i wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokibojaca
nie moze znalezc strony ile moge "bezpiecznie" nie czuc malej? Do tej pory w ciagu dnia zdazalo mi sie wiele godzin jej nie czuc. prowadze dosc czynny i ruchliwy tryb zycia. Ale rano i wieczorem zawsze byla wyczuwalna. Napijal sie wody, zjadlam cos slodkiego, leze i czekam. Boze jak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci się dziwię. Gdyby mnie tak bardzo ta sprawa niepokoiła, to udałabym się do lekarza, albo do szpitala na ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma nadwagi
nie denerwuj się ,dobre jest to ,że od razu zauwazylas.Poczekaj jeszcze chwilkę i leć do gina na usg.Mysle,że maluszek najzwyczajniej spi.Ale lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma nadwagi
czy wczoraj czułaś ruchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokibojaca
moj gin przyjmuje dopiero we wtorek i wtedy mam umowiona planowa wizyte i usg. Ale wybiore sie chyba jednak do szpitala na ktg. Trzymajcie kciuki za moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokibojaca
tak, czulam ale slabiej niz zwykle. Inna sprawa ze bylam bardzo zmeczona, mialam ciezki dzien wczoraj. moze to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma nadwagi
w taki razie jedz do szpitala,nie zwlekaj.Odezwij się po powrocie,lbędzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznieeee
autorko ,odezwij się do nas jak wrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjytjetyjg
sadze ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokibojaca
BYlam w szpitalu, nie zrobili KTG twierdzac ze dziecko jest jeszcze za male, Ale osluchali ja dobrze i serce bije prawidlowo i wyraznie. Powiedzieli ze mam sie nie martwic, widocznie ma senny dzien. Moze i tak, bo do tej pory poczulam ja moze ze dwa razy i bardzo slabiutko. Nie wiem czy ona czasem nie odsypia mojego wczorajszego zmeczenia. Jak myslicie? Dziekuje wam wszystkim za rady i troske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma nadwagi
to znaczy ,że z córci malutki spioszek ,cieszę się ,że wszystko ok,mocno przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokibojaca
dzieki :) Zmartwilo mnie i wystraszylo to ze do tej pory taka nie byla... Nie wiem czemu dzis nagle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×