Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropeczka82

brak mi uczuć, nie umiem kochać

Polecane posty

Gość kropeczka82

chyba nikogo nigdy nie kochałam scenariusz zawsze identyczny zauroczenie zobojętnienie znudzenie i koniec. ludzie mi się nudzą za szybko stają się mi szybko obojętni. czy nie stać mnie na uczucia? na zakochanie-prawdziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trafiła kosa na kamień :) Przyjdzie czas, spotkasz człowieka , miłośc wybuchnie i pochłonie cię bez reszty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , takie jest i moje zdanie, jak przyjdzie czas pokoszasz i juz nie przestaniesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka82
ale żeby nigdy naprawdę nie kochać przez 25lat.. no powiedzmy 10 nawet niech będzie 5? to chyba ze mną coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcert
ludzie to nie zabawki.SAdzisz ze facet ma spelniac twoje zachcianki , jak nie to juz ci sie nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka82
to nie o to chodzi bcert całkiem w złą stronę poszedłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny problem, droga autorko topiku. Też nie kochałam. Tyle tylko, że ... to nie problem. Bo ile razy tak naprawdę muszę kochać, żeby powiedzieć, że jestem do tego zdolna? Nie tęsknię za miłością, wiem, że przyjdzie wtedy, kiedy będę na nią gotowa. I tym lepiej. Bo wtedy będę w stanie naprawdę ją docenić. Na razie więc, niech i tak będzie, że wszyscy wokoło kochają, a ja nie. Kiedy przyjdzie czas, pokocham raz ale na zawsze. Aha, i żeby nie było, jestem mniej więcej w twoim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka82
wystarczy ta jedna nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lita
a ja jestem starsza , dużo starsza i tez nigdy nie kochałam , było zauroczenie , ale zawsze krótkotrwale , a potem , zobojętnienie , słyszałam słowo kocham , ja nigdy tego nie powiedziałam nawet mężowi , mówię to tylko mojej córce , myślę że zbyt bardzo bałam sie zranienia , nie wierzyłam że ktoś może mnie pokochać taka jaka jestem , to była taka samoobrona przed bólem , dalej taka jestem i wiem że bardzo dużo straciłam , ale czasu sie nie cofnie, pozostaje tylko jakiś żal że nikomu nie potrafiłam zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×