Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anitaa m

Co czują kochanki żonatych facetów?

Polecane posty

aha.....i absolutnie się nie zgadzam, że seks a stna ducha nie maja za wiele wspólnego. Zależy od indywidualnego podejścia i sposobu przezywania :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boa
Roma31 Przepraszam, jeśli Cię żle zrozumiałam! Nie mieściłam się w light motivie topiku i może byłam tym trochę zestresowana:-). Poza tym sam topik też jest "nieźle" zatytułowany-może by tak-"jak się czują żony zdradzających facetów"-cóż, jak zwykle w ilości poświęcanego miejsca, "kochanki first";-) Twoje poglądy też mi się podobają-m.in. bo są podobne do moich;-) !! 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, nie mieściłaś się:)...i masz rację z tytułem topicu, cóż my zboczone empatki tak mamy;).przynajmniej ja:) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty facet
A jak wpadłyscie na to ze żonaty facet kocha swoją żonę ? Bo mi się zdaje że jak kocha i ma wszystko poukładane w życiu to nie będzie miał ani czasu ani ochoty szukać dodatkowych problemów z kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boa
zonaty facet Ja nie mówię, że kocha, ja mówię, że powinien kochać, a jak nie-to rozwód-zajmuje trochę więcej czasu niż szukanie kochanki-ale jest bardziej uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×