Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sally Brown

czym się kierować rozsądkiem, czy uczuciem?????

Polecane posty

moni7755 -jak pisałam, wybrałam kierując się uczuciem, ale jestem coraz bliższa zgodzenia się z tym, co napisałaś. szalona namiętność odbiera zdolność racjonalnego myślenia i niewiele w tym chyba dobrego na dłuższą metę. dziś spotkam się z moim facetem i spróbuję jednak racjonalnie przyjrzeć się, czy to ma rację bytu, czy jesteśmy w stanie się dogadać. obym miała tyle siły i rozsądku, żeby podjąć właściwą decyzję. czuję, jakby były we mnie dwie osoby - jedna wie dobrze, czego chce (i ta podpowiada mi rozsądny wybór), a druga potrzebuje ciepła, uczucia, namiętności i ona ciągnie mnie do tego drugiego, zakochanego we mnie faceta, którego wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby było zabawniej pojawił się też trzeci mężczyzna, który wczoraj właśnie wyznał mi miłość. Kiedyś byłam w nim zakochana i czekałam na takie słowa, ale wtedy nie zebrał się, żeby mi je powiedzieć. teraz nie wiem, co mam z nimi zrobić. Zależy mi na nim, jest mi bliski, ale już za nim nie szaleję, ani też nie jest najrozsądniejszym wyborem. pojawia się w mojej głowie paskudna myśl - spróbuję się związać z rozsądku, a jak mi nie wyjdzie, to zawsze zostanie on, który też mnie pociąga. uhhh czuję się podle z takimi myślami. nie umiem bawić się ludźmi, nie chcę tego. chcę być szczęśliwa, a nie wiem, jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×