Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

ZIAJA MAMMA MIA

Polecane posty

Dziewczyny powiedzcie mi czy stosowałyście balsam Ziaja mamma mia i czy byłyście z niego zadowolone. Z gory dziękuje za opinie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam 1 opakowanie- jak na razie rozstepów nie mam ale stosuje tez mustele na rozstępy, żeby potem nie żałować, ze nie stosowałam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w ...
Ciąży i właśnie go stosuję. A wcześniejsze rozstępy zaczeły być jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję - jestem tuz przed porodem i ani jednego rozstępu nie mam. Ale ciii... zeby nie zapeszyć.. Czasmi zmieniam ziaje na zwykłą oliwkę. Ale moze ziaja ziają, ale chyba kondycja skóry jaką dostałyśmy \"w spadku\" też ma ogromne znaczenie (moze nawet wieksze? Moja mama też nie ma rozstepów - a podobno brzuszek w ciąży ze mną miała ogrooomny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję go całą ciążę. Smarowałam sam brzuch (wydawało mi się, że w innych miejscach nie tyję) i ani jeden rozstęp się tam nie pojawił. Za to wyskoczyły wstrętne na udach :( I jeden mały na piersi :( Trzeba było kierować się tym, co na opakowaniu napisane było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uzywam
jestem w 30 tygodniu - na brzuchu zero rozstepow do dzisiaj, za to pojawily sie w dosc dziwnych miejscach - ale malutkie - jeden prawie juz na plecach i kilka na udzie, ale w takim dziwnym miejscu, z boku, na samej gorze... ja wiem, ze bede miala, bo mam stare, tylko od tego, ze troche przytylam dawno temu, wiec pewnie mam sklonnosci do rozstepow i juz. ale przynajmniej moze mniejsze beda niz by mogly. no i ziaja mi nie smierdzi, probowalam kiedys innego balsamu, z maslem kakaowym i jego zapach mnie, niestety, powalal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nijka123
Ja go stosowałam,ale zamieniłam na Gerbera i byłam jakoś bardziej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyncia
moja siostra się tym smarowała, ale rozstępy jej się jakoś wyraźnie nie zmniejszyły. ja teraz stosuję gerbera krem na rozstępy i jak na razie jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milky Way
Ja w ogóle lubię produkty Gerbera, ostatnio kupiłam mojej sistrzeniczce taki zestawik do jedzenia: talerzyk i sztucce z serii Suzy's Zoo i moja siostra powiedziała, ze to bardzo dobry dobry prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maki na polu
dziewczyny, a jaka cena tych kosmetyków na rozstepy? da się tak zrobić, żeby to, co tańsze było lepsze? ja słyszałam, że gerber dobrze działa, tylko, że ja nie jestem w ciąży, no a nie wiem, czy na nie-ciężarne też zadziała :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ziajka była beznadziejna, bo mnie uczuliła ;-( za to od 5 mies. stosowałam gerbera. rewelacja. nie pojawily się rozstępy, ani w ciąży, ani po porodzie. cena ok.20zl, ziajka nieco tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nijka123
Do maki na polu nie znam sie, ale szczerze mówiac to wydaje mi się, że skoro krem dziala na cieżarną to niby dlaczego nie miałby zadziałac na nie-ciężarną? Na pewno będzie delikatniejszy jeśli chodzi o działanie i skaldniki niz taki krem dla kobiet nie-w-ciąży. ALe nie widze powodu, żebyś sie miała takim np. Gerberem nie smarować. Skoro nam służy, to Tobie pewnie też posłuży. A napewno jest dużo tańszy od innych kosmetyków anty rozstępowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, stosowałam ziajkę od początku ciąży, do końca siódmego miesiąca (teraz jestem w 36tc) ani jednego rozstępu, a teraz ..... inwazja mocy;-( . Myślę,że jak mają się pojawić to i tak będą - kwestia genów ;-(. Teraz wróciłam do smarowania skóry oliwką dla dzieci, mam suchą skórę i takie smarowanko dobrze jej robi na cały dzień, jest gładka i nie napina się. Nie wiem,czy to pomoże na rozstępy,ale przynajmniej mnie skóra nie swędzi i nie drapię się tak jak niektóre moje ciężarne koleżanki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maki na polu
wiesz co, ja też stosowałam Gerbera jak nie byłam w ciąży, a to dlatego, że mam bardzo wrażliwą skórę i wszystkie inne zwalczacze celulitu mnie uczulały. Gerber jest ok - delikatnie pachnie, szybko się wchłania i co najważniejsze - działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drezdenka
ja stosowałam gerbera w ciąży i jestem bardzo zadowolona - jest wydajny i skuteczny.polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja place za gerbera 27zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma i ja nowa wersja
Stosowałam od 2 miesiąca ciąży co najmniej dwa raz dziennie mamma i ja firmy ziajal.. W czasie ciąży zero rozstępów. Jestem osobą szczupłą a brzuszek miałam dość pokaźnych rozmiarów. Wyszyły natomiast po porodzie. Czy to wina kremu, nie sądze... Po prostu chyba tak to już miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też bardzo mocno uczula :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieskuteczny
Stosowałam całą ciążę i myślałam że działa. Nie miałam ani jednego rozstępu przy skokach wagi i wielkości brzucha. Kiedy moje rozmiary się unormowały w 36tc rozstępy spadły jak grom z jasnego nieba, wniosek?- Nieskuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skład koszmarny niektóre składaniki zakazane dla Kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×