Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Czy naprawde, kupujac wieksze opakowania, oszczedzamy?

Polecane posty

Naprzyklad, jezeli kupujemy w promocji 5 kilo proszku do prania za okolo 30 zeta, paczuszka ktorego o wadze 450-500 g kosztuje w granicach 5 zlotych, mozna zaoszczedzic? Czy wtedy zuzywa sie wiecej tego proszku, wiec rosna i wydatki? A szampony w duzych butelkach, chyba bardziej wydajne sa, i plyn do plukania, albo do mycia naczyn... Szczerze mowiac, nie wiem, ale dochodze do wniosku, ze wydatki na koniec miesiaca i tak wyjda na to samo. Chcialam zapytac, a jak u was w domu, kupujecie duze opakowania chemii domowej, na miesiac-dwa, czy sporadycznie i mniejsze opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halloo to tylko ja
lepiej wieksze, wychodzi taniej i starcza na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie wyliczym czy faktycznie jest taniej ,bo kilka razy zdażylo się ze wyszlo na to samo a czasem reszte musialam wyrzucic ,mowie tu o produktach spożywaczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale np balsam jezeli wiesz ze jest dla ciebie dobry to wychodzi taniej wieksze opakowanie pozatym starcza na dluzej i nie musisz co chwile biegac do sklepu :P a z proszkami to nie wiem jak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury tu piszecie
pain au chocolat jak czytam to stwierdzam ze ty jednak madrze piszesz i jestes podobna do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** *** ***
w marketach na etykietkach z cena na półkach jest często cena za kilogram/litr i na to trzeba patrzec...u mnie w markpolu jak kupowac mleko po pólitra to wychodzi drozej jak po litrze, ale w opakowaniu póltora litrtrowym litr jest drozszy niż w litrowym. często sklepy/producenci wykorzystuja to ze jestesmy przyzwyczajone że większe opakowanie znaczy taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×