Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajkadobranocka

Czy wypada się tak ubrać jak Anna Popek?

Polecane posty

Gość bajkadobranocka

http://www.zeberka.pl/art.php?id=36 Mam podobną bluzkę, ale nie wiem, do czego ją nosić. Tak ze stanikiem to chyba jednak nie bardzo wypada, prawda? Macie jakieś ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facio
etam mi sie to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
zmysłowy stanik i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Bluzka dobra ale za mocno opięta to źle wygląda ja raczej bym wybrała koszulke na ramiaczkach pod tą bluzkę ale najlepiej gorsetowe coś uszyć odkryte ramiona i znaczny dekolt sam stanik źle wygąda może taki mniej wyzywający czarny gładki alele myślę że najlepszy gorset i oczywiście nienagana sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to nie ale nawet i ona
Gość a moze tak
bardzo zle dobrany stanik.zwykly mam taki z h m za 10 funtow, na pewno nie jest az taki zajebisty zeby go publicznie pokazywac.tak jak kolezanka wyzej pisze, caly czarny, satynowy bylby lepszy.i ta BLUZKA POWINNA CHOCIAZ TROCHE byc luzniejsza , nie taka opieta , bo wona wyglada jak klocek na gorze przez to ale generalnie fajnie wygladaja przezroczyste bluzki (z odpowiednio dobranym stanikiem lub ja nosze z satynowym gorsecikiem, takim specjalnym pod takie bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się podoba ten stanik w prążki zamiast gładkiego. ładnie wygląda w nim jej biust. nie jest sprany czy zniszczony ani nie prześwitują sutki. a że nie kosztował fortuny nie znaczy że jest zły. zgadzam sie z wami ta bluzka powinna być luźniejsza!!! tak ściśnięta psuje cały efekt. mi podobają sie przezroczyste koszule na sam stanik ale wiadomo tak można ubrać sie na specjalną okazję a nie na co dzień. no i trochę się wstydzę:P:P zazwyczaj więc noszę je na tubę wtedy ładnie prześwitują ramiona. lub z delikatnym topem na cienkich ramiączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Wy chyba oglądacie tylko tą Anię, a nie przeczytałyście tekstu tam zamieszczonego. Pisze tam wyraźnie, że bluzka ma mieć taki efekt "za małej jakby o jeden centymetr".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu wiesz dokładnie tam pisze \" Prezenterka postawiła na przezroczystą bluzeczkę, która sprawiała wrażenie jakby była o centymetr za ciasna.\" to raczej krytyka albo leki sarkazm a nie wytłumaczenie zamiaru. cały tekst jest raczej lekko ironiczny ale też przychylny. krótka notka do fotek bynajmniej nie mająca na celu tłumaczenia efektów ubioru jakie chciała tworzyć anna popek lecz jej obgadanie:P:P a my po prostu zwracamy uwagę że ona źle leży. ściska biust tworzy na nim fałdki, rozciąga sie na guziczka. porostu wygląda nie ładnie i raczej to nie było zamiarem anni . gdyby nie to wyglądała by super czerwone usta prześwitująca bluzka kokarda i ołówkowa spódnica idealnie zwłaszcza na pokaz bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale te skórzane spodnie jej
pasują - jak kazdej zgrabnej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×