Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damian666666

też już od wielu lat szukam porządnej. Bez skutku.

Polecane posty

Gość damian666666

też już od wielu lat szukam porządnej. Bez skutku. wszystkie mają dziesiątki przygód za sobą, związki z żonatymi, seks zbiorowy. czasami także seks za kasę. za to udają zawsze święte i niewinne. a czym bardziej zepsuta, tym więcej uczciwości wymaga. szmaty, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to poważny problem wśród dwudziestoparolatków. Jak tu znaleźć niezużytą kobietę nie będąc jednocześnie pedofilem. Dobrze, że mnie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrobilam tak...
Damian 666 , nie szukaj sama wpadnie w twoje rece , idz na koncert!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nigdy nigdy
i nie znajdziesz :) bo my wszystkie jesteśmy szmaty, jak nie w realu to w myślach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do damian666666
dla mnie nawet kobieta po jednej przygodzie seksualnej jest szmatą. porządna uprawia seks tylko z miłości w stałym związku, bo nie jest puszczalską dupodajką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu dlatego
już tyle czasu bez sexu bo nie mogę znaleść swojej drugiej połóweczki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian666666
Niestety nie moge szukac wsrod porzadnych bo jestem tak brzydki ze zadna nie moze na mnie spojrzec. Jestem pryszczaty, mam lojotok i do tego malego penisa. Tak sie zastanawiam czy nie przerzucic sie na panow tym bardziej ze ostatnio pan Heniu spod dwojki troche sie do mnie zaleca. Musze sie przyznac ze nawet mi sie to podobalo. Tak wiec chlopcy gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do seksuologa lub psychologa, połóż się na kozetce i jemu zwierzaj i nie zaśmiecaj nam tu forum. A jak chcesz dziewicy to poszukaj w zakonie, lub załóż jakiejś dziewczynce majtki blaszane jak podrośnie będziesz mieć jak znalazł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tamaaa
chcialabym miec takiego mezczyzne dla ktorego wazne byloby to ze bylby dla mnie pierwszym...oczywiscie to dziala tez w druga strone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian666666
Niestety jestem brzydki i mam problemy z nawiazywaniem znajomosci. Zeby pozbyc sie bycia prawiczkiem musialem isc do agencji stad to moje obrzydzenie dokobiet latwych obyczajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządna jestem
ja :) 20 lat :) nie mam za sobą wiele przygód...dwa związki,ot co.... I potrafię kochaćtak jak nikt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz tam porządna
jak byś była taka porządna to w wieku 20 lat nie miałabyś nie tylko żadnych przygód, ale też byś była dziewicą. 20latka co miała 2 partnerów seksualnych to nie jest przesadnie porządna i cnotliwa dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządna jestem
phhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz tam porządna
są porządniejsze dziewczyny od ciebie, które nie są tak doświadczone seksualnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządna jestem
phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz tam porządna
a dziewczyna, która miała jakikolowiek przygodny seks, nawet raz to w ogóle nie ma prawa mówić o sobie, że jest porządna, bo to kpiny by były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nam oceniać innych
bez względu na ich postępowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A całkiem niedawno,bo dzisiaj czytałam na jakimś forum wypowiedź 22-letniej dziewczyny,która jest dziewicą i ma z tym problem,bo się boi,że tą wiadomością odstraszy faceta.Ech,po_ _ _ _ny ten świat.Faktycznie,same szmaty,które twierdzą,że mamy równouprawnienie i można gzić sie na prawo i lewo.Naszukasz się autorze porządnej laski,tylko się nie zniechęcaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz tam porządna
a co musi zrobić dziewczyna, żeby przestać być porządną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze te chlopy
to coraz madrzejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika83
... i raczej nie spotkasz porządnej, bo te porządne też czekają na porządnego i tak im życie ucieka. Lata mijają i z tej porządności żadnego pożytku nikt nie ma... bo dalej sami całe życie będą... Wiem to z własnego doświadczenia, czasem żałuję, że jestem taka przewrażliwiona i delikatna, pewnie dziś miałabym jakieś ciekawsze zajęcie z własną rodzinką, a nie użalanie się na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×