Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marika2213

podwyższony puls

Polecane posty

Gość Marika2213

Jestem w 19 tc, codziennie mierzę sobie ciśnienie i jest w normie, ale za to ciągle mam za wysoki puls-110. Co to może oznaczać, czy któraś z was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika2213
Pomoże mi ktoś, bo się martwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika2213
Pomoże mi ktoś, bo się martwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tammm
jeśli jesteś w ciąży to wykluczam sprawy związane z nerwicą stawiam na brak ruchu i słabą kondycję, wszsytko to można poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie wiem jaki masz puls normalnie (to znaczy przed ciążą jaki miałaś - może też dość szybki) Po drugie u kobiety ciężarnej puls jest zawsze nieco podwyższony Po trzecie tachykardia może wynikać z anemii - jeśli nie robiłaś dawno badań powtórz morfologię A przy najbliższej wizycie u ginekologa zwróć na to uwagę - jeśli uzna za konieczne to może skierować Cię na wizytę u kardiologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podwyższony puls nawet do 118 w ciąży,po porodzie pytano czy mam wszystko w porządku z tarczycą.Teraz jest ok mam 90 tak przeciętnie,ale czy to do końca ok to nie wiem,a z tarczycą mam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
Koniecznie zbadaj tarczycę, wysoki puls moze wynikac z nadczynnosci tarczycy, z tego może się zrobić nadciśneinie i zatrucie ciażowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podwyższony puls i duszości z tego powodu, ale jak mi lekarz przepisał potas, przestało mi tak serducho walić :) Za to wywiązała się drobna kamica i stąd problemy z potasem :o Ja bym się spytała gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×