Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość ....finka
RENATA KARPINSKA 36 1020 1462 0000 7002 0170 4865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
mam 21 lat -mam czekac na Twoje gg czy tutaj pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam21 lat
chwile mnie nie bylo, przepraszam, wolalabym tutaj,jesli mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
m am 21 lat--proponowalam juz oczyscic mocz....Skore pod oczami natluszczaj kremem z wit A-do kupienia w aptece.Mozesz zastosowac swietlik w zelu,zel arnikowy ,ktory stosowany pod oczy zapobiega podpuchnieciom ,workom i zapobiega sincom. Dziala tez lagodzaco. Oklady np z rozgotowanego siemia lnianego ,twarogu,szalwi -ktora dziala przeciwzapalnie ale nie wysuszajaco Sprobuj wypic wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Mam 21 lat-mam nadzieje ,ze cos co z tego wymienilam bedziesz miala pod reka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam21 lat
wiesz, mnie chodzi wlasnie nie o oczyszczanie moczu, tylko o te oczy na razie, tak mnie swedza ze nie wyrabiam a uczyc sie musze do egzaminu, i jak tu czytac z takimi worrkami :) posmarowalam sobie juz 2 razy tym zelem arniki, spryskalam woda rtermalna z vichy, niestety nie czuje i nie widze poprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Wiem ,ze chodzi Ci w tej chwili o oczy ale powodem moze byc stan zapalny w moczu, wiec........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam21 lat
ja rozumiem ze to przez stan zapalny pewnie, ale w sumie to dziwne, nic nie czuje zeby mnie pieklo, w zasadzie chyba wszystko w porzadku jest... moze to przez to ze ja mam bardzo wrazliwa skore, o czym juz pisalam na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Ale oczy sa podpuchniete.....Ile wazysz , czy czesto oddajesz mocz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam21 lat
mam 164 cm i waze 53-54 kg, roznie to bywa. a mocz oddaje roznie, jak duzo pije to duzo, jak nie to mniej, zwykle jest tak ze rano oddaje duzo bo rano pije duzo a potem mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam21 lat
jeszcze jedno- taka mooja natura chyba ze mam since i worki pod oczami, zawsze i odkad pamietam. tyle ze teraz to sie strasznie nasililo i jest zaczerwienione i swedzi... dodam ze jestem alergiczka ale nigdy nie mialam takich objawow,jedynie katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Czyli moze byc tez alergiczne-teraz dopiero mi to napisalas............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam21 lat
nigdy nie mialam takiego objawu, mam uczulenie na pylki drzew, traw itp a jedynym objawem jest katar, nigdy nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona1
Do ....FINKA Witam, chciałabym uzyskać poradę na temat ciągle powracającego zapalenia zatok przynosowych. Męczę się z tym już od ok roku, kilka antybiotyków i zero efektu. Po tych "kuracjach" antybiotykowych mamtak osłabiony organizm, że praktycznie co miesiąc jestem przeziębiona i musze walczyć, żeby nie pojawiło sie znowu ostre zapalenie zatok. Nawet teraz jestem przeziębiona (przytkane zatoki, bakteryjny katarek, przytkane uszy) : próbowałam się wzmacniać, ale coś cięzko idzie, a kiedyś byłam zdrowa!!!! Antybiotyki i bakteryjki z zatok spowodowały problemy z jelitami (bóle, kłocia na lewej dolnej stronie, lekkie wzdęcia), lekkie zaparcia i osad biały na języku, oprócz tego hemoroidy. Zdarzają się też problemy kobiece (bakteryjki, grzybki). Ale najgorsze są te zatoki. Te bakteryjki dalej tam siędzą. Czy mogę prosić o pomoc w tej sprawie tak, by można było pozbyć się problemów z zatokami. Zmęczona i znięchęcona wizytamiu "lekarzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
zmeczona 1-doradze ....gdy tylko znajde czas-mam nadzieje ,ze skutecznie :)A wyslesz jakis grosz na konto mojej corki,pisalam na co zbiera.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianek82
Finko:-) Bardzo dziękuję!! Napisałam na gg o podanie adresu do przelewu (inaczje elektronicznego nie zrobię)-ale tu nie podawaj, to zbyt publiczne miejsce. Jak będziesz miała wolną chwilę odpisz prosze na gg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martasiesiewicz
Rogowacenie przymieszkowe i zwiazane z nim przebarwienia, proszę o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona1
Myślę, że nie ma problemu. Muszę jeszcze dokłądnie przejrzeć forum i chyba nie ma tam nr konta albo kontaktu na gg? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona1
poproszę nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ZATOKI---przyczyny ;w zatokach przynosowych powstaje zator sluzu,ktory stanowi idealna pozywke dla bakterii. Nalezy ssac olej slonecznikowy ;3\4 lyzki ,ale ssie sie tak , jakby plukalo sie zeby.Po 20 min pozostalosc wypluc ,usta wyplukac. Moga byc objawy pogorszenia ...ale to znaczy ,ze rozchodza sie stany zapalne.N ie przerywac --conajmniej 1x dziennie.Szerzej na temat ssani a oleju.. na forum....Pomocne sa oklady z lisci swiezej kapusty na noc ,przykladane na czolo ,ktore nalezy owinac flanelka ,szalikiem,bez foli . Czy wiadomo jak robic oklady z kapusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ZATOKI--cd W leczeniu zatok pomagaja parowki;garsc Septosanu +2 lyzki miety gotowac w 3l wody ,n ajlepiej w szerokim garnku.Rozebrac sie do pasa ,stanac nad garn kiemi okryc sie przescieradlem i kocem .Po 20 min inhalacji wytrzec cialo ,ubrac sie cieplo i polozyc sie spac . Parowke stosuje sie raz w tygodniu..Gdyby cieknaca ropa powodowala stan zapalny gardla ,nalezy je plukac mieszanka ;1 lyzeczka soli bochenskiej na szkl wody z dodatkiem 10 kropli Azukalenu oraz 5 kropli Propolisu. Po tej kuracji zatoki beda wy leczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finka a co proponujesz na niedoczynnosc tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ZATOKI----cdn........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
niedoczynnosc tarczycy---oklady na tarczyce i masaz strefy refleksyjnej...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
zmeczona 1-a moze ty podasz gg swoje -napisze dalsze porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona1
Ok 1418025, ale będę dopiero jutro dostępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
mpp----podaj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Marta s --napisz cos wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finka podam ci mojego maila coriander@o2.pl a przez niego gg oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×