Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość ....finka
KATIJE---:)cholesterol ...pojadac platki migdalow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
okok---moze podaj swoje gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadczynność tarczycy
obawiam się że wielu z tych produktów nie znajdę w zielarskim, jakaś alternatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok
finko podam Ci moj e-mail skontaktuj sie tam to podam Ci gg. Bo nie chce rozpowszechniać gg. Moj e-mail kasiakowalska21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Nadczynnosc tarczycy---wymienione ziola dostepne w sklepach zielarskich Nadczynnosc tarczycy Nadczynnosc tarczycy---ziola z przepisu Klimuszki...dostepne w sklepach zielarskich.Dodatkowo masowac strefe refleksyjna nr 12-stopy ;tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd korzystac z zabiegow bioenergoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok
Finko odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Ok ok- w jakim jestes wieku? hmm bierz dalej magnez.Zrob na lydki nog oklady z lisci kapusty- rozbij jak na kotlety,posmaruj olejem i zawin na cala noc....tyle na razie. Odpowiedz na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok
mam 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok
biore jeden dzien magnez, jeden dzień wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ok ok jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Magnez pobieraj codziennie.Jestes znerwicowana? Oprocz tego masz jakies inne dolegliwosci?np ze strony ukladu pokarmowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd objawy ;jak przy braku magnezu-pobieraj dawke jak na opakowaniu.Dla wzmocnienia organizmu Falvit 2x jedna tab,tabletki drozdzowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok
ze strony układu pokarmowego - refluks ogólnie jestem spięta teraz, ale to mrowienie trwa już miesiąc. Jestem spięta bo martwie się, że to nie mija. Drgają mi mięśnie. Kręci mi się w głowie, wczoraj sie przewróciłam. Jak ide mam taką niepewność jak by była pijana. Mam mroczki przed oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
okok---moze jutro uda nam sie spotkac na gg albo jesli masz tel domowy--to oddzwonie -w soboty i niedziele mam darmowe.Jak sie czujesz?Zrobilas oklady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finko znasz coś na grzybicę paznokci u nóg? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt odnośnie wody utlenionej
naprawde woda utl w żelu 5 razy dz może niszczyć cebulki i sprawic ze nie odrosną włoski? możesz napisać o tym cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREDA
FINKO bardzo prosze jak mam pokonac uporczywy tradzik..............., mam 30 lat i walcze znim juz blisko 15 lat , cholerna zmora......., biore po raz kolejny antybiotyk i na twarzy jest ok ale nadal wyrzuca mi na plecy, i naprawde probowalm juz wszystkiego teraz dodatkowo zaczelam pic mieszanke ziolowa ktora znalazlam na forum (wrotycz, uczep, mieta, glistniki pieciornik gesi) nie widze duej roznicy ale jak to pokonac raza zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
GRZYBICA PAZNOKCI---swietna receptura ;rozgotowana cebula - w niewielkiej ilosc wody ;gesta papka ,przykladana n a schorowane paznokcie ,szczegolnie polecam na noc .Terapie nalezy stosowac minimum przez trzy tygodnie stosujac co drugi dzien chociaz efekt pojawi sie juz po pierwszym tygodniu.Dodatkowo, zapobiegawczo pobierac probiotyk np For Bactil-zawiera 4 szczepy bakterii,niedrogi-30 kap 15 zl.Stosowac 1 kap dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
GRZYBICA STOP---polecam moczenie stop w rozgotowanych obierkach z selera oraz przykladanie kompresow z rozgotowanej cebuli. Terapie stosowac jak przy grzybicy paznokci........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
pyt odnosnie WODY UTLENIONEJ---najlepiej w zelu 5x dziennie.---porada M Prokopa w programie Dzien dobry tvn-sprawdzil na sobie , wloski wyginely...Moja dodatkowa rada-skore chronic kremem z wit A i mascia nagietkowa--do kupienia w aptece. Wode utleniona stosowac przed pojsciem do solarium i na slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd w przypadku przerwania ... powracac do smarowania w utleniona.Nie golic ,bo to najgosze co moze byc-wlosy staja sie coraz grubsze i mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
TRADZIK----antybiotyk bedzie tu raczej dzialal tylko w czasie jego stosowania....to, ze pojawia sie takze na plecach - swiadczy o przeziebieniach .Jest n a to skuteczna rada .........ale pisania . .. Ja sie wypisze . .. a Ty moze nie bedziesz stosowac.Przepisy p roste.........i skuteczne. .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okok
Finko odezwij sie do mnie na maila kasiakowalska21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freda
Finko bardzo prosze :-), ja stosowalam naprawde rozne rzeczy, oczyszczalam juz watrobe, bralam hormony, leczylam sie na candide ..a o niezliczonej ilosci antybiotykow nie wspomne ale tylko one mi pomagaja wlasnie jak piszesz tylko na czas ich brania ..............bo chcialabym chociaz raz latem wyjsc jak normalny czlowiek w koszulce na ramiaczkach i nie dolowac sie ciagle z powody tych cholernych pryszczy ...................bardzo Cie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
okok---wejdz na gg ale mojego syna--1272641 i podaj swoje gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×