Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość ....finka
.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joy518
Finko czy znasz jakiś sposób leczenia boreliozy. Własnie wykryto u mnie tę okropność i jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Podaj gg......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joy918
podaję gg 9779862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalona cera naturalnie
bez kremów solarium? Mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
OPALONA CERA NATURALNIE---skora ładnie i rownomiernie przyciemnieje ,a przy okazji znikna wszystkie wykwity i krostki ;kapiele w wywarze z lisci orzecha wloskiego zaleca sie takze paniom ,ktore nie moga sie opalac .Na jedna kapiel bierzemy ok .1\2 kg lisci ,zalac 2 l wody i gotowac ok. godz .Wywar dodac do kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
1/2 kg lisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalona cera
czy mozna zrobic z tego tonik i przechowywać w lodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm hmmm
AAAAA strasznie mnie boli ucho... tzn mam infekcję od poniedziałku i już wydawało się, że mi przechodzi a dziś zatkało mi się ucho i teraz boli... można mi jakoś pomóc? do lekarza może pójdę jutro w zależności jak mnie będzie mógł przyjąć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellika88
mam problem z cerą naczynkową, sytuacje stresowe, zmiany temperatury, wysiłek fizyczny... robie sie czerwona i goraca normalnie jak burak:( proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Opalona cera ---pewnie tak............sprobuj i napisz jaki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Maslo kakaowe -ziaja -poprawia koloryt skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm hmmm
Nie czekając aż odpiszesz wczoraj już nie mogłam wieczorem wytrzymać i zastosowałam Twoją poradę, której mi udzieliłaś odności węzłów chłonnych a mianowicie BenGay. Smarowałam nim okolice ucha cały wieczór i szczypało, grzało, piekło, pykało i .... nim poszłam spać to ból minął. Niesamowite. Jednak jak się dziś obudziałam to miałam trochę krwi w uchu i tak dziwnie słyszałam, wiec mimo to poszłam do lekarza i Pani doktor powiedziała, że jeszcze tak zapaskudzonego ucha to nie widziała, ale błona nie pękła no i oczywiście zapisała antybiotyk. Własnie wzięłam pierwszą dawkę. Ale tak się zastanawiam może jest jakiś sposób oprócz cudownego BenGaya żeby sobie troszkę pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medycyna naturalna jest super we wszystkich pokarmach mamy samą chemie i żadnych mikroelementów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu polecam to uzupełnić suplementami dobre mają na stronce www.life-star.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ZAPALENIE UCHA ---kompresy cebulowe sa skutecznym sposobem leczenia ucha srodkowego;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm hmmm
zanaczy ugotować cebulę i się nią obkładać koło uszu tak? i pewnie to czymś nakryć i trzymać w cieple?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Posiekac 1-2 cebule ,rozetrzec i rozsmarowac na 2 chusteczkach do nosa .Poskladac je i przylozyc do kazdego ucha .Na koniec obwiazac glowe szalikiem lub zalozyc czapke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Duzo pic !!!Do zwalczania infekcji organizm potrzebuje duzo plynow .pijmy malymi lykami bo ruchy przelykania sprzyjaja oproznianiu kanalow laczacych gardlo z uchem srodkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Podkladac do snu dodatkowo poduszke pod glowe ;wyzej ,nosic glowe do gory!!-zatkane kanaly beda latwiej sie oprozniac .Zapobieganie ;dbac o wyleczenie przeziebien i katarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Krople octowe --conajmniej 4x dziennie do bolacego ucha wkraplamy kilka kropli octu winnego lub jablkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm hmmm
Bardzo dziękuję za rady, na pewno się przydadzą :) Ale musze powiedzieć, że miniona noc była koszmarem... nie mogłam spać, ucho bolało, nos zatkany no i jeszcze jak leże na tym chorym uchu to co jakiś czas trochę krwi z niego wycieka... Ale teraz, rano jest jakby lepiej, może antybiotyk zaczął działać? W każdym razie zamiast leżeć to siedzę, popijam często i rzeczywiście trochę pomaga, potem zrobię sobie ten okład z cebuli i zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
hmmm hmmm-prosze uzyc jeszcze ben -gay ,wysmarowac nim takze gardlo ,zatoki nosowe , czolowe.Po wycieku z ucha poprawia sie warunki procesu zdrowienia ,a czesto bol moze ustapic od razu.Nakladac obie dlonie na uszy.Pomasowac punkty na stopie -ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Picie zimnych napojow ,łogodzi bole ucha ,ktore nasila ciepło.Mozna jeszcze pic rumianek przeciwzapanie i zrobic z niego inhalacje.Jesli antybiotyk ;to zwsze z łyzeczka siemia lnianego zmielonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Angellika 88 --pisałam juz na ten temat...Miedzy innymi str 22.prosze stosowac tez ;zel arnikowy ,maseczke z glinki czerwonej oraz leki wewnetrznie.....Ochronnie ;pod puder- krem z wit A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martula_____
droga finko, czy znasz może naturalny sposób na pozbycie się 2 małych guzków z tarczycy? (nie są złośliwe, jestem po biopsji) Będę bardzo wdzięczna z wskazówki, endokrynolog stwierdził, że albo się same wchłoną, ale raczej mam na to nie liczyć, albo się powiększą i trzeba je będzie wyciąć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Podaj gg --doradze ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfff
Finko pisałam do Ciebie na gg ale nikt nigdy nie odp a jesteś dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medycyna naturalna a choroba polineuropatia. Pani Finko, co Pani o tym sadzi i ewent.prosze o porade.Dziekuje za wszystkie Pani rady i podziwiam zasob wiedzy i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
gfff-to gg mojego syna wiec nie zawsze jestem,ale jestem w tej chwili......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do finkaaaa
a co sadzisz na temat akupresury? czy naprawde komus pomogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×