Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika - Iza

3 lata temu w uk bylo super !!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Monika - Iza

Jak sobie przypomne jaka cisza i spokoj tutaj panowaly jak bylo milo isc do knajpy zadnego kurwa mac na ulicy zadnego dunego ponizajacego nas polakow artykulu a teraz szlak mnie trafia !!!! jestem za tym aby Anglicy wprowadzili zmiany zeby polacy juz nie mogli tutaj sie osiedlac bo to to niczego dobrego nie doprowadzi wrecz przeciwnie zaszkodzi tylko tym ktorzy juz tutaj sa!! tak dbam o swoja dupe !! bo to nie jest normalny exodus ludnosci i to co tutaj napisalam popiera wielu moich znajomych anglikow tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebeczka
Naprawde na kazdym kroku spotyka sie Polakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
dokladnie tak , ....wyjdziesz z domu i na 5 spotkanych osob 1 to bedzie polak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
a, relacje jakie sa wsrod poloni za granica to wystarczy poczytac na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z Dablina
Polacy sa bezczelni!!! tylko czekac az nas z tad zaczna wyrzucac. To przeciez Irlandia wolny demokratyczny kraj, a Wy co chcecie zrobic z niej, kolonie polska ??? Tylko czekac, jak tak dalej bedzie to mozemy sie spodziewac wiecej spalonych polskich samochodow, powybijanych okien i zebow. Lepiej nie przeciagac struny. Jestesmy tu tylko goscmi z laski Irlandczykow. Nie dziwie sie ze Niemcy tak dlugo zwlekaja z otwarciem rykow pracy dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh ja tez
juz mam dosc "kurw"..gdzie tylko sie obejrze-Polak i to glownie dresiarze i inny margines spoleczny sie tu zjezdza.Bardzo chetnie wrocialbym do Polski, bo w Polsce nie widac tego co tutaj sie dzieje..skad te buraki sie biora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy juz o tym slyszeliscie,ale jakis Polak ma zamiar sprobowac zmienic irlandzka konstytucje,aby mozna bylo zalegalizowac jezyk polski jako jezyk urzedowy obok angielskiego i irlandzkiego.Ja mysle,ze to juz gruba przesada i wcale nie zdziwilabym sie,gdyby nawet tak spokojni i przyjazni ludzie jak Irlandczycy wkurzyli sie na Polakow. Przeciez Polacy sa nazwazniejsi na calym swiecie i wszedzie powinni miec wygodnie wiec dlaczego maja sie uczyc angielskiego skoro mozna zmienic konstytucje... ;P Trudno nawet uwierzyc,ze ktokolwiek jest na tyle glupi,aby probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
doladnie tak jak piszecie ...jak mamy tutaj zyc wychowywac dzieci skoro anglicy nas nie chca bo nas tutaj za duzo , zamknac granice bo ten exodus tylko pogarsza nasza sytuacje!!!i jestesmy beszczelnym narodem drugi jezyk urzedowy polski !!!! jak tak mozna nie mamy wstydu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
przeczytalam ten artyku ale wstyd !!! oni nas znienawidza!!!!!! co bedzie z naszymi dziecmi !!! beda bite i kopane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh ja tez
najgorsze jest to, ze 80% wyjezdzajacych do Anglii to polski margines spoleczny...wiec Anglicy widza nas takimi:(( robole do pracy w fabryce i na budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
Wczoraj Anglik zadal mi pytanie dlaczego nas tutaj tyle przyjechalo mowie mu kasa !!!! nasz zlodziejski rzad !!!! ludzie nie maja na czynsz , samotne matki na chleb itd on to zrozumial ale sam mowi ze ten exodus sie musi skonczyc bo anglicy maja dosyc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Dublinie i tez przyjezdza do margines z Polski,ale nie jest to az tak wielu ludzi.Mysle,ze jest tu trudniej znalezc prace bez jezyka choc sama bylam swiadkiem,jak faceta przyjeli do pracy w supermarkecie na nocna zmiane a potrafil tylko powiedziec ,,John,Poland,, tak wygladala jego znajomosc jezyka angielksiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
ohh ja tez zgadzam sie z toba , ja sie poprostu boje o przyszlosc moich dzieci .Anglicy sie martwia ze odbieramy im robocze stanowiska i jak ich rozumiem , garstka nas tutaj pracuje nie fizycznie !!! o reszcie nie wspomne wiadomo gdzie pracuja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm.
Czyli jednym wolno było wyjechać, a innym to już nie? Jakie to typowo polskie. Niech będzie tak , jak chcecie, ale wówczas wszyscy won. Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
hmmmmmmmm. nie zrozum mnie zle !!! ale tak sie dluzej nie da !!! tyle polakow pobito polek zgwalcono itd nie chca nas za duzo !!!! a my tutaj jestesmy od poczatku i widzimy te zmiany !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh ja tez
ja bardzo chetnie bym wrocila do Polski, ale moj maz jest obcokrajowcem i nie mowi po polsku:((( i nie chce sie przeprowadzic..coraz bardziej mysle o przeprowadzce do jego kraju..jedyny problem to to, ze bede bardzo daleko od rodziny w Polsce i przyjaciol, a z Anglii to tylko 2.5 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mowie,zeby nie wpuszczali,ja chcialaby,zeby na przyklad wprowadzili jakis test jezykowy.Bo po co chcesz jechac do Anglii jesli nie znasz angielskiego i jest bardzo duze prawdopodobienstwo,ze bedziesz prosil o benefity i domy socjalne. Ja nie chce sie wymadrzac,moj angielski nie nalezal do najlepszych kiedy przyjechalam do Irlandii,ale ja wykazywalam checi nauki,i to bylo celem mojego przyjazdu a nie zarabianie pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh ja tez
Ewelina-masz zupeeelna racje!!!takie cos przydaloby sie baaaaardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
ja tez mysle o wyjezdzie z Uk dla bezpieczenstwa dzieci nie wiem moze Norwegia moze Kanada ale tutaj bedzie coraz gorzej!!!! ten syf z polski ktory zostawilam przyjechal tutaj !!!wiadomo o kogo chodzi .... nie obrazam ludzi na poziomie !!!!robia nam opinie !!!!rzad nam wyrabia opinie!!!!W USA duzo jest polakow ale sa zupelnie inni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
Ewelina ty tez masz racje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro L.A.
"W USA duzo jest polakow ale sa zupelnie inni !!!" no no szcegolnie na Greenpoint albo Jackowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie Norwegii nie polecam,mieszkalam tam przez 4 miesiace i Norwegowie nie przepadaja za Polakami. Poza tym w Norwegii tez jest wielu Polakow wlasnie zaliczajacyh sie do marginesu spolecznego.Faceci glownie pracuja na budowach a dziewczyny sprzataja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh ja tez
szczerze to nie sadze, aby Polacy w USA byli zupenie inni..wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm.
Nigdzie nie prowadzi się rankingów, czy źle się zachowują Polacy, którzy są tam od lat, czy ci nowi. Jedno jest pewne: wyjeżdżałam za granicę na początku lat 90-siątych i wówczas wielu Polaków miało takie samo zdanie. Polacy z natury nie lubią sobie pomagać, natomiast mają zbyt wspaniałe mniemanie na temat Brytyjczyków, Niemców itd. Niedawno czytałam artykuł na temat fali przestępstw emigrantów z dawnego bloku wschodniego, czyli również nas, i że to taki wielki procent. Okazało się , że ten olbrzymi procent wynosi około 8%. Biorąc pod uwagę, że nawet gdyby w porównaniu ze wszystkimi emigrantami z byłego bloku nasza polska emigracja wynosiła 50%, to wniosek jest prosty: nasi rodacy mają swój niechlubny udział w całej przestępczości w granicach około 4%. Nie sądzę, żeby to było aż tak dużo. Oczywiście najlepiej jakby w ogóle nie było naszego udziału w tym procederze, ale też nie przesadzajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarabi
Macie racje.To co piszecie o polakach za granica to prawda.Moja siostra wyszla za maz za anglika 8 lat temu i od tego czasu mieszka w Londynie.Czesto ja odwiedzam(teraz nawet czesciej bo ceny biletow lotniczych sa tansze niz u nas na pociag)to co wyprawiaja polacy to koszmar.Sama widzialam jak rubasznie i chamsko zachowuja sie np w pubach czy marketach.Ostatnio podobno pisali cos a angielskiej prasie o tym ze chca ukrucic polakom te wyjazdy na wyspy i pozwolenia na prace.Sami jestesmy sobie winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuntakinnte
Posłuchajcie to powinno wyglądać inaczej Unia jest otwarta i jest tyle krajow np Irlandia,Norwegia,Szwecja,Holandia,Belgia,Dania,Szwajcaria... i wiele innych gdzie zarobki są poruwnywalne do tych w uk a nawet wyższe i wiem co mówie bo byłem w paru z nich.:classic_cool: Polacy oprócz zarobu chcą się chwalić, a Anglią można się chwalić i do tego waluta stoi wysoko itp i każdy głupol jest tym wabiony gdyby USA otworzyło granicę to jechali by tam bo to debile Ja kończę studia i wyjeżdzam do Norwegi A cha nie wyjeżdzaicie do norwegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhjhgv
ale jestescie panienki puste wielkie damy z anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm.
Ewelina, to poleciałaś, ale margines :( Margines to pijacy, k... i takie tam, a nie to, że ktoś sprząta, czy komuś dom buduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
ok nie wiem mam kolezanke w USA ktora mi to troche przedstawia ... ja sie poprostu boje >>co bedzie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×