Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika - Iza

3 lata temu w uk bylo super !!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kasztanka piłsudskiego
moja córka wyjechała do Wielkiej Brytanii w zeszłym roku i raczej nie narzeka na Polaków, choć i menele się zdarzają. Za to opowiadała mi o angielskiej młodzieży, jak wstrętnie się zachowują, jak chlają, ćpają, są wulgarni itd. Również sądzę, że zawiść przez was przemawia,a Anglicy to tacy super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
za duzo nas !!! a bedzie jeszcze wiecej nowe pokolenie itd jak to wplynie na Anglikow , nie chce zeby w moje dzieci rzucano kamieniami a juz tak bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjh
Monika-Iza to się nie bój tylko wracaj i więcej nie rozrabiaj w tej UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enaaa
Ja wyjadę do kanady bo mam siostrę a wizę dostanę za pare miesięcy będe zarabiać tyle co w Irlandi( praca - opieka starszej osoby )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiii
hej powiem wam ze ja zupelnie nie odczuwam obecnosci rodakow.. ale to cyba tylko daleko ze jestem w malutkim miasteczku i to chyba byl sluszny wybor jak czytam co jest w wiekszych miastach - i to fakt jak tam jade to co 5 metrow slysze "kurwa" i wiem ze rodacy ;) a jak mi sie kiedys zdarzylo pracowac z polakami to NIGDY WIECEJ jeden drugiemu swinie podklada na kazdym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika - Iza
chce zeby moje dziecko wychodzilo i wracalo cale do domu !!! a przez to ze nas tutaj tyle przyjechalo to nie jest juz takie proste i marze zeby ten exodus sie skonczyl zeby Anglia powiedzala stop dla polakow !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam nieważne
śmieszne jesteście:D w tej chwili można jechać wszędzie a wy rozpaczacie nad UK żałosne bo Angole są cwani to oni podbili świat i myślicie że się będą litować :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala - mi
i co z tego ze podbili nie rozumiem twojej wypowiedzi !!!! pewnie jestes jednych z tych polskich tepakow co na socjal czatuja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala - mi
a, traz nim ktos przyjezdza do uk to juz sie pyta o socjal !!!! co jest kurwa mac !!! co z wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justasan
niestetu to wszystko prawda:( Kultura Polakow wymaga wiele do zyczenia.Dzis np moj kolega Anglik powiedzial do mnie "ty kurwo" bo Polak mo powiedzial ze to komplement dla dziewczyny.Załosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enaaa
to prawda byłam w irlandi kucharką, praca wykańczająca,zarobki spore ale wolę opiekować się starszą osobą w kanadzie bo praca jest mało męcząca a zarobki wyższe dlatego bo utrzymanie pokrywa babcia. zresztą uk jest ohydne cały czas deszcz i pełno tubylców i jeszcze jedno w uk zawsze byli obcokrajowcy ponieważ wcześniej zjezdzali się tam arabowie,karaiby,francuzji,zydzi,włosi...uk to nie miejsce do życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika- iza
dokladnie tak !!!! zamknac te chora granice!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika- iza
ok, uciekam ale ten wekeend postanowie co zrobic czy tutaj zostac !!! zarabiam duzo 650 na tydzien ale zdrowie moich dzieci jest wazniejsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam na mysli,ze sprzatanie czy budowanie dla kogos domu sprawia,ze sa marginesem.Marginesem sa dlatego,ze sa scigani przez prawo polskie,a dziewczyny sa puszczalskie i zachowuja sie jak kurewki,to czyni z nich margines. Sama sprzatalam w Norwegii wiec nie uwazam,ze jakakolwiek praca hanbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam nieważne
i tu się zgadzam z wami dziewczęta wyspy brytyjski zanim unie wynaleziono były ostoją dla imigrantów ich system jest dopracowany pod tym względem nasz niestety nie:( ja niedługo wyjadę na islandię bo kumpel ma tam pracę to ja też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserka.
Dlatego jak wybralam Francje, bo wiem, ze z powodu jezyka nie ma tu wielu Polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam nieważne
nie wiem czy ludzie są tacy głupi czy co!!! cały świat po co tam. nie Anglia jest najlepsza nie jest!!! powiedzcie czekam to dlaczego tyle prawdziwych angoli ucieka z uk i narzekają na zarobi , styl życia mam babcię w luton i wiem jej sąsiedzi wyjechali niedawno do australi i są zadowoleni to prawda zgoda w angli jest więcej muzułmanów,zyduw ale teraz i polaków niz tych sklerotycznych herbacianych anglików:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LONDYN londyn LONDYN
jeku a co sie dzieje w londynie....cos strasznego... wydaje mi sie ze tu przyjezdzaja jacys sami kryminialisci i jakiś margines spoleczny...tak ci nasi rodacy wygladaja ze az wstyd mi za Polskę...A jak sie odezwa to się utwierdzam w tym juz na maxa... a zauwazacie jak poacy sie beznadziejnie ubieraja??Zawsze naciagniete biale skarpety prawie do kolan ale koniecznie z logo ADIDAS, do tego koszulka REEBOOK-oczywiscie z olbrzymim logo no i czesto wąsy.....masakra hehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LONDYN londyn LONDYN
no i piwko w reku....a najwiecej ich na ławeczkach i w parkach....normlanie wstyyyyyyyyyd i nic wiecej...Wogole to zastanawiam sie jak to mozliwe ze nadal nas tam akceptuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowy charakter Polaków ! Mi jest super, ale już memu rodakowi nie powinno być :( To co wypisujecie jest BZDURĄ, to jakieś cholerna PROPAGANDA. Całe wakacje spędziłam u chłopaka w Norwegii i nikt nie był nastawiony do mnie negatywnie dlatego, że jestem Polką. A wręcz odwrotnie np.jak spacerowałam sobie to zagadała do mnie 60-letnia kobieta. Była miła od razu zaprosiła mnie na kolację po 15 minutach rozmowy. Norwedzy są bardzo ufni i pozytywnie nastawieni do Polaków. chociaż nie wiem co się dzieje w Oslo bo byłam w małym miasteczku. Wypisujecie tu, że jest za dużo Polaków w UK! My jesteśmy tylko tam KROPLĄ w morzu. Osobiście dużo jest tam Pakistańczyków itp. Nic mi nie wiadomo na temat złego zachowania Polaków (owszem zdarzają sie wyjątki). W jednym macie rację : POLAK POLAKOWI NIGDY NIE POMOŻE ! Wiele razy się o tym przekonałam i zdania nigdy nie zmienię, ale na Boga ludzie przestańcie wypisywać takie BZDURY, że mają zamknąć granice dla innych Polaków tylko nie WAM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam nieważne
TO BEDA JAJA DOPIERO Jak polki zaczą rodzić dzieci i tak jak u nas podawać bogatych angoli o alimenty to dopiero będzie syf :D bo poco podawać biednego polaczka o alimenty lepiej podać bogatego uległego angola i to jest porostu szczyt kuressstawa nie zmyslam tam oni nas odbierają inaczej obudzcie się!!!!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaasa
niestety to prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserka.
Jezeli Polka rozwiedzie sie z Anglikiem i beda mieli dziecko, to jego psim obowiazkiem jest placic alimenty. Nie widze w tym zadnego kurestwa. Co do Polakow, to przyznam, ze nie spodziewalam sie tego, ze margines spoleczny wyjedzie do UK. Nie rozumiem tego. Wielu moich znajomych zastanawia sie czy sobie tam poradza, bo nie znaja super jezyka(mimo iz sa na przyzwoitym poziomie), a taki lump, ktory nie zna slowa po angielski jedzie i sie niczym nie przejmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam nieważne
zgadzam się z tobą mikserka mam sąsiadke kyóra wyiezdza do angli już parę lat i niemoże bo się boi a menele bez szkoły nieznający języka w dodatu niektórzy karani zarabiają więcej niż studencji albo tyle samo mówiłem to jest anglia tu wszyscy przyjezdni równi. a o te alimenty to oczywiście też się zgadzam ale gdy polka na siłe szuka bogatego debila do strzepania dziecka to inna sprawa wybacz:p polacy to nie naród imigrancki my jesteśmy jak niemcy mamy tradycję kraj a musimy uciekać przez tych.....nieważne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuntakinnte
taki tam nieważne, o co ci chodzi ? każdy jedzie i robi co chce a ty nie będziesz nikomu mówił:p co masz do imigracji narodowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogooo
ale piszecie pierdoły tzn.wy możecie tam być a inni Polacy wynocha:O Pojebane jesteście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogooo
do autorki topiku- zastanów się co ty za pierdoły wypisujesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu czegoś nie pojmuje
mówi sie ,że wszyscy,którzy potrafia dobrze pracowac i dobrzy fachowcy wyjechali za granice a w kraju sami nieudacznicy i pijackie geby co to obie lewe rece itd ...a ty piszesz,ze to wszystko jest tam~!!! jak chce kogos wynajac do pracy na budowe -to nie ma nikogo !! Do cholery czy wszyscy Polacy to banda nierobów i grandziarzy????!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mememe
autorko z ust mi to wyjelas!zgadzam sie z toba w 100% ja ci powiem,ze tutaj sie nawet nie przyznaje do tego,ze polka jestem,po co?zeby mnie kojarzyli z lumpami,co wstyd przynosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuntakinnte
zazdrosne samolubne świnie i tyle:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×