Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika - Iza

3 lata temu w uk bylo super !!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość anka co ma dosyć polaków
polacy przestańcie jezdzić do uk wynoście się z tąd my byliśmy pierwsi nie ma dla was tu miejsca spierdalać sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mememe
jeszcze,zeby jakos kulturalnie sie zachowywac,to nie,idzie taki ulica i miechem rzuca na prawo i lewo,waz w kieszeni,do kina nie pojdzie,bo po huj,jak mozna pirata za £3 kupic,musicale be,teatr tez,restauracja jeszcze bardziej,bo mozna kebaba kupic albo frytki w mcdonaldsie!WSTYD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka co ma dosyć polaków
nienawidzę polski wyjechałam do Angli a teraz wszystko czego nienawidziłam wraca:( nie po to kończyłam szkołę i uciekłam. nie zamierzam mniej zarabiać,ja chcę być angielką i mieć dzieci:) wynocha z tond dałny:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna marna prowokacja
patrz wyzej :O nie wiem, jak w ogole mozna wypowiadac takie bzdury; szkoda tylko, ze wam - tym najbardziej glosujacym, ktos nie powiedzial - wypierda....c, kiedy przyjechaliscie na wyspy kim jestescie, zeby oceniac kto ma prawo wjazdu, a kto nie? czyli co - posiedzieliscie tam pare lat, urzadzilyscie sie , a reszta won? margines jest wszedzie - i w Polsce, i w UK, czy Irlandii; autorce tej prowokacji sugeruje jednak zdecydowac sie na opuszczenie UK, skoro przezywa takie katusze patrzac na Polaka z piwkiem w reku i [o zgrozo] z podciagnietymi bialymi skarpetkami;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziękuje autorce - poczułam sie lepiej, skoro nalezę do elity, która zostala w Polsce ;) przynajmniej mniej meneli jest teraz na ulicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czarnych nickow na tym topiku normalnie zatrzesienie :o \"ja ci powiem,ze tutaj sie nawet nie przyznaje do tego,ze polka jestem,po co?zeby mnie kojarzyli z lumpami,co wstyd przynosza?\" mememe-->jesli sie nie zachowujesz jak lump to wydaje mi sie mozesz byc spokojna ze Cie ktos tak oceni :o mnie traktuja ludzie jak czlowieka ,indywidualna osobe , za moj charakter i postawe a nie za to skad pochodze czy nie pochodze a jesli w Twoim towarzystwie jest inaczej to po prostu wspolczuje towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawda
ja też uciekłam z Polski przed Polską. Nie chcę by Angielką ale też nie chcę byc też Polką. Uciekłam z Polski, a ona tutaj za mną przychodzi. Wszędzie Polacy, zawistni, wścipscy ( najgorsza z wad Polaków)- jak tylko spotkam Polaka zaczyna zadawac pytania, ile zarabiam, gdzie pracuje, zaczyna komentowac moje zycie i udzielac " dobre rady", obowiazek pomocy ( bo Rodak), Polkę jak wpuscisz do swojego domu, to zacznie ci go lustrowac od góry do domu, prawie do lodówki wejdzie, a potem obgada wsród innych. Wszechobecne wpierdalanie się Polaków w nie swoje sprawy, narzucanie swojego zdania, zawiśc jawna lub ukryta, nie można niczym się pochwalic, nie można miec dobrego dnia, bo zaraz leci pytanie " a z czego się tak szczerzysz ( poczatek dnia zrabany), ZAWSZE TRZEBA NARZEKAC I SŁUCHAC NARZEKANIA POLAKÓW. Nie chodzi mi tu bynajmniej przekleństwa, bo każdy klnie ( Anglicy tez duzo, jak ktoś zna angielski to wie). Dlatego uciekłam z Polski, bo chciałam zyc swoim zyciem i zeby nikt mi nie mówił co mam robic i jak zyc. A tymczasem to Polactwo przyjeżdża za mną. Ok, jezeli już przyjechali, to niech te przywary polskie zostawia w kraju, a jak nie mają zamiaru to niech nie przyjeżdżają, bo tylko psują życie tym normalnym, którzy od tego polskiego buractwa się odcinają. Mam kolezankę Słowaczkę, która mówi mi, że zanim mnie spotkała, to nienawidziła Polaków, potrafili ją okraśc, oszukac, wykorzystac w pracy, mówi, ze to egoiści, którzy tylko do swojej kieszeni ciągną, nic od siebie nie dają innym i cięgle narzekają i psuja dzień. Mam takie samo zdanie o swoim rodakach, dlatego żaden ( kiedyś popełniałam ten bład), nigdy nie przekroczy progu mojego domu. Chyba, że wykaże, że pozbył sie tego polskiego buractwa. Dałam jej do obejrzenia film " Dzień świra" posłuchała sobie " Modlitwy Polaka", skomentowała tacy są Polacy, których poznałam. Jezeli będziecie tu dalej przyjeżdżac z tymi polskimi mentalnosciami, to Wszystkich nas zmuszą do opuszczenia tego kraju, tak bardzo nas znienawidza ( o ile już tego nie robią), pozostanie mi wyemigrowac do innego kraju i zaczynac zycie znowu od poczatku. bo żmija zwana Polską ciągle do mnie przylega i chce strzyknąc swój jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszetkaherbaty
To prawda, swietnie opisalas sama siebie. Nie chcialabym przekroczyc progu twojego domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek z londona
trochę śmieszny topic. Alę dobra moim zdanie nie przez polaków a innych cudzoziemców którzy jakiś czas temu przyjechali do polski tak się dzieje.rumuni,ukraińcy,białorusini to oni kilka lat wstecz osiedlali się u nas a teraz jadą do uk bo mają te same prawa co my.nie róznią się od nas niczym bo to już polacy tylko że biedni znam tu takich co ciężko pracują żeby wykarmić rodziny w polsce oni są bardzo biedni i nie porównójcie ich do nas,zrozumcie ich sytłacię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płakać mi się chce
jestem gorsza? to znaczy że inni mogą a ja nie😭 nie mam sił,zdołowaliście mnie i chyba nie wyjade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne co piszecie, ale nie myśleliście chyba, że ten exodus ominie UK. Tak to już jest na emigracji, zawsze będziecie obcy. Wyspy jawiły sie jako raj, a upadek okazuje się bolesny. Nie rozumiem jednak, dlaczego z zajadłością psa gończego obrażacie kraj , z którego pochodzicie i ludzi tu mieszkających. Wasz wybór - wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Irlandii jakiś czas, ale nie zapomniałam, że słowa Polska, Polacy, pisze się dużą literą. Obrażacie innych, a sami kultury słowa, otrografii nie znacie. I wcale nie jest tak, że mieszkają tam tylko mało kulturalni Polacy. Są i tacy i tacy ( czytaj wulgarni i szanujący się z klasą), jak wszędzie. Proszę nie upraszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chciałabym zapytać co ma do tego Dzień świra. To bardzo mądry film, mówiący o Polsce. Niestety nie każdy go rozumie, i odczytuje dosłownie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz teraz jest ciezej o prace, angole sie wycwanili i wola kogos kto zna jezyk!!!!!ja osobiscie pomagam innym,ale czasami mnie to meczy bo jesli jest ktos kto jest rok i do slownika nawet nie zajrzal to mnie to juz troche wkurza nie jestem samolubem ale wykorzystywana to tez byc nie lubie!!!od tej pory pomagam ale to ich kosztuje i moze tak ich zmusze do samodzielnego dzialania!!!!! nalecialo nas do obcego kraju wiec trzeba liczyc sie z tym ze zycie tu bez jezyka na dluzsza mete jest uciazliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapor24
do to prawda.. slowacy.. najgorsza nacja jaka spotkalam w UK, pol kraju cyganow, wscibscy, zlodzieje, i uwazaja ze w Polsce to bieda a u nich tak bogato,, bylam nie raz i widzialam ta wies..male gornicze miasteczka i nic wiecej..bieda :d az mnie zastrzeslo jak przeczytalam o narzekajacej slowaczce:P a UK 3 lata temu juz bylo zapelnione, trzeba sie cofnac jakies 5 aby zobaczyc roznice,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mememe
MERLOT!!!!!!naucz sie czytac,a pozniej cytuj,to tylko taka moja mala rada,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam w Anglii
i Anglicy u mnie w pracy bardzo chwala Polakow - ze ciezko pracuja, ze za malo zarabiaja za swoja prace, oni wrecz twierdza, ze Anglicy Polakow wykorzystuja i tak nie powinno byc. oczywiscie, ze zdarzaja sie cwaniacy, drobni oszusci - ale tak jest wszedzie, nie tylko wsrod Polakow. autorce topiku radze przejsc sie w piatkowa albo sobotnia noc przez centrum jakiegos duzego miasta i zobaczyc jak zachowuja sie pijani Anglicy (i Angielki przy okazji tez, bo jeszcze gorsze). ja sie tam swoich nie boje, wszystkie rozboje w okolicy to robota mlodocianych gangow, nie Polakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×