Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

Chciałam wkleić linka z forum na temat zdrowego odchudzania :Stowarzyszenie Cywilizacja Zdrowia (niestety nie mogę go już odnaleźć) dużo piszą o społeczeństwie i żadnych konkretnych przykładów- a ja nie mam zamiaru zaczynać od nowa , po wielu latach znalazłam w końcu dietę dla siebie odpowiednią pod każdym względem - czuję się fantastycznie więc nie ma najmniejszego sensu tego zmieniać . Chciałam się pochwalić :-P W listopadzie otwieram nową restaurację ;-) dlatego mało zaglądam Pozdrawiam dziewczynki cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ,że jednak ktoś tu czasem zagląda ;) Ja dzisiaj kupiłam sobie nową wagę -elektroniczną i okazał sie że moja stara zaniża wagę o 4 kg a to znaczy że gdy zaczynałam się odchudzać ważyłam 101 kg - masakra Jedak jakoś mi to nie popsuło humoru ;) Mam tylko mały dylemat , musiałam zwolnić pracownika a bardzo tego nie lubię robić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lehanno, jak musiałaś, to musiałaś, czasami trzeba! dalszego dziarskiego realizowania planów 🌻 i zawodowych, i wagowych! ja do tej pory wagi nie nabyłam... jest nie najlepiej :p ale... oby to nie był znów słomiany zapał, ćwiczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu Tobie się już udało i jestem pewna że nie poddasz się tak szybko- zazdroszczę Ci zapału do ćwiczeń ja nigdy go nie miałam :( Mojemu mężowi zostało do zrzucenia jakieś 7 kg a mnie .....ze 20 !!! to chyba nigdy nie nastąpi choć jak spojrzę za siebie że 13 mam już z głowy to myślę że może się jednak uda ;) W każdym razie nie przestaję się odchudzać i dziękuję bogu za tę ostatnią szansę- bo obiecałam sobie że to ostatnia dieta w moim życiu :) SŁONECZKO DLA WSZYSTKICH W TEN POCHMURNY CZAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da sbrgnb
ja mam 22 w ciagu 15 dni schudlam 3kg nie jem po 18 z zero slodyczy zero fast food zero napoi gazowanych dieta mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mż też jest dobra tylko jeśli ktoś ma silną wolę i potrafi odmówić sobie przyjemności jedzenia ;( widzę dziewczęta że przedświąteczne obowiązki oddaliły was od forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świąteczne obowiązki? :D jedynie okna umyłam i firanki wyprałam! - w tym roku jestem w rozjazdach, więc nie muszę mieć wszystkiego na tip-top, chociaż zawsze to miło - wrócić do swojego czyściutkiego mieszkanka :-) jak co roku - kłopot z prezentami, choć umówiliśmy się, że kupujemy tylko dzieciom :-) a co u Was? jak nowa restauracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Restauracja funkcjonuje tak ,że sama się nie spodziewałam,że będzie aż tak super ;) cieszę się jak głupia, co prawda co chwilę wyskakują jakieś niespodziewane wydatki ale po jakimś czasie to się w końcu unormuje mam nadzieję ;) Mam kalendarz "zawalony" imprezami do 5 stycznia - kilka wesel,chrzciny,spotkanie lewicy nawet hi hi hi później zakończenie roku jakiejś grupy sportowców- jest ogólnie nieźle tylko ganiania przy tym dużo ale coś za coś ;) zdarzają się takie "strzały" że z marszu wpadnie 20-30 osób na jakiś obiadek ;) nie ukrywam że wtedy są z tego pieniądze :P A może chciałbyś taką restaurację również otworzyć ? Służę pomocą ;) a dopiero niedawno tak pisałam: lehannaa33 ANNO bardzo chcę pójść gdzieś dalej , ale nie mogę się zdecydować.Jak zaczynałam LO to byłam przekonana na fizjoterapię, potem poczytałam ile ich wychodzi co roku i zrezygnowałam.Potem chciałam otworzyć szkołę nauki jazdy- tylko kurs przy średnim za ok 4 tyś. i moge otwierać- mąż mnie zbił z tropu że to trza mieć duzy wkład bo komputery, auto itp. No to pomyslałam o egzaminatorze- na to z kolei tzra mieć wyższe, a więc jesli nawet to nie treaz.Po rozmowie z koleżanka, która jest pediatrą i obraca się w tych kręgach poleciła mi farmację. Potem chciałam otworzyć sklep "lumpeks"- pocztałam na necie że to dosyć dobry interes, ale staremu się nie podoba pomysł.Acha a jeszcze gdzieś tam był pomysł na knajpę - ale to tez duży wkład i tak wydaje mi się że to się ciągnie i ciągnie za mną. Nawet jak zdecyduję się na jakieś studia to i tak zaocznie więc będę miała czas na jakiś interes. proszę jak to zleciało ;) pozdrawia i buziaki zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lehanno, ogromnie się cieszę, że jesteś zadowolona i że wszystko Ci się układa pomyślnie :) ciekawe, co u pozostałych koleżanek? 🌻 przyszłam Wam życzyć, wszystkiego dobrego i w święta, i w każdy inny czas :) i poinformować, że wszelkie odchudzanie zawieszam w najbliższym czasie na kołku :p bo... [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gzu3r31uxc24.png ściskam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatalnie :D szkoda, że takiego jadłowstrętu nie miałam przez ostatni rok, jak w ciągu ostatnich tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wietrzyku, cóż rośniemy sobie... muszę sie oszczędzać i raczej kanapowy tryb życia prowadzę :o wkrótce zaczne przypominać słonicę ;) w czwartek mam usg, mam nadzieję, że wszystko tam w środku ok! :) a co u Ciebie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie? na poważnie wzięłam się za siebie :-) mam zbyt wiele do stracenia, by sobie odpuścić... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×