Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruchaaa

kurzajki w ciąży a wartner

Polecane posty

Gość gruchaaa

mam pyt: czy wartnera można użyć będąc w ciąży?? mam go w domu ale gdzieś posiałąm ulotkę...a może inne środki znacie?? dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weac
jateż miałam kurzajke w ciąży i lekarka powiedziała żeby z tym poczekać do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchaaa
ale mowiła coś o wartnerze?? że też ulotkę zgubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Nie wolno w ciąży..polecam smarowanie na noc pasta do zębów lub skórką od banana.Wiem ,że brzmi to dziwnie,ale jest w miare skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weac
To może idź do apteki i poproś o ulotke i przeczytasz albo zadźwoń i poproś farmaceutke o sprawdźenie ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
czy to prawda, że kurzajki znikają po porodzie???? jakie macie doświadczenia??? prosze pomóżcie, jestem ma końcówce ciązy, mam dwie kurzajki przy paznokciach i nic nie działa, czy to zniknie alboe czego można uzywac w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizyta u ginekologa
ja mam kurzajkę na palcu stopy, byłam u dermatologa, zasugerowała płyn na kurzajki brodacin, a ginekolog powiedział ze spokojnie można wypalić laserem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
że w ciąży można laserem, hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaaaa
ja tez chcialam kupic preparat na kurzajki ale dermatolog sie nie zgodzila i mi zamrozila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że Wartnera nie wolno stosować w ciąży, mam opakowanie koło siebie:) Ja też mam kilka kurzajek, ale powiem szczerze, że odkąd jestem w ciąży, zaczęły blednąć i jakby znikać... Ciekawe. Na wyleczenie poczekam do końca ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SetQq
Wartner ma w ulotce nie stosować w ciąży bo nie mają przeprowadzanych badań na kobietach w ciąży dlatego standardowo na wszelki wypadek dodają taką formułkę. Moja ginekolog powiedziała że jeśli chodzi o jedną kurzajkę czy 2 na całą ciążę można zastosować byleby nie było to więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Czy ktoś stosowal glistnik na kurzajki w ciąży? Zastanawiam się czy jest bezpieczny, w necie piszą żeby lepiej unikać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×