Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicjab

NAjcudowniejsza chwila mojego zycia

Polecane posty

\"Klaudka no masz rację ale to zdanie ,że przed chwilą sexiła się ...mi się nie podobało\" ------> to tylko słowo, jesli wolisz inne, to sobie zastąp jakims odpowiednim synonimem. Tu nie chodzi o to, żeby się \"podobało\", ale żeby było \"konstruktywnie\" i na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologii zachowań
ludzi poznaje sie po czynach I zauwaz ze oni swoj mechanizm czynow powielają. Jak w miescie T sie sexiła za pracę, to w miescie W. juz nie była chętna tylko grała-- aj ja tylko z męzem, ja tylko 6 mies po znajomosci jasne:classic_cool: a potem jak czuje zysk to daje w zamian za nocleg, cwane babsko ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologii zachowań
Jesli to cwane babsko wie co zrobić9dać sex, sprowokowac go) aby móc dłużej pomieszkać u kogos.. to nie okłamujmy się takie cwane babsko jets wyrachowane w kazdej sytuacji tej z ciążą tej miedzy matką a nią itp wie co rzec, co zagrac by było na jej, że ona taka niewinnna itp ohydaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
alicjab jeebnela jakas poezje ze az w chuuju strzyka i sobie poszla a kupa durni kombinuje co chciala powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogu
jak czytasz i piszesz tu to sam zes duren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjab
ho ho ho ale się przeze mnie kłocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjab
to wyzej to nie ja. latwo oceniacie ludzi. a punkt widzenia jest tu tylko jeden, mimo wielu osob. Bo lubicie byc na tej calej kafe po prostu anty. niezaleznie na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologii zachowań
Niełatwo.. sie ocenia aby kogos oceniac trzeba lata obserwacji co czyniałam słuchałam od roku 2002 do 2005 i potem rzekłam co mysle bo.. mechanizm sie powatrzał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z psychologii zachowań
ten kto tak obawia sie oceny ma wiele na sumieniu stara prawda. z Alkąb jets tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari ----> ale akurat specyfiką kafeterii jet to, że nie można ze sobą potańczyć, wypić kawy, pograć w bilarda itp., ale tu chodzi o dyskusję, a w dyskusji siłą rzeczy pojawiają się oceny, jakieś tam moralizatowskie tony, polemiki itd. No jeśli komus to nie pasuje lub chce tylko słyszeć na swój temat \"achy\" i \"ochy\" to nich się nie wdaje w dyskusje, a już tym bardziej nie zakłada własnego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari ----> czym więcej punktów widzenia, różnych reakcji, tym ciekawiej. Nie rozumiem czym tu się oburzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
alicjob naucz sie zrozumiale pisac, albo zaznacz ze to poezja ani w pipkie ani w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×