Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekstera

czy jest ktoś nie z Polski

Polecane posty

Gość Alesssandra
siema:P ciao a tutti! rodzinę mam w Polsce, tzn. mama, tata i babcia. Codziennie rozmawiam z nimi przez telefon:) w POlsce żaden 'narzeczony' za mną nie płacze:) w konsulacie pracuję od 2 miesięcy, jest mi tu dobrze, narazie wracać nie chcę:) zresztą muszę tu jeszcze zostać pół roku. Albo jak zechcę - dłużej. Zwłaszcza jak teraz zaczęłam się spotykać z takim jedynym, pięknym;) Wiecie jak to jest we Włoszech, będąc wysoką blondynką z niebieskimi oczami, która mówi po włosku:P saluti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
widac ze szczesliwa jestes i to sie liczy pozdrawiam ....saluti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alesssandra
tak, bo czuję, że tutaj ktoś w końcu mnie docenił... A, i w konsulacie też bardzo sympatycznie:) miałam dzisiaj sprawy do załatwienia w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych... i tam to normalnie wszyscy faceci takie komplementy mi prawili, aż dzinwie;) a w Polsce...? eee, bez komentarza. Ile macie lat? i jakie są głowne powody waszego wyjazdu? Mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
mi stuknelo 25 i juz 2 lata na obcowiznie , i obecnie wiecej mnie trzyma tutaj niz by ciagnelo tam do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze na poludniu Wloch, juz 10 miesiac mi leci. Planuje powrot na wiosne, gdyby nie satysfakcjonujaca praca z pewnoscia wrocilabym wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstera
Ja jak pracowałam w hotelu w Irl i było na prawde dużo ludzi, musieliśmy sie narobić, to szef pod koniec pracy przychodził i nas chwalił. Robiło się miło i aż chciało się pracować, natomiast jak pracowałam krótko w Polsce, to kierowniczka tylko dawała pracę i wyzywała, żadnego dobrego słowa nie usłyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alesssandra
Rozważam zostać tu... może nie na stałe, ale na pare lat. Zwłaszcza, że moja znajomość z Nim, to coś poważnego. On deklaruję, że jak będę chciała wyjechać, to pojedzie ze mną. Pracuje w firmie (firma jego ojca), która lada dzień otowrzy w Polsce swoją filię, więc byłoby ok i nie byłoby problemu... ale zobaczymy. Teraz mój F. uczy się polskiego:) ciągle powtarza "Olus, jestes mojom boginiom":P pojętny chłopak, nie ma co:P pare minut temu wysłał smsa "Ale myslem o tobiem. Non vedo l`ora(nie mogę się doczekać) di pzytulic cie, bo ciebie kocham"...oj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona maalaaaaaa
Niemcy.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnglikNaPol
Z Anglii, urodzony w Polsce ale wychowywany w anglii od 5 lat, czy sie liczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstera
jak najbardziej się liczy :) ciekawe ktore państwo zwycięży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccc
Alesssandra - co trzeba zrobić żeby pracować w jakims konsulacie? jaki kierunek studiów skończyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alesssandra
cccccccc - skończyłam stosunki międzynarodowe (UW, potem SGH). Studiuję jeszcze prawo, ale w systemie takim, że przysyłają mi materiały, a ja musze być tylko na egzaminach (ale to prawo to już jako hobby). Podczas wakacji, jak jeszcze studiowałam załatwiłam sobie praktyki w MSZ. Potem sama zalatwiłam sobie ten konsulat w Rzymie, pojechałam na 3 miesiące (całe wakacje). Sprawdzialam się, byli zadowoleni, że jak skończyłam studia, sami zaproponowali mi pracę. Samemu po prostu trzeba szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstera
pozdrawiam ludzi z zagranicy - chociaż widze że nie jest ich tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstera
czy mam racje - w Polsce jest dużo ludzi którzy zazdroszczą, są mściwi, mało otwarci (obcy nie rozmawiają ze sobą podczas np jazdy pociągiem), nie pomogą, jest dużo złodzieji ... nie szanuje się cudzej własności ani pracy :( i jak tu nie wyjechać ... ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
tez pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkii
Czy jest może ktoś z Belgi? Przepiękny kraj - mieszkałam w dużym mieście i się nie bałam wyjść w nocy na spacer - a tutaj już się boję jak jest ciemno. Pozdrawiam zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gackowata
no wlasnie tez mnie to zastanawia .....tutaj gdzie jestem kazdy z kazdym rozmawia i jest mily czy to w pociagu czy autobusie a nawet stojac w kolejce ..........ludzie sa mili i usmiechnieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×