Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Al Kapa

Seks z brzydką

Polecane posty

Gość Al Kapa
Z jednej strony niesmialosc, a z drugiej niechec do zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
bylbym w tym temacie bardziej scisly, seks z kobieta, ktora ci sie nie podoba, bo brzydki to jest tylko chuuj w stanie wisielczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek z wioski
niech ci wyssie druta, nie będziesz musiał go myć, tak ci go wymoczy, jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Kryzysowa narzeczona - rzeczywiscie dalem i bylo bosko :P bo poprzednia to nie wiedziala jak sie w ogole zabrac za to, a ta wszystko elegancko ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
wirtualnie - wiem, ale nie mam ochoty byc z kims :( moja byla ma juz 2 chlopaka po mnie, a ja od tamtego czasu sam. Podswiadomie chyba tesknie za nia, chociaz nie utrzymuje z nia kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybór należy do Ciebie. Ja jestem nie dość, że kobietą to jeszcze sporo starszą. Nie wiem jak smakuje sex bez miłości, ale ten z miłością jest nieziemski. Lepiej jeść kawior z bułką z masłem niż z piachem. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Masz racje, bo raz juz kochalem, tzn. to byla pierwsza milosc i byla bardzo silna i wszelkie zblizenia z nia byly calkowicie czyms innym niz te zblizenia teraz z dziewczyna, ktora nie jest w moim typie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Zastanawiam sie co z ta sytuacja zrobic... teraz jej nie widzialem pare dni. Mnie denewruje to ocieranie w ubraniach :/ kazdy tak robi zanim nie ma jeszcze seksu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Jesli chodzi o nia to seksu nie planuje ;) trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Kryzysowa Narzeczona - rozumiem, ze ty jestes taka lodziara? Pewnie robienie loda to dla ciebie bulka z maslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Kryzysowa narzeczona to sciema, przeciez widac ;p Ale swoja droga cos w tym jest co napisal/a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
W takim razie tą co mi to zrobila mozna nazwac dziwka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Al Kapa - ta dziewczyna, ktora tobie robila loda to tez widac lodziara, skoro zrobila to jako koledze. Pewnie robi kazdemu, kogo zna i kto ją poprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
fgds - juz po wszystkim widac bylo, ze jest nie w humorze, powiedziala, ze nie planowala tego i jest zszokowana, ze tak to wyszlo. Powiedziala, ze tak sie nigdy nie czula, itd. Ale nie pozwolilem jej miec wyrzutow, pogadalem z nia, poprzytulalem i bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczny12347
nigdy w życiu bym się nie pieprzył przed ślubem... ale teraz mam żone, którą bardzo kocham i z nią to robie ;) mój pierwszy raz był zaraz po ślubie, kiedy miałem 22 lata więc nie śpieszcie się, bo będziecie żałować, jak zrobicie jakiejś kobiecie dziecko i zostaniecie tatusiami bez małżeństwa... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Ta, miala wyrzuty, ale na poczatku z checia Ci obciagnela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
wirtualnie - a moze nie widzisz nic dziwnego, ze dziewczyna robi loda koledze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Bo ja tak pobudzilem :P zreszta zrobila to pare godzin pozniej znowu, bo znowu zaczela sie do mnie dobierac ;) nie poradze nic, ze taka jest na mnie napalona ;P i to nie od teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
a moze miala wyrzuty, bo jej sperma nie smakowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Nie, nie posmakowala, bo nie pozwoililem na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci, patrzcie na siebie. Kurcze, łatwo wam ocniać, że kobieta zrobiła facetowi loda, ale kurcze to facet POZWOLIł, żeby to zrobiła. Ma taką samą ocenę moralną jak ona. Możecie pisać, że nie mam racji, ale taka jest prawda. Mógł powiedzieć \"nie\", prawda? Więc zanim napiszecie, że jakaś kobieta jest dziwka czy obciągara to pomyślcie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla jasności: nie uważam, że to normalne. Ale \"wina\" rozkłada się po równo. Jakby nie chciał - do niczego by nie doszło. Nie róbcie z siebie bezmyślnych samców, bo to nie prawda i nie zrzucajcie odpowiedzialności z siebie za swoje czyny. Ciągle widze "dziwka, lodziara, ściera, szamta itp." i kto to pisze? Faceci, którzy traktująkobiety przedmiotowo a sami udajątakich w porządku. Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Ale czy ja kogo nazwalem dziwka? Ja tak o niej nie mysle. Obydwoje chcielismy, wiec uwazam, ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×