Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Al Kapa

Seks z brzydką

Polecane posty

I tak i nie: 14:06 Al Kapa W takim razie tą co mi to zrobila mozna nazwac dzi**a? Poza tym, to było do wszystkich, jakoś mi się nazbierało. Potraktuj trochę off topic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Ktos tak to nazwa, wiec zapytalem o to. A jesli chodzi o mnie to ja calkowicie szanuje. Seksu z nia nie bede chcial, tak bedzie lepiej. A co z innymi pieszczotami? Mi sie nie daje dotykac miedzy nogami. Jak probuje to zabiera za kazdym razem reke. O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, zapytaj ją. Mogą być różne przyczyny: - może też nie chcieć seksu - może mieć jakieś złe wspomnienia - może chce tylko dawać przyjemnośc Tobie (tu może być cała lista powodów) - chce mieć poczucie kontroli sytuacji - dużo tego, najlepiej ją spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Al Kapa - czyli jeszcze wieksza lodziara, skoro chciala, zebys skonczyl w jej ustach wirtualnie - ale to jego penis byl w jej ustach, wiec analogocznie, powinno byc, ze to on lizal jej cipe. A Ty porownujesz wyciagnecie penisa przez faceta, do zrobienia loda ustami przed kobiete :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Moze to ma byc symbol szanowania sie? ;P Poprzednia tez tak samo robila, wiec to chyba o to chodzi :P chociaz dziwne troche... chcialbym w koncu zobaczyc to co tam ma, bo u popzredniej nie zdazylem, bo zerwalem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
fgds - jak czulem, ze dochodze to mowilem, ze nie i juz zabieralem, a ona dalej, ale w koncu zabralem :P A tak na marginesie to moja byla powiedziala mi jak dowiedziala sie, ze bede z nia mieszkac, ze po pijaku bedzie mi robila loda :| bo podobno na mnie leci, tak twiedzila. Jednak alkohol nie byl potrzebny do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
A tak w ogole jak zobaczyla mojego penisa to ja zatkalo, ze taki kolos... moja byla dziewczyna tak samo zaregowala... A ja mam tylko ok. 15 cm, ale za to grubego. Taka anegdotka ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
No dlatego mowie, ze lodziara. Robi loda i nie widzialaby problemu, zebys w niej skonczyl. Pewnie nie jestes pierwszy. Dla takich jak ona, robienie loda, to jak podanie reki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Takie lachociagi maja tylko jedno w glowie. Pomysl, kazdemu facetowi, ktory jej sie podoba, robi loda. Wspolczuje facetowi, ktory kiedys bedzie sie z nia calowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie, czy Tobie nikt nie robi i zazdrościsz, czy musisz się poprostu dowartościować poniżając kogoś?! Po cholerę tak się nakręcacie i szydzicie. Nie czaję tego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
a ile ona ma lat? Swoja droga, to juz prawiczkiem nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Nie wiem, nie wnikam :P nie oceniam pochopnie ;) mi sie przydalo, bo poprzednia byla amatorka i zebami zahaczala ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Nie jestem prawiczkiem? Jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Nie no, masz racje, powinienem napisac, ze nic sie nie stalo i ona jest porzadna dziewczyna :o ale widze, to sie staje normalne w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Ona bedzie miala niedlugo 20, a ja dopiero 19, ale ten sam rocznik :P A co z tym prawiczkiem? Wytlumacz, bo nie kumam ;P Nie bylo seksu, wiec chyba nadal jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Al Kapa sex oralny to sex f.... Powtarzam, nie uważam, że tak powinno być. Zwracam uwagę, że nie szanuje się 2 ludzi: ona i on. Czy raczej: dla obojga jest to w granicach ich normy. Dla mnie nie jest. Dla Ciebie też, a dla kogoś, kto pozwala, żeby obca kobieta to robiła - widać jest. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Dobra przestancie juz :( obydwoje chcielismy i moim zdaniem to jest ok, nikt nikogo nie krzywdzi, nie robimy sobie nadziei i tyle. To w takim razie nie jestem prawiczkiem juz od 2 lat ;) ale to troche dziwne... Kobieta nie jest dziewica dopiero po stosunku, z mezczyzna powinno byc chyba tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu wkurwia mnie sytuacja, gdy facet mówi, że kobieta sięnie szanuje a uważa, że sam jest w porządku. Albo albo. Albo ona jest w porządku i on, albo oboje nie. Poza tym jest takie coś jak \"błąd\". O tym też trzeba pamiętać zanim wrzuci sięludzi do szufladki. To, że byłam z facetem - idiotą, nie oznacza, że jestem głupia i taką pozostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Ja tak was nie traktuje... jesli obydwoje chcemy i to robimy to dla mnie nie ma problemu i nawet w myslach nie nazwe jej zle. Ja mam do was szacunek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Al Kapa no i o to mi chodziło! Co do dziewictwa... zależy jak na to spojrzeć. Wg mnie taka, która uprawiała sex oralny też już nie jest dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
W seksie oralnym, (bardziej) nie szanuje sie strona czynna. Tyle. Al Kapa - jak ona robila loda, to tez nie jest dziewica :o Ile juz bylo idiotek, ktore robily loda i uprawialy seks analny, a uwazaly sie za dziewice :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Ja nie wiem, czy to dla niej norma czy nie, ale jesli kazdemu facetowi, ktory jej sie podoba, robi loda, to cos z nia nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
Zreszta, powiedz mi, bylbys w stanie zwiazac sie z nia? Pomijajac, ze Ci sie nie podoba, ale to, ze nie musiales specjalnie jej prosic o loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Ja nie rozumiem jak mozna kobiete miec za dziwke, skoro bylo sie z nia tak intymnie :/ jesli ktos nazwie dziewczyna dziwka w tym przypadku to sam jest smieciem skoro sie do niej zblizyl i nie odmowil, prosta sprawa :) A ja sie czuje nadal prawiczkiem, musi byc jednak ten prawdziwy stosunek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Kapa
Nie, nie zwiazalbym sie z nia, bo ja bym chcial rozpoczac znajomosc inaczej, a takie rzeczy przyszlyby z czasem. Dlatego wlasnie uwazam to za romans i nie traktuje powaznie tej sytuacji, po prostu taki wybryk mlodzienczy :) co nie zmienia fatu, ze ja szanuje, bo z jej strony jest to taki sam wybryk ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
dlatego napisalem "nie wiem, czy to dla niej norma czy nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×